Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34647 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tebrikler 12 de 12 tutturmussun.. 12 fotonun hepsi yetersiZ ışık dostum. İlk sayfada paylaşım yaptığı in gibi net ve yeterli Işık’ta paylaşım yaparsan neden simülasyon ve 2. Ekim’i düşündüğünü anlamış oluruz.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İyi vücut yapmışsın dostum ,hayırlı olsun.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tebrikler 12 de 12 tutturmussun.. 12 fotonun hepsi yetersiZ ışık dostum. İlk sayfada paylaşım yaptığı in gibi net ve yeterli Işık’ta paylaşım yaparsan neden simülasyon ve 2. Ekim’i düşündüğünü anlamış oluruz.

Ama orda üstüne basarak özellikle çekmediğim telefondan rastgele instagram fotosu koydugumu söylemişim dimi 🤔 vertex bölgem yetersiz zaten oraya öyle ön gibi bir müdahalede olmadı sıklastırmayı düşünme sebebim cok cok iyi istememden kaynaklı. Simülasyonla birlikte simülasyonda cogunlukla vertex olacak zaten

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İyi vücut yapmışsın dostum ,hayırlı olsun.

Çok teşekkürler dostum senin gelişmenede uzun zaman oldu bakamadım bi göz gezdiriyim hemen

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Ama orda üstüne basarak özellikle çekmediğim telefondan rastgele instagram fotosu koydugumu söylemişim dimi 🤔 vertex bölgem yetersiz zaten oraya öyle ön gibi bir müdahalede olmadı sıklastırmayı düşünme sebebim cok cok iyi istememden kaynaklı. Simülasyonla birlikte simülasyonda cogunlukla vertex olacak zaten

Hocam tamam da 1-2 foto koysaydın keşke:) birkaç gündür ekim sonuçlarında arkadaşların çoğu jeneriklik fotoğraf ekliyor anlayamadığım şekilde foruma.  Yanlış anlamayın ama yeni ekim yaptıracak ve forumu keşfeden bizim insanımız(!) eminim direkt ilk sayfanız ve son sayfanıza bakacak aradaki sayfalarla uğraşmayacak. Haliyle bu paylaşımlar insanları yanıltabilir, ekim sonucunu daha yakından görebilirsek iyisiyle kötüsüyle genel değerlendirmeyi daha rahat tayin ederiz.

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
donörüde görebilir miyiz :D

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
fotoğraflar jeneriklik ama ekim güzel olmuş bu belli oluyor ama ne kadar sık ve iyi olmuş bu fotoğraflardan bunu anlamak zor tabi.tek net olarak farkedilen öncesinde sünepe görünümlü bir yasin varken şimdi gayet cool film artisiti gibi bir yasin var.güzel bir saç ekimi sonucu nelere kadir ve insanı nasıl değiştiriyora güzel bir örnek.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam tamam da 1-2 foto koysaydın keşke:) birkaç gündür ekim sonuçlarında arkadaşların çoğu jeneriklik fotoğraf ekliyor anlayamadığım şekilde foruma.  Yanlış anlamayın ama yeni ekim yaptıracak ve forumu keşfeden bizim insanımız(!) eminim direkt ilk sayfanız ve son sayfanıza bakacak aradaki sayfalarla uğraşmayacak. Haliyle bu paylaşımlar insanları yanıltabilir, ekim sonucunu daha yakından görebilirsek iyisiyle kötüsüyle genel değerlendirmeyi daha rahat tayin ederiz.

Hocam yarın veya öbür gün saç traşına gidicem kuaförde size net güzel fotoğraflar yollarım herkesin gönlü olur

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
donörüde görebilir miyiz :D

2güne kadar fotograflar yayınlıcam hocam kestirilmiş net footğraflar

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
fotoğraflar jeneriklik ama ekim güzel olmuş bu belli oluyor ama ne kadar sık ve iyi olmuş bu fotoğraflardan bunu anlamak zor tabi.tek net olarak farkedilen öncesinde sünepe görünümlü bir yasin varken şimdi gayet cool film artisiti gibi bir yasin var.güzel bir saç ekimi sonucu nelere kadir ve insanı nasıl değiştiriyora güzel bir örnek.

Allah kahretmesin kahkaha attım bu mesaja sünepe yasin varken film cool artisti gelmiş he 😂😂😂😂😂😂

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarıda şuraya sıkıştırayım kuaförden önce saç harbiden erken makyajıymış dış görünümüymüş bunu anladım

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

son gohan

• Hero Member
uzaktan iyi duruyorda lütfen daha yakından daha net fotoğraflar koyarmısın bunlar net yorumlar için cok iyi fotoğraflar değil
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2019, 06:41:42 Gönderen: son gohan »

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar söz verdiğim gibi traş oldum ışıgın bembeyaz ısık altında çekildim hemde tersi düzünyok ışıgın herşey net belli eleştiren arkadaslar için

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

Facebook Twitter Instagram