Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34678 defa)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
selam henuz çok erken ama neler hissettiğini tahmin edebiliyorum biraz sabır çünkü 70. güne kadar hep stressli geciyor öenmli olan minimuma indirmek bu sıkıntıları ..sana tavsiyem resimleri ay gectikten sonra at gelişimi anlamak adına daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. yanlız donor bölgen hırpalanmış biraz devamlı bilgi al doktorundan .umarım hayalindeki saça kavusursun sıkıntı yapma zamanla mutlu olacaksın ;)

Evet stresliyiz biraz şimdilik 6 7 ay zaman verdiler zaten tam anlamıyla düzelmesi için o yüzden sabır önemliymiş valla şu süreçte forumda günde 10 saat geçirmeye başladım 😂
Ama doğru resimleri biraz daha vadeli atacğım bugunki kararımdan sonra 1 ay aralarla çok fazla sık atmanın bir gelişme kaydetmiyor yada az kaydediyor

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bencede çok sık fotograf atmamalısın ara ara At hem toparlamadan yapılan yorumlarda morel bozucu olabilir senin morele ve zamana ihtıyacın var arkadaşlarda zaten hassas davranıyor güzel olucak herşey morelini yüksek tur

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bencede çok sık fotograf atmamalısın ara ara At hem toparlamadan yapılan yorumlarda morel bozucu olabilir senin morele ve zamana ihtıyacın var arkadaşlarda zaten hassas davranıyor güzel olucak herşey morelini yüksek tur

Tamamdır bundan sonraki vadelerim her ayın 20 sinden 20 sine fotoğraf atmayı planlıyorum birdahaki fotoğraf 32 gün sonra gelecek 😀

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
70.GÜNDEYİZ

Hepinize öncelikle merhaba sevgili dostlarım arkadaşlarım bayramınızı en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim tam 32 günlük ek bir sürecin ardından size söz verdiğim gibi ayın 22 sinde burdayım fotoğraflarımı paylaşıyorum. Prp 5 gün evvel yapıldı saçlarımıda kısalttım teşekkürler.

Fotoğraflarım flaşsız çekmiyorum herşey net olması için yakın çekim flash kullanıyorum bilginize.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım süreç için daha erken

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamed doneri biraz yıpratsada sonuçları güzel oluyor kardeşim senin zaten donerin zayıfmış 4900 greft az değil bence sen gene buna şükret ,saçlar nasıl çıkacak şimdi sen ona bak .

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamed doneri biraz yıpratsada sonuçları güzel oluyor kardeşim senin zaten donerin zayıfmış 4900 greft az değil bence sen gene buna şükret ,saçlar nasıl çıkacak şimdi sen ona bak .

Olumlu bir süreç bekliyorum açıkçası yolun 3 te 1 i bitti bekleme dönemlerininde sonuna yaklaşıyorum sanırım bundan sonra bir arada hem donor duzelecek hemde çıkışlar hızlanacak. Bayram öncesi prp seansımda yapıldı. Herşey çok daha güzel olacak umarım motivasyonum yüksek.
İlaçlarımıda düzenli kullanıyorum bakalım bekleyelim

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Olumlu bir süreç bekliyorum açıkçası yolun 3 te 1 i bitti bekleme dönemlerininde sonuna yaklaşıyorum sanırım bundan sonra bir arada hem donor duzelecek hemde çıkışlar hızlanacak. Bayram öncesi prp seansımda yapıldı. Herşey çok daha güzel olacak umarım motivasyonum yüksek.
İlaçlarımıda düzenli kullanıyorum bakalım bekleyelim

Bana bu saç çıkar sonucuda efsane  olur gibi geliypr umarım yanılmam  :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bana bu saç çıkar sonucuda efsane  olur gibi geliypr umarım yanılmam  :)

Teşekkürler dostum yorumun için zor zamanları atlattım diye düşünüyorum herşey güzel gidiyor benim için artık saçlarıda kısaltrım bundan sonrası allahın takdiriyle beklemek olacak çıkışları daha farketmiyorum yada basladı anlayamıyorum suanlık bakalım bekleyelim bir dahaki fotoğraf zamanında neler olacak :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor toparlayacaktır yakında donörde tamamen
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor toparlayacaktır yakında donörde tamamen

Teşekkürler hintell hocam. Benim şahsi düşüncem 1 ay sonra yeni gelecek fotoğrafım tamamen çok farklı olacak gibi geliyor umarım herşey yolunda devam eder

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel gidiyor çok güzel olucak bu saç belli

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
93.Gündeyiz donor bölgesi toparladı çekimlerin hepsi flash lı çekim.
Hersey güzel gidiyor 2.prp islemim haftaya olacak saçlarımıda yeni kestirdim dün önleri makasla donoru makinayla kısalttık yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Facebook Twitter Instagram