Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34693 defa)

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba kardeşim valla ben de bu işin acemisiyim üstatlar daha iyi bilir ama moralini bozmak gibi olmasın bu donör bana pek iyi görünmedi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum mesajını gördüm henüz hersey çok yeni senin için 6/7 ayları sabırla morel bozmadan bekle herşey güzel olucak:)
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba kardeşim valla ben de bu işin acemisiyim üstatlar daha iyi bilir ama moralini bozmak gibi olmasın bu donör bana pek iyi görünmedi.

Biraz daha iyiydi fakar som zamanlarda gerçekten kötü halde farkındayım buradaki destekçiler sağolsın yorumlarıyla ayaktayım

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum mesajını gördüm henüz hersey çok yeni senin için 6/7 ayları sabırla morel bozmadan bekle herşey güzel olucak:)

Hintell hocam senin bilgine çok güveniyorum

Finanstreid
Biotin
Xpecia

Vs kullandıgım birsürü takviye ve ilaç var 1.aydayım arka fotoğrafı görünce acaip can sıkıcı konum ama senin dediğin gibi sabrediyorum

rakipsiz86

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Gerçekten dediğiniz gibi olmaz binbir pişmanım buradaki koray hocaya yaptırmadıgım için bu nedir böyle tamam iyi hoşta insanın donor bölgesi böyle mahfedilmez gerekirsr yargıyada taşınır rezillik böyle birşey olmaz yarın bende arayıp birton söveceğim

Bende areneamede ektirdim ama dönör saham 37 iç günde çok çok normaldi sen ekim merkezi ile hiç görüştün mü ?

rakipsiz86

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım benim 37.gün, benim de donör bölgem hala seyrek ama senin ki kadar kesinlikle değil, bugün ekim merkezinden aradılar kontrole gelin diye yarın bende bu donör konuda aşırı bir tepki vereceğim bu nedir arkadaş bir yeri yaptıralım diye diğer bölge bu hale getirilirmi, 3.ay dan sonra sıkıntı olursa avukata giderim çok net cezasını çeksinler inşallah düzelir temennim bu

Koray sen nerede ekim yaptırdın forumda bir konun var mı? Ya da bize öncesi sonrası fotoğraf atar mısın ? Ben 37 . Günde donör saham normaldi çünkü

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım benim 37.gün, benim de donör bölgem hala seyrek ama senin ki kadar kesinlikle değil, bugün ekim merkezinden aradılar kontrole gelin diye yarın bende bu donör konuda aşırı bir tepki vereceğim bu nedir arkadaş bir yeri yaptıralım diye diğer bölge bu hale getirilirmi, 3.ay dan sonra sıkıntı olursa avukata giderim çok net cezasını çeksinler inşallah düzelir temennim bu

Koray rakipsizin dediği gibi sen ekimini nerede yaptırdın? Ne konun var nede herhangi birşey farklı farklı isimler altında burda isim yapmış başarılı birçok ekimleri olan. Bir ekim merkezini karalamaya yönelik çalışmalar yaptıgın belli yorumlarda. Benim tahminimce rakip olan birinin karalama piyonundan ibaretsin. Yada ta kendisi. Neyse

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör de ve ekim alanında yara iz vs görünmüyor toparlar bu donör bence ne hikmetse zaten aranamed in ektikleri her türlü çıkıyor.

Evet genel olarak herşey normal hiçbirşey kalmadı toparlanma aşamasında şuanda ekim işinde sağolsun mahir bey iyi ilgilendi çizimi ve kanal açımını o yaptı işinde profesyonel bir insan. Serkan beyde ara ara kontrolleri ve gidişatın nasıl gideceğini yönlendirdi. Genel olarak iyi donor 6 7 aya toparlar diye belirtti serkan bey. Bekleyip göreceğim zaten sürekli temas halindeyiz herşey daha güzel olacak teşekkürler

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçlar çıkar bence sonuç güzel olucak diğer arkadaşlarınki gibi var olan saçlarınıda korumaya almışssın finasteridle çok iyi yapmıssın.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen hocam evet hintell in önerisi oldu umarım beklemedeyiz ama süreçten gayet memnunum

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar değerli arkadaslarım dostlarım 35.Gündeyim yorumlarınızı alabilirim
Donor bölgede sok dökülmem önceki fotoğraflardada görüldüğü gibi dökülmeye devam
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2018, 16:07:54 Gönderen: YasinGuler »

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhabalar değerli arkadaslarım dostlarım 35.Gündeyim yorumlarınızı alabilirim
Donor bölgede sok dökülmem önceki fotoğraflardada görüldüğü gibi dökülmeye devam

Geçmiş olsun ,ekimin gayet sık olacaktır.
Dönor 6.aya kadar toparlar.
dönor için minoxil kullanabilirsin.

Yada Ara Arenamedi Dönor bölgeye prp yapsınlar.(Ücretsizse)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun ,ekimin gayet sık olacaktır.
Dönor 6.aya kadar toparlar.
dönor için minoxil kullanabilirsin.

Yada Ara Arenamedi Dönor bölgeye prp yapsınlar.(Ücretsizse)

Merhaba sevgili dostum 70. Günde prp islemim var ücretsiz olarak 2 sean olacak sanırım 70.güne verildi prp günü. Donor için procapil içerikli serkan beyin önerisi sprey sıkıyorum fotoğraflarını paylaşmıştım

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
selam henuz çok erken ama neler hissettiğini tahmin edebiliyorum biraz sabır çünkü 70. güne kadar hep stressli geciyor öenmli olan minimuma indirmek bu sıkıntıları ..sana tavsiyem resimleri ay gectikten sonra at gelişimi anlamak adına daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. yanlız donor bölgen hırpalanmış biraz devamlı bilgi al doktorundan .umarım hayalindeki saça kavusursun sıkıntı yapma zamanla mutlu olacaksın ;)

Facebook Twitter Instagram