Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34707 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bugun 17.GÜN EKİMDEN SONRA

Donör bölgem hızla iyileşme sürecinde sanırım 1 2 ay gibi bir süreye daha ihtiyacı var toparlanmak için ama şuan görüntü olarak iyi oldugunu düşünüyorum şok dökülmem henüz başlamadı donör bölgeden günde 5 10 tel kadar saç dökülüyor yani birkere oldu birdaha karsılasmadım şok dökülmede başlamadı sanırım daha merakla bekliyorum

Yavas yavas şok başlamıştır o dökülende deri parcası merak edicek bir durum yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim yapılan yerlere üzerine basa basa sordum kimse bana biotun vs şeyler kullan demedi özellikle 100 gün boyunca size söylenen ilaçları kullanın peki neler tavsiye ediliyor 1.olarak Proscar 2 günde 1 yarım ..2.olarak E vitamini 3.olarakta Çinko ayrıca içinde kimyasal bulunmayan şampuan...bazıları burada şunu kullan bunu kullan demekle neyi hedefkiyor anlamadım kimsiniz kardeşim siz dojtormusunuz ben bir sürü yere sordum sadece yukarda yazdıklarımı söylediler tabi kullanmak isteyenlere bir lafım da olmaz siz kullanın.

Kime sordunuz mesala ?  Bu bürsürü yerdekiler kim
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yavas yavas şok başlamıştır o dökülende deri parcası merak edicek bir durum yok

Hintell üstadım cok tesekkür ederim değerli yorumlarınla bilgilendirme yaptıgın için

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapılan yerlere üzerine basa basa sordum kimse bana biotun vs şeyler kullan demedi özellikle 100 gün boyunca size söylenen ilaçları kullanın peki neler tavsiye ediliyor 1.olarak Proscar 2 günde 1 yarım ..2.olarak E vitamini 3.olarakta Çinko ayrıca içinde kimyasal bulunmayan şampuan...bazıları burada şunu kullan bunu kullan demekle neyi hedefkiyor anlamadım kimsiniz kardeşim siz dojtormusunuz ben bir sürü yere sordum sadece yukarda yazdıklarımı söylediler tabi kullanmak isteyenlere bir lafım da olmaz siz kullanın.

Öncelikle yorumun için tekrardan teşekkürler hintell kısaltma yaparak yazabilirsin dedi bende sana o şekilde bir not bırakayım.

Bi..tin öncelikle saça faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış bir vitamin türevidir. Saçtan tut tırnak bakımına saçın kaliteli uzamasından yeni saç köklerinin kalitesine hepsinde en etken rolu biotin uygular biotin eksikliği saçlarda kırılmalara incelmelere başrol oynayan sebeblerden gelir bunları ben söylemiyorum bende senin gibi ekim yapan birisiyim binlerce makale bilimsel videolar mevcut

Sa.. plmtto saç dökülmesinde erkek tipi dökülmelerde etken rol oynayan hormon sıkıntısını bloke eden başlıca vitamin ve takviyedir bunun haricindede birsürü türev var fakat şuan en yan etkisiz ve kullanılabilir türdür suan isim veremiyorum fakat birçok ilaç mevcut

Gnkgblba. Kılcal damarları genişleterek gerek saç ekimi gerek dökülmeden önce beslenemeyen saç kökleri var dökülmeler bundanda kaynaklı kılcal damarlar yeterince saçı besleyemeyince ne oluyor haliyle dökülmeler meydana geliyor bu takviye sana saçların beslenmesi için olanak sağlıyor saç derisindeki kılcal damarları genişleterek ben burada sadece bilimsel konusuyorum araştırabilirsin

Prcapl yüzde üç şuanda hormonu bloke etmeyi sağlayan en etken maddedir diğer muadilleri mevcut fakat en az minimum yan etkiye sahibi budur muadilleride araştırabilirsin forumdada birçok konu mevcut

Bu kullanılan ilaçlar saç için gerekli olan tüm vitaminleri destek olarak sağlamaya çalışıyor biliyorsun teknoloji çağındayız elimizde akıllı telefonlar var google denen youtube denen şeyler var herşey bir tık uzagında basıyorsun araştırıyorsun birçok bilimsel makale ve konu mevcut

Herşeyden ziyade sizi aydınlatacaksa şunuda söylemek isterim türkiyede siz gittğiniz ekim merkezlerindekileri doktormu zannediyorsunuz? Kimbilir mesleği ne gerçekte? Hangi ekim merkezinde doktor gördünüz dermatolojiden anlayan birisini uzmanlık alanı olan birisini gördünüz. Türkiyede bu alanda doktor olanlar bir elin 5 parmağını geçmeyecek kadar. Gördüğünüz insanlar sizin iyiliğinizi düşünmemiş belliki kafalarından atmışlar birşeyler işte. Açın bakın araştırın aydınlanın biraz derim iyi günler

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ysngir...Verdiğin bilgilerden dolayı öncelikle teşekkür ederim gerekli incelemeyi yapacağım. Benim bir diğer problemim aslında sakal kıran yüzümün neredeyse yüzde 30 nda mevcut bir sürü şey denedim ama en son Anti Tpo'mun yüksek olduğu çıktı o da guatırı tetikliyormuş, saç ekimini bu araya sıkıştırmam ne kadar doğru bilemiyorum ama 2-3 sorunla boğuşurken saç ekimi beni bayağı yordu açıkcası.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
18.GÜNDEN HERKESE SELAMLAR MERHABALAR ÇOK UFAK UFAK GÜNDE 5 20 tel arası donör ve ekim bölgesinden  şok dökülmeler basladı

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ysngir...Verdiğin bilgilerden dolayı öncelikle teşekkür ederim gerekli incelemeyi yapacağım. Benim bir diğer problemim aslında sakal kıran yüzümün neredeyse yüzde 30 nda mevcut bir sürü şey denedim ama en son Anti Tpo'mun yüksek olduğu çıktı o da guatırı tetikliyormuş, saç ekimini bu araya sıkıştırmam ne kadar doğru bilemiyorum ama 2-3 sorunla boğuşurken saç ekimi beni bayağı yordu açıkcası.

Saç konusunda birçok araştırmalarım mevcut fakat sakal konusunda hiçbir bilgi sahibi değilim yanıltmak istemem ama sakal konusunda çok geçmiş olsun dermatoloji uzmanları konu hakkında bilgilidirler. Bence bir dene sakal ekimide mevcut tabi donör iyiydse bu arada sakalın bir diğer önemi 2.bir ekim konululursa ve donör kötüyse sakaldan 1000 1500 arası sıkkıga göre greft çıkıyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Öncelikle yorumun için tekrardan teşekkürler hintell kısaltma yaparak yazabilirsin dedi bende sana o şekilde bir not bırakayım.

Bi..tin öncelikle saça faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış bir vitamin türevidir. Saçtan tut tırnak bakımına saçın kaliteli uzamasından yeni saç köklerinin kalitesine hepsinde en etken rolu biotin uygular biotin eksikliği saçlarda kırılmalara incelmelere başrol oynayan sebeblerden gelir bunları ben söylemiyorum bende senin gibi ekim yapan birisiyim binlerce makale bilimsel videolar mevcut

Sa.. plmtto saç dökülmesinde erkek tipi dökülmelerde etken rol oynayan hormon sıkıntısını bloke eden başlıca vitamin ve takviyedir bunun haricindede birsürü türev var fakat şuan en yan etkisiz ve kullanılabilir türdür suan isim veremiyorum fakat birçok ilaç mevcut

Gnkgblba. Kılcal damarları genişleterek gerek saç ekimi gerek dökülmeden önce beslenemeyen saç kökleri var dökülmeler bundanda kaynaklı kılcal damarlar yeterince saçı besleyemeyince ne oluyor haliyle dökülmeler meydana geliyor bu takviye sana saçların beslenmesi için olanak sağlıyor saç derisindeki kılcal damarları genişleterek ben burada sadece bilimsel konusuyorum araştırabilirsin

Prcapl yüzde üç şuanda hormonu bloke etmeyi sağlayan en etken maddedir diğer muadilleri mevcut fakat en az minimum yan etkiye sahibi budur muadilleride araştırabilirsin forumdada birçok konu mevcut

Bu kullanılan ilaçlar saç için gerekli olan tüm vitaminleri destek olarak sağlamaya çalışıyor biliyorsun teknoloji çağındayız elimizde akıllı telefonlar var google denen youtube denen şeyler var herşey bir tık uzagında basıyorsun araştırıyorsun birçok bilimsel makale ve konu mevcut

Herşeyden ziyade sizi aydınlatacaksa şunuda söylemek isterim türkiyede siz gittğiniz ekim merkezlerindekileri doktormu zannediyorsunuz? Kimbilir mesleği ne gerçekte? Hangi ekim merkezinde doktor gördünüz dermatolojiden anlayan birisini uzmanlık alanı olan birisini gördünüz. Türkiyede bu alanda doktor olanlar bir elin 5 parmağını geçmeyecek kadar. Gördüğünüz insanlar sizin iyiliğinizi düşünmemiş belliki kafalarından atmışlar birşeyler işte. Açın bakın araştırın aydınlanın biraz derim iyi günler

Tüm ilaçların yada vitaminlerin ne işe yaradığını yada merkezlerin nasıl çalıştığını iyi bilen biriyim
Yalnız bir karışıklık var siz bunları kullanmayınızmı diyorsunuz tam anlayamadım bi önceki mesajınızda o yüzden sorma gereği duydum.
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell üstadım tabikide hayır siz burda bir yanlış anlaşılmaya maruz kalmışsınız ben vitaminlerin kullanılmasında kesinlikle hemfikirim kesinlikle kullanılmalı sonuçta takviye. Ben diğer yanlış anlaşılma sağlayan arkadasa acıklayıcılık olsun diye birkaç örnek söyledim. Kesinlikle vitamin ve iyi beslenilmesi şart

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Ginkgo Biloba, Saw Palmetto, Biotin bunlar saça minimal düzeyde fayda sağlayan ilaçlardır. Bitkisel haplarla saç dökülmesinin önüne geçemezsin. Bilimsel konuşuyorum demişsin bir kaç tane makale göster bize bakalım bu ilaçlar hakkında?

Özellikle biotin, saç kaybı konusundaki en abartılmış ek besin olabilir.

"Elinin altında internet var", DHT'yi adam akıllı inhibite etmeden dökülmenin durmayacağını bilmen gerekiyor Saw Palmetto'nun baskıladığı DHT ile kimyasal ilaçların (ppecia vs.) kıyaslanması söz konusu bile olamaz. Ppecia kullanımına gelince, ne düşündüğümü daha önceki yazılara bakarak görebilirsin.

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba
Sayın Dr. Serkan Aydın dan bence güzel bir performans. Gayet güzel bir ekim. Donör bölgesi zamanla düzelecektir. Mikro motor uç kalınlığı ne olursa olsun malesef donör de başlangıçta aşırı yıpranma görüntüsü vermektedir (alınan greft miktarı arttıkça görüntü olarak geniş alanda daha çok). Kaygılanmayın zamanla donör bölgeniz düzelecektir. Zaman zaman foto paylaşırsanız (ekim bölgeniz ve donör bölgeniz) sürecinizi yakından takip etme fırsatımız olacaktır.
Selamlar...
bu adam doktor filan değil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bu adam doktor filan değil

Türkiyedeki merkezlerin zaten %80 doktor degil. Yazmaya kalksak bunu her başlığın altına yazarız forumda.

Aranemed in yeni yerini paylaşmış dün bir hastası araştırdık Bünyesinde cerrahlar var çalışan yeni yerinde Hastaları daha iyi bilir 1’i kadın sanırım adını unuttum.

Neyse hayırlısı olsun

« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 11:11:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ginkgo Biloba, Saw Palmetto, Biotin bunlar saça minimal düzeyde fayda sağlayan ilaçlardır. Bitkisel haplarla saç dökülmesinin önüne geçemezsin. Bilimsel konuşuyorum demişsin bir kaç tane makale göster bize bakalım bu ilaçlar hakkında?

Özellikle biotin, saç kaybı konusundaki en abartılmış ek besin olabilir.

"Elinin altında internet var", DHT'yi adam akıllı inhibite etmeden dökülmenin durmayacağını bilmen gerekiyor Saw Palmetto'nun baskıladığı DHT ile kimyasal ilaçların (ppecia vs.) kıyaslanması söz konusu bile olamaz. Ppecia kullanımına gelince, ne düşündüğümü daha önceki yazılara bakarak görebilirsin.

Ben aksini iddia etmiyorum zaten ben bilimsel konuşuldugunu söylüyorum abartılma felan değil birçok dermatoloji uzmanı da bunu öneriyor evet her zaman kimyasal önce gelir fakat vicuda verdiği yan etikiler kıyaslanamaz bile ama bitkisel ilaçlar kullanmak minimum etki yapacaksa bile sağlık önce gelir

Ppcia kullanıp cinsel hayata etki etmesinden tutun birçok yan etki mevcut ve kullanmayı kesince ton tom saç gidiyor

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Türkiyedeki merkezlerin zaten %80 doktor degil. Yazmaya kalksak bunu her başlığın altına yazarız forumda.

Aranemed in yeni yerini paylaşmış dün bir hastası araştırdık Bünyesinde cerrahlar var çalışan yeni yerinde Hastaları daha iyi bilir 1’i kadın sanırım adını unuttum.

Neyse hayırlısı olsun

Aynen bu şekilde hintell haklı bununda aksini iddia etmedim ben zaten bir elin parmak sayısını geçmez diyede belirttim

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
20.günden merhaba ön şakaklarda şok dökülme devam ediyor şuanlık yavaş sanırım

Facebook Twitter Instagram