Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34730 defa)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba
Sayın Dr. Serkan Aydın dan bence güzel bir performans. Gayet güzel bir ekim. Donör bölgesi zamanla düzelecektir. Mikro motor uç kalınlığı ne olursa olsun malesef donör de başlangıçta aşırı yıpranma görüntüsü vermektedir (alınan greft miktarı arttıkça görüntü olarak geniş alanda daha çok). Kaygılanmayın zamanla donör bölgeniz düzelecektir. Zaman zaman foto paylaşırsanız (ekim bölgeniz ve donör bölgeniz) sürecinizi yakından takip etme fırsatımız olacaktır.
Selamlar...

Merhaba teşekkür ederim yorumunuz için yaklaşık olarak 7 günde 1haftada bir fotoğraf paylaşımı yapacağım umarım sonuçlarım güzel olur eski yanılgıları coktan aştılar bence serkan beyler

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Dostum ekimin hayırlı olsun gerçekten cok sık ve doğal görünüyor umarım istediğin o sonucu alacaksındır.

aldığın ilaçları neye göre alıyorsun yani mesela şampuanı

ya da diger tabletleri etkilerini gözle gözlemledin mi? ya da diger kullandıklarını nasıl tedarik ediyor ve nasıl uyguluyorsun

Xpecia tablet ve biotin benim kendi araştırmalarım sonucu kullanıyorum borçok forum sitesinden araştırdım ben özellikle aldım onları eczanelerde xpecia biraz zor ama bulunabiliyor ondan ziyade diğer ilaçlar serkan beyin özel tavsiyesi bana o sekilde kullanıyorum suan bir gözlem yapabiliyorum dersem yalan olur çünkü ekimin daha 16.gününde oldugum için ne dökülüyor ne oluyor hiç bilmiyorum birkaç gün sonra tekrar fotoğraf paylaşacağım ilaç etkilerini hep birlikte gözlemleriz

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid de kullana bılırsın ama araştır önce yan etki yapabılıyor bazı kişilerde.

Yan etkiler biraz kötü diye biliyorum sanırım en mantıklısı yıllar sonra tekrar bir ekim olucaktır tepe bölgesi bu konu bahsi sanırım değilmi?

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız. Biotin ve expecia tablet'e başlamak için ekimden sonra belirli bir gün geçmesi gerekiyor mu yoksa direk mi başlanabiliyor mu ?

Ben çok sıkı araştırmacı birisiyimdir 50 tane yerde araştırıp sorgulamadan bir hareket etmem
Gördüğüm kadarı ile xpecia biotini ekimden hemen sonraki gün baslamak cok daha faydalı sonuölara yol açıyor ama biotini kesinlikle ihmal etmeyin çok önemli bir vitamin

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamamdır teşekkürler

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugun 17.GÜN EKİMDEN SONRA

Donör bölgem hızla iyileşme sürecinde sanırım 1 2 ay gibi bir süreye daha ihtiyacı var toparlanmak için ama şuan görüntü olarak iyi oldugunu düşünüyorum şok dökülmem henüz başlamadı donör bölgeden günde 5 10 tel kadar saç dökülüyor yani birkere oldu birdaha karsılasmadım şok dökülmede başlamadı sanırım daha merakla bekliyorum

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
BU ARADA SİZLERE SORMAK İSTİYORUM EKİMİN 17. GÜNÜ EKİM OLAN YERE UFAKTAN PARMAKLARIMLA GEZDİRİYORUM 2 3 TEL SAÇ GELİYOR ŞOK DÖKÜLME İLEMİ ALAKALI?

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim olan yerde elimi gezdirince şu şekil gelenler oluyor şok dökülme ilemi yoksa köklemi geliyor ben anlamadım lütfen yardım

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim olan yerde elimi gezdirince şu şekil gelenler oluyor şok dökülme ilemi yoksa köklemi geliyor ben anlamadım lütfen yardım

Kök değil o deri parçası. Bu şekilde dökülmeler olabiliyor.
The World is Yours

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kök değil o deri parçası. Bu şekilde dökülmeler olabiliyor.

Harika içimi aydınlattın tonymontana çok teşekkürler

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapılan yerlere üzerine basa basa sordum kimse bana biotun vs şeyler kullan demedi özellikle 100 gün boyunca size söylenen ilaçları kullanın peki neler tavsiye ediliyor 1.olarak Proscar 2 günde 1 yarım ..2.olarak E vitamini 3.olarakta Çinko ayrıca içinde kimyasal bulunmayan şampuan...bazıları burada şunu kullan bunu kullan demekle neyi hedefkiyor anlamadım kimsiniz kardeşim siz dojtormusunuz ben bir sürü yere sordum sadece yukarda yazdıklarımı söylediler tabi kullanmak isteyenlere bir lafım da olmaz siz kullanın.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapılan yerlere üzerine basa basa sordum kimse bana biotun vs şeyler kullan demedi özellikle 100 gün boyunca size söylenen ilaçları kullanın peki neler tavsiye ediliyor 1.olarak Proscar 2 günde 1 yarım ..2.olarak E vitamini 3.olarakta Çinko ayrıca içinde kimyasal bulunmayan şampuan...bazıları burada şunu kullan bunu kullan demekle neyi hedefkiyor anlamadım kimsiniz kardeşim siz dojtormusunuz ben bir sürü yere sordum sadece yukarda yazdıklarımı söylediler tabi kullanmak isteyenlere bir lafım da olmaz siz kullanın.

Çok yanlışınız var

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Çok yanlışınız var

Şu yanlışlarım neymiş onuda yazsaydin bende öğrenseydim kardeşim 3 kelime yazmak maharet değil bunu açıp bir iki kelam etseydin keşke

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Şu yanlışlarım neymiş onuda yazsaydin bende öğrenseydim kardeşim 3 kelime yazmak maharet değil bunu açıp bir iki kelam etseydin keşke

Az önce uzunca yazdım aslında detaylı olarak size ama forumda kullanılamayacak kelimeler var sanırım
Yazdıklarımı defalarca denedim paylaşmadı özelden oluyorsa özelden belirteyim size 20 dakika sırf yazmıstım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Az önce uzunca yazdım aslında detaylı olarak size ama forumda kullanılamayacak kelimeler var sanırım
Yazdıklarımı defalarca denedim paylaşmadı özelden oluyorsa özelden belirteyim size 20 dakika sırf yazmıstım

İlaç isimlerini kısaltarak yazın sorun olmaz.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram