Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34688 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgenin eski fotosunu eklermisiniz zayıfmış sanırım donör? Hayırlı olsun ekımınız
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden önce donor bölge flashlı

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgenin eski fotosunu eklermisiniz zayıfmış sanırım donör? Hayırlı olsun ekımınız

Süreci hızlandırmanın bir yolu varmı acaba? Herşeyimi düzenli kullanıyorum ama donör rahatsız edici

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Finaserid araştırıp kullanabılırsın aldığın vitaminlerin yanında
Global Moderator

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Şu yanlışlarım neymiş onuda yazsaydin bende öğrenseydim kardeşim 3 kelime yazmak maharet değil bunu açıp bir iki kelam etseydin keşke

Kardeşim ne oluyor Burda sana bir şey tavsiye edenler düşmanlık için etmiyor. Sanki karşına almış milletle kavga ediyorsun. Biraz sakin ol.

Ekimin hayırlı olsun. İnşallah istediğin sonucu alırsın.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finaserid araştırıp kullanabılırsın aldığın vitaminlerin yanında

Cok teşekkürler hintell hocam arastırdıgım oldu. Ppcia var bide prscar var heralde hangisini kullanayım ve bugun gidip eczaneden alıyım

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim ne oluyor Burda sana bir şey tavsiye edenler düşmanlık için etmiyor. Sanki karşına almış milletle kavga ediyorsun. Biraz sakin ol.

Ekimin hayırlı olsun. İnşallah istediğin sonucu alırsın.

Haklısın angmar hocam ben biraz daha iyimser yaklasmaya calıstım ama biraz farklı konustu arkadas.
Teşekkür ederim bu arada insallah daha iyi olur

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör de ve ekim alanında yara iz vs görünmüyor toparlar bu donör bence ne hikmetse zaten aranamed in ektikleri her türlü çıkıyor.

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör de ve ekim alanında yara iz vs görünmüyor toparlar bu donör bence ne hikmetse zaten aranamed in ektikleri her türlü çıkıyor.

Drarda teşekkürler hocam motivasyonun için ve gözlemin için. İnsallah daha iyi olur şu rahatsız görüntü biraz hoş dil ama ben hiç takmıyorum kafe mekan vs gidiyorum geziyorum sapka felanda hiç takmadım bugune kadar motivasyonum cok yüksek kim sorsa ektirdiğimide söylüyorum sadece bende kötü görüntü can sıktı biraz hepsi o

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugun eczaneden 150 tl karsılıgında ppecia satın aldım

Kullandıklarım

Biotin sabah aksam 2.5 2.5 toplam 5mg
Xpecia sabah aksam
Vamaderm tablet xpecia benzeri doktor önerisi sabah aksam
Birde günde 1 tane ppcia alıyorum artık

Uygunmudur

Birde ek olarak spreylerim azalıyor

Hair forte sprey aldım biraz yağlı gibi sanki

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
yok merak etme donör bencede toparlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bugun eczaneden 150 tl karsılıgında ppecia satın aldım

Kullandıklarım

Biotin sabah aksam 2.5 2.5 toplam 5mg
Xpecia sabah aksam
Vamaderm tablet xpecia benzeri doktor önerisi sabah aksam
Birde günde 1 tane ppcia alıyorum artık

Uygunmudur

Birde ek olarak spreylerim azalıyor

Hair forte sprey aldım biraz yağlı gibi sanki

Pro pecia pahalı geldiyse pros carda alabılırsın ama 4 e bölüp kullanıcaksın onu.
Global Moderator

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Pro pecia pahalı geldiyse pros carda alabılırsın ama 4 e bölüp kullanıcaksın onu.

Hintell hocam aslında o şekilde düşündüm ama biraz araştırma yaptıktan sonra hapları kırarak içmenin zararlı olabileceğini gördüm araştırmalarda öyle diyorlar yani ne kadar homojen bir dağılım oldugu belli değil ve. Kimyasal yapısı bozuldugunu söyleniyor. O yüzden yapılmış olan 1mg biraz pahalı malesef aylık 150 tl güzel rakam ama mecbur bunu kullanmak geekşyor sanırım hayır kırmayıp komple içmekte 5mg finanstreid vicuda girmesi demek o fena zarar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kırmadan çok agır gelır evet üzerindeki film taplet bozuluyor midede erime hızı dengesiz oluyor ama çokta önemli değil seni etkileyecek bir rakamsa kullanabilirsin👍🏻
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram