Gönderen Konu: ARENAMED 4900 GREFT ÖN ŞAKAK VE TEPE SIKLAŞTIRMA FOTOĞRAFLARLA BİRLİK 2018.06.13  (Okunma sayısı 34661 defa)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yasincim herşey yolunda inşallah çok güzel olucak saçların

Çok teşekkürler değerli yorumun için yeni fotoğraftada bekliyorum bu ilgiyi :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
banada bu ekim çok iyi sonuçlanacakmış gibi geldi,yeni foto yokmu kardeşim.

Fotoğraf atma sıklıgını biraz azalttım dostum herşey değerli takip eden arkadaşlarım daha iyi görsün ve netleşsin diye o yüzden yani 15 güne kadar yeni fotoğrafla daha netleşicek herşey

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah iyi bir netice alırsın.Üstten bakıldığında epey saçın varmış gibi görünüyor.4900 den çok daha az greftle bu iş çözülebilirmiş gibi geldi bana.. tepedeki seyrelmen az bunun yerine 3000 lik bir ön ekimi yaptırıp daha ilerleyen yıllarda oluşacak tepe açıklığına göre ikinci bir ekim planlansa idi daha iyi olabilirdi diye düşündüm.donöre de az yüklenilmiş olurdu.tepeye yapılan ekim yoğunluğu kayda değer bir sıkılaşma oluşturmayacak ilerde tepenin açılmaya devam etmesi durumunda tekrar ikinci bir ekim gündeme gelebilir.

Değeri yorumun için cok cok teşekkürler dostum saçlarımın ön yanlarda sağ ve solda cok fazla dökülme ve bosluk sözkonusuydu serkan bey vertex e ekim yapmayalım demişti zaten ben ufakta olsa 500 greftlik bi sıkılastırma düsündüğümden yardımcı oldu bana 2. Bir ekim gündeme gelirse ve imkanlar elverişli olursa neden olmasın ama ilk önce bu ekimden olabildiğince verimli ve güzel bir sonuç almak istiyorum umarımda öyle olacak cok sık bir ekim tercih ettim ben kendimde öyle olsun istedim umarım herşey yolunda biter teşekkürler tekrar

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet iyi gorunyor bende Arenamed gidip 5000 graft ektirdim. Suan 8gun, donor bolgeye iyi bakmam lazim oldugunu ogrendim by forumda. Neler tavsiye edersin? hakiki argan yagi var onlan baslarim

Dostum özelden mesaj atabilirsin dilersen yardımcı olabileceğim en güzel şekilde olurum

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili dostlar arkadaşlar hepinize merhabalar 123.Gündeyiz gelişmeleri size fotoğraflarla belirtiyorum yorumlarınızı bekliyorum hayırlı akşamlar

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
..

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şuanlık herşeyin yolunda gittiğini düşünüyorum
Buradan karamsar olmamızı sağlayan arkadaşlarımızda oldu donör şöyle olacak böyle olmucak diye şükürler olsun mis gibi hiçbir sıkıntı kalmadı şuanlık. Akın bey var kendisiyle sürekli iyi kötü herşeyde nasıl olacağı konusunda destek verip süreci takip ediyor. Yani ekimden sonra sizi tak diye bırakmıyorlar süreç bitene kadar yanınızdalar her daim. Şuanlık herşeyden memnunum teşekkürler.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin olay bitmiştir, güle güle tara saçlarını 8)

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel gidiyorsun dostum çok daha iyi olacaktır :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin olay bitmiştir, güle güle tara saçlarını 8)

Teşekkür ederim yorumunuz için 365.güne kadar burada olacağım :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel gidiyorsun dostum çok daha iyi olacaktır :)

Dostum sağol varol eksik olma uzamasını bekliyorum :)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şunlarıda buraya bırakayım :)

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gerçekten muhteşem görünüyor. Güle güle tara  ;)

Facebook Twitter Instagram