Gönderen Konu: Revita sampuan  (Okunma sayısı 2465 defa)

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Revita sampuan
« : 28 Haziran 2018, 12:06:45 »
Arkadaslar merhabalar sac ekimi yaptirali yaklasik 2 ay kadar oldu,ekim merkezinin verdigi sampuan bitmek uzere.tavsiye uzerine revita sampuana devam edicem ama neden piyasada yok anlamadim.nerden bulabilirim bir fikri olan varmi?

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Revita sampuan
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2018, 01:07:34 »
Dostum revitayı yıllardır kullanıyorum ben bu ay biraz gecikti ithalat yakın zamanda gelir. stoklara

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2018, 17:35:40 »
Eyvallah atilla.cok taviye ettiler ama hic bir yerd bulamadim,cogu eczane bilmiyor bile .hepsiburada da var ama ordan da guvenip alamadim

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2018, 23:40:08 »
Şimdi Şöyle Dssatis.com türkiye disbritörü revitanın onların eline stok geliyor onlar çeşitli botanikecza.com bakimstore.com vs gibi yerlere stoklar yolluyolar öyle söyleyim. ben takipteyim hergün stoklara girdiğinde yorum olarakda eklerim buraya hatırlatmak amacıyla, revitayı şu yüzden seviyorum insanlar 3-4 günde 1 keto içerikli şampuan kullanıyorlar ama revitada düşük dozaj'da olduğu için hergün kullanılabiliyor ve içeriğindeki diğer maddelerden dolayı saç nemini kaybetmiyor daha parlak duruyor gibi ufak ufakda güzel yanlarını es geçmeyim. bunun haricinde birde kullandığım Revivogen var arada zor durumda kaldığımda onu kullanıyorum. 2.bi öneri istersenizde o şampuanıda deneyebilirsiniz.

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2024, 23:29:52 »
Amerikansepetim diye bir yer var ben oradan sipariş verdim forumda hiçbir yerde nereden temin edebileceğimi bulamadım oradan verdim gelirse buraya yazarım :). yalnız 2500 lira falan tutacak gibi o kadar değer mi bilemedim ama piyasadaki şampuanlarda belli ya türk malı saç ekim merkezlerinin ürettiği şampuanları kullanacaksın ya da market şampuanı.

panzer1699

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2024, 20:15:11 »
Amerikansepetim diye bir yer var ben oradan sipariş verdim forumda hiçbir yerde nereden temin edebileceğimi bulamadım oradan verdim gelirse buraya yazarım :). yalnız 2500 lira falan tutacak gibi o kadar değer mi bilemedim ama piyasadaki şampuanlarda belli ya türk malı saç ekim merkezlerinin ürettiği şampuanları kullanacaksın ya da market şampuanı.
Ürün geldi mi acaba?

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2024, 11:01:01 »
Ürün geldi mi acaba?

Evet geldi ürün elimde kullanıyorum

Facebook Twitter Instagram