Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36465 defa)

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaslar. 6. Ay da bitti ve artı 10 gun oldu.

Ben şahsen ekimimin patladigi dusunuyorum. Bu surecten sonra olacak gelismelerinde hic bir şekilde fark yaratacagini dusunmuyorum.

Keske ektirmeseydim de adam gibi 2 numaraya vurup gezseydim :) 

Neyse. Hayırlısı.
revizyon veya para iadesi yapmıyorlar mı?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla üzülüyorum bu sonuç ne arkadaş ya .

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla üzülüyorum bu sonuç ne arkadaş ya .
sonuçtan ziyade revizyon konusunda tutumları önemli. Garanti belgesi veriyorlar eğer pazarlama taktiği değilse revizyon ekimi yapmlari gerekiyor

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Revizyon yapıyorlar evet günde bir ikitane revizyon ekimleri var. Ama ya yine olmazsa

Revenge1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Revizyon yapıyorlar evet günde bir ikitane revizyon ekimleri var. Ama ya yine olmazsa
günde bir iki revizyon ekimi nedir,  bu iyi bir şey değil ki

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sonuçtan ziyade revizyon konusunda tutumları önemli. Garanti belgesi veriyorlar eğer pazarlama taktiği değilse revizyon ekimi yapmlari gerekiyor

Hocam neyin garantisi Allah aşkına. Bu tamamen pazarlama stratejisi kimse kusura bakmasın. Ekim işi onlarca parametrenin birleşimi komplex bir mevzu. Günde birkaç revizyon olması ise bir ekim merkezi için oturup düşünülmesi gereken bir konu. Ben ekim merkezi-hasta denkleminde hastadan yanayım çok absürd bir hasta beklentisi olmadıkça. Şimdi sen insanları binlerce reklam vs. ile ikna ediyorsun ücreti mukabilinde ekim yapıyorsun. Çıkmayınca da yok kan alışınız yavaş, yok sigara kullanıyorsun, yok dht değerleri yüksek vs. ile gecistiriyorsun. E saç çıkmayınca sen en fazla bir miktar itibar kaybediyorsun hasta peki? Adam dönorden olmuş, 1 sene hayatından feragat etmiş, psikolojisi bozulmuş e ben tekrar revize ederim nolmus ki... Tabi ki tüm merkezlerin çıkmayan ekimleri var revizyonları var ama bu bir olur beş olur 10 olmaz, olmamalı...

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam neyin garantisi Allah aşkına. Bu tamamen pazarlama stratejisi kimse kusura bakmasın. Ekim işi onlarca parametrenin birleşimi komplex bir mevzu. Günde birkaç revizyon olması ise bir ekim merkezi için oturup düşünülmesi gereken bir konu. Ben ekim merkezi-hasta denkleminde hastadan yanayım çok absürd bir hasta beklentisi olmadıkça. Şimdi sen insanları binlerce reklam vs. ile ikna ediyorsun ücreti mukabilinde ekim yapıyorsun. Çıkmayınca da yok kan alışınız yavaş, yok sigara kullanıyorsun, yok dht değerleri yüksek vs. ile gecistiriyorsun. E saç çıkmayınca sen en fazla bir miktar itibar kaybediyorsun hasta peki? Adam dönorden olmuş, 1 sene hayatından feragat etmiş, psikolojisi bozulmuş e ben tekrar revize ederim nolmus ki... Tabi ki tüm merkezlerin çıkmayan ekimleri var revizyonları var ama bu bir olur beş olur 10 olmaz, olmamalı...

+1

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Naptın üstad.  Revizyon mu olacak

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başka bir yerde ekim yaptırman senin adına daha hayırlı olur hocam geçmiş olsun.

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
+1000000000

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Başka bir yerde ekim yaptırman senin adına daha hayırlı olur hocam geçmiş olsun.
Ben de böyle düşünüyorum.  Ama tabi karar senin, bu yazdıklarımızın hepsi birer tavsiye.

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun, umarım iyi bir revizyonla beklentine ulaşır

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guncel.

6 ay 23 gun.

206. Gun.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam geçmiş olsun sizin adınıza üzüldüm.. .. Donor kullanımıda çok iyi değil bence başka bir yere ekim düşünün 1 seneyi tamamlayınca sac ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlar hisar i birkez daha düşünsün bana kalirsa
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2019, 11:09:04 Gönderen: Hintell »

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam. Güzel bir yer bulun bence  . Bie daha uğraşmayın. 

Facebook Twitter Instagram