Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36483 defa)

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6 ay bize sonucu büyük ihtimalle gösteriyor kardeşim tabiki 8. Ay 12. Ay diyorlar ama en kotu ekim yapan yerde bile 6. Ayda saçlar kendini belli ediyor . 5. Ay 10 günlük fotolarin da gelişme var . 6. Ayda daha iyi olacak saçların . Ama aman aman bir ekim bekleme.
8.ay a 1 ay 5 guncuk kaldi benim gorcez bakalim patlamayi :D bana ekim patladi gibi geliyorda su saatten sonra yapcak hic bisey yok

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6. Ay.

Durum bu. Memnum oldugumu soyleyemem :)

mehmet9465

• Full Member
Moralini bozma kardeşim 12. Aya kadar yolu var bu işin ekim yaptirdigin yerle görüştün mu ne diyolar

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Moralini bozma kardeşim 12. Aya kadar yolu var bu işin ekim yaptirdigin yerle görüştün mu ne diyolar

Yok bozmuyorum moralimi. Yapacak bir sey yok.

Gorustum. Bekle diyorlar.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla kardeşim olmamış.  6 aydan bahsediyoruz.  Bazı kişilerde 6. Aydan sonra gelişme oluyormuş inşallah öyle olur ama şuan için olmamış.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
minoksil kullan derim,bir ihtimal varsa ancak bu tarz bir bileşik  canlandırabilir.başka yapılacak bir şey yoktur herhalde bekleyip takviye almaktan (vitamin,saw palmetto yada  vitamin +prosgar ya da gözünü karartırsan minoksil+duca)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maalesef durum kötü görünüyor. 6 ayda herangi bir atak yok, 8. aya kadar oldu oldu, ondan sonra öyle gözle görülür büyük ataklar olmaz.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim anlamadığım on tarafa yoğun bir ekim olmuş.  Arka tarafa da ekilerek tepeye kadar gidilmiş.  Ama öndeki saçlar çıkmadığı gibi eski saçlarınız da azalmış.

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim anlamadığım on tarafa yoğun bir ekim olmuş.  Arka tarafa da ekilerek tepeye kadar gidilmiş.  Ama öndeki saçlar çıkmadığı gibi eski saçlarınız da azalmış.

sanki eski saçlarda şoka uğramış gibi. Eskisi gibi yoğun değil.

Bence biraz daha sabırlı olmak lazım. süreç bünyeden bünyeye değişiyor.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bakalım arkadaşlar; yani 6. ay bitti. son 2-3 ayda da böyle büyük bir atak beklediğimi söyleyemem. sanırım başarısız bir ekim oldu. ama bakalım tabi :)

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bakalım arkadaşlar; yani 6. ay bitti. son 2-3 ayda da böyle büyük bir atak beklediğimi söyleyemem. sanırım başarısız bir ekim oldu. ama bakalım tabi :)

Pozitifliğinize hayran kaldım hocam.İnşallah dilediğiniz kapatıcılık olur.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet arkadaslar. 6. Ay da bitti ve artı 10 gun oldu.

Ben şahsen ekimimin patladigi dusunuyorum. Bu surecten sonra olacak gelismelerinde hic bir şekilde fark yaratacagini dusunmuyorum.

Keske ektirmeseydim de adam gibi 2 numaraya vurup gezseydim :)

Neyse. Hayırlısı.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun kardeşim, bence üst tarafı iyice kısalt makinayla, yanları da iyice kısalt. Çok daha iyi görünecektir. Bundan sonra pek bir gelişim olmaz. Donor sağlamsa yeni bir ekim düşünebilirsin, gerçi insanda heves kalmaz.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun kardeşim, bence üst tarafı iyice kısalt makinayla, yanları da iyice kısalt. Çok daha iyi görünecektir. Bundan sonra pek bir gelişim olmaz. Donor sağlamsa yeni bir ekim düşünebilirsin, gerçi insanda heves kalmaz.

aynen normalde öyle kestiriyorum. ancak 2 hafta sonra askere gideceğimden biraz saldım. gitmeden biraz önce kestirip orada tıraş olmamaya çalışacağım :)

teşekkür ederim.

akrep

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
12 ci gündeki saçlar incelşendiğinde yüzde 35-40 civarında daha saç çıkması lazım..

Facebook Twitter Instagram