Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36133 defa)

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ağzınıza sağlık kardeşim bende orada ektirdim sabah aldılar ve  olan olayı anlatam öğle yemeği vakti geldikçe işi hızlandırdılar durmadan odaya biri gelip hadi sizi bekliyoruz dediler şok oldum anan ağzımıda açamadım sonra bejde hepsini Hasan akıl yapar zannederken her odaya bir çizik çizip gidiyor 2 dk görüşme bile YÖK
Hasan bey reklam yüzü olmuş geleni gideni parayla karşılıyorlar ben operasyondan sonra sorularım oldu verilen hatta wpnden soru sorardım 10 sorudan 1 cevap verir görüldü atardı herşey parayı alana kadar .
Ben de orada yaptırdım. Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Bende de herşey çok hızlı oldu bitti...bir de para iadesine yanaşmamaları,  bir ekibin bir günde çok fazla ekim yapması..ne desem...yazık valla çok yazık

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de orada yaptırdım. Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Bende de herşey çok hızlı oldu bitti...bir de para iadesine yanaşmamaları,  bir ekibin bir günde çok fazla ekim yapması..ne desem...yazık valla çok yazık
Iade talebiniz oldu  mu

TheArk

• Sr. Member
Benim de ekimim saat 2 de basladi aksam 8 de bitti. Hasan bey cizdi once sonra kanal acti biraz daha  sonra baskalarida geldi ekimide sag sol ve orta bolge olarak 3 kisi yapti. 2 kiside alinan greftleri topladi muhafaza etti. 4200 greft dediler sonrasında. Ama ekim ve kanal acma asamasinda gayet iyi sohbetlerimiz oldu cok umutluydum sonucumun iyi olacağından ama husrana ugradim. 26 şubatta revizyon yapılacak insallah bu sefer ince eleyip sık dokuyup tüm herseyle yakindan ilgilenecegim. Isin ehli kimse en uzmani kimse onlari isteyeceğim

Revizyon yerine para alma oluyormu ben bidaha o acıya çileye dayanamam giden paranın hesabı yok herşeyi geçtim psikolojik men bitiyor insan
Her canlı ölümü tatacaktır.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hasan hoca yüksek fiyatlar da ekim yapsa herkes ile ilgilenir ama düşük fiyatla çok kişiye hitap ettiği için herkes ile ilgilenmemesi normal arkadaşlar.Benim operasyondan sonra boynum tutulmuştu ilgilenmişti baya Hasan hoca.İyi taraflarıda kötü taraflarıda var tabi merkezin.

Mh

• Full Member
Valla herkes parasinin max yetecegi yerlere gitmeye calisiyor ben orayi secip gittiysem o para benim icin zaten yuksektir, bu arada duzeltme hasan akil doktor degil oranin doktoru bilgehan bey oda sanirim kontrollerde one cikiyor ben ekim yapan ekipten sikayetci degilim estemylife yanlis bir tutum icinde oldugunu soyluyorum eminim oraya giden herkes o manzarayi gordugunde benim gibi dusunuyordur

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
10. Ay sonucları.

Acaba para iadesi talep etsem verirler mi?

Bir de avesin spray kullaniyorum. Ve çokça sarı tüy gibi sac var koklerde.

Bunlari spray mi sagliyor; yoksa ekilen saclarin sari tuy gibi cikmasi mumkun mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dr bilgehan bey ekiyor artık ekimler daha kaliteli gördüğüm kadarı ile tekrar bir ekim yaptırabilirsiniz bir konusun merkezle
Global Moderator

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dr bilgehan bey ekiyor artık ekimler daha kaliteli gördüğüm kadarı ile tekrar bir ekim yaptırabilirsiniz bir konusun merkezle

Bilgehan bey ekibin başına geçeli sanırım 2 ay oldu, ortada henüz iyi sonuçlar var kanısına varmak için yeterli bir zaman dilimi değil bence, gelecek sonuçları gözlemleyip karar vermek daha doğru olur kanaatindeyim, bu arada bende burada ekim yaptırdım ve son derece memnun kaldım, ama gözlemlediğim son 9-10 ay öncesinden başlayan ekimlerin çoğunda sıkıntı var formdan gözlemlediğim, arkadaşın ekimide bence maalesef olmamış.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu ekime de para iadesi yapılmıyorsa, hiçbir tutmayan ekime para iadesi yapılmaması lazım. Nerdeyse hiçbiri tutmamış yahu, böyle kötü bir ekim olabilir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Bilgehan bey ekibin başına geçeli sanırım 2 ay oldu, ortada henüz iyi sonuçlar var kanısına varmak için yeterli bir zaman dilimi değil bence, gelecek sonuçları gözlemleyip karar vermek daha doğru olur kanaatindeyim, bu arada bende burada ekim yaptırdım ve son derece memnun kaldım, ama gözlemlediğim son 9-10 ay öncesinden başlayan ekimlerin çoğunda sıkıntı var formdan gözlemlediğim, arkadaşın ekimide bence maalesef olmamış.

ekim planlaması olarak söyledım  gördüklerimde umarım sonuclarda kalitelı olur hayırlısı artık
Global Moderator

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun Hocam, bu saatten sonra ekim merkezi değil sizin isteğiniz gerçekleşmeli zaten. Forumda son zamanlarda gördüğüm maalesef en kötü sonuçlanmış ekim. Şimdi oturup yazmaya kalksam ekim merkeziyle ilgili düşüncelerimi yüksek ihtimal yazım uçacak o yüzden girmiyorum bu işe. Sadece ekim araştırması yapan tüm arkadaşlara tavsiyem günde 2 ekimden fazla ekim yapan merkezleri iyice tartmalari.

erkolyasin

• Yeni üye
  • *
10. Ay sonucları.

Bunlari spray mi sagliyor; yoksa ekilen saclarin sari tuy gibi cikmasi mumkun mu?

Hocam geçmiş olsun kolay kolay para iadesine yanaşacaklarini düşünmüyorum.Ekim sonunda garanti belgesi veriliyor,ekilen saçların çıkacağını garanti ettiklerine dair benim fikrim sizin gibi saç ekimi olmayan arkadaşlar ile birlikte hukuk yoluna başvurmanız diğer türlü ikinci ekimi onerecekler size.

Sevgiler, selamlar

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

ekim planlaması olarak söyledım  gördüklerimde umarım sonuclarda kalitelı olur hayırlısı artık
Anladım başkanım. Ben Bilgehan beyin bizzat yaptığı bir planlamayı formda görmedim hiç, mutlaka vardır senin görüp yorumladığına göre, ben atlamışım muhtemelen. Hayırlısı olsun, inşallah çok iyi sonuçlar gözlemleriz.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam %40 %50 civarı bir çıkış olsa revizyonluk bir ekim olabilir ama çıkış %10 civarında tahminimce.Tam olarak para iadelik bir ekim.Eski halinizin üstüne birşey koyamamışlar.Hakkınızı savunun bence.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
10. Ay sonucları.

Revizyonnnnnn, hic bekleme hemen sabah ara fotograf at gun al, islerini ayarla iznini vs hallet ne duruyorsun ki hala kardesim. Beni biliyorsun forumdan takip et saclarimi 10 gun once revizyon yaptirdim, istanbulda yasamiyorsun biliyorum ama nolursa olsun gel bitir bu isi. Sen gel ben sana kalacak yer ayarlarim, ara beni hastahaneyede beraber gidelim. Sana herturlu destegi ben cikarim kardesim. Ozelden istersen yaz bana.

Facebook Twitter Instagram