Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36141 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mucize olmazsa zor. Biraz gelişme olur ama sizi tatmin etmez

akrep

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Size garanti belgesi vermedilermi? O belgeyle hakkınızı savunabilirsiniz..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yine arkadaşlar tepki gösterecekler yazdıklarıma ama bu Ekimde olmamış. Dahada olmaz bu saatten sonra.
İlginç bir şekilde başarı yüzdesi çok çok düşük bir Ekim. Merkeziniz ile görüşüp bunun sebebini öğrenmeye çalışın. Ekip mi yeni idi, alım yapılırken bir aksilik mi oldu? Öyle ki , merkeziniz tecrübeli bir merkez mutlaka verecekleri  bir cevap vardır

Mh

• Full Member
Estemylife hergün Max 2 foto atıyorlar günde 8 vaka yapıyorlar

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla kardesim ben lafimi esirgemem bu saaten sonra, Allah askina 2.sayfada 12.gun.fotosu var arkadasin 3850 greft var mi orada. Bence yok. Bu terslikte bir is var

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sürüm işin zararları

lostcontrol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hiç tatmin edici bir görüntü yok maalesef

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife iyi bir saç ekim merkezi.
Ama moonrider'ın dediği gibi 1 gün içinde çok fazla ekim yapan merkezler, bu riski doğuruyor.
Hasta başına düşen ilgi, özen ve işçilik alt seviyelerde olunca bu sonuçlar sürpriz olmaz.
Geçmiş olsun..

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

oklkvn

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aynen ,bence günde bir ekim yapan yerleri tercih etmek gerekir gibime geliyor.

Mh

• Full Member
forumda estemylife ın doğru düzgün sonuçlanmış fazla gönderisi yok, bence herkes ismi fazla geçiyor die orayı tercih ediyor diye düşünüyorum, bu aldatıcı oluyor ben foruma geldiğimde kendim estemylife'ı 2 senedır zaten takip ediyordum. gunde ıkı gunde bır foto atıyorlar ama hasan akıl tek başına nasıl yetişcek diye düşünüyordum. bi gittim 4 oda 4 ekip hasan akıl sadece çiziyor kim nasipli ise kanalını açıyor (ben değilim) ekib sabah 7:30da ekime başlıyor ikinci vaka ile akşam 7-8de anca çıkıyor bu insan tabi işim erken bitsin erken gideyim modunda olur kabuk dökümünde yalan yok çok güzel manzara çıkıyor karşımıza ama mesele şok dökülmeden sonrası olduğu için böyle üzülüyoruz ben o sedyeye 2.kez neden yatayım ki benim şok dökülme bitti gibi ama hiç beklemiyordum orda bu manzarayı göreceğimi saç tutarsa 6.ayda gidip kanalımı açan bey ıle fotoğraf çekilmesine izin vereceğim hasan akılın sayfasındada paylaştırmayacağım

TheArk

• Sr. Member
forumda estemylife ın doğru düzgün sonuçlanmış fazla gönderisi yok, bence herkes ismi fazla geçiyor die orayı tercih ediyor diye düşünüyorum, bu aldatıcı oluyor ben foruma geldiğimde kendim estemylife'ı 2 senedır zaten takip ediyordum. gunde ıkı gunde bır foto atıyorlar ama hasan akıl tek başına nasıl yetişcek diye düşünüyordum. bi gittim 4 oda 4 ekip hasan akıl sadece çiziyor kim nasipli ise kanalını açıyor (ben değilim) ekib sabah 7:30da ekime başlıyor ikinci vaka ile akşam 7-8de anca çıkıyor bu insan tabi işim erken bitsin erken gideyim modunda olur kabuk dökümünde yalan yok çok güzel manzara çıkıyor karşımıza ama mesele şok dökülmeden sonrası olduğu için böyle üzülüyoruz ben o sedyeye 2.kez neden yatayım ki benim şok dökülme bitti gibi ama hiç beklemiyordum orda bu manzarayı göreceğimi saç tutarsa 6.ayda gidip kanalımı açan bey ıle fotoğraf çekilmesine izin vereceğim hasan akılın sayfasındada paylaştırmayacağım

Ağzınıza sağlık kardeşim bende orada ektirdim sabah aldılar ve  olan olayı anlatam öğle yemeği vakti geldikçe işi hızlandırdılar durmadan odaya biri gelip hadi sizi bekliyoruz dediler şok oldum anan ağzımıda açamadım sonra bejde hepsini Hasan akıl yapar zannederken her odaya bir çizik çizip gidiyor 2 dk görüşme bile YÖK
Hasan bey reklam yüzü olmuş geleni gideni parayla karşılıyorlar ben operasyondan sonra sorularım oldu verilen hatta wpnden soru sorardım 10 sorudan 1 cevap verir görüldü atardı herşey parayı alana kadar .
Her canlı ölümü tatacaktır.

Komurkentli

• Full Member
    • Tranigo
Bende estemylife da, bu tür sıkıntılar olduğunu düşünüp, özellikle sabah istesiğimi belirttim. Bir kaç kere arayıp, özellikle söyledim.

Hasan bey, ara ara gelip durumumu sordu, başka hiç bir şeye karışmadı. Saç alımı, alın çizgisi ve ekimde hiç görev almadı.

Ama ekimn yapan ekip hakkında şuan için olumsuz bir şey söylemem,  dönör bölgem olsın alın çizgim olsun memnunum. Umarım sonucuda memnun eder.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim de ekimim saat 2 de basladi aksam 8 de bitti. Hasan bey cizdi once sonra kanal acti biraz daha  sonra baskalarida geldi ekimide sag sol ve orta bolge olarak 3 kisi yapti. 2 kiside alinan greftleri topladi muhafaza etti. 4200 greft dediler sonrasında. Ama ekim ve kanal acma asamasinda gayet iyi sohbetlerimiz oldu cok umutluydum sonucumun iyi olacağından ama husrana ugradim. 26 şubatta revizyon yapılacak insallah bu sefer ince eleyip sık dokuyup tüm herseyle yakindan ilgilenecegim. Isin ehli kimse en uzmani kimse onlari isteyeceğim

Facebook Twitter Instagram