Gönderen Konu: Estepalace 3000 Greft Saç Ekimi 5 aylık ve sonuç  (Okunma sayısı 30041 defa)

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuc sizce nasil arkadaslar

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: estepalace 5 aylik sonuc
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2015, 18:52:34 »
Oncesi var mi arkadasim?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2015, 20:54:40 »
Daha şimdiden buna sonuç nasıl diye sormak doğru değil,birde 5 ay derken yaklaşık bir zaman sürecinden bahsediyoruz,örneğin 4.5 aymı yoksa 5ay on günmü bu bile çok farkeder,onun için tam olarak kaç gün oldu onu bir öğrenelim,doğrusunu söylemek gerekirse tam 5 ay olduğunu varsayarsak çok içaçıcı durmuyor sanki ,yani en azından çektiğiniz fotolarda öyle görünüyor,yeni çıkan tüy görünmüyor ama siz kendiniz gözlemliyorsanız o zaman daha çok değişir biraz sabırlı olun derim,tüylenme ve ekim bölgesinde çok azda olsa karıncalanma ,iğne batması tarzında his yoksa o zaman durumlar kötü demektir,sonuçta şu manzaranın epey bir değişmesi gerekiyor...
Kaç greft ekildi ,mümkünse ekim öncesi ve ekimden sonraki fotolarıda eklerseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz...

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2015, 06:39:59 »
 Biladernen azımdan saçın dogal duryor

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2015, 21:17:14 »
Sanki şu ana kadar çıkan çıkmış gibi gözüküyor,yeni gelen saç bu fotolarda göremiyorum ben,saçlar hep aynı boyda ve aralarında tüy yok,bana sanki bu saçlar kalınlaşmaları tamamlanınca sonuçta ortaya çıkacakmış gibi geliyor,umarım bu tahminim doğru çıkmaz çünkü o zaman bu durumun sizi tatmin edeceğini sanmıyorum,saçları geriye taramak daha iyi gösterebilir ama sonuç bu paralelde giderse ikinci bir ekim gerekir gibi geliyor bana, öyle bir şey olursa kesinlikle ekim yapacak kişinin değişmesi gerekir,nagehan akbaş olmaz yani.....

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2015, 14:48:00 »
Dorusu bende hayal kirikligina ugradim ikinci bir ekim konusu artik asla sacima mudale ettirmeyi dusunmuorum
Benim acikligim cok rahat kapatalibilicek bi aciklikti o bile olmadi gecem zamanda ne degisir bekleyip gormek lazim
Ayni zamanda gidip konusmakta birsey cozmucek ama bariz olan birsey var bna gosterilen fotograflarla bendeki sonuc arasinda daglar kadar fark var

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2015, 15:07:49 »
Kardesim saçlarını az uzat minoks sür belki 6 ay sonra durum yüzde 30 da değişse kardır

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2015, 19:51:36 »
Dorusu bende hayal kirikligina ugradim ikinci bir ekim konusu artik asla sacima mudale ettirmeyi dusunmuorum
Benim acikligim cok rahat kapatalibilicek bi aciklikti o bile olmadi gecem zamanda ne degisir bekleyip gormek lazim
Ayni zamanda gidip konusmakta birsey cozmucek ama bariz olan birsey var bna gosterilen fotograflarla bendeki sonuc arasinda daglar kadar fark var
Doğrusu hayal kırıklığına uğramakta haklısınız,süreç tam tamamlanmamış olmasına rağmen şu an çok gelecek vaad etmiyor saçlar malesef,ben sizin ilk ekim fotolarınızı gördüğümde gerçekten çok beğenmiştim,sıklığı falan gayet iyiydi,temiz bir ekime benziyordu ama demekki işin teknik boyutu doğru olsada yapılan başka hatalar var,bir şeylere özenilmemiş ekim yaparken ama tabi biz onların ne olduğunu bilemeyiz şu aşamada,o yüzden ekim sonuçları bizler için çok önemli oluyor,umarım paylaşımınıza devam edersiniz,depişiklik oldukça mutlaka görmek isteriz,ekimden hemen sonraki fotolarıda mümkünse görmek isteriz...
Yalnız ikinci ekim için çok yanlış düşünüyorsunuz,ben hep diyorum bir saç ekimi aslında iki aşamalı olarak planlanmalı,yoksa saç ekiminde istenilen başarıyı elde etmek çok zor oluyor,sizinde orta sınıf bir ekim merkezinde yapılsa bile ikinci bir ekim ile densepacking yani doğal saç sıklığına yakın bir sonuç elde etmeniz çok kolay,örnek vermek gerekirse qwert diye bir arkadaşımız vardı,ilk ekimi  resul yamanda  hüsranla sonuçlanınca ikinci ekimini zekeriya kulda yaptırdı ve gerçekten sonuç doğal saç sıklığına çok yakın oldu,halbuki ilk ekimden sonra sizin saçlarınızın yarısı kadar bile çıkmamıştı,bence sizde saç ekimi işini abartmayın gözünüzde tek bir seansta halledilebilecek bir operasyondan kaçmayın,bu sefer ektirin saçlarınızı ve üstünde hiç durmayın,unutun gitsin,inanın çok iyi olacak,bu saçla yanlış anlamayın ama dolaşmayın,psikolojinizi uzun zaman zarfında kötü etkiler..
Birde finasterid kullanmayı şimdiden düşünün  bence,arkalar gidiyor,donerde verici alan azaldı,ilerde kötü bir görüntü olabilir,bu kötü görüntüyüde kapatma şansınız olmayabilir....finasterid için kaç yaşında olduğunuz önemli,bu ayrıntıyı atlamayalım...

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2015, 19:59:35 »
Sonuç

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2015, 20:52:17 »
bence sonuç güzel ve doğal 5 aylık sonuçlarınızda kötü görünüyordu ama demek ki sürecin bitmesini beklemek gerek hoş bir görüntü oluşmuş ekim öncesi fotonuz varsa koyarmısınız

Muzdarip

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estepalace 3000 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2015, 10:53:13 »
Çok güzel sonuç almissin hocam geçmiş olsun.

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estepalace 3000 Greft Saç Ekimi 5 aylık ve sonuç
« Yanıtla #11 : 26 Kasım 2015, 18:36:53 »
Tekrar merhaba şuan 1 sene 2 ay oldu öncelikle 3-5 ay zaman dilimi sizi aldatmasın biraz sabır gerektiren bir iş benimde benim 5 ci aydan itibaren gelişme süper oldu çıkan sonuçtan son derece memnunum gidip yerinde çekildiğim son fotoğraflar

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Kasım 2015, 18:40:46 »
Diğer fotolar

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2015, 18:50:22 »
Şuanki görünüm çok güzel ve doğal ancak ekim öncesi fotonuz bulunmuyor, ekleme şansınız var mı?

Sürecinizin işleyişini detaylı olarak anlatabilir misiniz? Mümkünse şok dökülme zamanlarına ait fotoğraflar varsa yükleyebilir misiniz? Bu tür güzel sonuçlar gördüğümüz zaman ümidimiz artıyor ve moral depoluyoruz. Ancak bu tür başarılı sonuçlarda detaylı fotoğrafların olması kişilere çok büyük yardım sağlıyor. İmkan varsa yardımcı olacağınızı umuyorum.

Siz ilk 5 ayda memnun olmayan bir çizgideymişsiniz ve sonradan büyük memnuniyet oluşmuş, özellikle saç çıkış zamanlarıyla alakalı bilgilendirme yapar mısınız?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

raziel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2015, 19:15:59 »
Telefonumu değiştirdiğimden dolayı sadece ekimden hemen sonra olan fotoğrafım mevcut açıkcası hafta hafta yada gün gün takip edipte fotoğraflamadım çünkü biryerden sonra takıntı haline geliyor ilk bir aydan sonra şok dökülme başladı ve 1 ay içerisinde neredeyse yüzde 90 ı döküldü daha sonra geçen zaman dilimi içerisinde şakaklardan başlamak üzere çıkmaya başladı ilk etapta çok zayıf ve ince çıkan saçlar 5 ci aydan sonra kalınlaşmaya ve güçlenmeye başladı ve bunu üstüne basa basa söyluorum herhangi bir ilaç takviyesi ve bakım ürünü kullanmayı tercih etmedim

Facebook Twitter Instagram