Gönderen Konu: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft  (Okunma sayısı 84792 defa)

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft
« Yanıtla #181 : 20 Kasım 2018, 15:57:55 »
Ön taraf gayet doğal ve sık kapanmış. Ben beğendim. Arka tarafı bilemiyorum tabii tepeden resim bekliyoruz.
Tepeden resim isteyen arkadaşlar için

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 20 Kasım 2018, 16:00:04 »
Merhaba ekimin gayet güzel sonuçlanmış.
Tepeden Çekili bir Fotoğraf atabilir misiniz ?
Tepe ve donör bölgeyi merak eden arkadaşlar İçin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 20 Kasım 2018, 16:03:16 »
Donör kısa olmasına rağmem hiç sorun görünmüyor kardeşim ekimin çok güzel
Global Moderator

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 20 Kasım 2018, 16:12:20 »
Donör kısa olmasına rağmem hiç sorun görünmüyor kardeşim ekimin çok güzel
Evet Hintell çok teşekkürler. ilk zamanlarda yaşadığım sıkıntıların ardından şuan çok memnunum.😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 20 Kasım 2018, 16:13:59 »
Evet Hintell çok teşekkürler. ilk zamanlarda yaşadığım sıkıntıların ardından şuan çok memnunum.😀

önemli olan sonuç gerısını bosver kardesım
Global Moderator

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 20 Kasım 2018, 19:57:47 »
Çok güzel sürecin kardeşim maşallah

Yesman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 20 Kasım 2018, 20:24:21 »
Açık alanının fazla olmasına rağmen Ekiminiz gayet başarılı. Ön alan bundan daha iyi olamazdı. Donör alan toparlanmış daha da toparlanacaktır. BEnim anlamadığım bu ekim yapan kişi bu donör konusunda önceki yaptığı ekimlerden hiç ders çıkarmıyor mu ?

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 20 Kasım 2018, 22:16:12 »
Açık alanının fazla olmasına rağmen Ekiminiz gayet başarılı. Ön alan bundan daha iyi olamazdı. Donör alan toparlanmış daha da toparlanacaktır. BEnim anlamadığım bu ekim yapan kişi bu donör konusunda önceki yaptığı ekimlerden hiç ders çıkarmıyor mu ?

Ders çıkarsa bu ekim başarısını elde edemezdi  :) garip gelebilir ama gerçek.ekim tekniği doner out ekim alanı in şeklinde yani fut ve fue karışımı bir şey yapıyor arenamed .büyük punçlarla alınan greftlerin sağ kalım oranı gayet yüksek olurken doner bölgede malesef iz kalmakta fakat bu her ekiminde olmamakta ,özellikle geçmişten kulak üstü bölgelerde daha fazla olmaktaydı .yaklaşık son bir sene içerisinde forumdaki ekimlerine bakarsak sorunu kulak üstlerine girmeyerek büyük oranda azalttıklarını görüyoruz.bir diğer önemli ayrıntı her ne kadar doner bölge bir kaç ay kötü görüntü olsada büyük bir yüzdeyle ekim yaptıranlarda 5 , 6 aylık dönemlerde kötü görüntünün belli olmayacak hale geldiğini görüyoruz.
Arenamedin bu tarzını değiştireceğini sanmıyorum çünkü değiştirdikleri zaman şimdiki yüksek oranlı saç çıkış başarısını yakalayabileceklerini sanmıyorum.
Bence ekim merkezleri arenamedin bu tarzını araştırmalı ve kullandıkları punchı gözden geçirmeli.çoğu ekim merkezinin çıkmayan ekimlerini kişiye göre yanlış punch kullanımından kaynaklandığını düşünüyorum,bir diğer genel bir neden daha var ama onu anlatması şimdi uzun sürer  :)

burhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #189 : 20 Kasım 2018, 22:20:29 »
Ders çıkarsa bu ekim başarısını elde edemezdi  :) garip gelebilir ama gerçek.ekim tekniği doner out ekim alanı in şeklinde yani fut ve fue karışımı bir şey yapıyor arenamed .büyük punçlarla alınan greftlerin sağ kalım oranı gayet yüksek olurken doner bölgede malesef iz kalmakta fakat bu her ekiminde olmamakta ,özellikle geçmişten kulak üstü bölgelerde daha fazla olmaktaydı .yaklaşık son bir sene içerisinde forumdaki ekimlerine bakarsak sorunu kulak üstlerine girmeyerek büyük oranda azalttıklarını görüyoruz.bir diğer önemli ayrıntı her ne kadar doner bölge bir kaç ay kötü görüntü olsada büyük bir yüzdeyle ekim yaptıranlarda 5 , 6 aylık dönemlerde kötü görüntünün belli olmayacak hale geldiğini görüyoruz.
Arenamedin bu tarzını değiştireceğini sanmıyorum çünkü değiştirdikleri zaman şimdiki yüksek oranlı saç çıkış başarısını yakalayabileceklerini sanmıyorum.
Bence ekim merkezleri arenamedin bu tarzını araştırmalı ve kullandıkları punchı gözden geçirmeli.çoğu ekim merkezinin çıkmayan ekimlerini kişiye göre yanlış punch kullanımından kaynaklandığını düşünüyorum,bir diğer genel bir neden daha var ama onu anlatması şimdi uzun sürer  :)
mantıklı

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 21 Kasım 2018, 20:42:27 »
Çok güzel sürecin kardeşim maşallah
Çok teşekkürler kardeşim,Umarım herkes istediği sonucu elde eder.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 21 Kasım 2018, 20:44:02 »
Çok verimli bir operasyon olmuş . Başarı oldukça yüksek bir Ekim.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 21 Kasım 2018, 20:52:53 »

Öncelikle teşekkür ederim kardeşim.ekim konusuna gelirsek ilk 3 ay büyük sıkıntı ,fakat sonrasındaki gelişme İnan bana herşeyi unutturdu.😀😀

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 21 Kasım 2018, 21:35:59 »
Çok verimli bir operasyon olmuş . Başarı oldukça yüksek bir Ekim.
Teşekkürler kardeşim👍

Yesman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 22 Kasım 2018, 19:14:44 »
Açıklama için teşekkür ederim.Yine de bir şekilde kendini geliştirebilirse donör konusunda çok daha iyi ekimler çıkabilir ama bu sefer de bizim bütçe yetmez :) fiyat fayda açısından çok iyi bir yerde.

Facebook Twitter Instagram