Gönderen Konu: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft  (Okunma sayısı 84853 defa)

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft
« Yanıtla #76 : 07 Ağustos 2018, 23:43:01 »
Teşekkür ederim Hintell,umarım hep böyle gider😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 10 Ağustos 2018, 12:40:07 »
Teşekkür ederim Hintell,umarım hep böyle gider😀

gelısınden bellı merak etme :)
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2018, 14:25:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 13 Ağustos 2018, 09:41:24 »
Donör ne durumda acaba merak ettim? bende de buna benzer bir sıkıntı var çünkü.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 13 Ağustos 2018, 10:37:35 »
Donör ne durumda acaba merak ettim? bende de buna benzer bir sıkıntı var çünkü.

Hisar hastanesinde ektirmiştin dimi sen neden konu açmıyorsun bu bölümde ? Bir önceki sayfada paylaşmış güzel gidiyor arkadaşın ekimi senin donör ne durumda?

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 14 Ağustos 2018, 01:31:32 »
Hisar hastanesinde ektirmiştin dimi sen neden konu açmıyorsun bu bölümde ? Bir önceki sayfada paylaşmış güzel gidiyor arkadaşın ekimi senin donör ne durumda?
Merhaba
Donör bir hafta kadar önce   toparlanmaya başladı.3 aylık süreci geçen hafta doldurdum.Bu süre zarfında sıkıntı yaşadığım nokta donör bölgesi oldu.Bir önceki paylaşımımda resim eklemiştim.Sende ne gibi sıkıntı var?
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2018, 14:57:19 Gönderen: Koray1980 »

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 14 Ağustos 2018, 15:02:32 »
benim de donörun sağ tarafı baya sorun oldu
Ne kadar oldu ekiminiz?Bendeki sorunun aynısı..Aslında Arenamed’de genel sorun bu.Ama sanırım sizde kulak hizasına çok daha fazla inmişler.

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 14 Ağustos 2018, 20:07:14 »
Ne kadar oldu ekiminiz?Bendeki sorunun aynısı..Aslında Arenamed’de genel sorun bu.Ama sanırım sizde kulak hizasına çok daha fazla inmişler.
benim 42.gün ekimi arenamedde yaptırmadım ama sorun aynı. Bekleyecegim 1 yil, daha sonra bir degisme olmazsa mecbur o bolgeye ekim yapilacak ufak saç kökleri görüyorum ama bir kapanma yok tabiki şuan

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 14 Ağustos 2018, 20:37:02 »
benim 42.gün ekimi arenamedde yaptırmadım ama sorun aynı. Bekleyecegim 1 yil, daha sonra bir degisme olmazsa mecbur o bolgeye ekim yapilacak ufak saç kökleri görüyorum ama bir kapanma yok tabiki şuan
Anlıyorum sizi,bende 3.aya kadar umutsuzdum fakat 3.aydan sonra değişimi farketmeye başladım.Bu işte en önemli şey sabretmekmiş onu anladım 😀

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 14 Ağustos 2018, 22:24:35 »
Anlıyorum sizi,bende 3.aya kadar umutsuzdum fakat 3.aydan sonra değişimi farketmeye başladım.Bu işte en önemli şey sabretmekmiş onu anladım 😀
şuan bu söylediğin beni çok umutlandırdı abi 😃 süreci yaşayan biri olarak ne diyorsun düzelir mı? Bir de sprey şampuan ve içtiğimiz ilaçlar dışında bir şey kullandın mı merak ettim?

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 14 Ağustos 2018, 22:45:39 »
şuan bu söylediğin beni çok umutlandırdı abi 😃 süreci yaşayan biri olarak ne diyorsun düzelir mı? Bir de sprey şampuan ve içtiğimiz ilaçlar dışında bir şey kullandın mı merak ettim?
Merak etme kardeşim 1 aya kadar senin donör bölgende toparlar,buna emin ol. ben yurt dışında yaşıyorum.Ekim yaptığım hastaneden aldığım şampuan,spreyl ve vitamin haplarını kısa bir süre kullandım.Ama sonrasında bana daha faydalı olan şampuan ve vitamin hapını buldum.Kullandıktan sonrada gözle görülen değişiklikler farkettim.Forumun 3.sayfasında bu ilaçları paylaşmıştım.

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 15 Ağustos 2018, 14:05:29 »
Merak etme kardeşim 1 aya kadar senin donör bölgende toparlar,buna emin ol. ben yurt dışında yaşıyorum.Ekim yaptığım hastaneden aldığım şampuan,spreyl ve vitamin haplarını kısa bir süre kullandım.Ama sonrasında bana daha faydalı olan şampuan ve vitamin hapını buldum.Kullandıktan sonrada gözle görülen değişiklikler farkettim.Forumun 3.sayfasında bu ilaçları paylaşmıştım.
çok teşekkür ederim umarım bu sıkıntıdan en kısa sürede kurtuluruz buradan süreci takip ederiz artık bir şekilde de   :)

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 18 Ağustos 2018, 17:36:14 »
Arkadaşlar ekimin yaklaşık 3,5 ayı geride kaldı.Bu süreç içinde berberde hiç tıraş olmadım.Sadece 2 kez ense bölgesini  kendim makinaya vurarak kısaltmıştım.ekilen bölgesyide makasla uçlardan almıştım.Bugün ilk kez berberde traş oldum😀

bigboss_3x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 18 Ağustos 2018, 18:50:56 »
Arkadaşlar ekimin yaklaşık 3,5 ayı geride kaldı.Bu süreç içinde berberde hiç tıraş olmadım.Sadece 2 kez ense bölgesini  kendim makinaya vurarak kısaltmıştım.ekilen bölgesyide makasla uçlardan almıştım.Bugün ilk kez berberde traş oldum😀
hayırlı olsun şu donor bolgeniz toparladikca siz kadar ben de seviniyorum.

reel x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 21 Ağustos 2018, 15:18:49 »
Umarım donör bu şekilde toplamaya devam eder biz de umutlanırız  :D şuan için gayet iyi gidiyor ekiminiz.

Facebook Twitter Instagram