Gönderen Konu: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft  (Okunma sayısı 84851 defa)

plasebo77

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft
« Yanıtla #61 : 02 Ağustos 2018, 23:11:44 »
Hayırlı olsun.. Donör bölge baya hırpalanmış.. neden bu kadar bitişik alım yaptılar anlayamadım.. Açıkçası arka saçları uzun tutman lazım bayağı bu kadar açıklık başka türlü kapanmaz. ancak ekilen saçlar iyi ekilmiş başarılı görünüyor..

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 02 Ağustos 2018, 23:36:22 »
keyifli surece girmissin arkadasim saclar cikmaya baslamis. bence berber secimi onemli donor bolgeyi iyi gostermek icin.
teşekkür ederim Dostum.Haklısın berber konusunda seçici olacağım.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 02 Ağustos 2018, 23:39:44 »
teşekkür ederim Dostum.Haklısın berber konusunda seçici olacağım.
Teşekkür ederim hocam.Valla beni bu süreçte en düşündüren tarafta donör bölgem oldu.Son 2-3 haftada biraz toparlasada hala endişeliyim.Donerin sağ kısmı sol kıs ona göre çok daha hırpalanmış.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 02 Ağustos 2018, 23:55:45 »
Arenamed ekimlerinde donör bölge kuvvetli değilse çokca gördüğümüz bir durum. 5-6 aylarda toparlamış oluyor donör bölge.
The World is Yours

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 03 Ağustos 2018, 10:19:11 »
Teşekkür ederim Hintell ,bir kaç sıkıntı dışında herşey yolunda gibi.Doner bölgesini  kısaltmam daha iyi bir görüntü sağlar mı acaba?

Kulak hizzası çok hassas bir bölge hemen küse biliyor bence bırak kendi halime toparlar bu donör
Global Moderator

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 03 Ağustos 2018, 17:52:02 »
benim anlamadığım eskiden forumda arenamed konusu açıldımı milletin hem merkeze hem ektirene demediği kalmıyordu.burası acil kapanmalı.orada ektirene yazık ençok da cellat bunlar yaa...yok kafa kesiyolar yok kafayı ateşte yakmışlar gibi cümleler kuran arkadaşlar şimdiler de çok ılımlı mütevazi cümleler kuruyorlar onlara şaşırdım..  ??? ekiminiz hayırlı olsun. donör psikolojisini bende iyi biliyorum en kısa zamanda düzelir inşallah.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 03 Ağustos 2018, 21:13:28 »
benim anlamadığım eskiden forumda arenamed konusu açıldımı milletin hem merkeze hem ektirene demediği kalmıyordu.burası acil kapanmalı.orada ektirene yazık ençok da cellat bunlar yaa...yok kafa kesiyolar yok kafayı ateşte yakmışlar gibi cümleler kuran arkadaşlar şimdiler de çok ılımlı mütevazi cümleler kuruyorlar onlara şaşırdım..  ??? ekiminiz hayırlı olsun. donör psikolojisini bende iyi biliyorum en kısa zamanda düzelir inşallah.

Mutlaka bilmediğimiz özel bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Söylemin son derece realist, sonuna kadar hak veriyorum.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 03 Ağustos 2018, 22:33:46 »

Hocam "Eski camlar bardak oldu" galiba:)

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 03 Ağustos 2018, 23:23:55 »

Hocam son zamanlarda kötü doneri gelmiyor arenamedin bence bundan dolayı kişiler donere değilde çıkan saçlara bakmaya başladı ve  ekim sonuçlarına bakılıncada hiçte fena değiller.
Birde sanırım geçen sene bir ara bir whatsapp grubu kurulmuş arenamede ektirip doneri kötü olanlar bi araya gelip aralarında anlaşmalı olarak her gün sırayla   konu açıyorlarmış diye duydum yani o gördüğümüz kötü donerler ekim merkezinin hatası olmasına rağmen mağdurlarında seslerini duyurmaları yönünde organize bir başarı diye düşünüyorum .sonuçta adamlar günde 20 ye yakın ekim yapıyorlar ve max greft çalışıyorlardı e tabi o kadarda mağdur çıkması normaldi ama galiba şimdilerde donerden daha insaflı alım yapıyorlar takip edebildiğim kadarıyla.birde sanırım greft sayılarınıda düşürmüşler.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2018, 11:22:01 Gönderen: Hintell »

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 03 Ağustos 2018, 23:37:19 »
arenamed gordugum kadariyla zayif donorlerde epey gec toparliyor malesef pisikologik zor bir durum ama ben 5 ay sonra toparlayacagina inaniyorum

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 03 Ağustos 2018, 23:53:37 »
arenamed gordugum kadariyla zayif donorlerde epey gec toparliyor malesef pisikologik zor bir durum ama ben 5 ay sonra toparlayacagina inaniyorum

Konu sahibi arkadaşa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bir şekilde toparlıyacaktır. Buradaki sorun kim 5-6 ay boyunca bu şekilde gezmek ister. Ana sorun bence, önceki sayfadaki donör resimlerini görüp, gayet doğal, olması gereken budur şeklinde yapılan yorumlar. illa kötü yorum yapılsın arkadaşın morali bozulsun tarafında değilim, benimde bu boyutta olmasada donörde sıkıntı oluştu, 5-6 ay içerisinde toparladı. başka bir yerde ekim yaptırmıştım. Her yerde istenmesede sıkıntılar oluşabiliyor. Bence ana teamül sitenin sağ üst köşesinde yazan özgür ve tarafsız paylaşım platformu mantığına el birliği ile sahip çıkmamız gerekliliğidir.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 04 Ağustos 2018, 01:58:20 »
Teşekkür ederim green inşallah
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2018, 02:11:23 Gönderen: Koray1980 »

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 04 Ağustos 2018, 02:08:52 »
Konu sahibi arkadaşa geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bir şekilde toparlıyacaktır. Buradaki sorun kim 5-6 ay boyunca bu şekilde gezmek ister. Ana sorun bence, önceki sayfadaki donör resimlerini görüp, gayet doğal, olması gereken budur şeklinde yapılan yorumlar. illa kötü yorum yapılsın arkadaşın morali bozulsun tarafında değilim, benimde bu boyutta olmasada donörde sıkıntı oluştu, 5-6 ay içerisinde toparladı. başka bir yerde ekim yaptırmıştım. Her yerde istenmesede sıkıntılar oluşabiliyor. Bence ana teamül sitenin sağ üst köşesinde yazan özgür ve tarafsız paylaşım platformu mantığına el birliği ile sahip çıkmamız gerekliliğidir.

Merhaba
Konuyu çok güzel özetlemişsiniz.”Yaptırdığınız ekimden  nasıl bi sonuç alırım”  diye beklemek  yerine, “acaba donör bölgem toparlanırmı” diye düşünmek insanı gerçekten fazlasıyla rahatsız ediyor.Ayrıca 5-6 ay boyunca bu şekilde dolaşmak ,bulunduğunuz yada girdiğiniz ortamlarda insanların size garip,garip bakışları  Sizi  fazlasıyla rahatsız ediyor.Bence ekim öncesi konuya hakim olmayan kişilere bu süreç Ekim merkezi tarafından detaylı bir şekilde anlatılmalı.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 15:53:54 Gönderen: Koray1980 »

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 07 Ağustos 2018, 15:59:26 »
Arkadaşlar bugün ekimimin 3.ayını geride bıraktım.Geçen haftayla birlikte belirgin bir şekilde çıkışlar başladı.Her geçen gün değişimi biraz daha iyi farkediyorum.Doner bölgemi dünden itibaren kafamdan silip attım 😀

Facebook Twitter Instagram