Gönderen Konu: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft  (Okunma sayısı 84739 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Arenamed-Serkan Aydın 5200 Greft
« Yanıtla #255 : 07 Mart 2019, 18:59:16 »
Dönor alanı kötü durmuyor bence de çok kısa kesildiğini göz önüne alırsak. Bence çok başarılı bir ekim olmuş sizin adınıza çok sevindim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 08 Mart 2019, 00:07:04 »
çok güzel sonuç maşallah hayırli olsun
Teşekkür ederim dostum.Umarım herkes istediği sunucu ve hayal ettiği saçlara kavuşur .Hiç kimseninde emeği boşa gitmez.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 08 Mart 2019, 00:09:24 »
Dönor alanı kötü durmuyor bence de çok kısa kesildiğini göz önüne alırsak. Bence çok başarılı bir ekim olmuş sizin adınıza çok sevindim.
Çok teşekkür ederim.Aslında biraz daha uzun kala bilseydi hiç bi sorun olmazdı😀

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 08 Mart 2019, 00:16:36 »
Usatm muhtesem olmus..

Acaba alim yerinin yandan resmini yuklermisin? Bendeki en buyuk sikinti sanki orasi.. Yani is var gibi 2-3 numaraya vurunca..

Merhaba dostum
Normalde ben donör bölgesini bu kadar kısa tutmuyorum.Bi hata sonucu böyle oldu.Kısa tutunca görüntü kötü.

Yesilzade

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #259 : 13 Mart 2019, 15:59:33 »
saçınızı güle güle tarayın. Arenamed saç ekimleri güzel sonuçlanıyor sizinki daha güzel sonuçlanmış artık yapından mı yoksa kullandığınız malzemelerden mi kaynaklanıyor. Herşey iyi güzelde sırf bu donör bölgesi yüzünden arenamedi tercih edemyorum can sıkıyor çünkü.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 14 Mart 2019, 15:44:05 »
saçınızı güle güle tarayın. Arenamed saç ekimleri güzel sonuçlanıyor sizinki daha güzel sonuçlanmış artık yapından mı yoksa kullandığınız malzemelerden mi kaynaklanıyor. Herşey iyi güzelde sırf bu donör bölgesi yüzünden arenamedi tercih edemyorum can sıkıyor çünkü.
merhaba.Teşekkür ederim . ekimin  olumlu sonuçlanması tabiki ekimde öz verili çalışan arkadaşların kuşkusuz başarısıdır .Tabi bunun yanı sıra kullandığınız takviyelerde bu süreci mutlaka hızlandırır ve olumlu sonuç almanızı sağlar.Ben bu ek takviyeleri uzun araştırmalar sonucu buldum ve kullanmaya başladım.Ekilen kısımdan çok memnunum,fakat donör bölgesi için çokda memnun olduğumu söyleyemem.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #261 : 17 Mart 2019, 00:34:29 »
Hayırlı olsun hocam darısı başımıza vitamin takviyesini sizinkiyle degistırmeyı dusunuyorum  fena kaliteli etki yapmış

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 17 Mart 2019, 21:47:23 »
Hayırlı olsun hocam darısı başımıza vitamin takviyesini sizinkiyle degistırmeyı dusunuyorum  fena kaliteli etki yapmış
Merhaba teşekkür ederim.Umarım sizde istediğiniz hayal ettiğiniz sonuca ulaşırsınız.Kullandığım takviyelere gelirsek, faydalarını fazlasıyla gördüm diyebilirim.Özellikle vitamin hapı saç köklerini besleyip güçlendirip,kalınlaşmasını sağladı.Çok çok memnunum.yaklaşık 7-8 aydan beridir kullanıyorum .1 sene kullanmayı düşünüyorum.Ekim yapan arkadaşlara bu hapı kesinlikle tavsiye ederim.Kullandığım şampuan ise %100 Argan yağından ve içinde hiç bir katkı maddesi ve silikon içermemektedir.

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 18 Mart 2019, 02:07:43 »
Saçlar inanılmaz güzel olmuş ,öncesi sonrası görüntüler inanılır gibi değil gerçekten müthiş değişim olmuş.
Saç ekimi harbiden garip bir şey şu sonuçları görünce insan şaşırıyor,forumda en güzel sonuçlar arenamedin elinden çıkıyor inanılır gibi değil  :)
Cesaretim olsa arenamede ektireceğim yeminle sadece doner alan ne olur o düşündürüyor beni.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 18 Mart 2019, 22:19:39 »
Saçlar inanılmaz güzel olmuş ,öncesi sonrası görüntüler inanılır gibi değil gerçekten müthiş değişim olmuş.
Saç ekimi harbiden garip bir şey şu sonuçları görünce insan şaşırıyor,forumda en güzel sonuçlar arenamedin elinden çıkıyor inanılır gibi değil  :)
Cesaretim olsa arenamede ektireceğim yeminle sadece doner alan ne olur o düşündürüyor beni.
Teşekkür ederim .Her zaman içinizdeki sese kulak verin😀Sizi nereye yönlendiriyorsa orda ektirin .

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #265 : 19 Mart 2019, 03:20:25 »
selamlar gerçekten bu kel alana olacak en güzel sonuç ekinizi uzun zamandır takip ediyorum foruma üye olmadan Bende Serkan Aydın Arenamed de ektirmeyi düşünüyorum Akın beyle bir kere konuşmuştum ama tam emin olamadım buradaki sonuçları gördükçe kararımı verdim. Biraz donör sıkıntısı sorun olmaz sonuç güzel olacaksa bence forumdaki ektiklerinin hepsi çıkan nadir merkezlerden Aranamed şu donör beklemesi olmasa diyeceğim ama ona da katlanırız artık hayırlı olsun maşallah güle güle tara.

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 19 Mart 2019, 20:37:24 »
selamlar gerçekten bu kel alana olacak en güzel sonuç ekinizi uzun zamandır takip ediyorum foruma üye olmadan Bende Serkan Aydın Arenamed de ektirmeyi düşünüyorum Akın beyle bir kere konuşmuştum ama tam emin olamadım buradaki sonuçları gördükçe kararımı verdim. Biraz donör sıkıntısı sorun olmaz sonuç güzel olacaksa bence forumdaki ektiklerinin hepsi çıkan nadir merkezlerden Aranamed şu donör beklemesi olmasa diyeceğim ama ona da katlanırız artık hayırlı olsun maşallah güle güle tara.
çok teşekkür ederim.darısı başınıza😀

brnsnl

• Full Member
« Yanıtla #267 : 24 Mart 2019, 00:40:28 »
maşallah darısı başımıza sabırla bekliyorum bende :)
brnsnl

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 26 Mart 2019, 20:36:15 »
maşallah darısı başımıza sabırla bekliyorum bende :)
Teşekkür ederim kardeşim.Umarım sende hayal ettiğin saçlarına kavuşursun 😃

Curtis

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 26 Mart 2019, 21:59:37 »
Hocam donór gayet iyi durumda bence. Aranemedin ekimleri gerçekten çok iyi 2-3 ay yanlar seyrek geziyosun sonra ömür boyu saclisin bence değer. Birde kullandığınız vitamin hapı internette yok nerden alıyorsunuz.

Facebook Twitter Instagram