Gönderen Konu: ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN VE CEVAP VERİN!  (Okunma sayısı 1438 defa)

Malatya44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN VE CEVAP VERİN!
« : 11 Haziran 2018, 20:27:16 »
Arkadaşlar yaşım 19 saç ekim yapana kadar 5-6 sene boyumca sprey kullanacam evde dermaroller var ve hairforte sprey ile kullanıyorjm ama sorum bunca zaman kullanacam sizce minoxil mi kullanmalıyım yoksa hairforte mu dermarollerlar birlikte lütfen yardımcı olun

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN VE CEVAP VERİN!
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 00:07:32 »
Arkadaşlar yaşım 19 saç ekim yapana kadar 5-6 sene boyumca sprey kullanacam evde dermaroller var ve hairforte sprey ile kullanıyorjm ama sorum bunca zaman kullanacam sizce minoxil mi kullanmalıyım yoksa hairforte mu dermarollerlar birlikte lütfen yardımcı olun
bak dostum minoxsil her bünyede farklı etki yaratıyor ben kullandım 2 ay yavaşladı dökülme daha sonra dökülme hızkandı. Bıraktıktan sonra eskisinden beter oldu.. İki arkadaşım daha kullandı birinde alerji yaptı 9 ay sonra bırak tı bildiğin kel oldu adam. Diğeri baktı olacak gibi değil bıraktı sacı iki kat daha fazla dökülmeye başladı. Yani anlayacağın dostum kumar gibi bir şey bu. Diğerini hiç kullanmadım bir bilgim yok
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2018, 00:24:58 »

Yaşın çok genç.  saç e ekimi için erken  saçlarını korumak istiyorum derken kesinlikle o iki ilaç  var olanidaa alır senden

Bence en mantıklısı bu yaşta ne o ilaçlar nede finansterid gibi  ilaçlar  kullan hormunarina zarar verirsin

Bu yaşta saç dökülmüş olsa bile  saç kök hücreleri  daha ölmemiştir

En mantıklısı prp tedavisi senin için
Allah şifa versin

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2018, 00:48:02 »
Merhaba
19 yaşında bu sorunla uğraşmanıza ekstra olarak tarafınıza obsesif bozukluk teşhisi konmasına üzüldüğümüzü söylemek isteriz. Malesef birçok arkadaşımız saç sorunu ile erken yaşlarda uğraşmak zorunda kalmaktadır. Sitemizde bu durumda olan arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Şuanki durumunuza ait bir kaç foto yükleyebilirseniz arkadaşlarımız ve bizler daha net yorumlar yapabiliriz.
Selamlar...

Facebook Twitter Instagram