Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmaya karar verdim,siz ne düşünüyorsunuz?+Donör fotoları eklendi.  (Okunma sayısı 5658 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırmaya karar verdim, siz ne düşünüyorsunuz ?
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2018, 13:20:36 »
Tamam ilaçlarda biraz fazla
Kullanıcaksan

Xpecia
Finas
Şanpuan yeterli

Balık yağıda olabilir

Daha fazlası agır gelır.

Global Moderator

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2018, 14:21:45 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bir süredir bu forumu takip ediyorum ve tahmin edersiniz ki ben de saç dökülmesi yaşıyorum.Yaklaşık 17 yaşımdan beri saç dökülmesi problemiyle uğraşıyorum -şu an yaşım 24- yaptığım araştırmalar sonucu bu sitenin de etkisiyle İlhan Serdaroğlu hoca da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.Sizlerin de fikirleri benim için önemli o yüzden bir kaç sorum olacak.

Bu arada bütçem max 8 bin tl.

1- İlhan hoca sizce doğru tercih mi ?
2- Tahmini kaç greft gerekir ?
3- Saç ekiminden sonra bu takviyeleri almayı düşünüyorum sizce çok mu fazla ?

- Almayı düşündüğüm takviyeler :

Biotin
Saw palmetto
Xpecia tablet
Proscar 4/1 
Miracle Losyon                                                 
Kabak cekirdeği                         
Diane-35 + Biotinli şampuan   
Bemiks + Evigen formulü         
Yeşil Çay                                     
Ketoral şampuan                         
Kemik iligi suyu                         
Balik yagi hapi                           
Supradyn
bunların hepsini alırsan sende dopink etkisi bile yaratabilir dostum😂 şaka bir yana dönorün iyi duruyor kukak üstlerin sıkıntılı. Güzel bir ekim olur inşallah. Bakalım bende yakında sizlere katılacağım

Ben de doping etkisi yapmasını umuyorum hocam inşallah oyle olur  :D Bu arada siz nerede ekim yaptirmayi dusunuyorsunuz ?
benim yaşım daha cok genc. 2-3 yıl ilaclarla dökülmeyi erteleyip sonra da koray hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum. Umarım hepimiz istediğimiz sonucu alırız
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

kirv€

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2018, 23:55:57 »
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bir süredir bu forumu takip ediyorum ve tahmin edersiniz ki ben de saç dökülmesi yaşıyorum.Yaklaşık 17 yaşımdan beri saç dökülmesi problemiyle uğraşıyorum -şu an yaşım 24- yaptığım araştırmalar sonucu bu sitenin de etkisiyle İlhan Serdaroğlu hoca da saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.Sizlerin de fikirleri benim için önemli o yüzden bir kaç sorum olacak.

Biotin
Saw palmetto
Xpecia tablet
Proscar 4/1 
Miracle Losyon                                                 
Kabak cekirdeği                         
Bemiks + Evigen formulü         
Yeşil Çay                                     
Ketoral şampuan                         
Kemik iligi suyu                         
Balik yagi hapi                           
Supradyn
bunların hepsini alırsan sende dopink etkisi bile yaratabilir dostum😂 şaka bir yana dönorün iyi duruyor kukak üstlerin sıkıntılı. Güzel bir ekim olur inşallah. Bakalım bende yakında sizlere katılacağım

Ben de doping etkisi yapmasını umuyorum hocam inşallah oyle olur  :D Bu arada siz nerede ekim yaptirmayi dusunuyorsunuz ?
benim yaşım daha cok genc. 2-3 yıl ilaclarla dökülmeyi erteleyip sonra da koray hocaya ekim yaptırmayı düşünüyorum. Umarım hepimiz istediğimiz sonucu alırız

Eğer Koray hocayı karşılayacak bütçeniz varsa saç dökülmesi için yapılabilecek en iyi planı yapmışsın tebrikler :D

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 11 Haziran 2018, 23:56:58 »
Diane-35'in ne olduğunu biliyor musunuz? Listeye yazmışsınız. Miracle losyonun içeriğindekilerin karşılıklarından haberiniz var mı? Proscar 1/4, Diane 35 + Miracle Losyon ile saç çıkarırken böbreğinizi ve erkeklik hormonlarınızı elinize alabilirsiniz, haberiniz olsun.

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2018, 00:00:29 »

Biotin
Saw palmetto
Xpecia tablet
Proscar 4/1 
Miracle Losyon                                                 
Kabak cekirdeği                         
Bemiks + Evigen formulü         
Yeşil Çay                                     
Ketoral şampuan                         
Kemik iligi suyu                         
Balik yagi hapi                           
Supradyn

Eğer Koray hocayı karşılayacak bütçeniz varsa saç dökülmesi için yapılabilecek en iyi planı yapmışsın tebrikler :D
üniversite biter bitmez o bütceye ulaşıyorum inşallah bir sıkıntı çıkmazsa. Zaten ömrümüzde 1 defa yaptıracaz o da iyi olsun dimi:D

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2018, 00:01:38 »
Diane-35'in ne olduğunu biliyor musunuz? Listeye yazmışsınız. Miracle losyonun içeriğindekilerin karşılıklarından haberiniz var mı? Proscar 1/4, Diane 35 + Miracle Losyon ile saç çıkarırken böbreğinizi ve erkeklik hormonlarınızı elinize alabilirsiniz, haberiniz olsun.
aynen riskli biraz

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2018, 00:03:47 »
Evet hocam siteniz cok yardimci oldu bana bu konuda gerek ekimleri saglikli takip edebilme olsun gerek sac ekimi konusunda bilgi sahibi olmam acisindan baya faydalandim.Sizinde dediginiz gibi uzmanlarin görüşleri cok onemli kiyas acisindan kafamda bi kac doktor daha var gidebilecegime gidecegim gidemediklerimden de e mail yoluyla fikir almayi düşünüyorum.Sizlerle de bunlari paylasacagim.Size de ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Peki kemik iligi suyu ve balik yagi oranlari ne acidan risk teskil ediyor hocam ?
Merhaba
Kaygılarınızı ve almak istediğijiz önlemleri anlayabiliyoruz. Yazımda kemik iliği suyu ve balık yağı (omega3) kullanımına dikkat etmenizi söylemiştim. Sebepleri ise kemik iliği suyu aşırı tüketmek kalp damar risklerini ortaya çıkarabilir. Kolestrol sorunu ile karşılaşmamak için ölçü kullanmak faydanızadır. Aynı şekilde balık yağı alımınıza da dikkat etmelisiniz. Aşırı alımda kilo yapma vücudun ekstradan yağ bağlaması demek. Saç bölgemizde yağlanmadan çekiyoruz (bu hususta ben dahil birçok arkadaşımız müzdariptir) fazladan omega3 almaya dikkat etmek ve ölçülü almak en mantıklısı.
Hintell kardeşime katılıyorum. Ekstralara gerek görmüyorum. Mesela biotin kullanacaksınız üstüne xpecia almak (aynı içerik olacağı için) bence fazlalık olacaktır.
Diğer şampuan çeşitlerini kullanmak istemeniz gibi.
Sizi gayet iyi anlıyoruz biran önce bu durumu frenlemek istiyorsunuz. Şunuda unutmamalısınız "kaş yapayım derken göz çıkarmak" deyimi yerinde olacaktır.
Vücudunuza göre herşeyi fazla fazla değilde kararınca almak en sağlıklısı ve sizin için en iyisi olacaktır.
Bütün bunlar dr kontolunde kan tahlilerinizi yaptırarak aşamayacağını bir durum değildir.
Sacekimisonuclari.com siz değerli üyelerimiz sayesinde birçok kişiye ulaşmak için durmadan çalışmaya devam edecek ve bundan herhangi bir çıkar sağlamamayı her zaman kendisine görev bilecektir.
İyi forumlar dilerim...

kirv€

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2018, 00:06:52 »

Uyardığınız için teşekkür ederim.Bilme kısmına gelince de yani kısmen biliyorum diyebilirim çok derinlemesine bir bilgim yok ama çalışma mekanizmaları hakkında birşeyler biliyorum.Bilmiyorum site ismi vermek formata uygun mu o yüzden vermiyeceğim ama miracle losyonun olduğu saç dökülmesi forumunda bu konuları uzun uzun takip ettim çok daha güçlü ilaçlar kullanan ilaçlar da var tabi ki onların yaptığı benim yaptığımı meşrulaştırmaz ama diane-35 in topikal kullanımının ve finasteride 4/1 oral kullanımının hormonları aşırı derecede bozacağını sanmıyorum.Zaten proscar'ı kullanmaya ekimden bir ay önce başlayıp daha sonraki aylar azaltarak bırakmayı düşünüyorum amacım şok dökülmeyi en az kayıpla atlatmak.

Peki şok dökülme kısmını en az kayıpla atlatmam için sizin bir fikriniz öneriniz var mı ? -paylaşırsanız çok memnun olurum.

kirv€

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Haziran 2018, 00:10:31 »
Evet hocam siteniz cok yardimci oldu bana bu konuda gerek ekimleri saglikli takip edebilme olsun gerek sac ekimi konusunda bilgi sahibi olmam acisindan baya faydalandim.Sizinde dediginiz gibi uzmanlarin görüşleri cok onemli kiyas acisindan kafamda bi kac doktor daha var gidebilecegime gidecegim gidemediklerimden de e mail yoluyla fikir almayi düşünüyorum.Sizlerle de bunlari paylasacagim.Size de ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Peki kemik iligi suyu ve balik yagi oranlari ne acidan risk teskil ediyor hocam ?
Merhaba
Kaygılarınızı ve almak istediğijiz önlemleri anlayabiliyoruz. Yazımda kemik iliği suyu ve balık yağı (omega3) kullanımına dikkat etmenizi söylemiştim. Sebepleri ise kemik iliği suyu aşırı tüketmek kalp damar risklerini ortaya çıkarabilir. Kolestrol sorunu ile karşılaşmamak için ölçü kullanmak faydanızadır. Aynı şekilde balık yağı alımınıza da dikkat etmelisiniz. Aşırı alımda kilo yapma vücudun ekstradan yağ bağlaması demek. Saç bölgemizde yağlanmadan çekiyoruz (bu hususta ben dahil birçok arkadaşımız müzdariptir) fazladan omega3 almaya dikkat etmek ve ölçülü almak en mantıklısı.
Hintell kardeşime katılıyorum. Ekstralara gerek görmüyorum. Mesela biotin kullanacaksınız üstüne xpecia almak (aynı içerik olacağı için) bence fazlalık olacaktır.
Diğer şampuan çeşitlerini kullanmak istemeniz gibi.
Sizi gayet iyi anlıyoruz biran önce bu durumu frenlemek istiyorsunuz. Şunuda unutmamalısınız "kaş yapayım derken göz çıkarmak" deyimi yerinde olacaktır.
Vücudunuza göre herşeyi fazla fazla değilde kararınca almak en sağlıklısı ve sizin için en iyisi olacaktır.
Bütün bunlar dr kontolunde kan tahlilerinizi yaptırarak aşamayacağını bir durum değildir.
Sacekimisonuclari.com siz değerli üyelerimiz sayesinde birçok kişiye ulaşmak için durmadan çalışmaya devam edecek ve bundan herhangi bir çıkar sağlamamayı her zaman kendisine görev bilecektir.
İyi forumlar dilerim...

Teşekkürler uyarılarınıza göre -özellikle birbirleriyle içerik olarak çakışan ürünleri çıkarıp- kendime yeni bir liste oluşturmaya çalışacağım ve listeyi güncelleyerek paylaşıcam.

kirv€

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Haziran 2018, 02:53:28 »
Arkadaşlar sizce durum nasıl ? kaç greft çıkar ?

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 10:53:02 Gönderen: kirv€ »

PagaroN

• Hero Member
Hızlı resim uygulamasını kullanmamanızı site yoğunluğundan dolayı kaldırmanızı istemek durumundayım. Foto yüklemeden önce yükleyeceğiniz fotoları kenarlarından kırp yaparak ekler ve diğerleri kısmından yükleyebilirsiniz. Hızlı resim uygulamanız belirli bir süre sonra kaldırılacaktır.
İyi forumlar dilerim...

kirv€

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hızlı resim uygulamasını kullanmamanızı site yoğunluğundan dolayı kaldırmanızı istemek durumundayım. Foto yüklemeden önce yükleyeceğiniz fotoları kenarlarından kırp yaparak ekler ve diğerleri kısmından yükleyebilirsiniz. Hızlı resim uygulamanız belirli bir süre sonra kaldırılacaktır.
İyi forumlar dilerim...

Düzelttim hocam

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
7000 çıkar totelde ama donör çok kuvvetli degil 4000 aldırsan 2000 tutar manuel alıma yönel.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Işıkları az daha kısarsan 8-10 bin greft çıkar bu donorden...
Dostum sence bu ışık donör alanı analiz etmek için yeterli mi?

Facebook Twitter Instagram