Gönderen Konu: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans  (Okunma sayısı 25997 defa)

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans
« Yanıtla #75 : 26 Eylül 2018, 00:03:15 »
Bu ekim ile ilgili yorum yapmayacağım çünkü birkaç ay daha beklememiz gerekecek diye düşünüyorum. Ama saç ekim mevzusunda en az kabahati bulunan kişi ekim yaptırandır. Saç ekimi komplex bir süreç bir sürü bileşen var. Ama sacın en önemli ayağı dönor ve ekim yüzey alanı. Şimdi bu iki şarttan biri dahi düşük mahiyette olsa en iyi ekimciye de ektirseniz sonuç çok iyi olmaz. Daha sonra işin içine ekimi yapacak ekip giriyor. Ekimi gerçekleştiren hekim, sağlık personeli veyahut sıradan çinko pil saç ekim uzmani(!) kimselerin tecrübesi, el mahareti, kullandıkları malzemeler vs. En son kısımda ekim yaptıracak kişinin realist beklentisi. Burda zaten isin içine ekimi gerçekleştirecek ekip giriyor. Siz müşterilerinize ekim alanını gerçekten objektif çekilmiş resimler göstermezseniz üzerinde oynanmış resim efektleri ile bezenmiş, saç diplerine kimyasal dolgunlastiricilar uygulanmis, ters ışıkta kalan resimler vs. resimler gösterip gelen bilinçsiz insanları avlamaya çalışırsanız(!) elbette insanların beklentileri tavan yapar. Burda müşteriyi suçlamak en basit neden. Yok beslenme biçimi yok sigara, yok cinsel hayat vs. bunlar ekimi başarıya ulaşmamış ekimci mazeretleri. Ilk 10 gün çarpmaya darbeye karşı dikkatli olunduktan sonrasi teferruat. Saç ekimi yaptırıp deli gibi sigara içininde saçı iyi ekilmiş ise çıkıyor, alkol kullananın da. Hatta forumdan Muttalıp Hocaya ektirmis biriyle konuşmuştum arkadaş saçlar çıkana kadar 5 ay full şapkayla gezmiş. Is yerinde gündelik hayatında vs. maşallah sacları da gayet çıktı.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 26 Eylül 2018, 01:12:44 »
jackie biz senin ekimini ne olursa olsun takip edeceğiz, inşallah senin ekimin sonradan atak yapan ekimlerden biri olarak burada güzel bi sonuçla biter.

bu arada ibrahimaraz cesar sizde mi Özgür Hoca'da ektirmiştiniz ?

Hayir estmylife da ektirdim benimde durum boyle 2 haftaya 150 gun olcak bakalim nasil bir atak olcak bekliyorum

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 26 Eylül 2018, 01:59:38 »
Bu ekim ile ilgili yorum yapmayacağım çünkü birkaç ay daha beklememiz gerekecek diye düşünüyorum. Ama saç ekim mevzusunda en az kabahati bulunan kişi ekim yaptırandır. Saç ekimi komplex bir süreç bir sürü bileşen var. Ama sacın en önemli ayağı dönor ve ekim yüzey alanı. Şimdi bu iki şarttan biri dahi düşük mahiyette olsa en iyi ekimciye de ektirseniz sonuç çok iyi olmaz. Daha sonra işin içine ekimi yapacak ekip giriyor. Ekimi gerçekleştiren hekim, sağlık personeli veyahut sıradan çinko pil saç ekim uzmani(!) kimselerin tecrübesi, el mahareti, kullandıkları malzemeler vs. En son kısımda ekim yaptıracak kişinin realist beklentisi. Burda zaten isin içine ekimi gerçekleştirecek ekip giriyor. Siz müşterilerinize ekim alanını gerçekten objektif çekilmiş resimler göstermezseniz üzerinde oynanmış resim efektleri ile bezenmiş, saç diplerine kimyasal dolgunlastiricilar uygulanmis, ters ışıkta kalan resimler vs. resimler gösterip gelen bilinçsiz insanları avlamaya çalışırsanız(!) elbette insanların beklentileri tavan yapar. Burda müşteriyi suçlamak en basit neden. Yok beslenme biçimi yok sigara, yok cinsel hayat vs. bunlar ekimi başarıya ulaşmamış ekimci mazeretleri. Ilk 10 gün çarpmaya darbeye karşı dikkatli olunduktan sonrasi teferruat. Saç ekimi yaptırıp deli gibi sigara içininde saçı iyi ekilmiş ise çıkıyor, alkol kullananın da. Hatta forumdan Muttalıp Hocaya ektirmis biriyle konuşmuştum arkadaş saçlar çıkana kadar 5 ay full şapkayla gezmiş. Is yerinde gündelik hayatında vs. maşallah sacları da gayet çıktı.

%100 katılıyorum günde 2 paket sigara içen bir ahbabım saç ektirdi adamdan saç fışkırdı resmen ama sürece riayet etmekte mutlak önemli düzenli beskenmek verilen ilaçları vitaminleri kullanmak şart gerisi edebiyat yapmak olur mazaret üretmek basit insanların basitlikleridir yok efendim ekimci suçsuzmuş kesinlikle ekimcinin %60 faktörü var bu işte

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 26 Eylül 2018, 14:30:44 »
Sıgaranın saç ile çok ilgisi yok bunu kafanıxa takmayın ben ekimden çıkıp o stresle tabiri caizsse anasını ağlattım sıgaranın:)

Son gelişmeleri merak ediyorum foto paylaşırsın yakında.

Global Moderator

sargon

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 27 Eylül 2018, 09:06:29 »
Bu sayfanın sahibi arkadaşa saygımdan dolayı fazla birşey yazmıyorum ama sen bana özelden bir ulaş ben Ankara'da yaşıyorum gel senle bir tanışalım yüz yüze bir gelelim bakalım nasıl bir tosuncuksun

bizimde bir ayağımız sivas bir ayağımız izmir delikanlı bekleriz her daim.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 27 Eylül 2018, 23:53:17 »
Ailemde sigara içen kimse yok. 36 yaşındayım, bu yaşıma kadar bırakın sigara içmeyi elime izmarit dahi almadım. Alkol deseniz ekimden önce 1 ay, sonra 4 aylık süreçte ağzıma sürmedim. Şu an içiyorum ama haftada 2 kadeh, o da kırmızı şarap

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 28 Eylül 2018, 01:05:36 »
Hintell in dediği gibi tamam sigara mutlaka bir etken çünkü içtiğimizde direk kılcal damarlardaki dolaşımın anasını ağlatıyor kafadaki ama şunuda söyleyelimki ben ektiren de çok gördüm sigara içiyor bangır bangır saçlar nefis o tamamiyle insanın kan dolaşımı sağlıgıylada alakalı bence hintell de sigara içiyor ama adamın kafası süpürge

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 28 Eylül 2018, 14:34:53 »
Tamamen yapı meselesi Gen meselesi ve ekimci meselesi bencede bu iş

Bende Sigara, Alkol vs. kötü hiçbirşey yok
Beslenme çok iyi
İlaçları zamanında alırım aksatmam.

Herşeye harfien uymama rağmen durum kötü.  :'(
6 ay doldu iç açıcı durum yok.
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 28 Eylül 2018, 15:44:43 »
Cesar siz nerde ekim yaptırmıştınız ? Konular karıştı sanırım biraz özgür hoca değil herhalde?

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 28 Eylül 2018, 15:59:22 »
Cesar siz nerde ekim yaptırmıştınız ? Konular karıştı sanırım biraz özgür hoca değil herhalde?

Ben Özgür hocaya ektirmedim. Konu ekimci hatası vs olunca müdahil oldum.
benim ekim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4142.0
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 30 Eylül 2018, 11:38:06 »
150.GÜN

Özgür Hoca Xpecia’ya başlamamı istedi. Yarın itibariyle Xpecia’ya başlayacağım

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 30 Eylül 2018, 14:13:14 »
bence güzel ilerliyor hocam. Ekim öncesine baktığımda büyük bi açıklığın varmış yani 3200le kapanabilecek bi açıklık değilmiş. ön çizgiye yoğun bir ekim yapılmış ve ön çizgi tutmuş. arkalar zaten kabuk dökümünden sonra da bayaa bi seyrek kalmış. 7-8. aylarda güzel toparlar bence.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 30 Eylül 2018, 14:43:06 »
Bu arada özgür hoca 13’ünde bir tv çekimi için istanbul’a geliyor. Havalimanında bakacak saçlarıma biraz. Hem görüşmüş olacağız ☺

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 01 Ekim 2018, 00:34:44 »
Hoca ne düşünüyor Ekim’le ilgili ?

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 01 Ekim 2018, 00:46:52 »
150 gün çok da ileri bir süreç olduğunu düşünmüyorum umarım atak olur ve mutlu olursun ilerki süreçlerde, saç çıkıslarınız var bakınca resme bayagı ama ince zamanla artar ve kalınlaşır inşallah

Facebook Twitter Instagram