Gönderen Konu: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans  (Okunma sayısı 25995 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans
« Yanıtla #61 : 22 Eylül 2018, 23:41:16 »
Daha erken yorum yapmak için.  Şu an bekleme dönemi 6. Ayda olup olmamış diyebiliriz ancak

10 gün sonra 5.ay doluyor. İnanın şu saç 1 ayda bir şey olacağı yok. Sadece bir outline belli. Onun dışında diğer kısımlar özgür hocaya gittiğim gün saçlarım nasılsa, bugün de öyle. 150 ve 180.günler birer fotoğraf göndereceğim. Ondan sonra da tam 1 yıl dolduğunda. Özgür hocanın en başarısız ekimi olmaya adayım. Benim anlamadığım, binlerce greft nereye gitti.  :-X

sargon

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 24 Eylül 2018, 11:44:15 »
10 gün sonra 5.ay doluyor. İnanın şu saç 1 ayda bir şey olacağı yok. Sadece bir outline belli. Onun dışında diğer kısımlar özgür hocaya gittiğim gün saçlarım nasılsa, bugün de öyle. 150 ve 180.günler birer fotoğraf göndereceğim. Ondan sonra da tam 1 yıl dolduğunda. Özgür hocanın en başarısız ekimi olmaya adayım. Benim anlamadığım, binlerce greft nereye gitti.  :-X

dostum öncelikle çok geçmiş olsun. sürecini takip ediyorum. başarı oranı düşük olan her ekimde topu hocaya atmak ne kadar doğru bilemiyorum. kaldı ki özgür hoca doktor ve uzun zamandır bu işi yapan bir hekim. hem onun hem hemşirelerinin hata oranı çok düşük  ki hata yapsa bile sana durumu açıklayıp senden para almayacak bir doktur(kendisiyle tanıştığım için söylüyorum). illaki bizlerden kaynaklı çıkış oranı da düşebilir. ben hata sende demiyorum tabiki fakat her açıdan düşünmek ve değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır herkes için. daha sürecinin ortasında bile değilsin. umarım istediğine kavuşursun, tekrar geçmiş olsun.

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 24 Eylül 2018, 16:57:03 »

Kardeş şuan senin için erken. Çıkışlar muhakkak olacaktır. Benimde geriden geliyor ama çoğu arkadaşların saçı 6. aydan sonra fışkırıyor resmen. Az sabırlı olun. Benim ekim 30.03.2018 farklı bir yer sizinle aynı görüntü var ama ekim merkezimiz gidişat güzel diyor.
Sizde bendeki gibi sabır sorunu var galiba.
Sabredin az.
Erken daha
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 24 Eylül 2018, 21:23:35 »
Şu saç ekimi kötü olduğunda saç ekimcisini savunan arkadaşlar el insaf ya adam hem parasını hem saçını veriyor olmayınca ektiren mi suçlu oluyor birde idam edin bu ne biçim bir zihniyet ben muhasebeciyim mükellefim bana faturasını evrağını emanet ediyor üstüne para veriyor ama ben adamın kdv muhtasar kurumlar hiçbir beyannamesini maliyeye vermiyorum ben iyi bir muhasebeciyim şimdi bu ekim işini yapan eğer 1 iyi yapıp 4 kötü yapıyorsa bıraksın bu işi saçma sapan yorumlar yazıp insanları suçlu hale düşüremezsiniz bu ahlaksızlıktır en kaba tabiriyle namussuzluktur herkes işini layığı ile yapmakla mükelleftir, insanlar 100 tane anastezi iğnesi yesin kafasına 4 bin 5 bin delik açılsın 10 gün sağa sola dönmeden sırt üstü yatsın 1 yıl sabırla hergün aynaya baksın sonuç kötü olunca yon senin bünyen söyle yok saç kaliten böyle bu hiç tıbbi bir yaklaşım değil , madem bu kadar biz ektirenler suçlu. O zaman bir kişi saç ekim yerinde gittiğinde iyi bir analizden check-up tan geçirin sizin saç ekiminiz yüzde bilmem kaç riskli densin insanların bedensel ve ruhsal olarak kimsenin oynamasına gerek kalmaz, bir sayfa daha yazdım 120.güne kadar saç çıkmıyorsa o saç ekimi %70 başarısız oluyor bazı %30 istisna oluyor ve çıkışlar olabiliyor, herkese(doktoru savunan hariç) sevgiler saygılar.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 24 Eylül 2018, 21:57:10 »
Şu saç ekimi kötü olduğunda saç ekimcisini savunan arkadaşlar el insaf ya adam hem parasını hem saçını veriyor olmayınca ektiren mi suçlu oluyor birde idam edin bu ne biçim bir zihniyet ben muhasebeciyim mükellefim bana faturasını evrağını emanet ediyor üstüne para veriyor ama ben adamın kdv muhtasar kurumlar hiçbir beyannamesini maliyeye vermiyorum ben iyi bir muhasebeciyim şimdi bu ekim işini yapan eğer 1 iyi yapıp 4 kötü yapıyorsa bıraksın bu işi saçma sapan yorumlar yazıp insanları suçlu hale düşüremezsiniz bu ahlaksızlıktır en kaba tabiriyle namussuzluktur herkes işini layığı ile yapmakla mükelleftir, insanlar 100 tane anastezi iğnesi yesin kafasına 4 bin 5 bin delik açılsın 10 gün sağa sola dönmeden sırt üstü yatsın 1 yıl sabırla hergün aynaya baksın sonuç kötü olunca yon senin bünyen söyle yok saç kaliten böyle bu hiç tıbbi bir yaklaşım değil , madem bu kadar biz ektirenler suçlu. O zaman bir kişi saç ekim yerinde gittiğinde iyi bir analizden check-up tan geçirin sizin saç ekiminiz yüzde bilmem kaç riskli densin insanların bedensel ve ruhsal olarak kimsenin oynamasına gerek kalmaz, bir sayfa daha yazdım 120.güne kadar saç çıkmıyorsa o saç ekimi %70 başarısız oluyor bazı %30 istisna oluyor ve çıkışlar olabiliyor, herkese(doktoru savunan hariç) sevgiler saygılar.

Çok haklısın da saç kalitesini es geçmemek lazım. Ekimcinin payı en fazla yüzde elli. Bu ekim için konuşmuyorum ama hakkaten öyle.

sargon

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 25 Eylül 2018, 09:28:13 »

yavaş gel, lafını bilde konuş pek namuslu arkadaşım. sen ekim yaptırdıktan sonra gerekli dikkati göstermezsen yemene içmene dikkat etmezsen(ki daha önce çok yazılıp çizildi bu yeme içme işi) işini iyi yapan insanlara(doktor) çamur atamazsın. hani sen muhasebecisin ya dört işlemle insan bünyesini, yapılan operasyonu nasıl bir tutup örneklersin!!! memleket sizin gibi böyle cahiller ile dolu olduğu için bugün bu halde zaten. sen şimdi ''saçlar elden gideeeyaahh'' da demişsindir ;)
birdaha da okuduğunu anlamadan yorum yapma bence.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 25 Eylül 2018, 09:56:32 »
2-9 eylül arası tatilimi yaptım. Gitmeden önce Özgür hocaya sordum, hocam tatile gidiyorum. Malum benim sonuçlar geriden geliyor. Tavsiye edeceğiniz bir şey var mı? Direkt güneşten korunmamı, denize erken saatlerde ya da akşam üzeri girmemi söyledi. 9 gün boyunca aşağıdaki fotoğrafta görüleceği üzere kafamdan şapkayı çıkarmadım. Niye hep şapkayla geziyorsun diye tepkiler de aldım :) denize sabah 09:30 - 11 ve akşam 16:30’dan sonra girdim. Her denizden çıkışta duşta saçlarımı bol su ile yıkadım. Hani doktorun tavsiyelerinin de üzerinde extra özen gösterdim.

Saç kalitesi olayına kısmen katılıyorum ama saçı benden çok çok ince, donör alanında toplasan 3-4 bin greft çıkacak hastaların sonuçları muazzam oluyor. Forumda örnekleri var. Bu işte bir terslik var. 5 ayda sadece ön çizgi kendini belli etti (o bile beni heyecanlandırmıştı), onun dışında saçın diğer geri kalanı 5 ay önce hocaya gittiğim günkü gibi. Hiç mi değişiklik olmaz arkadaş? Yok... sanki 3260 değil, 500 greft ekilmiş gibi. Forumdaki neredeyse tüm ekimlerde belirgin tek özellik var, o da çıkacak saç kendini ilk 3-4 ayda belli ediyor. Ondan sonra da olmadıysa olmuyor.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 10:02:46 Gönderen: JaCKiE_BrOwN »

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 25 Eylül 2018, 10:30:04 »
Bak kardeş benim 4 gün sonra 6 ayım doluyor. Saçımı kısa kestirdim.

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 25 Eylül 2018, 10:31:54 »
Geriden geldiğimi belirttiğimde süreç devam ediyor gidişat iyi dediler.
Yani 1 yılı doldurmadan yapılan yorumlar yanlış oluyor.
30.03.2018 ekim tarihi

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 25 Eylül 2018, 10:38:37 »
Geriden geldiğimi belirttiğimde süreç devam ediyor gidişat iyi dediler.
Yani 1 yılı doldurmadan yapılan yorumlar yanlış oluyor.
30.03.2018 ekim tarihi

Ben 8 gün sonra 150.gün fotoğrafları ekleyeceğim.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 25 Eylül 2018, 11:43:09 »
2-9 eylül arası tatilimi yaptım. Gitmeden önce Özgür hocaya sordum, hocam tatile gidiyorum. Malum benim sonuçlar geriden geliyor. Tavsiye edeceğiniz bir şey var mı? Direkt güneşten korunmamı, denize erken saatlerde ya da akşam üzeri girmemi söyledi. 9 gün boyunca aşağıdaki fotoğrafta görüleceği üzere kafamdan şapkayı çıkarmadım. Niye hep şapkayla geziyorsun diye tepkiler de aldım :) denize sabah 09:30 - 11 ve akşam 16:30’dan sonra girdim. Her denizden çıkışta duşta saçlarımı bol su ile yıkadım. Hani doktorun tavsiyelerinin de üzerinde extra özen gösterdim.

Saç kalitesi olayına kısmen katılıyorum ama saçı benden çok çok ince, donör alanında toplasan 3-4 bin greft çıkacak hastaların sonuçları muazzam oluyor. Forumda örnekleri var. Bu işte bir terslik var. 5 ayda sadece ön çizgi kendini belli etti (o bile beni heyecanlandırmıştı), onun dışında saçın diğer geri kalanı 5 ay önce hocaya gittiğim günkü gibi. Hiç mi değişiklik olmaz arkadaş? Yok... sanki 3260 değil, 500 greft ekilmiş gibi. Forumdaki neredeyse tüm ekimlerde belirgin tek özellik var, o da çıkacak saç kendini ilk 3-4 ayda belli ediyor. Ondan sonra da olmadıysa olmuyor.

Merhaba bende 10 mayısta ekim yaptırdım. Su anda durumunuzu merak ediyorum birde ekim öncesi fotonuz nasıldı acaba. banada 6.aya kadar bekle dediler aşağı yukarı 2 haftadır pek hareketlenme gözlemleyemedim.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 25 Eylül 2018, 13:21:06 »
Merhaba bende 10 mayısta ekim yaptırdım. Su anda durumunuzu merak ediyorum birde ekim öncesi fotonuz nasıldı acaba. banada 6.aya kadar bekle dediler aşağı yukarı 2 haftadır pek hareketlenme gözlemleyemedim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3733.0

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 25 Eylül 2018, 14:18:09 »
jackie biz senin ekimini ne olursa olsun takip edeceğiz, inşallah senin ekimin sonradan atak yapan ekimlerden biri olarak burada güzel bi sonuçla biter.

bu arada ibrahimaraz cesar sizde mi Özgür Hoca'da ektirmiştiniz ?

Buz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 25 Eylül 2018, 14:21:19 »
yavaş gel, lafını bilde konuş pek namuslu arkadaşım. sen ekim yaptırdıktan sonra gerekli dikkati göstermezsen yemene içmene dikkat etmezsen(ki daha önce çok yazılıp çizildi bu yeme içme işi) işini iyi yapan insanlara(doktor) çamur atamazsın. hani sen muhasebecisin ya dört işlemle insan bünyesini, yapılan operasyonu nasıl bir tutup örneklersin!!! memleket sizin gibi böyle cahiller ile dolu olduğu için bugün bu halde zaten. sen şimdi ''saçlar elden gideeeyaahh'' da demişsindir ;)
birdaha da okuduğunu anlamadan yorum yapma bence.

Bu sayfanın sahibi arkadaşa saygımdan dolayı fazla birşey yazmıyorum ama sen bana özelden bir ulaş ben Ankara'da yaşıyorum gel senle bir tanışalım yüz yüze bir gelelim bakalım nasıl bir tosuncuksun

Facebook Twitter Instagram