Gönderen Konu: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans  (Okunma sayısı 25759 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 03.05.2018 Dr.Özgür Nalbant | 3260 Greft | 1.Seans
« Yanıtla #91 : 01 Ekim 2018, 08:58:04 »
Hoca ne düşünüyor Ekim’le ilgili ?

Önümüzde kesin sonucu almak için 5-7 ay daha olduğunu, ikinci operasyonla daha iyi bir görünüme kavuşacağını söyledi. 13’ünde havalimanına geldiğinde yakından inceleyecek. Zaten kendisi gelmeseydi önümüzdeki ay ben gidecektim. Detayları aktarırım buraya
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2018, 09:31:12 Gönderen: JaCKiE_BrOwN »

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 01 Ekim 2018, 22:37:46 »
151.GÜN

Saclarimdokuluyor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 01 Ekim 2018, 23:51:10 »
Masallah guzel ilerliyor, daha da guzel olacak insallah

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 15 Ekim 2018, 14:47:47 »
Kardeşim hoca sizin saçlara bakacaktı bir yorumu oldu nasıl gidiyor süreciniz, dikkatimi çekti Özgür hoca buradaki yazışmalardan hemen sonra facebook'ta saç ekimi uzun bir süreçtir sonuç 12-18 aya kadar gecikebilir temalı bir paylaşım yaptı, hocanın samimiyetine güveniyoruz inşallah sizin ekiminizde başarıya ulaşır en nihayetinde.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 19 Ekim 2018, 02:08:14 »
Kardeşim hoca sizin saçlara bakacaktı bir yorumu oldu nasıl gidiyor süreciniz, dikkatimi çekti Özgür hoca buradaki yazışmalardan hemen sonra facebook'ta saç ekimi uzun bir süreçtir sonuç 12-18 aya kadar gecikebilir temalı bir paylaşım yaptı, hocanın samimiyetine güveniyoruz inşallah sizin ekiminizde başarıya ulaşır en nihayetinde.

Merhaba. Hoca ile havalimanında görüşemedik. Yayın olacak televizon kanalı arayıp çekimi bir gün önceye almışlar. O gün de ben çalışmıyordum, o yüzden görüşemedik. Öncelikle benim şu sorunlarım var anladığım kadarıyla;

1 - Ya benim saçlarım çok ince ya da çıkan saçlar çok ince çıktı (Düzenli biotin ve farklı bir takviye kullanmama rağmen)

2 - Bu çıkan saçlar hala doğru düzgün bir saç formu almadılar ve oldukça yavaş uzuyorlar.

3 - Açık alanım fazla olduğu için 3260 greftle ilk seans için bu kadarlık bir sonuç alındı. Kabuk dökümünden sonra yolladığım bir fotoğraf var. Mesela Hintel o fotoğraf için biraz seyrek ekim olmuş demişti. İkinci seansta benim saçlar adam olacak -ki benim temennim ve beklentim bu yönde. İkinci seansta da yine 3100-3200 gibi bir greftle iyi bir sonuç alınır diye düşünüyorum. Ancak forumda norword6 açıklığa sahip, donörden toplasan 3000 greft zar zor çıkacak hastaların merdivenaltı yerlerde yaptırdıkları ekimlerle aldıkları sonuçları görünce bu tezimi çöpe atmış oluyorum. Bu da moralimi bozuyor.

4 - Şu aşağıdaki fotoğraftaki arkadaş zır keldi. Evet zır kel! Kendisi karadenizli. Kafa havaalanı gibi parlıyordu. Benim ektirdiğimi görünce o da tutturdu ben de ektireceğim diye. Dedim olm donör yetersiz hiç girme bu işe. Bu arkadaşın enseden en fazla 3000 greft çıkardı. Benden 1 hafta sonra istanbul beylikdüzü’nde bir hastanede saç ektirdi. Adamdan 5500 greft çıkardılar ve saçlarına şu an fön çekiyor. Bu fotoğrafı 1 ay önceye ait

5 - 13/14 kasım’da ben hocanın yanına gideceğim.

6 - Hocanın evet dediğiniz gibi eskiden 12 aylık bir süreç söylemi varken bu süreyi yukarı çektiğini ben de farkettim instagram’da bir paylaşımında.. Bununla ilgli bir fikrim yok İnanın.

7 -  Hocanın kişiliğine hiç bir sözüm yok. Dünya iyisi bir insan. Hatta kendisini çok seviyorum. Mesleğinin gerektirdiği ahlaki değerlere de son derece bağlı olduğuna inancım tam. Ancak tekrar ediyorum. 16 yıldır saç ekimi yapan bir doktordan daha iyi sonuçlar beklerdim. Hiç kırılmasın, gücenmesin. 3260 greftle, 170 günde böyle bir sonuç alınmamalıydı.

8 - Hocanın kullan dediği xpecia’yı aksatmadan kullanıyorum. Hatta haftada 2 gün de medobiohtin kullanıyorum. Ancak bunları bırakınca saçlar n’olur bilemem.

9 -  Benim ekim tamamen şöyle oldu; Hani 3 michelin almış bir fransız restoranına gidersiniz ve orada fransanın en iyi aşçılarından biri vardır ama çıkarken ne karnınız doyar, ne de yediğinizden tat alamazsınız ama abdi ipekçi’nin önünden alacağınız bir maç köftesinin tadına doyamazsınız. N’yapacağız yani biz hastalar olarak? Karnımızı doyurmak, yediğimizden tat almak için maç önlerine mi gideceğiz?

« Son Düzenleme: 19 Ekim 2018, 06:40:34 Gönderen: JaCKiE_BrOwN »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 19 Ekim 2018, 04:48:08 »
170 gün henüz erken dostum ama bu işler öyle bu tarz açıklığa ekip x/pecia ile olacak iş degil finasterid kullanmak gerek çıkışlar var ama saçlar ince şuan .
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 19 Ekim 2018, 09:21:26 »
Saç ince telli diye böyle seyrek görüntü oluşmaz, çünkü iyi planlama yapılmış ve ön tarafa gayet sık ekim yapılmış. Ekilenlerin en az yarısı tutmamış gibi görünüyor. Bu saatten sonra da öyle çok büyük ataklar olmaz, üzgünüm ama durum bu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 19 Ekim 2018, 09:53:37 »
Saç ince telli diye böyle seyrek görüntü oluşmaz, çünkü iyi planlama yapılmış ve ön tarafa gayet sık ekim yapılmış. Ekilenlerin en az yarısı tutmamış gibi görünüyor. Bu saatten sonra da öyle çok büyük ataklar olmaz, üzgünüm ama durum bu.

Saç ince telli demedim çıkan saç telleri ince dedim kalınlaşır zamanla ayrıca 170 gün den sonra gelişim olur 7/8/9 ve 10 aylar. Tabi tatmin eder mi bunu bilemeyiz bakıcaz görücez
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2018, 10:23:53 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 19 Ekim 2018, 10:12:36 »
Merhaba. Hoca ile havalimanında görüşemedik. Yayın olacak televizon kanalı arayıp çekimi bir gün önceye almışlar. O gün de ben çalışmıyordum, o yüzden görüşemedik. Öncelikle benim şu sorunlarım var anladığım kadarıyla;

1 - Ya benim saçlarım çok ince ya da çıkan saçlar çok ince çıktı (Düzenli biotin ve farklı bir takviye kullanmama rağmen)

2 - Bu çıkan saçlar hala doğru düzgün bir saç formu almadılar ve oldukça yavaş uzuyorlar.

3 - Açık alanım fazla olduğu için 3260 greftle ilk seans için bu kadarlık bir sonuç alındı. Kabuk dökümünden sonra yolladığım bir fotoğraf var. Mesela Hintel o fotoğraf için biraz seyrek ekim olmuş demişti. İkinci seansta benim saçlar adam olacak -ki benim temennim ve beklentim bu yönde. İkinci seansta da yine 3100-3200 gibi bir greftle iyi bir sonuç alınır diye düşünüyorum. Ancak forumda norword6 açıklığa sahip, donörden toplasan 3000 greft zar zor çıkacak hastaların merdivenaltı yerlerde yaptırdıkları ekimlerle aldıkları sonuçları görünce bu tezimi çöpe atmış oluyorum. Bu da moralimi bozuyor.

4 - Şu aşağıdaki fotoğraftaki arkadaş zır keldi. Evet zır kel! Kendisi karadenizli. Kafa havaalanı gibi parlıyordu. Benim ektirdiğimi görünce o da tutturdu ben de ektireceğim diye. Dedim olm donör yetersiz hiç girme bu işe. Bu arkadaşın enseden en fazla 3000 greft çıkardı. Benden 1 hafta sonra istanbul beylikdüzü’nde bir hastanede saç ektirdi. Adamdan 5500 greft çıkardılar ve saçlarına şu an fön çekiyor. Bu fotoğrafı 1 ay önceye ait

5 - 13/14 kasım’da ben hocanın yanına gideceğim.

6 - Hocanın evet dediğiniz gibi eskiden 12 aylık bir süreç söylemi varken bu süreyi yukarı çektiğini ben de farkettim instagram’da bir paylaşımında.. Bununla ilgli bir fikrim yok İnanın.

7 -  Hocanın kişiliğine hiç bir sözüm yok. Dünya iyisi bir insan. Hatta kendisini çok seviyorum. Mesleğinin gerektirdiği ahlaki değerlere de son derece bağlı olduğuna inancım tam. Ancak tekrar ediyorum. 16 yıldır saç ekimi yapan bir doktordan daha iyi sonuçlar beklerdim. Hiç kırılmasın, gücenmesin. 3260 greftle, 170 günde böyle bir sonuç alınmamalıydı.

8 - Hocanın kullan dediği xpecia’yı aksatmadan kullanıyorum. Hatta haftada 2 gün de medobiohtin kullanıyorum. Ancak bunları bırakınca saçlar n’olur bilemem.

9 -  Benim ekim tamamen şöyle oldu; Hani 3 michelin almış bir fransız restoranına gidersiniz ve orada fransanın en iyi aşçılarından biri vardır ama çıkarken ne karnınız doyar, ne de yediğinizden tat alamazsınız ama abdi ipekçi’nin önünden alacağınız bir maç köftesinin tadına doyamazsınız. N’yapacağız yani biz hastalar olarak? Karnımızı doyurmak, yediğimizden tat almak için maç önlerine mi gideceğiz?

Jack postunu iki kere baştan okudum. Olaylara bakış acılarımız çok benzer. Örneklerin çok doğru ve senin adına üzüldüm. Açıkçası bütçe olarak benim içinde en çok on plana çıkan doktor Özgür Hoca. Ama onunda son ekimlerinden ikisi iyi ise(ki çok çok iyi denemez) ikisi fiyasko. Şimdi cevremde saç ektirmis yakinen tanıdıklarımın hemen hepsi benim kendimi emanet etmekten korkacağım yerlerde ektirdiler. Arenamed, Aisha vs. yine forumda olan merkezleri geçiyorum hiç forumda olmayıp ısmarlama saç eken bir yerde ektiren arkadaşım da var. Inan yüzde doksanı iyi sonuçlar aldılar tâbi çok kötü sonuç alanda bir arkadaş var. Seninde açıklığa bakıyorum ve ekime bakıyorum tek ekimle tâbi ki yoğun bir saç beklenemezdi ama bundan da iyi olmalı kanatindeyim. Dilerim ilerleyen zamanlarda bu saç daha da kalınlaşıp en azından ortucülüğü artar.

cesar64

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 19 Ekim 2018, 10:46:07 »
@JaCKiE_BrOwN kardeş Özgür hoca sana 2. ekimi ücretsiz yapmalı ama yapacağı ekimi titizlikle yapmalı. Yoksa ensedeki malzemeler gidiyor.
İyi Bir Kel ve İyi Bir KUL

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 19 Ekim 2018, 10:53:52 »
@JaCKiE_BrOwN kardeş Özgür hoca sana 2. ekimi ücretsiz yapmalı ama yapacağı ekimi titizlikle yapmalı. Yoksa ensedeki malzemeler gidiyor.

Bu konuda haklısınız. Bu teklifi umarım kendisi sunar. Hatta manuel yapmalı

radres

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 19 Ekim 2018, 10:58:54 »
Gebel olarak koray edogan disindaki tüm ekimler risk, sans, kumar yani tutmama riski de var
Benim anlamadigim neden diger doktorlar bu teknigi ögrenmiyorlar, almiyorlar, kendilerine uygulamiyorlar veya entegre etmiyorlar anlamiyorum

Sanirim sac ekiminde hocalarin da elinde olmayan seyler var - dicem ama koray hocanin basarisiz ekimi neden yok yada bana mi denk gelmedi

shadow

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 19 Ekim 2018, 10:59:27 »
 Dönor alanın iyi İkinci bir ekim şansın var ise onu farklı bir yerde deneyebilir  yada yapmış olduğun Saç ekimini Özgür hoca ile detaylı araştırıp saç ekimi yaptırdıktan sonra oluşan yan etkinin sebebini araştırabilir; ve neticesinde kendine güveni tam ise ikinci bir ekimi tekrar kendisine ücretsiz yaptırabilirsin.

Gerçekten böyle sonuçlanan ekimler, bizde de şok etkisi yaratmakta ister istemez çok bilinmeyen yada ismi forum sitelerinde yada medyada duyulmayan ve sonuçları iyi olan saç ekim merkezlerine yönelmemize sebep olmaktalar.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 19 Ekim 2018, 11:04:34 »
Bu konuda haklısınız. Bu teklifi umarım kendisi sunar. Hatta manuel yapmalı

Ben olsam daha kendisine ektirmezdim, artık risk almanın manası yok. Sanıyorum ki bu durum özgür nalbantın beceriksizliği. Saçlar ince falan hikaye onlar. Çıkış olmamış ince olsa ne kalın olsa ne. Bildiğin beceriksizlik.

Facebook Twitter Instagram