Gönderen Konu: Adana Melek Polat Estemoda saç ekimi 5200 greft  (Okunma sayısı 24489 defa)

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Adana Melek Polat Estemoda saç ekimi 5200 greft
« Yanıtla #91 : 06 Kasım 2018, 12:32:20 »
5ay bitti. 151.gün. Fotoğraflar öğlen 12de güneşli havada gün ışığında çekildi 😄😄doğallık konusunda çok memnunum, ön hat iyi gidiyor, tepeden hala memnun değilim
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2018, 13:07:15 Gönderen: Soner »

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 18 Kasım 2018, 22:58:41 »
163. gün ve 120.gün karşılaştırma. Detaylar fotoğraf üzerinde yazıyor. Sizce nasıl

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 18 Kasım 2018, 22:59:20 »
Devamı

burhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #94 : 19 Kasım 2018, 18:01:18 »
güzel de diyemiyorum çok kötü de biraz farklı mersinliyim bir ara düşündüm burayı ekim için medusanın saçını görünce vazgeçtim çocuğun saçlarına tecavüz etmişler neredeyse ins seninki iyi olur kardeşim

Karaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 19 Kasım 2018, 19:04:55 »
güzel de diyemiyorum çok kötü de biraz farklı mersinliyim bir ara düşündüm burayı ekim için medusanın saçını görünce vazgeçtim çocuğun saçlarına tecavüz etmişler neredeyse ins seninki iyi olur kardeşim
Medusa ya şaşırıyorum zaten ben adamı eski halinden daha kötü bir hale getirmişler halen revizyon yapacam diyor ben onun yerinde olsam para iadesi alırım be onlara dava açarım ve heryerden paylaşırım sonucu

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 19 Kasım 2018, 22:19:36 »
Eyv. Ben ön hat hariç memnun değilim. Önümde 2-3 ay daha var biraz daha gelişim olursa belki iyi olabilir. Ekimden hemen önceki fotolarımı bulamıyorum ilk sayfada attığım 3-4 ay eski ve ışık az, önlerde neredeyse hiç saç yoktu onu da söyleyim ona göre değerlendirin, ne sizi yanlış yönlendirmek isterim ne ekim merkezine haksızlık etmek isterim o yüzden her detayı paylaşıyorum

burhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #97 : 19 Kasım 2018, 22:56:46 »
Kardeşim doğruyu söylemek gerekirse 5.200 greft yok burda kaybın fazla biraz 1-2 aya kadar biraz daha kalınlaşıp saç formu alır saç tellerin Ekim merkezi ile görüştün mü onlar ne diyorlar garanti belgesi aldın mı

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 19 Kasım 2018, 23:02:13 »
Kardeşim doğruyu söylemek gerekirse 5.200 greft yok burda kaybın fazla biraz 1-2 aya kadar biraz daha kalınlaşıp saç formu alır saç tellerin Ekim merkezi ile görüştün mü onlar ne diyorlar garanti belgesi aldın mı
Yok kardeşim belge almadım saç çıkmadıktan sonra para umrumda değil garanti saçma geliyor zaten. 180 gün dolunca gidecem görüşmeye. Kendiler geçen ay çağırdı ama müsait olamadım gidemedim şuana kadar

burhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #99 : 19 Kasım 2018, 23:06:31 »
Yok kardeşim belge almadım saç çıkmadıktan sonra para umrumda değil garanti saçma geliyor zaten. 180 gün dolunca gidecem görüşmeye. Kendiler geçen ay çağırdı ama müsait olamadım gidemedim şuana kadar
kardeşim gene saçların fena değil medusa diye bir kullanıcı aynı yerde yaptırmışsınız onun durumu çok kötü saçını maffetmişler normalde bende burda yaptıracaktım o çocuğu görünce vazgeçtim

Player

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #100 : 20 Kasım 2018, 15:05:15 »
 Ekilenlerin max %40-60 kadari cikmis. Bundan sonra çok ciddi bir cikis olacagini dusunmuyorum. Su ana kadar cikmis olanlar bu noktada sonra kalinlasir ve form kazanirlar ama bu sizi tatmin eder mi bilmiyorum para iadesi istemediğinizi söylemişsiniz neden ikinci bir ekim için para iadesi iyi olur ankara şahin bey bu konuda çok iyi saç ekimi başarısız olunca direk para iadesi yapıyor ekim merkeziniz ile görüşün geçmiş olsun bu arada

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 20 Kasım 2018, 23:09:49 »
Ekilenlerin max %40-60 kadari cikmis. Bundan sonra çok ciddi bir cikis olacagini dusunmuyorum. Su ana kadar cikmis olanlar bu noktada sonra kalinlasir ve form kazanirlar ama bu sizi tatmin eder mi bilmiyorum para iadesi istemediğinizi söylemişsiniz neden ikinci bir ekim için para iadesi iyi olur ankara şahin bey bu konuda çok iyi saç ekimi başarısız olunca direk para iadesi yapıyor ekim merkeziniz ile görüşün geçmiş olsun bu arada
Sağol kardeş valla donör yetersiz galiba artık. En fazla 1500 enseden 1000 sakaldan aldırrım  o da kapatır mı bilmiyorum

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 21 Kasım 2018, 00:11:54 »
Sağol kardeş valla donör yetersiz galiba artık. En fazla 1500 enseden 1000 sakaldan aldırrım  o da kapatır mı bilmiyorum
kardeşim resimlerde donörün iyi görünüyor işin ehli birine gidersen 2.500-3000 arası daha alım yaparlar ordan 1000 de sakal alsalar açıklık filan kalmaz ama bu son şansın bunu çok iyi değerlendirmem gerekir riske atma Ekim merkezinden de para iadesi al Burda mağdur durumundasın bu işlem kolay bir işlem değil canın yanıyor zamanını alıyorlar psikolojini yıpratıyorlar birde iyi ekemedikleri saçtan para mı alacaklar

Soner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 24 Kasım 2018, 22:33:49 »
170.Gün. 1 tane ekimden önceki berbat bir fotoğrafımı da buldum ekledim. Ön hat eskisine göre çok iyi oldu ve daha iyisi doğal oldu. Tepe kısımlardan hala birşeyler bekliyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 25 Kasım 2018, 01:31:48 »
Gelişme var ama daha iyi olmalıydı diye düşünüyorum. Süreç devam ediyor tabi.

Facebook Twitter Instagram