Gönderen Konu: Dr.muttalip KESER 760 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 26074 defa)

Kaleydoskop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.muttalip KESER 760 greft saç ekimi
« Yanıtla #61 : 24 Ocak 2019, 14:56:34 »
Son durum
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2019, 07:37:08 Gönderen: Kaleydoskop »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 24 Ocak 2019, 15:04:47 »
kaçınçı ay dostum ? muttalip KESER grefty  sayısını malum mecburen  çok düşük tuttu çok beklentiye girmeden siz şuan ki görüntüden memnunmusunuz?
Global Moderator

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 24 Ocak 2019, 15:56:00 »
Hocam mayısta konu başlığını açtığınızı düşünürsek 760 greft in ekim öncesi görüntüye çokta katma değer kattığını en azından resimlerden söyleyemeyiz. Tabi bir de sizden dinleyelim memnuniyet oranınızı. Zaten matematik olarak da pek beklentiye girilecek bir durum yoktu.

Kaleydoskop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 24 Ocak 2019, 17:19:09 »
Ben çok memnunum görüntü çok toparladı sonuçta 760 Greftle 2000lik bir görüntü beklemiyordum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 24 Ocak 2019, 18:07:26 »
Ben çok memnunum görüntü çok toparladı sonuçta 760 Greftle 2000lik bir görüntü beklemiyordum

senin adına çok sevindim kardeşim bunu sorma nedenim greft sayısı çok düşük ve beklentini bilmediğim için sonuçta bu greft sayısından beklenti çok düşük olmalı bu doğrultuda memnun olup olmadığınızı suanki süreçde merak ettim lütfen ılerki süreçlerde paylaşımınızı eksik etmeyın konunuzu aşırı takıp eden insan var çünkü
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 24 Ocak 2019, 20:19:40 »
Diplerdeki siyah noktalar ilk ekimden kalma mı?

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 24 Ocak 2019, 22:17:16 »
760 greftle olacağı buydu kimse kusura bakmasın ama böyle bir açıklığa 760 greft ekmek trajikomik bir durum muttalip hocanın profesyonelliğine ve ismine yakıştıramadım.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 24 Ocak 2019, 22:40:21 »
Başlığı sonradan gördüm bir an muttalip hocadan hiç beklenmeyecek kötü bir sonuç geldi sandım 😀
Biraz düşününce kurduğum cümleler epey saçma geldi sonuçta ortada gerçekten kötü bir sonuç var.muttalip hoca ne yapmış ne etmiş kendinden beklenmeyeni gerçekleştirmiş😀

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 24 Ocak 2019, 23:21:26 »
Başlığı sonradan gördüm bir an muttalip hocadan hiç beklenmeyecek kötü bir sonuç geldi sandım 😀
Biraz düşününce kurduğum cümleler epey saçma geldi sonuçta ortada gerçekten kötü bir sonuç var.muttalip hoca ne yapmış ne etmiş kendinden beklenmeyeni gerçekleştirmiş😀

Arkadaşlar bazen yazdıklarınıza anlam veremiyorum. 760 greft arkadaşın ekim alanı ve saç kalitesine bakınca ne gibi kötü bir sonuç olmuş biraz daha açıklayıcı yazabilir misiniz? Ekim=matematik zaten mucize bekliyen, ergenlik saçına kavuşacağını zanneden hiç ekim işine bulaşmasın direkt protez saca yönelebilir. Ha şunu yazsan eyvallah arkadaşa bu dönor ve bu açıklıkla 760 greftlik ekim yapmak yerine keşke Hoca hiç bu topa girmeseydi. Ama ben arkadaşa hocanın olabilecek sonucu ekim yapmadan aktardığını düşünüyorum. Bu durumda talep edenin elbette sözü geçmiş kaldı ki arkadaş da memnun olmuş bize bu durumda yargılamak düşmez.(Yine yeniden yüksek sesle kendi fikrimi söyleyecek olursam dönor=ekilecek alan denkleminde iki tarafta yeterli düzeyde değilse bence ekim gereksiz ve sancılı...)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2019, 23:39:22 Gönderen: robie_fowliver »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 24 Ocak 2019, 23:32:05 »
Hoca ekmez ise “ hoca hasta seçiyor ekmiyor”

Hoca Durumu izah ettiği halde ektirmek isteyene Eker ise  “ hocaya hiç yakıştıramadım , sonucu bile bile bu ekim yapılır mı”

1000 greftlik açıklığa 8900 greft Ekim yapılır “ donör yıpranıyor ama sonuç ben sonuca bakarım sonuc iyi”

Anlaması çok zor.. 760 greft birader 7600 değil, açıklık belli , saç kalitesi ortada... he birde birazcık matematik bilgin var ise 3 basamaklı 4 basamaklı sayıları ayırt edebiliyor isen sonucu  bu kadar yadırgamanı anlamak zor...

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 25 Ocak 2019, 01:18:00 »
Hoca ekmez ise “ hoca hasta seçiyor ekmiyor”

Hoca Durumu izah ettiği halde ektirmek isteyene Eker ise  “ hocaya hiç yakıştıramadım , sonucu bile bile bu ekim yapılır mı”

1000 greftlik açıklığa 8900 greft Ekim yapılır “ donör yıpranıyor ama sonuç ben sonuca bakarım sonuc iyi”

Anlaması çok zor.. 760 greft birader 7600 değil, açıklık belli , saç kalitesi ortada... he birde birazcık matematik bilgin var ise 3 basamaklı 4 basamaklı sayıları ayırt edebiliyor isen sonucu  bu kadar yadırgamanı anlamak zor...
Valla hepimizin adına tercüman oldun abi sen yazınca ben rahatladım:)

Kaleydoskop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 25 Ocak 2019, 07:44:45 »
Arkadaşlar fotoğraflarımı kaldırdım Benim bu saçıma zaten tanınmış doktorlardan çoğu ekim yapmak istemedi saçım ince telli eski Ekim’im kötü, çok seyrekti ve kötü bir görünüm vardı Muttalip Hocam da görüşmeye gittiğimde saçıma ekim yapamayacağını söyledi ben ısrar ettiğim için sağolsun kabul etti adam ne yapsın mucize mi yaratsın ben benim durumumda olanlara faydası olur die böyle bir konu açtım bu saçla Muttalip hocanın reklamını yapmak için değil adamı bari kötülemeyin sonra hiçbir doktor ekim yapmayı kabul etmiyor esen kalın

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 25 Ocak 2019, 09:07:37 »
Adam 760 greft ile forumda yerlere göklere sığdırılamayan  ekimin aynısını yapmış :) Sloocer sana katılmamak elde değil ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 25 Ocak 2019, 09:11:37 »
Dostu  paylaşımı neden durdurduğunu anlayamadım. Senin durumunda olan ve 2.ekime cesaret edemeyen o kadar çok kişi var ki... senin sürecin bu kişilere karar vermesi için çok iyi bir kılavuz olacak idi.
Paylaşım yapmakta ki amacın yardımcı olmak ise kaldırman anlamsız çünkü çok faydalı bir paylaşım.
Yok paylaşım yapmandaki amaç övgüler methiyeler almak ise zaten paylaşım yaptığın fotolar olması gerekenden fazla objektif. Ters ve yetersiz Işıkta paylaşım yapman gerekiyor idi o iş için..
Tabi ki son karar senin. Ama işi bilmeyen kişilerin gereksiz yorumlarına takılıp ihtiyaç sahiplerini paylaşımlarından mahrum etmen iyi bir karar değil.

Facebook Twitter Instagram