Gönderen Konu: SİZCE BEKLEMELİMİYİM? EKTİRMELİMİYİM? (Hakan Doğanay Ekibi)  (Okunma sayısı 3670 defa)

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar.Hakan Doğanay hocamın ekibinden randevu aldım 2ay sonrası gibi 2500-3000 greft ekim yapılacak. Sadece fotoğraftan bakılmasıyla sakal ekimi yapılması planlanmadı. Gerek kalırsa sakaldan destekleri, Donör alanı yeterli görülüyor denildi. Tabi ekimden önce Hakan hoca kontrol edip ön çizgiyi oluşturacak (ki ön çizgim aslında doğal olarak var) sonra ekibe emanet edecek.

Saçımın kısa ve uzamış durumdaki halini ekliyorum.Ekim yaptırmış olan ve derinlemesine inceleme yapan arkadaşların yorum yapmasını rica ediyorum. Ayrıca saç dökülmem durmuş durumda (günlük rutin bazen 15-20 tel olabiliyor) 4-5 senedir saçlarım bu durumda. Sizce ektirmelimiyim ? Beklemelimiyim? açık olan yerlere yakından aynada baktığımda teller arasındaki boşluklar bayağı yakın.

Hatta bir ekim uzmanına (dr. değil forumda kendisine ektiren var) 5 yıl önce kontrol ettirmiştim sana ekemem  teller arasındaki boşluk çok az, var olan saçlarına zarar veririm bu saçlarını bence koru yeterli demişti. Uzman olan ve ektirmiş olan arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

Bir de  ekim sonrası bilinen ilaç ile ilgili Dr. İlhan Serdaroğlu' nun şöyle bir yayını var artık bu ilacı ciddi yan etkilerinden dolayı önermiyorum diyor. sizce bu ilaçtan uzakmı durulmalı. Ekim ekim sonrası bu ilaç 1 ay kullanılmalımı. yoksa başka birşeymi kullanılmalı. Herkese şimdiden teşekkürler.

http://www.milliyet.com.tr/erkeklerin-mucize-hapi--kuzu-postuna-burunmus-kurt-mu--pembenar-yazardetay-guzellik-2160786/

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgen saglam ama var olan saçların ileride kayıp yaşayacaksın büyük ihtimal hakan hocada zaten planlamayı bu durumu ön görerek yapmışa benziyor finasterid kullanmayı düşünebilirsin.

Bence ekşm yaptırman uygun ilerisi içinde rezervin olucaktır hakan doğanay ve ekibi donör bölgesını sorunsuz ve hasarsız kullanıyor bu büyük bir avantaj konuşarıda incelersin zaten hayırlısı olsun.
Global Moderator

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
 :-*İlginize teşekkür ederim,  finasterid ile ilgili makale için fikriniz nedir.  Hakan hocanın asistanı sadece 1ay kullanmayı öneriyoruz dedi. Ancak İlhan Serdaroğlu nun makalesi biraz çekinme oluşturuyor.  Müsait bir zamanda makaleyi okumanızı rica ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.  Birde asistanıyla görüştüm 2500-3000 greft tamamen kapanır dedi, sizce yeterlimi? Teşekkürler.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş eğer  kararsızsan, yada hayatının  bu döneminde sosyal ve ekonomik olarak müsait  değilsen kesinlikle yaptırma.

çok takıntılı biriysen, 1 ay belkide 2 ay evden çıkmak istemeyebilirsin.bu dış görüntüyü gerçekten değiştiren bir operasyondur. İlk zamanlar insanlar senin bu yeni halini hafızalarına kaydetmek için çokça göz teması kuracaktır doğal olarak.  Bu durum kişiden kişiye değişir. Kimi çok uzun süre bakar kimi kısa...😂😂😂😂.buna hazırlıklı olmalısın.

komplexli ama çok sosyal biri olarak  benim  şu geçen 22 günde deneyimlediğim negatif şeylerdi.... ama alışınca insanda istemsiz bir mutluluk oluşuyor. Siman değişince o alışık olduğun bakışlardan farklı bir tür bakışla tanışıyorsun bu da iyi bir deneyim gerçekten😄😄

He ben çok takmam dersen  kardeşim minimum  4000 greftle ekim için senden daha uygun biri bu forumda şu an için yok diyebilirim.nacizane benim görüşüm😆 saçların dökülecek yani er yada geç bunu beklemek seni yoracak ve yıpratacaktır.bence  beklentiyi minimize ederek bu işe karar verdiysen girmende bir sakınca yok. Beklenti ne kadar küçük olursa memnuniyet o kadar büyük olur kardeşim. Kesinlikle adres doğru, yaptıracaksan oraya yaptır.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
:-*İlginize teşekkür ederim,  finasterid ile ilgili makale için fikriniz nedir.  Hakan hocanın asistanı sadece 1ay kullanmayı öneriyoruz dedi. Ancak İlhan Serdaroğlu nun makalesi biraz çekinme oluşturuyor.  Müsait bir zamanda makaleyi okumanızı rica ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.  Birde asistanıyla görüştüm 2500-3000 greft tamamen kapanır dedi, sizce yeterlimi? Teşekkürler.

Hakan hoca yeterli diyorsa yeterlidir bu konuda söz söylemek bize pek düşmez işinin uzmanı o çünkü.
Onun dışında finas 1 ay kullanıma uygun degildir siz yanlıs anlamış olmalısınız yads bir karısıklık olmuştur tekrar sorarak teyıt edersiniz gittinizde hakan hocaya ilaç hakkında genel bilgiyi.
Global Moderator

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş eğer  kararsızsan, yada hayatının  bu döneminde sosyal ve ekonomik olarak müsait  değilsen kesinlikle yaptırma.

çok takıntılı biriysen, 1 ay belkide 2 ay evden çıkmak istemeyebilirsin.bu dış görüntüyü gerçekten değiştiren bir operasyondur. İlk zamanlar insanlar senin bu yeni halini hafızalarına kaydetmek için çokça göz teması kuracaktır doğal olarak.  Bu durum kişiden kişiye değişir. Kimi çok uzun süre bakar kimi kısa...😂😂😂😂.buna hazırlıklı olmalısın.

komplexli ama çok sosyal biri olarak  benim  şu geçen 22 günde deneyimlediğim negatif şeylerdi.... ama alışınca insanda istemsiz bir mutluluk oluşuyor. Siman değişince o alışık olduğun bakışlardan farklı bir tür bakışla tanışıyorsun bu da iyi bir deneyim gerçekten😄😄

He ben çok takmam dersen  kardeşim minimum  4000 greftle ekim için senden daha uygun biri bu forumda şu an için yok diyebilirim.nacizane benim görüşüm😆 saçların dökülecek yani er yada geç bunu beklemek seni yoracak ve yıpratacaktır.bence  beklentiyi minimize ederek bu işe karar verdiysen girmende bir sakınca yok. Beklenti ne kadar küçük olursa memnuniyet o kadar büyük olur kardeşim. Kesinlikle adres doğru, yaptıracaksan oraya yaptır.
İlgine ve değerli fikirlerine çok teşekkür ederim kardeşim.  Dediğin gibi aslında 3-4 yıldır bekliyorum.  Ve saçlarım 3-4 yıldır böyle.  yani 3-4 yıldır bundan daha fazla açılmadı. O nedenle ölümlü dünyada daha fazla beklemekte istemiyorum açıkcası. Fikirlerini değerlendireceğim. Çok teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2018, 00:32:09 Gönderen: byata »

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hakan hoca yeterli diyorsa yeterlidir bu konuda söz söylemek bize pek düşmez işinin uzmanı o çünkü.
Onun dışında finas 1 ay kullanıma uygun degildir siz yanlıs anlamış olmalısınız yads bir karısıklık olmuştur tekrar sorarak teyıt edersiniz gittinizde hakan hocaya ilaç hakkında genel bilgiyi.
Sadece web sayfasındaki numara ile iletişime geçtim,  Hakan hocayla hiç görüşmedim.  WhatsApptan Fotoğraf göndermemden sonra asistanı aradı ve 2500-3000 greft ile tamamen kapanacağını belirtti. Hakan hoca fotoğrafımı inceledimi bilmiyorum.  Ancak Ekim öncesi Hakan hocanın canlı muayene edeceğini ön çizgiyi belirleyeceğini ve sonra ekibin devreye gireceğini belirtti. Greft sayısı Hakan hoca görmeden verilebilirmi?  Sizce direk Hakan hocayla görüşüp teyitli etmelimiyim ki başka numara yok sayfada

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hakan hocaya göstermiştir resimlerinizi asistanı daha sonra onun planını size aktarmıştır ayrıca op oncesı zaten gene detaylı bır analız olucagını belirtmiş size cunki fotolardan malum çok detaylı bir karar vermek zor o yüzden kafanızı bunlarla meskul etmeyin.
Global Moderator

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hocaya göstermiştir resimlerinizi asistanı daha sonra onun planını size aktarmıştır ayrıca op oncesı zaten gene detaylı bır analız olucagını belirtmiş size cunki fotolardan malum çok detaylı bir karar vermek zor o yüzden kafanızı bunlarla meskul etmeyin.
Ok teşekkürler Hintell

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hintell asistana ilacın yan etkisinin kalıcı olabileceğinün anlatıldığı1000 üzerinde mahkeme açıldığı bilgisini anlatan Dr. Makalesinde bahsettim,  sadece 1kutu Ekim sonrası şok dökülme için tavsiye ediyoruz dedi. Ayrıca asistan İstanbuldan işi takip ettiğini Hakan hocanın yanında olmadığını sadece organizasyonu yaptığını belirtti.  Yani yinede Hakan hoca fotoğraflarımı görmüşsündür? Yoksa İstanbuldaki asistan kendi karar verebilirmi? Yani bildiğiniz gibi bu ciddi ve bir defa yapılacak iş olunca ince elememek mümkün değil. Hakan hocanın direk telefonu olan arkadaşımız varsa bana özelden yazarsa çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Nerde oldugu farketmez hakan hocaya sormustur yanı bunları kendısınede sorun gösterdinizmi diye emin olun. Yan etkiye gelınce bu makaleleri bizde okuyoruz yan etkiler kişiden kişiye değişir kimini etkiler kimşni etkilemez . Ben 3’5 senedir kullanıyorum yani kendi bileceğin iş
Global Moderator

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerde oldugu farketmez hakan hocaya sormustur yanı bunları kendısınede sorun gösterdinizmi diye emin olun. Yan etkiye gelınce bu makaleleri bizde okuyoruz yan etkiler kişiden kişiye değişir kimini etkiler kimşni etkilemez . Ben 3’5 senedir kullanıyorum yani kendi bileceğin iş
Hızlı geri bildirimin için teşekkür ederim Hintell

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, kafamdaki soru işaretlerine anında cevap buldum. Hakan hocanın asistanı Ayşegül hanım whatsapp mesajıma istinaden hemen geri dönüş yaparak sorularımı tek tek ve gerçekçi şekilde cevapladı. Hakan hoca kesinlikle fotoğrafları bizzat kendisi görüyor ve ona göre Ayşegül hanım bir planlama yaparak bildirimde bulunduğunu belirtti. Kendisi gerçekten hem sabırlı hemde çok ilgili şekilde soruları cevaplıyor. Kesinlikle sadece şu fiyata olur şu kadar greft olurun ötesinde detayları anlatıyor, aklımıza takılanıda benim gibi sorduğumda hiç çekinmeden gerçekçi şekilde cevaplıyor.
Uçak biletimi aldım :)
Bu arada Finance 1 ay kullanım olarak yanlış anlamışım o konuyuda düzeltmiş olalım:)

Hintell ve diğer arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hadi hayırlısı kardeşim . inşallah senin için çok güzel sonuçlar olsun.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hadi hayırlısı kardeşim . inşallah senin için çok güzel sonuçlar olsun.
Teşekkür ederim kardeşim inşallah hepimiz için çok güzel sonuçlar olur.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2018, 12:27:31 Gönderen: byata »

Facebook Twitter Instagram