Gönderen Konu: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin  (Okunma sayısı 21380 defa)

FatherofSouth

• Ziyaretçi
Ynt: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin
« Yanıtla #45 : 06 Haziran 2016, 02:00:09 »
Selam Mutsuz,

Bence o çizdiğin alanlara 1500-2000 greft ekim ile süper sonuçlar elde edersin. Donör alanın da maşallah bereketli. Fakat yinede bahsettiğim sayıda bir ekim ile yıllarca idare edersin. Ha ileride verteks tam açılmaya başlarsa aynı milktar bir ekim de oraya yaptırıp olayı kapatırsın. Eğer illa ki ben ektirecem kafaya koydum diyorsan bence 1500-2000 den fazla sayıda bir ekime ihtiyacın yok senin. Dolayısıyla forumda, az ekim yaptırmış ve de saçları seninkine benzeyen örnekleri inceleyip, takip edip, doğru ekim yerine de karar vermiş olursun.

kerimrock

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 06 Haziran 2016, 15:30:00 »
hocam senın sacların ıyı ben bekle derım tabıı cok sıkıntı yapıosan bılemem , iyi sanslar

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 10 Haziran 2016, 21:49:29 »
Selam FatherofSouth;

Öncelikle zamn ayırıp beni bilgilendirdigin için Teşekkür ederim.
Söylemiş oldugun sözcüklerin hepsine katılıyorum.1500-2000 greft bana yetecegini düşünüyorum bu ekimi yapacak doktor veya saç ekimi merkezinde kararsız kalıyorum.Bazı arkadaşların tavs,iyesi üzerine beklemeye başladım biraz kendimi geriye cekip ekim yapan arkadaşlarımı gözlemlemeye çalışıyorum.Bir gün herkes hayel etmiş oldugu saçlara kavuşması ve taraması dilegiyle.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 10 Haziran 2016, 21:51:00 »
Merhaba kerimrock;
 Zaman ayırıp yorum yaptıgın için teşekkürler.

Bende şu aşamada bekliyorum ve ekim yapan arkadaşları gözlemliyorum.

douu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 20 Haziran 2016, 19:22:07 »
mutsuz 35 e kadar beklemeye gerek yok .senın bence ön bölge dökülmez .dökülürsede ektirirsin .
bence iyi bir merkezde şakak ekımı senı tatmın eder.şakak ekımınde başarılı olma olasılığın çok yüksek ve saç tellerin kalın değil buda senın için bir avantajdır.
mutsuz bence cesaret ett.saç ektir..üç yıl şakakları açık gezme .
benım naçizane görüşlerim bunlar mutsuz .
umarım mutlu olursun. ;)

douu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 20 Haziran 2016, 22:30:40 »
mutsuz bence bir ekım merkezini belirle ,hem forumdan hemde canlı olarak görmeye amaçla ona göre karar ver .
bence 3 yıl beklemek saçma ,4-5 ay daha gözlem yap sonra ektir.
içine sinmediyse ektirme ,başka yerleri araştır .
umarım doğru merkezi bulursun.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 20 Haziran 2016, 22:51:34 »
douu merhaba
benim saçlar dediğin gibi ince telli bir şansmı veya şanssızlıkmı ektirmeden bilemiyecegim.dar alan saç ekimi yaptıracagım için saçın aralarına ehli kişi yapması gerkiyor.Var olan saçlarımla güzel bir sekronize yakalamı gerekiyor.Bunları yapan kişi cok proförsonel bir olmalı ki kanal acarken diger saç köküne zarar vermemesi gerekiyor.şimdi tam anlamıyla düz bir saç cizgisi yaptırmayacagım yine şakaklardaa hafif acıklıklar olacak daha dogal durduguna inandıgım için.

Benim olay evlenme mevzusuna döndü;ilk başlarda erken diye her daim evliligi öteliyen insanlar belli bir yaşa geldiginde daha seçiçi oluyorya daha mükemmeli arıyorlarya benim hikaye tam anlamıyla bu oldu.
Kafamda 3 yer belirledim aslında ama yinede formdaki insanların bekleme yönünde ki söylemleri nedeniyle beklemeye geçtim.

douu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 21 Haziran 2016, 00:12:42 »
tam bir düz saç çizgisi bence iyi durmuyor bknz.oğuzhan koç
bence ön bölge önde, şakaklar hafif geride daha iyi oluyor.kişiden kişiye değişir
benımde şakaklrımda açıklık var daha karizmatık gösteryor şimdi mevcut saçlarım dökülmüyor hafif dökülsün hemen ektirerim.
üstad saçı sadece erkeklik hormonu dökmüyor özellikle belli bir yaştan sonra yaşlanmaya ve diğer sebeplerde saçların dökülmesınde etkılı oluyor.

douu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 21 Haziran 2016, 00:22:58 »
üstad senın zaten şakaklara senın istedğin gibi yani şakaklar az geride ektirmek istiyorsan şakak için Zekeriya kula ektir çok dar alan olduğu için sonuçlar bence iyi bir hocanın elınde iyi olacaktır.
sonra ön bölgedeki saçların zarar görmesını istemıyorsan dhi yöntemı ile ön bölgeye başka bir ekım yaptır. kanallar açılmadığı için saç köklerıne zarar verme olasılığı çok düşük diye düşünüyorum .dhi yöntemınıde yapılan ekımlerıde gözlemle ona göre karar ver.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 21 Haziran 2016, 12:56:42 »
benim saçta iki doktorluk bir durum yok kardeşim

15 cm*3 cm:45 cm kare

45 cm * 60 greft :2700 gibi grefte ihtiyac var.

Buda ehli kişi olması lazım.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2016, 13:00:44 Gönderen: mutsuz »

sevenlve2260

• Doğan Turan 4175 greft- Esma Serkan 2. Ekim 1930 greft
  • Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 26 Haziran 2016, 10:09:32 »
Selamlar mutsuz bence senin iyi bir DHİ (Kalem tekniği) kullanan bir doktor bulman gerek. Aslında saçların bu formda olan yada saç ektiren çoğu kişiden iyi.Maddi imkanların iyi ise gideceğin yer belli. Ama yok durum normal dersen  Araştırmayı en aza indirip ekim yaptırabilirsin.Ben  8-9 ay araştırdım,ektirdim dhi ile sonucu beraber göreceğiz.(Ekim yaptırdığım yeri  ,hem doktor,hemde ekibi tavsiye ederim)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 26 Haziran 2016, 12:44:31 »
selam sevenlve
evet kesinlikle kalem teknigi olması gerek nedeni dar ekim olacak bir de ince telli saçlarım sık olması için şart.
senin saç ekimin inşallah güzel olacak
Şu anda erken ama bir şey demek
greftlerin sıralanmas . profesyonelçe yapılmış
göz hapsimdesin zaten yakından ilgileniyorum

THEBİLD

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 29 Haziran 2016, 23:56:29 »
mutsuz senle aynı durumdayız sayılır bende şakaklarıma ekim istiyorum arayış içindeym

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 30 Haziran 2016, 12:24:01 »
manuel alım ve kalem teknigini kullanan doktor sayısı 2 kişiyi geçmiyor o yüzden ister istemez bekliyorum

Facebook Twitter Instagram