Gönderen Konu: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin  (Okunma sayısı 21381 defa)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin
« Yanıtla #31 : 24 Şubat 2016, 17:48:22 »
Kardeş bunu kullan en iyi ilaçtan daha etkililer.hepsini karıştır.ama dikkat et büyük be küçük olarak dozajı ayarlanmış.iki ay hergün/iki ayda iki günde bir/sonra ise haftada bir

Erolaksoy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Şubat 2016, 20:25:14 »
Abi bunları kullan demissin ama sende ektirmek istiyorsun. Madem etkili olacagını dusunuyorsun neden sen kullanmıyorsun ? Ayrıca bi arkadas ekim yapılınca kensi saclarına zarar verebilecegini soylemis bence yanlıs dusunuyor. Aksine faydası olur cunku ekilen yerde kan dolasımı hızlandığı icin eski koku hala duran saclarında canlanır tabi belli başlı desteklerle👍

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 24 Şubat 2016, 20:47:40 »
kardeşim benim yaşım 32 benim saç dökülmesi şekli kel kalck şekilde degil.ben ektirecegim estetik acıdan rahatsızım.Bunları kullanın diyorum nedeni ise ben kullanmasaydım bende acılma kat ve kat fazla olurdu.ayrıca en iyi ilacı kullananlar ne yapıyor ki suni bir mutluluk veriyorlar kendilerine belli bir süre sonra saçlar döngüye giriyor.Altarnatif tıpta döngü olmuyor kardeşim.Eger bunları kullanan kişi 3. günde dökülme oranı yüde 60 düştügünü fark eder.

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 02 Mart 2016, 17:05:08 »
Benim de arkadaşın saçıına yakın bir açıklığım var, belki biraz daha az. HLC ile görüştüğümde 2000 greft ile ön çizginin ve şakakların kapatılabileceğini söylediler. Merak ettiğim, neden bu durumdaki ekimde diğer saç köklerinin zarar göreceğini söylüyorsunuz? Enjekte ektikleri sıvı diğer saçları da döküyor ama köklerine zaarar vermiyor 3-5 aya eski saçlar tekrar çıkıyor diye fikirler de duymuştum.
Benim açtığım konuyu inceleyip değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=447.0

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 02 Mart 2016, 21:12:26 »
Size 2000 dediyseler bana 3000 derler o zaman,artık fazla itibar etmiyorum bu tür merkezlere ama yinede ekim yaptıracagım için saç çizgisinin nasıl olacagı(düzmü,ovalmi veya üçgensimi v.s)saç çizgisinin nereden başlayacagına ve ekilecek greft sayısını ben belirleyecegim.Bu formlarda bunun için degilmi yani iyi pişmemiz için.yaşınız kaç?Formdki arkadaşların tavsiyesi üzerine ve mantıgıma söyledikleri uydugu nedeniyle saç kökleri zarar görme ihtimaline karşı  35 yaşı bekliyorum,3 yılım daha var.

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 03 Mart 2016, 09:10:07 »
yaşım 29 hocam. Yukarıdaki linkte ayrıntılar mevcut ;)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 06 Nisan 2016, 11:37:07 »
Eyvallah diro;olay öyle değil işte kardeşim saç şekil alma yetisini kaybetti.Dün akşam yine evdeki göz kalemini aldım :d makul şekilde yaşıma yakışır bir şekilde çizdim ve sonrada metre ile ölçtüm 15*3: 45 cm kare eğer ortalama sıklık 50 greft düşünürsem 45*50:2250 greft birazda üst bölgelere serpileştirilirse 2750 civarı ediyor. Azımsanamıyacak  kadar dökülme mevcutmuş kardeşim

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 06 Nisan 2016, 12:59:05 »
yeni ektirmiş arkadaşlar bu tür bitkisel karışımları kafalarına sürücek olanlar dikkat etmeli bence saç çıkış gözeneklerini tıkamamak adına tahmini konuşuyorum tabi arkadaşlar

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 11 Nisan 2016, 01:24:22 »
Abi bunları kullan demissin ama sende ektirmek istiyorsun. Madem etkili olacagını dusunuyorsun neden sen kullanmıyorsun ? Ayrıca bi arkadas ekim yapılınca kensi saclarına zarar verebilecegini soylemis bence yanlıs dusunuyor. Aksine faydası olur cunku ekilen yerde kan dolasımı hızlandığı icin eski koku hala duran saclarında canlanır tabi belli başlı desteklerle👍
ektirde bi gör yanlısmı düsünüyorum dogrumu düşünüyorum anlarsın görürsün ozaman kan dolaşımını sen :)) tr de saçların arasına girecek sayılı doktor var zarar vermeden onlarda zarar verme korkusuyla fınansı mecburi tutuyolar zaten ..

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 21 Nisan 2016, 00:30:37 »
mutsuz eğer saç ekimin iyi sık ve doğal bir şekilde gerçekleştirilirse gerçekten çok güzel şekiller verebilirsin saçına uzatırsın örneğin önleri yanları aldırırsın vs vs örnekleri çoğaltabiliriz : )

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 21 Nisan 2016, 08:41:48 »
evet manarel haklısın şimdi ilhan hocaya ekim yaptıran arkadaş var dar ekim onu gözlemleyecegim

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 03 Haziran 2016, 13:22:55 »
 Farklı bir saç çizgisi yaptım kendim için en iyisini bulmak istiyorum.tlf'la görüşme gerçekleştirdiğim ekim merkezlerine bu formda ki konumu gönderiyorum ne kadar citti yaklaştığımı ifadeediyorum. hem fotoları ataraktan gelen yorumları merak ediyorum hem de fotoları formda depolamış oluyorum

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 03 Haziran 2016, 13:24:34 »
Donör

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 03 Haziran 2016, 13:30:52 »
Vartex