Anket

Şu an için aklımda İlhan Serdaroğlu ve Hasan AKIL (Estemylife) var. Ama İlhan hoca önlerde başarılı oldğu için ona daha yakınım. Hakan DOĞANAY İstanbulda ekim yapıyor mu bilmiyorum gerçi bütçemi aşıyor ama ankete ekledim.  

İlhan Serdaroğlu
4 (23.5%)
Hasan AKIL
0 (0%)
Hakan DOĞANAY
13 (76.5%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: Şakak ve alın çizgisi (3000 GREFT) için hangi doktor? (Bütçe 8 Bin TL)  (Okunma sayısı 2145 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Merhaba,

3000 grefti neye göre belirlediniz bilmiyorum, daha önce konu açtınız mı onu da bilmiyorum ancak eğer bu 3 doktor hakkında seçim yapılacak olursa ben manuel ekim ve sonuçlarını daha başarılı bulduğum için Hakan Doğanay'ı tercih ederim. Tabi saç ekiminde sonuçlarda kişiden kişiye değişir bunuda unutmamak gerekli. Ama benim için Türkiye'de Koray Erdoğan, Muttalip Keser ve Hakan Doğanay var. Bu arada ben geçtiğimiz aylarda mail atmıştım Hakan Beyin kliniğine artık saç ekimi yalnızca Antalya'da yaptılarını ifade etmişlerdi.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saydığınız tüm doktorların forumda detaylı hasta paylaşımı tamamlanmış ve devam eden ekimleri mevcut güzelce inceleyin.

Hakan hocada sadece antalyada ekım yapıyor.
Global Moderator

ilysbyrm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

3000 grefti neye göre belirlediniz bilmiyorum, daha önce konu açtınız mı onu da bilmiyorum ancak eğer bu 3 doktor hakkında seçim yapılacak olursa ben manuel ekim ve sonuçlarını daha başarılı bulduğum için Hakan Doğanay'ı tercih ederim. Tabi saç ekiminde sonuçlarda kişiden kişiye değişir bunuda unutmamak gerekli. Ama benim için Türkiye'de Koray Erdoğan, Muttalip Keser ve Hakan Doğanay var. Bu arada ben geçtiğimiz aylarda mail atmıştım Hakan Beyin kliniğine artık saç ekimi yalnızca Antalya'da yaptılarını ifade etmişlerdi.

Merhaba,

3000 grefti Zekeriya Kul söylemişti. Bilgi için teşekkür ederim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Merhaba,

Merhaba,

3000 grefti Zekeriya Kul söylemişti. Bilgi için teşekkür ederim.

Bütün cerrahlar aynı rakamı söylemezler. Bende bilgi amaçlı tüm cerrahlara resmimi yolladım hepsi farklı tutarda rakamlar önerdiler. Bu arada admin çok doğru söylüyor saç ekimi sonuçlarını mutlaka kontrol edin. Bu öyle ektireyim saçlarım olsun durumu değil, bende önceden kışa doğru ektiririm kurtulurum diyordum ama saç ekim sonuçlarını inceledikçe ne kadar yanıldığımı anladım. Biliyorum saçsızlık çok can sıkıcı bir durum ama ilerisi için doğru karar vermemiz gerekiyor. Bu forumda bunun için var :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

PagaroN

• Hero Member
Şu an için aklımda İlhan Serdaroğlu ve Hasan AKIL (Estemylife) var. Ama İlhan hoca önlerde başarılı olduğu için ona daha yakınım. Hakan DOĞANAY İstanbulda ekim yapıyor mu bilmiyorum gerçi bütçemi aşıyor ama ankete ekledim.
Merhaba
Size foruma hoşgeldiniz demiyeceğim nerdeyse 2 yıldır bizde kaydınız var sanırım yeni konu açıyorsunuz.
Belli bir bilgi birikiminiz olduğu ortada.
En net bilgiyi dr lere konsültasyon yaptırarak elde edebilirsiniz. Açıklığınızı ölçerek net rakamları konuşabilirsiniz. Belkide söylemiş olduğunuz rakamlar dahilinde seçim yaptığını dr ile anlaşırsınız.
Selamlar...

ilysbyrm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

Evet üyeliğim vardı ama ilk kez konu açtım. Tavsiye için teşekkür ediyorum. İlhan Hoca'dan randevu alıp görşmeye gidicem.

Facebook Twitter Instagram