Gönderen Konu: Transmed 1600 Greft  (Okunma sayısı 16039 defa)

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
Ynt: Transmed 1600 Greft
« Yanıtla #30 : 31 Mayıs 2018, 16:14:36 »
Ekilenlerin hepsi çıksa bayağı bir memnun olursunuz diye düşünüyorum ama mesele hepsi çıkacakmı yada ne kadarı çıkacak.umarım hepsi çıkar.
Birde bu melike külahçı transmedin sahibi değilmi bu doktor ve transmed safece araplara saç ekimi yapan bir yer sanıyordum.melike külahçı haken saç ekiyormu acaba ve sizin saçlarınızı kim ekti? Sanırım ekiple ilgili konunuzda bilgi vermemişsiniz.

Melike Külahçı hem buranın sahibi hem de saç ekimi yapıyor. Benim ekimi burada çalışan başka bir doktor yaptı. Yaptı diyorum ama bence asistanlar yaptı ekimi. Çünkü transmed'de sadece ekim kanallarının açılmasında doktor görev yapıyor. Greftlerin çıkarılmasında ve greftlerin yerleştirilmesinde görev almıyor. Maalesef ekimden önce bununla ilgili bir açıklama yapmadılar. Ekim sırasında öğrendim. Doktor ekimini ben yapacağım demişti ben de hangi süreçlerde siz olacaksınız diye bir sorma gereği hissetmedim. Daha ucuz bir yere gitseydim de sanki aynı sonucu alabilirdim. Greft başına 1 eu istiyor burası.

Greft başına 1 Euro verdikten sonra %100 Zekeriya Kul Tercih Edilmeliydi Bence Çünkü Zekeriya Kul Estetik Cerrah. diğeri doktor

gkhn78

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 31 Mayıs 2018, 23:43:59 »
Ekilenlerin hepsi çıksa bayağı bir memnun olursunuz diye düşünüyorum ama mesele hepsi çıkacakmı yada ne kadarı çıkacak.umarım hepsi çıkar.
Birde bu melike külahçı transmedin sahibi değilmi bu doktor ve transmed safece araplara saç ekimi yapan bir yer sanıyordum.melike külahçı haken saç ekiyormu acaba ve sizin saçlarınızı kim ekti? Sanırım ekiple ilgili konunuzda bilgi vermemişsiniz.

Melike Külahçı hem buranın sahibi hem de saç ekimi yapıyor. Benim ekimi burada çalışan başka bir doktor yaptı. . Yaptı diyorum ama bence asistanlar yaptı ekimi. Çünkü transmed'de sadece ekim kanallarının açılmasında doktor görev yapıyor. Greftlerin çıkarılmasında ve greftlerin yerleştirilmesinde görev almıyor. Maalesef ekimden önce bununla ilgili bir açıklama yapmadılar. Ekim sırasında öğrendim. Doktor ekimini ben yapacağım demişti ben de hangi süreçlerde siz olacaksınız diye bir sorma gereği hissetmedim. Daha ucuz bir yere gitseydim de sanki aynı sonucu alabilirdim. Greft başına 1 eu istiyor burası.

Greft başına 1 Euro verdikten sonra %100 Zekeriya Kul Tercih Edilmeliydi Bence Çünkü Zekeriya Kul Estetik Cerrah. diğeri doktor

Ekiminiz hayırlı olsun.  Dar alanda güzel bir çalışma.  Umarım beklentinizi karşılar.  Saç ekiminde plastik cerrah seçimiyle ilgili bir soru sormak isterim.  Plastik cerrahlarımız onlarca sene okudukları okulda saç ekimi üzerine herhangi bir eğitim alıyorlar mi acaba? Cevap evet ise hak vericem yorumunuza, yok değilse diğer doktorlardan, kendini bu konuda geliştiren kişilerden nasıl bir artıları olabilir ki?
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2018, 12:05:12 Gönderen: Hintell »

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 01 Haziran 2018, 03:30:13 »

Melike Külahçı hem buranın sahibi hem de saç ekimi yapıyor. Benim ekimi burada çalışan başka bir doktor yaptı. Yaptı diyorum ama bence asistanlar yaptı ekimi. Çünkü transmed'de sadece ekim kanallarının açılmasında doktor görev yapıyor. Greftlerin çıkarılmasında ve greftlerin yerleştirilmesinde görev almıyor. Maalesef ekimden önce bununla ilgili bir açıklama yapmadılar. Ekim sırasında öğrendim. Doktor ekimini ben yapacağım demişti ben de hangi süreçlerde siz olacaksınız diye bir sorma gereği hissetmedim. Daha ucuz bir yere gitseydim de sanki aynı sonucu alabilirdim. Greft başına 1 eu istiyor burası.

Kesinlikle haklısınız. Araştırmadan gittiğime çok pişmanım. İnşallah sonucu iyi olur da daha fazla pişman olmam
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2018, 12:05:39 Gönderen: Hintell »

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 01 Haziran 2018, 03:35:52 »

Melike Külahçı hem buranın sahibi hem de saç ekimi yapıyor. Benim ekimi burada çalışan başka bir doktor  Yaptı diyorum ama bence asistanlar yaptı ekimi. Çünkü transmed'de sadece ekim kanallarının açılmasında doktor görev yapıyor. Greftlerin çıkarılmasında ve greftlerin yerleştirilmesinde görev almıyor. Maalesef ekimden önce bununla ilgili bir açıklama yapmadılar. Ekim sırasında öğrendim. Doktor ekimini ben yapacağım demişti ben de hangi süreçlerde siz olacaksınız diye bir sorma gereği hissetmedim. Daha ucuz bir yere gitseydim de sanki aynı sonucu alabilirdim. Greft başına 1 eu istiyor burası.

Ekiminiz hayırlı olsun.  Dar alanda güzel bir çalışma.  Umarım beklentinizi karşılar.  Saç ekiminde plastik cerrah seçimiyle ilgili bir soru sormak isterim.  Plastik cerrahlarımız onlarca sene okudukları okulda saç ekimi üzerine herhangi bir eğitim alıyorlar mi acaba? Cevap evet ise hak vericem yorumunuza, yok değilse diğer doktorlardan, kendini bu konuda geliştiren kişilerden nasıl bir artıları olabilir ki?

Bildiğim kadarıyla almıyorlar. Kendilerini geliştirmeleri yenilikleri takip etmeleri ve fazla sayıda hastada olumlu sonuç almalarıyla ön plana çıkıyorlar. Maalesef türkiyede çoğu doktor hastaya verdikleri hizmetten daha çok hızlı bir şekilde para kazanmaya çalışıyorlar. Birçok yenilikçi ekim methodu çıkmasına rağmen hala geleneksel fue yapıyorlar.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2018, 12:06:06 Gönderen: Hintell »

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 21 Haziran 2018, 19:21:39 »
Bugün 40. Gün bitti baya bi dökülen oldu. Bu şekilde saçlar elime geliyor. Bunların tutma ihtimali var mı. Baya bir dönmüş gibi duruyor. Acaba çıkarken mi döndü. Yoksa bunlara elveda mı demem lazım.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 22 Haziran 2018, 00:45:20 »
Bugün 40. Gün bitti baya bi dökülen oldu. Bu şekilde saçlar elime geliyor. Bunların tutma ihtimali var mı. Baya bir dönmüş gibi duruyor. Acaba çıkarken mi döndü. Yoksa bunlara elveda mı demem lazım.

döndü  derken  :) L şeklindemi demek istiyosun ,normal değilmi çoğu kişinin öyle dökülüyor diye biliyorum.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 12 Temmuz 2018, 14:27:35 »
döndü  derken  :) L şeklindemi demek istiyosun ,normal değilmi çoğu kişinin öyle dökülüyor diye biliyorum.

Biraz geç cevap verdim.

bu videoya göre tam bilmiyorum ama L şeklinde çıkanlar zarar görmüş olabilir.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 17 Temmuz 2018, 15:01:49 »
benim açıklıgım senden bır tık fazla senin son durumun nedir ?

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 17 Temmuz 2018, 15:09:59 »
benim açıklıgım senden bır tık fazla senin son durumun nedir ?

Bugün ekimin 67. günü. Bütün saçlar döküldü. Bu arada sol tarafta bazı saçlar dökülmedi ve uzadı, sağ açıklıkta hepsi döküldü. İnşallah sol tarafın çıkıp sağ tarafın çıkmama gibi kötü bir sonuç yaşamam :D . Akşam detaylı fotolar atacağım.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 17 Temmuz 2018, 15:12:49 »
Saçların diken gibi kalın ve sık maşallah açıklık harici yerler bence sonucun çok güzel olmalı diye düşünüyorum

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 20 Temmuz 2018, 16:21:26 »
Saçların diken gibi kalın ve sık maşallah açıklık harici yerler bence sonucun çok güzel olmalı diye düşünüyorum
inşallah hocam sonucu iyi olur. Bakalım bekliyorum.

green

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 23 Temmuz 2018, 21:22:01 »
Saçlarin cok pis kaliteli bu saça harikalar yapilir doğrusu..
İlaç takviyesi kulandiniz mi proscar gibi ve kaç zamandir ?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 23 Temmuz 2018, 23:08:51 »
Koray hocanın videosuna baktım adam tam bir profosyonel gercekten video cok doğru slit denilen teknikte saclar bayaği zarar görüyor o kadar greft boşa gidiyor yaziktır günahtır tabiki slit düzgün ekim yapanlar var bacaya zorla bez tıkar gibi zorluyorlar bazen buda koray hocanin paylastıği gibi kökler zarar görüyor cıkmıyor çıkanlar da tam ensedeki saclar gibi canlı cikmiyor tüy tüy cıkıslar oluyor öylece kaliyor coğu ortaya komik bir sey cıkıyor

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Temmuz 2018, 13:51:16 »
Saçlarin cok pis kaliteli bu saça harikalar yapilir doğrusu..
İlaç takviyesi kulandiniz mi proscar gibi ve kaç zamandir ?

İlaç takviyesi kullanıyorum. Proscar ve minoksil. Bu ilaçları 10 yıldır kullanıyorum. Dökülmemi tamamen durdurdu. Ekimden sonra minoksile 1.5 ay kadar ara verdim zarar vermesin diye. Şimdi tekrar başladım. İnşallah sonucu da iyi olur ekimin.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 24 Temmuz 2018, 13:53:05 »
Koray hocanın videosuna baktım adam tam bir profosyonel gercekten video cok doğru slit denilen teknikte saclar bayaği zarar görüyor o kadar greft boşa gidiyor yaziktır günahtır tabiki slit düzgün ekim yapanlar var bacaya zorla bez tıkar gibi zorluyorlar bazen buda koray hocanin paylastıği gibi kökler zarar görüyor cıkmıyor çıkanlar da tam ensedeki saclar gibi canlı cikmiyor tüy tüy cıkıslar oluyor öylece kaliyor coğu ortaya komik bir sey cıkıyor

Malesef çok hızlı karar verdim ekime. Neredeyse hiç araştırmadım. Ya çıkmazsa kötü çıkarsa diye içim içimi yiyor.

Facebook Twitter Instagram