Gönderen Konu: Transmed 1600 Greft  (Okunma sayısı 16046 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Transmed 1600 Greft
« Yanıtla #15 : 21 Mayıs 2018, 17:37:59 »
Henüz sonuc yok ortada tüh be demek dogru olmaz saç ortalaman yüksektır senın tabı ortalamaya göre alım yapıldığını sanmıyorum ama olsun. Belkı cok tatmın edıcı olucak sonuc bılemeyız.

ahmetfb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 21 Mayıs 2018, 17:59:00 »
Hayırlı olsun. Ben de 3 yıl önce Transmed'de Dr. Melike Külahçı'ya oldum ( tüm uygulamayı Dr.Canan Köksüz yaptı, Melike Hn ameliyata sadece yarım saat girdi ) ve muazzam bir ekim oldu (hem kimse anlamadı hem de beklediğimden bile iyi oldu). Ama 1 hafta arayla aynı doktora başka bir arkadaşım oldu ve onun ekimi başarısız oldu, saçı hemen hemen hiç çıkmadı. Yani biraz da bünye ile alakalı sanırım sonuç. Sizin sonucunuz iyi gözüküyor, umarım süreç sonunda da o şekilde olur.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 21 Mayıs 2018, 18:17:47 »
Hayırlı olsun. Ben de 3 yıl önce Transmed'de Dr. Melike Külahçı'ya oldum ( tüm uygulamayı Dr.Canan Köksüz yaptı, Melike Hn ameliyata sadece yarım saat girdi ) ve muazzam bir ekim oldu (hem kimse anlamadı hem de beklediğimden bile iyi oldu). Ama 1 hafta arayla aynı doktora başka bir arkadaşım oldu ve onun ekimi başarısız oldu, saçı hemen hemen hiç çıkmadı. Yani biraz da bünye ile alakalı sanırım sonuç. Sizin sonucunuz iyi gözüküyor, umarım süreç sonunda da o şekilde olur.

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Dediğiniz gibi kişiden kişiye çok değişiyor.

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 21 Mayıs 2018, 18:35:28 »
guzel reklam yapıyon hıc belli değil devam et :)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 21 Mayıs 2018, 18:36:30 »
😂😂😂

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 22 Mayıs 2018, 00:33:37 »
Hahahaaa  ;D adamım yakalamış reklamda güzel hani.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 23 Mayıs 2018, 21:45:05 »
Bu da kabuklar alındıktan sonra. %20 si falan kabuklar alınırken çıktı. Saçlarım kısa olduğu için gerçek saçlarımla yoğunluk farkı daha net.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 23 Mayıs 2018, 21:52:23 »
13. gün

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Mayıs 2018, 21:55:08 »
acaba hepsi çıksa bile ileride bi sıkışlaştırmaya gerek olur mu

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 23 Mayıs 2018, 22:38:04 »
Hepsi cikarsa gerek kalmaz sikilaatirmaya merak etme

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 28 Mayıs 2018, 18:12:33 »
Yoğunluk gayet iyi olmuş bence. Artık ne kadarı çıkar ona bakmak gerek. Saç telleriniz kaliteli görünüyor. Normal şartlarda bu planlama ile kazasız belasız olursa güzel bir sonuç olacağını düşünüyorum.

Unforgiven

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 29 Mayıs 2018, 00:54:11 »
Kardeş gayet iyi görünüyor yorgunluğu..hiç sıkıntı yapma bence.. Herşey nizami giderse çok güzel olacak bence..

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 29 Mayıs 2018, 23:49:50 »
Allah razı olsun içimi rahatlattınız. Ara ara resim paylaşmaya devam edeceğim. Pek bir değişim olmadığı için 10 günde bir paylaşırım. Bugün 19. gün henüz dökülme başlamadı. Sadece %20 si falan kabuklar alınırken hemşire sert bir şekilde sürttüğü için çıktı.

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 30 Mayıs 2018, 00:23:44 »
Ekilenlerin hepsi çıksa bayağı bir memnun olursunuz diye düşünüyorum ama mesele hepsi çıkacakmı yada ne kadarı çıkacak.umarım hepsi çıkar.
Birde bu melike külahçı transmedin sahibi değilmi bu doktor ve transmed safece araplara saç ekimi yapan bir yer sanıyordum.melike külahçı haken saç ekiyormu acaba ve sizin saçlarınızı kim ekti? Sanırım ekiple ilgili konunuzda bilgi vermemişsiniz.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 30 Mayıs 2018, 13:22:54 »
Ekilenlerin hepsi çıksa bayağı bir memnun olursunuz diye düşünüyorum ama mesele hepsi çıkacakmı yada ne kadarı çıkacak.umarım hepsi çıkar.
Birde bu melike külahçı transmedin sahibi değilmi bu doktor ve transmed safece araplara saç ekimi yapan bir yer sanıyordum.melike külahçı haken saç ekiyormu acaba ve sizin saçlarınızı kim ekti? Sanırım ekiple ilgili konunuzda bilgi vermemişsiniz.

Melike Külahçı hem buranın sahibi hem de saç ekimi yapıyor. Benim ekimi burada çalışan başka bir doktor yaptı. Yaptı diyorum ama bence asistanlar yaptı ekimi. Çünkü transmed'de sadece ekim kanallarının açılmasında doktor görev yapıyor. Greftlerin çıkarılmasında ve greftlerin yerleştirilmesinde görev almıyor. Maalesef ekimden önce bununla ilgili bir açıklama yapmadılar. Ekim sırasında öğrendim. Doktor ekimini ben yapacağım demişti ben de hangi süreçlerde siz olacaksınız diye bir sorma gereği hissetmedim. Daha ucuz bir yere gitseydim de sanki aynı sonucu alabilirdim. Greft başına 1 eu istiyor burası.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2018, 10:16:30 Gönderen: Hintell »

Facebook Twitter Instagram