Gönderen Konu: Transmed 1600 Greft  (Okunma sayısı 16031 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Transmed 1600 Greft
« Yanıtla #46 : 25 Temmuz 2018, 08:17:38 »
10 tane kökten 3.4 tanesi zorla gibi 3 cü sayfada link var orda koray hocanın videosu var ona bakarsan daha iyi anlarsın mesele video nun sonunda iki teknikle yapilan ekimlerin sonuclar var 1 cm2 de onlara bak cıkan saclar da coğu tam saç olarak cıkmiyor tüy kıvamindalar bende de cok mevcut o saç tellerinden.keep ile forceps yaziyor galiba forceps cımbız ile yerleştirme greftleri
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2018, 08:30:39 Gönderen: Parabellum38 »

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 25 Temmuz 2018, 14:09:59 »
Bende bilsiğimi saniyodum ekim öncesi birseyler ekimden sonra cok bilmesiklerim varmış

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 27 Temmuz 2018, 10:36:57 »
Bugün 75. gün sırasıyla sağ - sol - önden görünüş
Şok dökülme bitti. İzler var. Sol tarafta dökülmeyip uzayanlar var.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 22 Ağustos 2018, 01:55:00 »
Son durum nedir kardeşim yeni fotoğraf koyabilirmisin.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 27 Ağustos 2018, 14:32:21 »
Son durum nedir kardeşim yeni fotoğraf koyabilirmisin.

107. gün oldu hocam. Akşama fotoğraf ekleyeceğim. Şakaklarımın sol tarafının durumu iyi ama sağ taraf daha ince tüy gibi. Bu da beni tedirgin etmeye başladı.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 28 Ağustos 2018, 20:02:42 »
107. gün oldu hocam. Akşama fotoğraf ekleyeceğim. Şakaklarımın sol tarafının durumu iyi ama sağ taraf daha ince tüy gibi. Bu da beni tedirgin etmeye başladı.

Daha erken değilmi tedirgin olmak için .melike külahçı benimde merak ettiğim saç ekimcilerden biri ,size operasyonu omu yaptı yada hangi aşamada dahil oldu.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 29 Ağustos 2018, 13:58:35 »
Daha erken değilmi tedirgin olmak için .melike külahçı benimde merak ettiğim saç ekimcilerden biri ,size operasyonu omu yaptı yada hangi aşamada dahil oldu.
yok ekimi o yapmadı başka bir doktor yaptı. gerçi transmedde ekimi doktor yapıyor pek denemez. sadece slitleri doktor açıyor. saçların çıkarılması ve saçların eklimesini asistanlar yapıyor. Bu konuda herhangi bir bilgi verilmiyor ayrıca. İnş bu akşam 107. gün fotolarını yükleyeceğim.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 01 Eylül 2018, 11:23:37 »
Sağ tarafın görünüşü 107. gün

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 01 Eylül 2018, 11:25:12 »
Üstten görünüş ve sol tarafın görüntüsü. 107. gün. Sol taraf ve sağ taraf arasında ciddi fark var. Bu beni baya bir endişelendiriyor.

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 01 Eylül 2018, 14:43:13 »
İlaç takviyesi kullanıyorum. Proscar ve minoksil. Bu ilaçları 10 yıldır kullanıyorum. Dökülmemi tamamen durdurdu. Ekimden sonra minoksile 1.5 ay kadar ara verdim zarar vermesin diye. Şimdi tekrar başladım. İnşallah sonucu da iyi olur ekimin.

10 yıldır hiç ara vermeden mi kullanıyorsunuz proscarı? Cinsel yönden bir Yan etkisini gördünüz mü? Birde benimde tepe bölgemde çok az bir açıklık var cansız, minoxidil kullansam faydasini görürüm diye düşünüyorum fakat bu ilacıda ömür boyu bırakmam lazım sanırım  o yüzden pek sıcak bakmıyorum açıkçası.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 01 Eylül 2018, 19:44:59 »
10 yıldır hiç ara vermeden mi kullanıyorsunuz proscarı? Cinsel yönden bir Yan etkisini gördünüz mü? Birde benimde tepe bölgemde çok az bir açıklık var cansız, minoxidil kullansam faydasini görürüm diye düşünüyorum fakat bu ilacıda ömür boyu bırakmam lazım sanırım  o yüzden pek sıcak bakmıyorum açıkçası.
evet hocam hiç ara vermeden kullandım. Kesinlikle cinsel yada başka bir yan etkisini görmedim. Bazı insanlar 2 hafta kullandım yada 1 ay kullandım libidom düştü tarzı yorumlar yapıyor. Yani libidoyu düşürecek milyonlarca sebep var cinsel etkiyi 1-2 ayda anlayamazsınız. Minkslin tek başına faydası düşük. Prpcia ile faydası artıyor. Saçlarınızı kaybedeli be kadar az zaman geçmişse ilaçların faydası o kadar artıyor. En kötü ihtimalle dökülmeyi durdurursunuz. Sadece çocuk yapmayı düşünürseniz 1 hafta ara verin sonra devam edersiniz.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 02 Eylül 2018, 12:46:59 »
107. günü yorumlayabilecek bir arkadaş var mı? Çıkan saçlar az ve cılız. Ekimin başarılı olabileceğine inancım baya azaldı. Her ne kadar henüz erken gibi dursa da görünen köy kılavuz istemez. Orada yaptırdığıma çok pişmanım ki az para da vermedim. 1600 great için 7000 tl vermiştim. Olduğum zaman neredeyse 1 greft 1 euroya denk geliyordu. 3 ayın sonunda yaptırdığım doktordan mesaj aldım. Gelin prp yapalım diye. Yahu insan ne yaptın ne durumdasın gelin kontrol edelim der ondan sonra istersen pop yapalım der. Bu ne para gözlülük.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 02 Eylül 2018, 22:51:29 »
Mutlaka biraz çıkacaktır saçlar ama cidden saç çıkacağına dair en ufak kararma yok.şu sıralar biraz tüylenmeler olması gerekirdi diye düşünüyorum özellikle sağ tarafta hiç hareket yok.en geç bir aya kadar bu ekimin olup olmayacağına dair bir fikir edinebiliriz diye düşünüyorum ama şu an durum pek içaçıcı görünmüyor  ne yazıkki.

cb905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 03 Eylül 2018, 00:21:10 »
Mutlaka biraz çıkacaktır saçlar ama cidden saç çıkacağına dair en ufak kararma yok.şu sıralar biraz tüylenmeler olması gerekirdi diye düşünüyorum özellikle sağ tarafta hiç hareket yok.en geç bir aya kadar bu ekimin olup olmayacağına dair bir fikir edinebiliriz diye düşünüyorum ama şu an durum pek içaçıcı görünmüyor  ne yazıkki.
biraz tüylenmeler var ama çok yetersiz. Hiç 1600 great ekilmiş gibi değil

Facebook Twitter Instagram