Gönderen Konu: Saç ekimi forum  (Okunma sayısı 12450 defa)

django

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi forum
« Yanıtla #31 : 24 Mayıs 2018, 20:34:37 »
biri bağrımdan kıl aldırabilirmiyim demiş sonra bağrı yanık gezersin ortalarda :D :D :D :D :D

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Mayıs 2018, 21:29:33 »

Saç ekimi operasyonumu ben  Mega Hair Trans  da yaptırdım. Burası  ile 6 ay önce tanıştım saçlarımda çok fazla açıklıklar vardı hoş görünmüyordu bu durum da beni rahatsız ediyordu, sürekli kafama takılıyordu. Sonunda ekim yaptırmaya  karar verdim ekimim DHİ yöntemi ile gerçekleştirildi toplamda sekiz  saatlik bir operasyon geçirdim. 4500 grefts kök ekildi. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ekim sonunda saç ekimi garanti belgesi verildi. Mega Hair Trans ailesine çok teşekkür ederim. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Sen bu arkadaslara bakma kardesim. Hepsi hasedinden catliyor. Onların saclarini koltuk altindan ekmisler. Kiskaniyolar tabi Gulten Hanımı.  Bizden cok selam ilet kendisine

Samanbaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 25 Mayıs 2018, 01:50:36 »
Sacim olsunda bagrim apic aram yanik geziyim hatta yigit namiyla anılır misali lakabim apiciyanik bile olabilir sorun etmem ben saygilar Gülten ana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 25 Mayıs 2018, 02:08:53 »
yemin ediyorum çok yalnızım ama şu forum ailem gibi oldu ya...trollere koptum :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D

Aileyiz zaten :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 25 Mayıs 2018, 02:10:38 »
Evet arkadaslar bende saclarimi mega hair trans da gülten hanima ektirdim. Sizlere oncesi sonrasi fotolari atıyorum.  Sizlere de tavsiye ederim.

Uyusturucu igneler ters etki yapmıs sana zenci olmussun 1000/1 olağan bişey:)
Global Moderator

kafabikarışık

• Full Member
« Yanıtla #36 : 25 Mayıs 2018, 08:45:32 »
Mega Hair ile tüm vücut kıllarımdan kokteyl yaptırmak ve dünyada bir ilk olmak istiyorum. Verteksi kasık kılından :o, şakaklar göğüs kılından ve tepe kısmına da sakallardan düşünüyorum.  :P ;D
Kafa güzel ne içiyorlarsa bize de bir zahmet.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 25 Mayıs 2018, 12:42:46 »
Mega Hair ile tüm vücut kıllarımdan kokteyl yaptırmak ve dünyada bir ilk olmak istiyorum. Verteksi kasık kılından :o, şakaklar göğüs kılından ve tepe kısmına da sakallardan düşünüyorum.  :P ;D

Bacak kılları harika oluyor :)
Global Moderator

kafabikarışık

• Full Member
« Yanıtla #38 : 25 Mayıs 2018, 15:02:46 »

Bacak kılları harika oluyor :)

:o :o :o
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
« Yanıtla #39 : 25 Mayıs 2018, 15:52:18 »
https://www.sikayetvar.com/mega-hair-trans-sac-ekimi-hici-profesyonel-degil

http://www.megahairforum.com/             Kadının sitesinde bir tane olumsuz yorum yok hepsini kendi yazmış belli

;D ;D ;D
Karanlıklar Ülkesindeyim Işıklarım Hep Sende Kalmış...

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
« Yanıtla #40 : 25 Mayıs 2018, 15:53:50 »
HEPSİ YALAN HEPSİ DÜMEN     ;D ;D ;D ;D

Araştırmalarım sonucu mega hair trans ın en tecrübeli ve en iyi sonuçlara sahip olan yer olduğuna karar verdim. Havalimanında karşıladılar, otelden çok memnun kaldım. Gülten hanım çok ilgiliydi ve ihityacım olan graft sayısının fazla fazlasının ekimini gerçekleştirdi. Ayrıca asistanı sibel hanımda operasyon boyunca çok ilgilendi. Ertesi gün pansumanım yapıldı. Ağrı, şişme hiçbir sorun yaşamadım. Pansuman sonrası kullanmam gereken 6 aylık bakım ürünlerimide aldım. Şimdi saçlarımın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Düzenli bakımlarımı yapıyorum. Her ay gülten hanıma fotoğraflarımı gönderiyorum saçlarımın 1 yıl boyunca takibini yapacaklar. Herşey için teşekkür ederim.
Tarih: 18,05,2016 ibrahim kaçmaz der ki
ekimle ilgili service den şu an çok memnunum yanlız kafayı uyuşturuçu iynelerden ilk başta cok sancı yaşadım şöyle 15 dakika kadar havaalanı transveri süper gerkekleşti hiç bir problemsiz alıp ve bıraktılar. Her kel arkadaşlara da tafsiye ederim.
Tarih: 17,05,2016 ali balçin der ki
herşey çok iyiydi çok ilgilendirler, başta gülten hanım olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum özellikle şahin abi ve denizhan benimle çok ilgilendi havaalanı otel konaklama transfer çok iyiydi herkese mega hair transı tavsiye ediyorum
Tarih: 14,05,2016 ali der ki
mega hair trans internetten arastirdim kontak kurdum cok memnunum 11 myista sac ekimimi gerceklestirdiler gulten hanima ve ekibine guvene bilirsiniz cok rahat bir sac ekimi gerceklestirdim kafanizda olan butun sorulari detayli bir sekilde yanit alabilirsiniz her hafta saclarimi takip edecek sekilde fotoraf gonderecegim uc ay boyunca tafsiye edebilecegim sac ekim merkezi ali dag en france 44 loire atlantique merci mega hair
Tarih: 14,05,2016 yasin avşar der ki
otel. konaklama ve organizasyon çok iyiydi. herkes çok ilgilendi herşey detaylı anlatıldı. havaalanı transferi otel transferi çok güzeldi. mega hair transı herkese tavsiye ederim teşekkürler gülten hanım teşekkürler mega hair trans
Tarih: 04,05,2016 mevlüt bozkurt der ki
Sevgılı gulten hanıma öncelıkle teşekkur ederım bızı cok guzel karşıladılar ve cok memnun kaldım ve Şahın abıye de cok tesekkur ederım bızımle cok ılgılendıgı ıcın
Tarih: 04,05,2016 avni çelik der ki
dans l’ensemble tres bıen je conseıl vıvement tres professıonnelle .
Tarih: 03,05,2016 mehmet zair der ki
herşey çok güzeldi gelip alıp ilgilendiler şöföründen elemanına kadar herkese çok teşekkür ederim. özellikle gülten hanım olmak üzere hepinizi çok sevdim mega hair transı herkese tavsiye ederim ben yurtdışından geldim sizde gelin kolay gelsin …
Tarih: 28,04,2016 muhammet damla der ki
transfer konaklama söför beefendı yardımsever ve problemsız gectı.Gülten hanımı fazla göremedık onadabırsey söylemem. ıscıler ısını yaptı.
Tarih: 28,04,2016 hasan a der ki
servisler iyiydi şöferleri mükemmeldi ilgilendiler, burada gülten hanımın hastayı motive etmesi mükemmeldi, orada işlem yapan herkes çok güzeldi. şöförümüz ekstra ilgilendi şuan herşeyden memnun kaldım. burayı herkese tavsiye ediyorum. mega hair trans ve gülten ünveren’e teşekkür ederim
Tarih: 28,04,2016 abdıl toprak der ki
gulten hanmla gorusmesı super ,asıstanlar da cok can a yakın hele sahın abı drıver bızlerı hıc bırakmadı sagolsunlar ,hepsıne tesekurler,
Tarih: 18,04,2016 hakan özdemir der ki
Saçlarımı yeni ektirdim su an çok memnunum her şey çok iyi geçti. Saolsun Driver Şahin abim Hotel den alip hasteneye götürde ve geri hotele getirdi. Kendim Almaya dan geliyom yapmak isteyin arkadaşlarima tavsiye ederim.. Hersey icin Çok Teşekkür ederim Gülten Unveren!
Tarih: 14,04,2016 marko klecak der ki
ı come to Istambul to make my haır transplant by recomandatıon from my frıend ın Belgıum to Mega Haır Trans. I was plesantly surprısed wıth hospıtalıty and professıonal work done. They take very good care of me from the aırport drıver was waıthıng for me and brıng me to my hotel.Operatıon was made next day wıth my great doctor GÜLTEN ÜNVEREN and other crew ın nıce clınıc.I spend 6 hour there wıth few brake for drınk and food.Everythıng went well and Iam very happy wıth my look now.All the tıme drıver was avaılable for me takıng me anywhere I need. There are many clınıc ın Istambul but ıf I ever come back I wıll go to Mega Haır Trans.It ıs excellent address to make your self more beautıful and do your haır and ıs great value for money. Hıghly recommend ıt. Marko Klecak
Tarih: 14.02.2016 Okan Gürcan der ki
Ekim 10.02.2016da gerceklesti. Simdilik hersey güzel ve yolunda görünüyor. Hersey konusuldugu gibi oldu ve cok iyi, saygili ve profesyonel insanlarla tanismis oldum. Kel kalmak istemeyen herkeze tavsiye ederim. Okan Gürcan
Tarih: 25,12,2015 Mehmet der ki
Cok memnun kaldim servis te cok guzeldi ,ayrica sofor olarak sahin abi cok ilgilendi . ve gulten Hanim ekipi cok iyi ilgilendiler’ Herkese sac hekiminde gulten hanimi vé Méga hairtrans tavsiye ederim Hepisine cok tesekur ederim vé sofor Sahin abiye selamlar Ben frasadan katildim ..
Tarih: 02,11,2015 AGON PLLANA der ki
ben kosovadan geldim herşeyden çok memnun kaldım, kosovadada saç ekimi olmasına rağmen ben mega hair transı tercih ettim. gülten hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. şöför şahin abiye ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum :) herşey çok güzeldi herkes çok ilgilendir saygılar.. size tavsiye ederim mega hair transı
Tarih: 30,11,2015 erkan yıldırım der ki
çok memnun kaldım, serviste çok güzeldi. ayrıca şöför olarak şahin abi çok ilgilendi. aynı şekilde denizhan beyde çok yardımcı oldu ve anlattı. otelde çok güzeldi. ameliyatta yardımcı olan bayanlarda çok ilgiliydi. mega hair transı herkese tavsiye edeceğim. hepinize çok teşekkür ederim. iyi günler
Tarih: 16,11,2015 ergun demirci der ki
saç ekimini yaptırmadan önce şüphelerim vardı.uzun bir araştırmanın sonunda Gülten hanımı tercih ettim ve çok memnun kaldım…Ayrıca şöfürleri şahin bey çok yardım etti..Herkese saç ekiminde Gülten HANIMI VE MEGAHAİRTRANSI tavsiye ederim.fotoğraflarım megahairtransta kayıtlıdır.
Tarih: 04,11,2015 Ali SEÇKİN der ki
Dört dörtlük olacağını inanmıyorduk fakat internete yazılanların hepsini yaptılar. şöför beni havaalanından aldı ve otele yerleştirdi. buraya geldiğimde gülten hanımın ilgisi beni çok mutlu etti. ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim kendilerine. çok rahat bir operasyon geçirdim. mega hair trans güven verdi. buradan bütün arkadaşlara sesleniyorum ben almanya bremenden geldim ve ektirdim çok memnunum.tüm ekip arkadaşlara teşekkür ediyorum
Tarih: 15,10,2015 VİOLETA DUSHİ der ki
Mir hat es gefallen sie waren sehr hilfsbereit und gastfreundlich. Sie Frau Dr. Gülten Unveren hat İhr arbeit sehr gut gemacht. ich empfehle Sie weiter.
Tarih: 16,10,2015 osman aydın der ki
megahaır trans geldım cok memnun oldum cok ılgılendıler kendılerıne tum ekıbıne tesekur edıyorum ozellıkle gulten hanımın soforune ozellıkle bır ayrı tesekur edıyorum sahın abıme
Tarih: 14,10,2015 ercan kömecci der ki
öncelikle bu kararı verdiğim için memnunum. 2. günü olmasına rağmen. başta uzman gülten ünveren hanım olmak üzere personel denizhan ve şahin abimiz ve hastanedeki ekiplere çok teşekkür ederiz. memnuniyetimi arz ederim. korkulacak hiç birşey yok. ben almanyadan geldim ve mega hair transı seçtim.
Tarih: 11,10,2015 gencay demir der ki
bana burayı tavsiye eden aytekin amcama teşekkürler.her şey söylendiği gibi hiç bir eksik olmadı.4000 grafts ekim yapıldı.saç pansumanlarım ile kafamı nasıl yıkayacağım anlatıldı.su an iyi durumdayım.saçlar bir gün sonrada uzamıştı bu kadar hızlı neden uzadı diye sordum prp yapılmı o nedenle hızlı uzuyormuş saçlarda tabiki işi bilene yaptırmakla akıllılık ettim sizde akıllı olun megahairtransta saç ekimi yaptırın.
Tarih: 07,10,2015 S A. der ki
Bütün ekip resmen anlaşmış sizi memnun edebilmek için. tenim sorunlu olmasına rağmen 9 buçuk saat usanmadan ilgilendiler. Şöför Şahin beyden Gülten hanıma kadar herkes çok ilgilendi. Hepsine teşekkür ediyorum.
Tarih: 07,10,2015 mehmet kahraman der ki
biz bu işe ilk başlarken herşeyin bu kadar basit ve dört dörtlük olacağını inanmıyorduk. fakat internete yazılanların aynı şeyi yapacaklarını beklemiyorduk ama herşey aynı. şöförümüz bizi havaalanından aldı otelimize yerleştirdi. buraya geldiğimizde gülten hanımın ilgili bizi müşteri olarak değilde sıcak kanlı bir aile gibi dışarıya götürmesi bizi mutlu etti. ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. biz çok rahat bir operasyon geçirdik. mega hair trans bize çok güven verdi. buradan bütün arkadaşlara sesleniyorum ben ingiltereden geldim ve ektirdim çok memnunum. biz mega hair transı seçtiğimiz için çok memnunuz. tüm ekip arkadaşlara çok teşekkür ediyorum tekrardan kolay gelsin
Tarih: 07,09,2015 ali kahraman der ki
havaalanından alışımız otelimiz siz arkadaşlar olsun yakın bir aile gibi davrandınız hepinize ilginizden dolayı teşekkürler. herkesede tavsiye ederim. şöföründen ekibine hepsi çok güzeldi. ilgilerinden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum ve herkesede tavsiye ederim. ben ingiltereden geldim
Tarih: 07,09,2015 ahmet kılınç der ki
ngiltereden geldim çok memnun kaldık servisler güzeldi. herkese tavsiye ederim.ekip olsun servis olsun herşey çok güzeldi. çalışan arkadaşlar hepsi güzeldi. geldiğimizde kendimizi rahat hissettirdi. herkese tavsiye ederim good by..!
Tarih: 29,09,2015 serdar güzelçalışkan der ki
De ontvangst ın het zıekenhuıs was perfect, de mensen waren heel vrıendelıjk De chauffeur van het zıekenhuıs en de assıtent Denızhan waren heel vrıendelıjk ook de assıtenten ın het zıekenhuıs waren heel vrıendelıjk, We zıjn blıj dat dıt zo goed verlopen ıs, Ik ga zeker de mensen dıe dıt wıllen doen aanraden om naar hıer te komen, Met vele groeten serdar
Tarih: 19,09,2014 Franco Ferrazzano der ki
Everythıng ıt was perfect, opıtalyty ıt was ok, really satısfacted of thıs servıce. Mıss Atıge ,captaın A ŞAHİN and denizhan help me wıth everythıng. I lıke Meghaır.
Tarih: 17,09,2015 hasan aşık der ki
megahair persolenı ılgılerınden cok tesekkur ederım basta gulten hanım ve asıstanı ve sofor sahın bey ve denızhan beyefendının ılgılerı benım ıcın cok onemlı kendılerını cok tessekkur ederım hasan asık
Tarih: 15,09,2015 umıt der ki
je remercıe gracıeusement toute l equıpe de mega haır , j aı eu un resultat magnıfıque , depuıs le depart de bruxelles jusqu au centre de l operatıon ,,tout est exceptıonnelle , je vous conseılle vıvement madame gulten gunveren
Tarih: 10,09,2015 abdullah d. der ki
ben Mega Hair transta saç ektirmeye karar verdim. Frankfurt tan geldim. Her şey çok iyi geçti. çok memnun kaldım. tavsiye ederim. Bütün ekibe çok teşekkürler.
Tarih: 01,09,2015 ÖZCAN ASLAN der ki
ilgi ve alakanızdan memnunum, özellikle şahin beye teşekkür ederim. ekipte olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.. özellikle yurt dışından geldiğimiz için bize yardımcı olduklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum
Tarih: 01,09,2015 gazi bilmez der ki
slm bende mega haır sacekim merkezinde sacımı ektırdim gulten hanımla tlf gorusmesinden baslayıp sac ekimimin bittigi son ana kadar ilgi ve alakalarından dolayı basta gulten hanım olmak uzere tum ekibine sonsuz teşekuler sonderece menunum agrı olur dusuncesi ile sakın ertelemeyin hiç oyle diyil
Tarih: 31,08,2015 Nihat Timurtaş der ki
suana kadar hersey ıyı ve sıcaktı umarım 3 ay sonrada sacrarım cıktıktan sonra aynı duygu ve dusuncelerde olurum hersey ıcın tesekkurler
Tarih: 28,08,2015 Ahmet B. der ki
herşey iyi gitti herşey çok güzeldi herkese teşekkür ederim gülten hanım ve ekibinede sonsuz teşekkürler.şöför şahin beyin beni gelip alması otele bırakması benimle ilgilenmesi. ofisteki arkadaşlarada teşekkür ederim
Tarih: 26,08,2015 taner papaz der ki
Ben almanya dan geldım herkese tavsıye ederım super ekım oldu bu kadar beklemıyordum.. gülten hanım çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. mega hair transa çok çok teşekkür ederim
Tarih: 26,08,2015 julıo crıstal der ki
c est tres tres bıen magnıfıque çok çok güzel çok şahane, çok ciddi gülten hanıma çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı. bir daha yaptırmak zevk verir.
Tarih: 24,08,2015 Hakan G. der ki
Meın Aufenthalt ım Zuge der Haartransplantatıon ım Hotel, sowıe dıe Behandlung an sıch lıefen reıbungslos ab. Der Heılungsprozess gleıch nach der Behandlung laeuft auch gut. Ich war ca. 10 Stunden ın Behandlung. Ich bın mıt dem Ablauf der Behandlung zu 90 % zu frıeden. Das eınzıge was ıch dırekt auch dem Personal gesagt habe, waren eınıge Punkte, welche dıe Hygıene betrafen. Nıchts weltbewegendes, dıe Klınık stand dıeser Krıtık sehr offen gegenüber und war mıt eıner sofortıgen Umsetzung der vorgeschlagenen Massnahmen eınverstanden. Im Grossen und Ganzen lıef dıe Behandlung reıbungslos ab. Ich würde mıch wıeder für dıese Klınık entscheıden. Dıeser Beıtrag wurde dırekt nach dem ersten Tag meıner Behandlung verfasst. Der Servıce, der Transfer vom Flughafen ıns Hotel und alles drum herum waren sehr gut.
Tarih: 24,08,2015 Muhammed Kahraman der ki
ı had a great exprınce wıth Mega haır Gulten and her team was really good ı do hıgly recomended Mega Haır.
Tarih: 19,08,2015 Egzon Osmanı der ki
Jag er veldıgt glad over hur det har gott dem har varıt jettesnella och omtenksamma mot mıg jag e verlıgt glad over resultatet
Tarih: 12,08,2015 muhammet akkurt der ki
mega hair sac ekim merkezinde saç ektirdim ekipten ve gülten hanımın yapmış olduğu saç ekiminden memnun kaldım kendilerine teşekkür ediyorum.
Tarih: 06,09,2015 MURAT TÜFEK der ki
BEN 2011 DE İLK SAÇ EKİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM,İLK BİRKAÇ AYLIK ENDİŞELERİMDEN SONRA . GERÇEKTEN MEMNUN KALACAĞIM SAÇ DOLGUNLUĞUNA ERİŞTİM,BUGÜN İTİBARİ İLE TEKRAR MEGA HAİR DESTEĞİNE İHTİYAÇ DUYDUM FAKAT BU BENİM BİRAZDA TİTİZ VE SAÇIMI ÖNEMSEDİĞİMDEN KAYNAKLANIYOR / BU YAPILAN SAÇ EKİMİNİN YETERSİZLİĞİNDEN DEĞİL)…MEMNUN OLDUM Kİ BUGÜN TEKRAR GELDİM ….UMUDUM ŞU Kİ BİR DAHA SAÇ SORUNUNU KÖKÜNDEN ÇÖZÜP SADECE TEŞEKKÜR İÇİN MEGA HAİRİ ZİYARET ETMEK….
Tarih: 28,07,2015 waleid al harbı der ki
doctor good hospital good complate good mega hair trans very good my friend come mega trans
Tarih: 24,07,2015 shefket memishev der ki
internetten araştırdım ve yorumları okudum ve resimlere ayrıca kliplere baktım buraya karar verdim ve memnun kaldım. bütün arkadaşlara teşekkür ederim otel güzeldi ve şahin beyin gelip alması götürmesi herşey çok güzeldi gülten hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. necdet ve naciyeyede teşekkür ederim şahin bey ve denizhan beyede teşekkür ederim ektirmek isteyen olursa mega haira gelebilir ben bulgaristandan geldim
Tarih: 23,07,2015 emrah bünül der ki
basta cok dusundum,aklımda sorular vardı,ırtıbata gectıkden sonra,aklımdakı sorular gıttı,istanbula geldikten sonra tüm personelden memnun kaldım mega’danda memnun kaldım. herşey çok güzel geçti herkese tavsiye ederim. özellikle şöför şahin bey ve ofisteki denizhan’dan çok memnunum diğer ekiplerede teşekkür ederim
Tarih: 22,07,2015 mustafa karamanoğlu der ki
ilk göz önünde tutulması gereken biraz ağrılı bir iş ama sonrası kolay.menuniyetimi sağladılar inş.sonuçta çok güzel olur.görecez inş.6 ay sonra güzel olur inş.
Tarih: 22,07,2015 VEYSİ AKKOÇ der ki
Gülten hanıma güvenerek geldim. ben şahsen belçikada yaşayan gurbetçiyim. gelmeden önce tüm bilgileri aldım. ve bana mükemmel bir operasyon gerçekleşti. benim gibi saç ekme ihtiyacı duyan insanlara ben bizzat güveniyorum. çünkü gülten hanım profesyonel bir ekiple çalışıyor millet gereken yorumu görüp kendileri değerlendirecektir teşekkür ediyorum
Tarih: 21,07,2015 Tacettin ORAL der ki
merhabalar ben sac ekımını mega sac ekımde yaptırdım havaalanından sac ekımıne kadar hersey super ıdı. ekım yapacak kısılere tercıh ederı. ve Gulten hanım basta olmak uzere Gunes hanım Necdet bey Nacıye hanıma cok cok tesekkurler. senı unutmadım sahın bey mege sacım ekım soforu tesekkurler. ve denızhan bey
Tarih: 29,06,2015 Ercan Kör der ki
Hi @all Ich habe am 26.06.15 mir 3500 graf einfplanzen lassen!!!Ich hatte mit frau Ünveren aus Deutschland termin vereinbart alles war nach meinem wunsch alles wurde in istanbull noch besser sie holten mich von zu hause wie vereinbart abgeholt dan fuhren wir ins klinik !da traf ich zum ersten mal frau ünveren sie kam mit ihr hübsche tochter Günes ihre dialoge fand ich toll um 16 uhr wudre ich operiert um 23 uhr war ich fertig und wurde nach hause gefahren alles in einem fand ich elles klasse am nächten tag wurde ich abgeholt und fuhren in ihr praxis da hatt sie mir die pflege mittel gegeben und forgeführt wie ich sie benutzen sollte sie war immer sehr nett auf all meine fragen bekam ich sehr zufriedene antworten! Ich bin froh das ich bei ihr machen lies !!! Ercan kör
Tarih: 06,06,2015 Wolfgang Braendle der ki
Habe gestern meıne Haartransplantatıon hıer beı Mega Haır Trans gemacht. Der Servıce war wırklıch sehr gut. Transfaır vom Flughafen alles sehr gut gelaufen. Dıe Unterbrıngung ım Hotel ıst auch sehr gut. Dıe Fahrten zwıschendurch vom Hotel zur Klınık und zurück haben auch sehr gut funktıonıert. Zur OP ! ! Das Team war auch sehr gut ! ALLES BESTENS
Tarih: 16,04,2015 asan der ki
On of the best hair transplantation center
Tarih: 30,03,2015 ayhan çilenk der ki
mır geht es gut.habe mıch ın guten handen gefuehlt.bın mıt der behandlung zufrıeden.wuerde es weıter empfehlen jeder zeıt.das gesamte megahairtrans hair team war sehr nett.
Tarih: 21,03,2015 deniz_hayal1606@hotmail.com der ki
saçlarınız sorun olmaktan ÇIKSIN … gerek karşilanmamız gerekse yapılan işlemlerın her türlü anlatılarak izah edilerek uygulanması ve işlerindeki o profosyonellıkle sizi memnun edeceklerınden şühheniz olmasın Gülten hanıma ve ekibine çok teşkler….
Tarih: 16,03,2015 sarmad al salım der ki
ı,m from Bagdad lıves ın Hollandş ıve decıded to trans plant my haır here by MEGA HAIR TRANS becase of there great experıance and best resoult.
Tarih: 28,02,2015 DENİZ TERZİ der ki
Ich bin maennlich, 23 Jahre alt und stamme gebürtig aus Deutschland. Durch einen Bekannten, habe ich von MegaHair erfahren und auch das Ergebnis des Eingriffes gesehen. İch entschloss mich auch zu einem Eingriff. Das Team ist supernett, die Beratung als auch der Eingrıff erfolgt direkt von der İnhaberin selber, wodurch man ein sehr sichereres Gefühl bekommt. Der Eingriff selber ist zum Teil schmerzhaft, aber nichts weltbewegendes. Es bleıbt alles in Grenzen. Auch nach der Behandlung kümmert sich die Inhaberin selbst ums waschen und pflegen der neuen Haare. Als Fazit: Alles in Allem hat es mir super gefallen und kann auch alicegen gewissens eine Empfehlung aussprechen.
Tarih: 13,02,2015 hikmet küpeli der ki
2013 EYLÜL AYINDA MEGAHAİRTRANS SAÇ EKİM MERKEZİNDE SAÇIMI EKTİRDİM.SAÇ EKİMİ SIRASINDA AĞRIM YOKTU DAHA SONRADA HİÇ OLMADI.6 AY SAÇLARIM UZAMADI VE BENDE ACABA HİÇ ÇIKMAAYACAK MI DİYE ENDİŞE ETTİM VE OLUMSUZ DÜŞÜNDÜM .SANIYORUM TÜM SAÇ EKTİREN KİŞİLER 6 AYDA TAM ÇIKMAYINCA MORAL BOZUKLUĞU YAŞIYOR ANCAK 6. AYDAN SONRA SAÇLARIMDA DEĞİKLİK OLMAYA BAŞLADI VE HER AY SIKLAŞTI BİR YIL OLDUĞUN TÜM SAÇLARIM DOLDU VE AÇIK ALANLAR KAPANDI.SAÇ ÇİZGİM DOĞAL OLDU.TEPE BÖLÜMÜ SAÇLARIM UZADI VE SIKLAŞTI.9.AYDA SAÇLARIM TAMAMI SIK DOĞAL VE GÜZEL BİR GÖRÜNÜM ALDI.SAÇ BAKIMLARINI 6 AY YAPMIŞTIM.MEGAHAİRİN VERDİĞİ BAKIMLARI YAPTIM.3000 GRAFTS EKİMİ YAPILMIŞTI.ÖNCESİ VE SONRASI ÇOK FARKLI SAÇLARIMIN SAÇ EKİMİ ÇOK BAŞARILI OLDU.ÇOK MEMNUNUM.MEGAHAİRTRANS EKİBİNE ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.FOTOLARIMI MEGAHAİRTRANS FACEBOOK SAYFASINDA PAYLAŞIYORUM. SAÇ EKİTİRECEK ARKADAŞLAR İYİ BİR ÖRNEK OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM.
Tarih: 06,02,2015 Mustafa Salih der ki
herşey çok güzeldı.karşılama olsun amelıyat olsun.Ameliyatdan sonra hicbir acı ve şişme olmadı. Herkese tavsiye ederım!
Tarih: 04,02,2015 ugurkaan aydogan der ki
uzun arastırma ve degerlendırmeler sonunda mega hair transta sac ekımı yaptırmaya karar verdım.gulten hanımla ılk konusmamdan ıtıbaren samımıyetı ve uzman kısılıgı benı cok etkıledı .arkadasımla bırlıkte londradan ıstanbula ındıgımız anda vıp hızmet ayrıcalıklarıyla transfer ve konaklama ıslemımız mega haır trans tarafından yapıldı.sac ekımı esnasında ısının ehlı bır ekıp agrısız ve cok eglencelı bı sekılde tamamen hastane ortamında sac ekım ıslemını gerceklestırdı.pansuman,sac yıkama,butun bakım ılacları ve havaalanı transferlerımızde basarıyla gerceklestı.suan sac ekımımı mega haır trans’tan yaptırmaktan dolayı cok memnunum.sac ekımı yaptırmayı dusununen arkadaslar samımı olarak tavsıye ederım.gulten hanıma ve ekıbıne cok tesekkur ederım.
Tarih: 04,02,2015 Yalçın Karaoğlan der ki
ben İngiltereden arkadaşımla birlikte geldik. Havalimanindan karşılandık. Otelimize yerleştirdiler. Operasyonumuz başarıyla geçti. Bütün hizmetlerden çok memnun kaldım. Yeni saçlarımla gayet mutluyum. Her şey için Teşekkür ederim.
Tarih: 03,02,2015 n Arshi der ki
SaÇ ekimine sonra hiç ağrı olmadı. Ağrı olmiyicak demiştir hiç inanmamistim. Şimdilik memnunum. 4 gün geçti. 6 ay sonra sonucari sizinle tekrar paylasirım.
Tarih: 23,01,2015 ramazan kaya der ki
Mega hair trans a geldim. Karşılama çok güzeldi öncelikle ekibe ve sonra Gülten Hanıma teşekkür ederim. Saçlarımdan son derece memnunum. Asistanı, şoförü ve bütün ekibiyle dört dörtlük bir hizmet aldım. Tam bir kurumsal hizmet sağladılar. tekrar teşekkürler.
Tarih: 21,01,2015 Hüseyin Taylan der ki
Mega hair transta saç ekimim yapıldı operasyon ve organizasyon çok harikaydı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum şimdilik her şey çok güzel gözüküyor ilerleyen tarihte saçlar uzadığında ki fotoğrafları paylaşacağım şimdilik hoşça kalın.
Tarih: 21,01,2015 Karim Katto der ki
the servıce ıs okey and everythıng went well
Tarih: 20,01,2015 David Jensen der ki
The good thing with Mega Hairtranz that fırst of you can have a great communıcatıon through mail, facebook, whats up app. on your cell phone. Second of all theır hospitalıty et the best, they will give you the best VIP servıce like f. eks as they can pick you up at the airport wıth private chauffer, book a hotell for you as well ıncluded ın the VIP price. The private clinic/hospital end theır staff is with theır best you can find in Istanbul, you are completely safe ın theır hands. Everything ıs included as a good warm meal wıth beverages. They wıll ofcourse drıve you home ın a private car with their most sympatıc chauffer. Next day you will come back to the prıvate clinic for a check. You will get the best service, jobb well done, products as shampoo, witamins, medecınes ıncluded. My best recomanditıonsş for them David
Tarih: 11,01,2015 CEM KONAK der ki
mega haır trans saç ekim merkezinde saç ekimim yapıldı şuan için herşey çok güzel gözüküyor yapılan işlemden ve tüm organizasyondan çok memnun kaldım herkeze teşekürler good bye
Tarih: 10,01,2015 ibrahim issa der ki
ı am isa ibrahim.Iam coming in france.ıam very very huppy for your hospitaly.megahairtrans hospitaly is very good..thank you very much.I have a new hair now with megahairtrans company..my cell fhone number 0033699977796.every bold man can call me ı have experence in hairtarnsplant.ı am speaking arabic,france,,kürdi,little english.my picture in megahairtrans facebook after operation….THANK YOU MEGAHAİRTRANS COMPANY
Tarih: 02,01,2015 Mehmet Bünül der ki
mega haır transta tarafından saç ekimim yapıldı ani olarak karar verip geldim tabiki küçük aksaklıklar olsada genel olarak iyiydi sonuçtan memnun kaldım teşekürler
Tarih: 02,01,2015 sahin bag der ki
saç ekiminde tecrübeleri ben ce iyi tabi sonrasıda önemli sadece beklemek kaldı bekleyip görücem yorumlarıma daha sonrada dewam edicem teşekkürler tüm mega çalışanlarına
Tarih: 02,01,2015 okhan özen der ki
amelıyat ve sonrası uygulanan hızmetlerden gayet memnun kaldış ılgılenen herkese tesekkur edıyorum
Tarih: 29,12,2014 sınkevıcıus vıtalıjus der ki
mega haır da sac ekimi yaptırdım şuan için iyi gözüküyor iyileşme evresi geçtikten sonra daha net yorumlar paylaşabilirim herşey için teşekürler
Tarih: 22,12,2014 uğur ekemen der ki
mega haır trans’a teşekürler saç ekimim yapıldı şuan için herşey çok iyi gözüküyor zaman içerisinde daha iyi olur umarım gülten hanım asistanları ve ibrahim beyden çok memnunkaldım hepsine ayrı ayrı teşekür ederim
Tarih: 19,12,2014 gökhan keçeci der ki
mega haır trans saç ekim merkezinde saç ekimim gerçekleşti herşey yolunda gitti umarım kalıcı bir çözüm olmuştur benim için ibrahim arkadaşımız çok ilgilendi hastane personelinede teşekürlerimi sunuyorum.
Tarih: 18,12,2014 ferhat gülmez der ki
saçlarım çok güzel oldu 3300 grafts ekildi.şimdiden saç çizgisi belli yeni saç çizgim oldu.teşekkürler..bizi transfer eden çok yakışışıklı ibrahim kardeşimize çok teşekkür ederiz.bizi yemeğe ve istanbulu gezmeye götürdü.ilgilendi.
Tarih: 18,12,2014 mazlum güncü der ki
megahairtrans saç ekim merkezinde saç ektirdim.3000 grafts ekimi yapıldı.bundan sonra 6 ay saç bakımı yapacağıma söz verdim.saçlarımın sonuçlarını 6 ay sonra alacağım.organizasyondan memnun kaldım.teşekkürler.
Tarih: 18,12,2014 Aşır Karataş der ki
Ben almanyadan geldim. Transfer Hotel herşeyi Megahaırtrans organize yaptı. İlgi ve alakadan çok memnum kaldım. 3300 graft ekildi. Şuan çok iyi gözüküyor.
Tarih: 18,12,2014 Mazlum Güncü der ki
Megahaırtrans sac ekimimi istedigim gibi yapti. Sac ekim islemi toplam 10 saat sürdü. Hersey bildiğim gibiydi ve öyle oldu, fakat bir kücük anlaşmazlikda olmusdur.
Tarih: 18,12,2014 ferhat gülmez der ki
megahair transı internetten buldum cok araştırmacı bırısı oldugum ıcın megahaır transı tercıh ettım. Almanyadan gelen bırı olarak transferım otele alınmam ve ekım ıslemının yapımına kadar gecen sürede bana yardımcı olan öncelıkle Gülten hanıma ve megahaır transa cok tesekkur edıyorum. Yapmıs oldukları ıslem gercekten profesyonelce 3300 greft ekımı yapıldı ve işlem 8 ile 9 saat sürdü eglencelı gectı hersey için tekradan teşekkür ederim
Tarih: 17,12,2014 Mohammed der ki
They dıd a good job. Nıce work
Tarih: 17,12,2014 Barroso Antonıo der ki
It was good ıt was many houres but good.
Tarih: 13,12,2014 halıt özalp der ki
Mega Hair trans’da saç ekimi gerçekleştirdim, İyi geçti. Teşekkürler
Tarih: 13,12,2014 murat kabak der ki
Mega haır transda ıkıncı kez sac ekımı yaptırıyorum. Sımdılık ekım ıstedıgım gıbı gorunuyor. Ibrahım bey bızı hava alanından aldı, otelemıze yerlestırdı daha sonra hastahaneye gıttık. Oradakı arkadaslarda ıyıydı. Daha sonra tekrar yorum yazacagım ılerıkı evreler hakkında. Tesekkurler
Tarih: 13,12,2014 halıt özalp der ki
mega haır trans;ta saç ekimi operasyonum gerçekleşti hersez ıstedıgım gıbı oldu teşekürler.
Tarih: isa oba der ki
Mega Hair trans’a 2. gelişim,ilk gelişimde çok memnun kaldım. ikinci sefer sıklaştırmak için geldim. çok güler yüzlü bir personelle karşılaştım. hastasına değer veren onunla özel olarak ilgilenen bir kurum. beklediğimin üstünde beni misafir ettiler. saç ekimim çok sık ve doğal oldu. her şey için teşekkür ederim.
Tarih: 13,11,2014 Mehmet Selçuk der ki
Mega Hair Trans’da saç ektirdim ve Gülten Hanım bizzat kendisi ilgilendi. Yardımcıları da çok çok ilgilendiler. Saçım ekildi ve pek fazla acı olmadı, usta işi olduğundan çok çok memnun kaldım ve çok güzel geçti. 6 ay sonra saçım çıktığında tekrar yorum atıp bilgi veririm. Mega Hair Trans’ta saç ekimini herkese tavsiye ederim.
Tarih: 10,11,2014 Haydar GÜl der ki
Mega Hair Trans İstanbul’un en iyi saç ekim merkezidir. Bunun en önemli sebebi ise uzman çalışanların ve Gülten Hanım gibi bu işte profesyonel birinin olmasıdır. Baya ilgilendiklerinden dolayı şoföründen bütün görevlilerine kadar herkesten memnun kaldım. İstanbul’da saç ekimi yaptırmak isteyenlere tek önerim ve ricam Mega Hair Trans’ı tercih etmeleridir. İlk seansımı başka bir hastanede farklı bir doktor tarafından yaptırdım ancak hiç memnun kalmadım. Çalışanlar günlük prim almak için orda olan kişilerdi ve yeterince ilgi yoktu. Ancak sonrasında Mega Hair Trans’a geldim ve ikinci seansı Gülten Hanımın tecrübesiyle başarılı şekilde hallettik. Mega Hair Trans dışında önerebileceğim saç ekim merkezi yok. Öncelikle Gülten Hanım’a ve organizasyonu aksatmadan gerçekleştiren yardımcılarına teşekkür ederim.
Tarih: 15,11,2017 zübeyir ada der ki
Megahaittrans ailesine yapılan saç ekiminden dolayı çok teşekkür ediyorum gerek doktorlarımız gerek hemşire arkadaşlarımız İstanbula girişimden itibaren herşeyimle ilgilendiler saç ekimim gayet başarılı geçti ben şahsım adına çok memnun kaldım. saç ektirmeyi düşünüpte ektirmek isteyen arkadaşlar çok düşünmenin bir anlamı yok gelin görün deneyin derim başta doktorumuz Gülten hanım olmak üzere herkese ekibe çok teşekkür ederim.
Tarih: 17,11,2014 Ahmet YAĞMUR der ki
cok ıyı karsılandım guler yuzle hemsılerle den cok memnum her dedıklerımı yaptılar kafamın on tarafı tamamem kapandı,,,,
Tarih: 15,11,2014 mehmet dağdibi der ki
hersey cok mukemmel. stuff cok eytımlı ve guler yuzlu. sac ektırmek ısteyen herkeze onerırım megahaır ı .
Tarih: 14,11,2014 burhan kabataş der ki
amcam megahaır de sac ekdırdı bakdım gene ekdırecek bende ekdırım dedım sacı eskısıne göre daha ıyıdı almanyadan geldık sultanbeylıde kaldık sagolasın söför bey bızı aldı sac ekimi yerıne götürdü benimle ilgelendi yanlız bırakmadı sagolasın sac ekimi gerceklesdı aksam oldu söför bey bızı hotele bırakdı 1 gece hotelde kaldık hotelden cok memnun kaldım
Tarih: 14,11,2014 ibrahim kabataş der ki
daha onceden ekım yaptırmıstım bu ıkıncı kez oldu ve bu seferınde daha cok memnun kaldım tabıkı agrı sızı olmuyor sadece ıgnelerın agrısı oluyor ılk basta ve dedıgım gıbı megahaır den cok cok memnunum herkese tavsıye ederım
Tarih: 10,10,2014 Hanmammud Yusupov der ki
arkadaşlarımdan biri megahairtransta saç ektirmişti 2 sene evvel, ben saç ektirmek istediğim zaman bana burayı tavsiye etti, Türkmenistandan geldim saç ektirmek için.Ekim baya bir güzeldi, sonucunuda göreceğiz inşaAlla, umarım herşey iyi olacak. Tüm ekibe sağ olsun demek istiyorum, ilgileri, saygıları için.
Tarih: 27,09,2014 Sedat Şekeroğlu der ki
Gülten hanımı daha önceden yayınlardan tanıyordum.Onun tecrübesi bana çok güven verdi.Bir anda ani bir kararla (çünki kaybedecek vaktim yoktu 55 yaşındaydım) kendimi operasyonda buldum.operasyonda ve sonrasında ağrım sızım olmadı.Gülten hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.İyiki varsınız.
Tarih: 23,09,2014 Mustafa Battal der ki
1 ay öncesinden randevu aldım.Pazartesi randevum vardı geldim.Ofise geldim ve kayıtlarım yapıldı ardından hastaneye götürdüler ve gayet memnun kaldım operasyondan.Bugünde geldim pansumanın yapılacak.Şuan herşey yolunda.Teşekkürler mega hair trans.
Tarih: 20,09,2014 Aytekin dinç der ki
Güzel karşılandım.Saç ekimiyle alakalı biraz kaygılarım vardı ama uzmanların beni bilgilendirmesi doğrultusunda bu kaygılarımdan arındım ve saç ekimini burada yapmaya karar verdim.Sonuç olarakta memnun kaldım.Özellikle uzmanların ilgi alakası kayda değerdi.Herkes sıcak kanlı davrandı, ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.Farklı yerlerde olumsuz düşüncelerin yazılmasına rağmen tam tersine tecrübeli ellerde olduğumu anladım.Şahsi fikrim hiç çekinmeden kendinizi teslim edebilirsiniz.Gülten hanım ve bütün ekibine çok teşekkürlerimi bildiriyorum.
Tarih: 16,09,2014 sezai mercan der ki
Herşeyden gayet memnum, ameliyat öncesi ve sonrası gereken bilgileri verdiler. Ameliyattaki personellerde çok iyi davrandı gülten hanım olsun diğer ekip olsun herkes güler yüzlü ve mutluydu. ellerine sağlık gülten hanım
Tarih: 16,09,2014 aytaç yavuz der ki
Herhangi bi problem yaşamadım, gerek gülten hanım olsun gerek personelleri olsun herşey çok güzeldi. saçımın durumu için biraz vakit geçmesi gerekiyor evet. ama onun dışında herşey güzeldi. ameliyat öncesi ve sonrası herşey umduğum gibi geçti. teşekkürler mega hair trans
Tarih: 16,09,2014 SERKAN KILIÇ der ki
Olumlu veya olumsuz birşey diyemem şuan daha yolun başındayız. Bana saat 10′da gelin demesine rağmen kendileri yarım saat geç kaldı. Ama ilgilenmeleri çok hoşuma gitti. Gerek gülten hanım olsun gerek personeller olsun herşey iyiydi. artık zamana bırakmak dışında yapacak birşey yok…
Tarih: 16,09,2014 başar faysal kılınç der ki
Memnunum ve güzel geçtiğine inanıyorum, ameliyatım iyi geçti.Gülten hanım ve ekibi benimle gerçekten çok iyi ilgilendi açıkcası. Gerçek sonucu 9 ay sonra alacağız ama şuana kadar yapılan hizmetlerin hepsinden memnun kaldım.. Mega hair transı tavsiye edebilirim
Tarih: 16,09,2014 şenol sevim der ki
Gerçekten söylüyorum çok memnun kaldım, gelişim ve ekim işlemim iyi geçti, personellerin davranışları çok iyiydi gülten hanımada yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. yıl sonuna kadar uzamasını bekleyen arkadaşlarım var memnun kaldılar şuanki halimden. Yıl sonuna kadar 3 arkadaşımla beraber mega hair transı ziyaret etcez saygılar ..
Tarih: 16,09,2014 muhammet akkurt der ki
Ameliyat sırasında gülten hanım hariç herkes başımdaydı, gülten hanım arada bi gidip geliyordu kontrol ediyordu, bilmiyorum belki prosedür bu şekilde işliyor olabilir ama açıkcası beni biraz rahatsız etmişti. aradan 1 ay geçti ve ekilen saçlarım dökülmeyi başladı sanırım böyle olması gerekiyormuş. bundan sonra geçen zamanda beklemek dışında yapacak birşey yok.
Tarih: 16,09,2014 mustafa baykale der ki
Şuan için bi sıkıntı yok, çok iyi ilgilendiler, herşey çok güzel ve yardımcı oldular ağrı sızı hissetmiyorum ama şuan iyileştiği için bi kaşıntı var. Umarım istediğim gibi çıkar, daha öncedende farklı yerde saç ektirdiğim için aşamaların nasıl olduğunu biliyorum. gülten hanım olsun diğer ekip arkadaşlarınız olsun herkese çok teşekkür ediyorum 3 ay sonra görüşmek üzere…
Tarih: 15,09,2014 mustafa maşuk talan der ki
Yapılacak operasyonla ilgili bilgilendirme çok iyiydi yapılan transfer ise güzeldi operasyon öncesi ve sonra çalışanların davranışları harikaydı. biraz iletişim dışında herşey 10 numaraydı. çok emek harcadılar herkese teşekkür ediyorum gülten hanım ve ekibine herkese mega hair trans tavsiye edicem
Tarih: 09,09,2014 Veli Kılıç der ki
Ich wolte mein Spiegel Bild ändern Das meine haare langsam ausfallen hat mich sehr geschtört da ich beruflich Friseur bin sind haare mir sehr wichtig Ich habe deurch mein Beruf sehr vile Menschen kennen gelernt die eine haar Verpflanzung machen lassen haben habe in Deutschland mich mit sehr vielen Klinikum geschprochen aber die Arbeiten haben mich nicht überzeugt Dan Kahm ein Kunde hatte in der Türkei seine Haare machen lassen es war sooo gut gemacht das ich als Fachmann zwei mal hin kucken müsste Da muss ich hin habe mich mit Frau Gülten Ünveren in Verbindung Gesetz Bin nach Istanbul ein super Empfang sehr kompetent habe noch andere arbeiten mir angesehen Und hab mich mit vollen vertraun in ihre Hände begeben heute ist der vierte Tag ich fühl mich sehr gut es ist super geworden Wen haarverpflanzung Dan Mega Hair Trans Danke Frau Gülten Ünveren Veli Kilic
Tarih: 09,09,2014 Veli Kılıç der ki
Ich wolte mein Spiegel Bild ändern Das meine haare langsam ausfallen hat mich sehr geschtört da ich beruflich Friseur bin sind haare mir sehr wichtig Ich habe deurch mein Beruf sehr vile Menschen kennen gelernt die eine haar Verpflanzung machen lassen haben habe in Deutschland mich mit sehr vielen Klinikum geschprochen aber die Arbeiten haben mich nicht überzeugt Dan Kahm ein Kunde hatte in der Türkei seine Haare machen lassen es war sooo gut gemacht das ich als Fachmann zwei mal hin kucken müsste Da muss ich hin habe mich mit Frau Gülten Ünveren in Verbindung Gesetz Bin nach Istanbul ein super Empfang sehr kompetent habe noch andere arbeiten mir angesehen Und hab mich mit vollen vertraun in ihre Hände begeben heute ist der vierte Tag ich fühl mich sehr gut es ist super geworden Wen haarverpflanzung Dan Mega Hair Trans Danke Frau Gülten Ünveren Veli Kilic
Tarih: 15,08,2014 Muhammet Akkurt der ki
Düzen yok ama operasyonla ilgili bilgilendirme gereğinden fazla yapıldı.Ense kısmımda sorun olduğu için operasyonum biraz uzun sürdü.Düzen dışında yaşadığım her hangi bir problem yoktu.Herkese tavsiye edebileceğim bir yer.
Tarih: 14,08,2014 ALİ HESSO der ki
Operasyondan önce bilgilendirme iyiydi.Ameliyat sırası çoğu kişilerin odaya girip çıkması beni biraz rahatsız etti.Denizhan beyin bizi alıp heryere götürüp ilgilenmesi çok hoşumuza gitti.Ameliyattan önce biraz şüpheci davranmıştım ama şuan herşey yolunda Gülten hanım ve ekibinede teşekkür ediyorum…
Tarih: 09,08,2014 ibrahim poyraz der ki
Saç ekiminde çok kararsızdım, internette bi süre saç ekim merkezleriyle görüştüm ve en sonunda mega hair transa karar verdim. Gerek ön görüşme olsun gerek havaalanı transfer olsun herşey çol güzeldi. Saç ekim operasyonu çok güzel geçti, özellikle nurten hanım ve aynur hanım ve diğer arkadaşa çok teşekkür ederim. Ayrıca gülten hanım ve mehmet beyede teşekkürler..
Tarih: 06,08,2014 Ersen Güler der ki
Terminalden beni aldılar ve ofise götürdüler,Ofiste işlemler bittikten sonra arabayla hastaneye götürdüler.İlk önce saçımı kestiler ve ameliyat elbisesini giydirdiler,Ardından anesteziyi yaptılar.Biraz zaman geçtikten sora saç ekimine başladık.Doktorlar çok iyiydi Gülten hanım çok yardımcı oldu.Ameliyat esnasında biraz uzanma konusunda zorluk yaşadım ama yinede güzeldi.Herkese teşekkürler.
Tarih: 05,08,2014 Yusuf aydoğan der ki
Herkes çok deneyimli.Bendeki saç dökülmesinin kategorisi biraz yüksek olduğu için ikinci bir seansa gelmem gerekiyor ama dört gözle bekliyorum. Gülten hanım Mehmet bey Aynur ve Yeter hanıma teşekkür ediyorum..teşekkürler mega hair trans
Tarih: 01,08,2014 Ersoy Rıtvan der ki
Operasyon ıyıdı sadece bilgi vermiyınce pek memnun kalmadım .. – Bilgi az hastanede kendimi evimde gibi hissettim. gelip almaları ve götürmeleri gayet güzeldi sadece iletişim kopukluğu yaşadık biraz. mega hair transı herkese tavsiye ediyorum
Tarih: 26,07,2014 Mehmet ince der ki
Ben HOLLANDADAN GELDIM MEGAHAIR aracılıgıyla her turlu hızmetten cok memnun kaldım herkese tavsıye edıyorum hıc bır agrım yok kendımı cok ıyı hıs edıyorum.
Tarih: 26,07,2014 Mehmet guna der ki
Ben Hollanda dan geldım Ataturk hava lımanında Karsılandım cok memnun kaldım sacı olmayan herkese MEGA HAIR TRANS SI tavsıye ederım .
Tarih: nevzat çakan 24,07,2014 der ki
merhaba öncelikle sac ekim merkezinin tüm calisanlarına gösterdikleri ilgi ve alakaya cok tesekkür ederim yapmış oldukları sac ekimiyle beni tekrar kaybettiğim saclarıma kavusturdukları için cok mutluyum sac ekim işlemi yapıldıkdan sonraki orrtaya cıkan işçiligi gördükten sonra bu tessekür yazısını yazmayı bi borc biliyorum dünya capindaki kalıtesinden hiç bir süphem kalmadı tekrardan tüm calisanlarına tesekkürler ELVEDA KELLİKK :) :)
Tarih: 21,07,2014 NEVZAT ÇAKAN der ki
Arkadaşım sayesinde buraya geldim, referans olarak burayı gösterdi.Benim korkularım vardı daha doğrusu çıkar mı çıkmaz mı diye.Ama arkadaşın saçlarını görünce baya bi tatmin oldum ve güzel olmuştu.Bende ekmeye karar verdim.Ekim yaparken acı yok ama iğne ve uyuşturma durumunda biraz sızı hissettim.Gayet güzel ve herşey istediğim gibi geçti.Ekipler gerçekten çok ilgilendi ve bilgilendirdi.Herşey beklentilerimin üstündeydi.Gerek sohbetleri olsun gerek otele bırakmaları olsun beni mutlu etti.Gerçekten teşekkür ediyorum herkese.Güneş hanıma bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum.Gülten ünvernin ekibinede teşekkür ediyorum.MEGAHAİRTRANSTAN PİŞMAN OLMAZSINIZ.
Tarih: 22,07,2014 ENGİN GÜÇLÜ der ki
Operasyon başarılı geçti.Operasyon akşamı hafif bir ağrı yaşadım.Mehmet bey ve Aynur hanıma teşekkür ederim.Olumlu veya olumsuzu zaman gösterecek.Gülten hanım ve megahairtransada teşekkür ederim ilgilerinden dolayı.
Tarih: 22,07,2014 ERHAN DÜZGÜN der ki
Gülten hanım.Operasyon beklentimden iyi geçti.Operasyon akşamı her hangi bir ağrı sızı yaşamadım ilaç almadığım halde.Mehmet bey ve Ömer bey’e ayrıca Aynur hanım’ada ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.Yapılan işlemin güzelliğini zaman gösterecek.Saçlarım çıkmaya başladığında tekrardan yazacağım. MEGA HAİR TRANS’a TEŞEKKÜR EDERİM
Tarih: 21,07,2014 Evrim ÇAKALOĞLU der ki
Gülten hanım merhaba; Operasyondan çok memnun kaldım, 3. gün olmasına rağmen, sanırım dokuya saygı göstererek ekim yapıldığı için neredeyse hiç kabuklanma kalmadı. Dönör alanları aşırı germedikten sonra herhangi bir ağrım yok. Dün ilk yıkamamı kendim, sizden almış olduğum klavuza göre yaptım. Haftada bir sizinle resimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. Emeğiniz ve ilgilniz için çok teşekkür ederim; Evrim ÇAKALOĞLU
Tarih: 21,07,2014 Ugur Atici der ki
Ben 15 temuzda sac ektirdim. Gundes hanim ve Sofor iyi ilgilendiler ama sac ekim yapan arkadaslar pek iyi ilgilenmediler onlardan pek menmum kalmadilar, son gun sacimi yikamadilar lotjonum yanimda degil diye internetten bak dediler, Kimseye tavsiye etmiyorum.
Tarih: 21,07,2014 EVRİM ÇAKALOĞLU der ki
Megahairtrans ve Gülten Ünverene teşekkür ederim.Saç ekimi sırasında sağlık ekibi ya da ameliyathane ile ilgili bir sorun yaşamadım.Yapılan uygulamadan gayet memnunum.
Tarih: 21,07,2014 Abdullah Vahap Alptekin der ki
Özellikle ekilen yerlerden ön taraflarda 6. ayın sonunda baya bi uzadı.Çok memnunum.Tepe orta bölgeden arkaya doğru gelmeyen saçların (ekilen) 6 ay ile 1 yıl arasında uzamaya başlayacağını ve 1 yılın sonuna doğru tamamlanacağını söylediler.Bekleyip göreceğiz.Tatmin edici.Geri kalan yerler uzadığı zaman harika olacak. TEŞEKKÜRLER MEGAHAİRTRANS TEŞEKKÜRLER GÜLTEN ÜNVEREN
Tarih: 19,07,2014 MEHMET YİĞİT der ki
Çok süper yapılmış.Kimse inanmıyordu ben kendimde yüzde elli ümitliydim.Yapıldıktan sonra yapılabileceğin en iyisi olduğuna yüzde yüz tüm kalbimle inanıyorum.Hollanda/Amsterdamdan geldim.
Tarih: 18,07,2014 Murat Onay der ki
Personelin davranışları çok iyiydi.. Yapılan işlemlerden çok memnun kaldım gülten hanım ve ekibi gerçekten çok güzeldi, tam istediğim gibi bir ekim oldu.. şuan beklemek dışında yapacak birşey çok ve arkadaşlar herkese mega hair transı tavsiye ediyorum..
Tarih: 18,07,2014 Volkan ÖZTÜRK der ki
Mega Hairtrans çalışanlarına göstermiş oldukları ilgi ve alakadan gerçek göstermiş oldukların başarılı operasyondan dolayı hepinize teşekkür ederim.Gülten hanım ve ekibide o kadar saat uğraştıkları için ikinci bi teşekkürü hakediyorlar bence saygılarımla ..
Tarih: 18,07,2013 ALİ ÇAPAN der ki
27.11.2013 YAPILACAK OPERASYON İLE İLGİLİ ÇOK BİLGİLENDİRME YAPTIRLAR VE HASTANEYE GÖTÜRÜP GETİRDİLER.HEM OPERASYON ÖNCESİ HEMDE OPERASYON SONRASI GERÇEKTEN ÇOK İYİ İLGİLENDİLER VE DAVRANDILAR.KENDİMİ YENİ DOĞMUŞ BEBEK GİBİ HİSSETTİM.AMELİYAT İÇİNDE GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN, GÖZÜNÜZ KAPALI AMELİYAT OLABİLİRSİNİZ.
Tarih: 17,07,2014 ADNAN ÇOLAK der ki
Zamanında megahairtrans’ta ameliyat olmuştum ve memnun kaldığım için 2. seansıda burada olmaya karar verdim. 27.11.2013de 2. seansıda oldum şuan saçlarımla mutluyum
Tarih: 17,07,2014 dursun ocakci der ki
ALMANYADAN GELDİM VE TÜRKİYEDE ÇOK SAÇ EKİM MERKEZİ ARAŞTIRDIM.SONUNDA MEGA HAİR TRANSI TERCİH ETTİM HEM 20 YILLIK BİR TECRÜBE HEMDE GEREK EKİBİ GEREK HİZMETİ OLSUN İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM VE AMELİYAT OLDUM.GÜLTEN HANIM ÇOK YARDIMCI OLDU VE AMELİYATIMI GÜLTEN HANIM AYRICA EKİBİ KATILDI.15. GÜN SAÇLARIMDA GERÇEKTEN Bİ UZAMA HİSSETTİM… 2. SEANSIDA 9 AY SONRA YAPTIRACAĞIM BAKALIM NASIL OLACAK.AYRICA VERDİĞİ İLAÇLARI KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE KULLANIN ÇOK YARDIMCI OLUYOR.. TEŞEKKÜRLER GÜLTEN HANIM İYİ ÇALIŞMALAR
Tarih: 09,04,2014 Mustafa der ki
Merhaba ben Mega hair trans a ilk gittigimde ekimi imkansiz bir ekim yaptılar çünkü başımda açıklık çok fazla ydi bir şekilde ekim yaptılar çok doğal oldu ve sanki ekilmiş gibi degil. Ekimi çok itinali yapiyorlar dikkat ediyorlar Gülten hanıma teşekkür ler ediyorum ve ona saç ekimi konusunda guveniyorum ileride inşaellah tekrar sıklastirma ekimi yaptırmayı düşünüyorum.yine Mega hair e gitmeyi düşünüyorum. Herşey için teşekkürler.
Tarih: 24,03,2014 Ahmet Cicek der ki
Merhaba Ben burdan bana sac ekimini gerceklestiren “Mega Hairtrans” sac ekimi ekibinden isini bilerek uzman bir sekilde profesyonelce yapan guler yuzlu, candan, Yesim hanima, Nurgul hanima, Bircan hanima ve sorumlu Gulten hanima cok tesekkur eder islerinde basarilarinin devamini dilerim… Saygi ve selamlarimla Ahmet Cicek
Tarih: 05,12,2013 Ali yarim der ki
Ben 2 kere oldum.. Birincisinde gulten hanimin elemanlari yapti .. Ikinciside gulten hanim kendisi yapti suan cok super oldu.. Hemen yaptirip hemen cikacak veya cikmadi diye kapilmiyan en az 8 ay veya 1 yil icinde belli oluyor ..gulten hanim cok iyi bir sac ekimi uzmani .. Herkese tavsiye ederim.. Ben fotorafimi koymak istiyorum siteye gulten hanim ornek olarak beni gosterebilir
Tarih: 04,12,2013 MEVLÜT YAVAŞ der ki
MERHABA,BEN MEVLÜT YAVAŞ.FRANSADA YAŞIYORUM.8 MAYIS 2013 TE MEGAHAİRTRANSTA SAÇ EKİMİ YAPTIRDIM.9.AYDA SAÇLARINIZ ÇIKAR DEDİLER.BENDE SİZLERLE BU SAÇLI HALİMİN FOTOLARINI PAYLAŞMAK İSTEDİM.MAYISTA GÜLTEN HANIMA GELDİĞİMDE BENİ ÇOK DETAYLI BİLGİLENDİRDİ.TÜM SAÇ EKİMİM HAKKINDA VE EKİM OLMAYAN SAÇLARIM HAKKINDADA BİLGİ SAHİBİ OLDUM.KENDİSİNDEN HEP GÜLER YÜZ VE EKİBİNDEN HEP SAYGI GÖRDÜM.BANA ÇOK MORAL VERDİLER.ÇÜNKÜ ÇOK ENDİŞELİYDİM AMA EKİBİ GÖRÜNCE RAHATLADIM.İŞLERİNİ SEVEREK VE PROFOSYONELCE YAPIYORLAR.ÜSTELİKTE ÇOK EKONMİK.HERKESE TAVSİYE EDERİM.SONUÇTAN ÇOK MEMNUNUM.SAYGILARIMLA..
Tarih: 02,12,2013 urat altan der ki
2003 yılında fut teknıgıyle sac ekımı yaptırdım sonuctan mutlu olamadım.daha sonrasında 2008 yılında fue teknıgıyle tekrar sac ekımı yaptırdım.daha sonra MEGA HAIR TRANS ekıbıyle tanıstım ve tekrar operasyon yaptırmaya karar verdım bu defa kendımı Gulten hoca ve ekıbının elıne bıraktım ve oprasyon oncesı transferler konaklama ve operasyon esnası dahıl sonrakı bılgılendırmeden hızmetlerden memnun kaldım.burdan gulten hoca ve tum ekıbıne tesekkur ederım.sac ekımı dusunen herkese mega haır trans ı tavsıye ederım.
Tarih: 29,11,2013 erdal incekara der ki
operasyondan sonrası 4.aydayım.saçlarım ufak ufak çıkıyor.3.ayda sivilceler oldu cildiye uzmanı fucidin verdi ve geçti.saç ekiminden sonra bazen sivilce olabiliyor.ama geçici.4.aydaki tenim normal.saçlar uzamaya başladı.tam sonucu 9.ayda alacağım için tekrar dokuzuncu ayda sonucu bilereceğim.şu ana kadar megahairtrans ekibinden memnunum.bana iyi davranıyorlar her zaman arıyorum bıkmadan bana cevap veriyorlar çünkü sivilce olunca çok panik oldum o nedenle çok aradım ve yinede sabırla bana tedavi uyguladılar ve olumlu sonuç aldım.şu an sıkıntısız bir saç ekimi sonucu bekliyorum.fotoğraflarımı her ay çektiler ve sonucu internettedede paylaşabilirim.saygılarımla..
Tarih: 05,11,2013 Suat Köroglu der ki
Ben Türkiye’de tatildeydim.. Iki üç yere baktım ama fiyatlar çok ucuktu sonra Facebook ta megahair trans reklamlarını gördüm telefon actım ve anlaştık.. Pazartesi saat 11 de hastanede olun dediler ve Pazartesi saat 11 de hadtanedeydim saat 12 de başladılar ve aksam saat 21 da bitti.. Ne acı ne ağrı tek basıma eve gittim.. Bugün tam 15 gun oldu saclarım çıkmaya başladı.. Bu kadar kolay olduğunu bilseydim iki senedir kel gezmezdim.. Burdan gülten ve Yeliz Hanım’a ve diğer arkadaslara teşekkürlerimi iletiyorum.. Herkez çok iyi ilgilendi!!!
Tarih: 06,11,2013 Erkan Sarik der ki
Bende 2 sene önce megahairtransta SAC ektirdim arkadaslar cok güleryüzlüydü istedigim sonucuda aldim hepsine tesekkür ederim. Isallah seneye yine düsünüyorum bende aciklik cok oldugundan bende hepsinin bir seferde kapanmasini beklemiyordum. Ama mutlu ayrildim.
Tarih: 09,09,2013 Uğur GEDİK der ki
arkadaşlar ben çok takıntılı birisiyim ama sadece saç konusunda iş yerinden olsun çevremden olsun ektirenleri görüyodum tatmin olmuyodum bir arkadaşım burasını tavsiye etti hiç bir hastaneyle görüşmeden geldim ve sonuç ne olursa olsun dedim oturdum koltuğa ve şuan bakıyorum da gayet iyi görenlerde aynısını söyluyor bu yorumlar iş yeri sahipleri tarafından değil hastalar tarafından yazılıyo ınanmayan 0531 316 25 53 no dan bana ulaşsın sonucu görsun harbıden süper ekip olarak herkez çok iyi allah razı olsun hepinizden Uğur GEDİK
Tarih: 05,09,2013 Tekbas Omur der ki
herkezden tesekkur ederım bana guzel ılgınız ıcın cok memnun kaldım personellerden doctordan,herkeze tavsıye edıyorum Tekbas Omur
Tarih: 21,02,2013 NAIL CANTURK der ki
BEN NAIL CANTURK ALMANYADAN TAVSIYE UZERINE SAC EKTIRMEK ISTEDIM CUNKU ZAMAN LA BENIM OLAN SACLARIM YOK OLUYODU BUNU KURTARMAM LAZIMDI BUNUN UZERINE SAC EKIMI FIRMALARINI KONTROL ETMEYE BASLADIM BANA BUNUN UZERINE ARKADASLARIM MEGA HAIRTRANS DIYE BI SAC EKIMI FIRMASI ONERDI BENDE BUNUN UZERINE TELEFONLA IRTIBATA GIRDIM GULTEN HANIMLA GORUSTUM SAC KAYBIM VAR BUNUN ICIN BI EKIM YAPTIRMAK ISTIYORUM DEDM KENDILERINE RESIMLERIMI YOLLADIMM ANALIZ ETTI VE AMELIYAT GUNUNU 20.02.2013 TARIHINE AYARLADIK VE ALMANYADAN YOLA CIKTIM GELDIM BENI HAVALANINDAN ALDILAR GUZEL BIR KARSILAMA OLDU GERCEKTEN HASTAHENEYE GETIRDILER KAN TAHLILI YAPTIRDILAR BANA SONRASINDA SACLAR KESILIP AMELIYAT OLDUM COK BAŞARILI BIR AMELIYAT GERCEKLEŞTIRILDI COK MEMNUN KALDIM IYKI TAVSIYE UZERINE BURAYA GELMISIM KENDIMI EMIN ELLERE TESLIM ETMISIM COK MEMNUNUM GULTEN HANIMA COK TESEKUR EDIYORUM BENIMLE COK ILGILENDILER GECE KONAKLAMA YAPTIRDI ELEMANI BENIMLE ILGILENDI EKIBI COK IYI VE CIDDILER ISINDE TECRUBELILER GERCEKTEN IYKI VARSINIZ HERKEZE TAVSIYE EDERIM SIZDE SACSIZ KALMAYIN MEGA HAIRTRANSLA TANISIN 004915786547635
Tarih: 06,02,2013 erkan begen der ki
mega haırtransı ozellık cok arayarak ve cok ınceleyerek kızım sayesınde arastırarak bulduk ben hollandadan geldım gulten hanımla konustum cok buyuk bı sac acıklıgım vardı bunu kımse yapamam dedı gulten hanım bunu bız yaparız dedı o dogrultuda geldık gulten hanım gercekten cok profosyonel bı ınsan ısının eglı bırısı gercekten geldım ve operesyonu yapmaya basladım kı takı o sac koklerının alımında daha cok hıssettım kı gercekten cok profosyonel bır ınsan saç ekimi yaptırdım cok guzel oldu gulten hanıma cok tesekur ederım benı saclarıma kavusturdun bır gece hastahanede konakladım fırat bey benle ılgılendı sabah pansuman yapıldı temızlendı ılaclarımın kullanımını anlattı ozellık necmeddın abıyı ve sınemı candan buldum cok teşekur ederım operesyon bıttı taburcu oldum sımdı kendımle barısık bı şekılde evıme gıdıyorum cok tesekurler bırebır konusmak ısteyenler arasınlar numaramı verıyorum benı arıyarak bılgı alabılırsınız tek yer var bunu bıldım oda mega haırtrans tır sızde gelın sakın korkmayın gulten hanımın elıne bırakın kendınızı 0031685284681
Tarih: 27,01,2013 Kerem Şahin der ki
Ben Kerem Şahin sac ektırmek ıcın Balıkkesırden megahaırtransla konustum sac yuzunden kendımle barışık degıldım buda kendımı eksık hıssettırıyodu yenıden saclarıma kavusmak ıcın arastırma yapmaya basladım gordumkı sac ekımı ve analızı uzerıne tek bır yer var guvenılır vede bana bu saclarımı yenıden kazandıracak bır adres olarak mega haırtrans kendım buldum Gülten Ünveren hanımla konustm aklımdakı saç ekimi hakkında butun soru ısaretlerını bızzat kendısı kaldırdı benım kafa acıklıgı cok yogundu on taraflar tamamen keldı nerdese gulten hanım 2 seansta bunu komple kapatırım dedı gercekten cok yogun bı alandı ama gulten hanımda ısının eylı bır ınsandı ılk yarını yaptırdık aksam hastahanede konakladım sabah guzelce uyuyup kaltıgımda kahvaltımı yaptırdılar yenıden dınamık bır sekılde opresyona gırdık amelıyat cok keyıflı vede guzel gectı konustuk gulduk eylendık flım ızledık ekıp arkadasları pelin hanım ve de fırat bey de bızımle cok ılgılendıler hepsınıze cok tesekur ederım gulten hanım elınıze saglık herkezı mega haırtrans gelmesını tavsıye ederım herkezın kotu yorumlarına bakarak sakın aldanmayın buraya gelınce buranın farkını sızde benım gıbı goruceksınız onemlı olan baskasının karamaları degıl uygulamadır tek adres mega haırtrans ıyı gunler
Tarih: 25,01,2013 bussetta karım der ki
BEN ASLEN FASLIYIM HOLLANDADA YAŞIYORUM HOLLANDADAN AMELIYAT OLMAK ICIN TURKIYEYE GELDIM ARKADASIMIN TAVSIYESIYLE BIR TURK ARKADASIMIN SAYESINDE MEGA HAIR TRANS LA TANISTIM GULTEN HOCA ILE KONUSTUM ONUNLA KONUSTUM GERCEKTEN COK IYI BI SAC DOKTORU VE HASTAHANEDEKI PERSONELIN MUAMELESINDEN COK MEMNUN KALDIM SAC EKİMİ AMELIYATIM COK BASARILI GECTI SUAN OKADAR MUTLUYUMKI SACLARIMA YENIDEN KAVUSTUM BANA BU IMKANI SADECE GULTEN HANIM SAGLADI GERCEKTEN HASTAHANE ORTAMI GERCEKTEN COK TEMIZ HIJJENIK HERKEZE COK TEŞEKUR EDERIM
Tarih: 24,01,2013 ibrahim temur der ki
Ben İbrahim Temur ben almanyadan gedım sabiha gokcen hava lımanından aldırdı gulten hanım kendı ozel arabasıyla benım kafamda bır suru soru ısaretı vardı bı cok saç ekimi fırmasını aradım ama hıc bırı benı ınandıramadı cunku benım aklımdakı soru ısaretlerını kaldıramadılar mega heırtrans ı aradım ordakı gulten unveren hanımla konustum cok saolsun benımle konustu bana operesyon hakkında bılgı verdı benı bılgılendırdı tereddututum vardı ılkten tedırgındım ama bunların hepsını konusunca gulten hanımla bunları kafamdan sıldım attım gun aldım ve turkıyeye geldım ıstanbuldakı hava alanından benı aldılar bır gece otelde benı konaklattılar ertesı gunu benı amelıyata aldılar sabah kan tahlıllerım ıyı cıktı hemen operesyona gırdım operesyon 9 saat surdu opersyon sonunda bıttıgınde guzelce pansuman yaptılar cok guzel olmus herkeze tesekur ederım ellerıne saglık herkezın her kezı mega heırtransa beklıyorum herkeze cok cok tesekurler ıyı gunler
Tarih: 24,01,2013 mohammed mahbub rahuol miah der ki
From a-z the servıce was fantastıc. The company paıd for two meals a day whıch was a bonus. The hotel and hospıtal was very clean. The operatıon was very straıght foward and the englısh speakıng staff were very helpfull. I recommend Mega HaırTrans to any one who had the same problem as myself Gulten Unveren and her staff were excellent.
Tarih: 24,01,2013 Salman sırımsu der ki
Ben salman sırımsu ben ingiltere den geldım mega sac ekimi kendımı hep sac yuzunden eksık hıssedıyordum ama bu gulten unverenın sayesınde degısıcektı cunku benım sahıp olmadıgım saclarımı bana gerı verıcektı operesyona gırdım gulten hanım benımle ozel olarak bızzat kendısı ılgılendı saolsun cok sıkı bır sac amelıyatı yaptı suan okadar mutluyum kı benı kendımle barıstırdı cok guzel ve başarılı bır amelıyat oldu gece hastahanede kaldık Fırat bey dıye bırı vardı bızımle cok ılgılendı her ıstegımızı yerıne getırdı saolsunb bızımle ılgılendı hersey ıcın tesekur ederım hepınıze elınıze saglık herkezı mega heırtrans gelsın sac ekımı olarak tek adres burası kendınızı baska ellere bırakmayın buranın farkını gorun bence 077 25327432
Tarih: 22,01,2013 Mehmet Cepik der ki
ben mehmet cepık alanya dan geldım gulten hanım benı ozel şofuru ıle haremden aldırdı hastahane getırtttı amelıyat olmak ıcın cok ıyı karsılandım saolsun lar benımle cok ılgılendıler amelıyata gırmeden once azda olsa tedırgınlıgım vardı ıcımde ama gulten hanımla konustuktan sonra ıcımdekı butun soru ışaretlerını kaldırdı amelıyat cok başarılı gectı aksam yıne benı hastahanede kendı yerınde konaklattı fırat bey ısmınde bı personelı benımle gece ılgılendı yemegımı cayımı suyumu her seyımle o ılgılendı gece buz tamponu yaptı ılaclarımı ıcırdı benımle cok guzel ılgılendınız hepınıze cok tesekurler ederım elınıze saglık gercekten gulten hanım her sey ıcın saolun elamanlarınıza cok tesekur ederım ben mehmet cepık 0539 645 31 85 her kese tavsıye ederım mutlaka sac ektırmek ıstıyosanız tek adres olarak şunu bılın mega heırtrans saç ekimine gelın sızde benım gıbı memnun kalıcaksınız ıyı gunler
Tarih: 19,01,2013 HAKAN KILINÇ der ki
18.10.2012 TARİHİNDE MEGAHAİRDE İMPLANTER TEKNİĞİ İLE İKİ SEANS SAÇ EKİMİ YAPTIRDIM.ŞU AN ÜÇ AY OLDU.EKİLEN SAÇLARIMIN UZADIĞINI GÖRÜYORUM.HENÜZ TAMAMI ÇIKMADI.6.VE 9. AYDA TAM ÇIKACAK.HER AY SAÇLARIMIN FOTOGRAFINI ÇEKTİM VE GELİŞMELERİ İZLEDİM.HER AY GÜLTEN ÜNVEREN E SAÇ KONTROLÜNE GİDİYORUM.SAÇLARIMIN ÇIKTIĞINI GÖRDÜKÇE ÇOK MEMNUN OLUYOR VE SEVİNİYORUM.İLK BAŞLARDA ÇOK TEDİRGİNDİM VE SAÇLARIMIN ÇIKMAYACAĞINI DÜŞÜNEREK ÜZÜLÜYORDUM.GÜLTEN HANIM BENİ HEP İKNA ETTİ 6.AYDA VE 8 AYDA TAM OLARAK ÇIKACAK DİYE AMA BEN YİNEDE ŞİMDİ ANLADIM SONUNDA ÇIKMAYA BAŞLADI VE BENDE ÇOK MUTLUYUM.MEGAHAİR DE YAPILAN EKİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM.BENİ ARAYABİLİRSİNİZ.ÖNCESİ SONRASI FOTOLARIMI PAYLAŞACAĞIM.0536 361 54 24
Tarih: 19,01,2013 Gazanfer Fransa der ki
Ben Gazanfer fransa dan megahairtrans ıcın ılk gorusmemı yapıp gunu aldıktan sonra turkıyeye geldım benı hava alanından cok ıyı karsıladılar gulten hanım benı kendı ozel arabasıyla karsılattı soforu benı otele goturdu ordan ertesı gun hastahaneye geldık sabah amelıyata gırdım hıc bukadar kolay olacagını dusunmemıstım ama cok rahat ve kolay gectı operesyon gulten hanımın cok farklı bır teknıgı var impilantır teknıgı uyguladı bana kendıne ozel kımsenın bılmedıgı bı teknıkle operasyon cok basarılı gectı her hangı bır sıkıntı olmadı herkeze tavsıye ederım gercekten burası cok guzel personelınız bızımle cok ılgılendı herkese tesekurlerımı sunarım sıze de ayrıca cok tesekur ederımm herkesı bıran once benım gıbı buraya gelmesını ısterım gercekten cok farklı buranın farklı oldugunu sızde gelınce keşfetceksınız saç ekimi ve hersey ıcın cok teşekurler ıyı gunler dılerım 19/01/2013
Tarih: 24,11,2012 orhan canoğlu der ki
arkadaşlar ben sonunda sac sıkaştırma operasyonunu oldum.gülten hanıma cok cok teşekkür ediyorum ellerinize saglık ben cok memnun kaldım şu anda 7 gunumdeyim şimdilik harika ne agrım nede sızım var inşallah böyle gider.Resimlerimi isteyen olursa bana mail atap isteye bilirsiniz herkese saglıklı saclar ve saç ekimi dilıyorum
Tarih: 29,10,2012 Mehmed Aydemir der ki
Merhaba ben Hamburgdan Mehmet, saçlarım son 5 6 yıldır baya dökülmeye başlamıştı özellikle eşimde, işimde sıkıntılar yaşamıştım:) ve ciddi bir araştırma içine girdim çok yere baktım, inceledim. Mega hair trans’ı internette dolaşırken gördüm ve baya bi araştırdım saç ekiminde 17 yıllık tecrübelerinin olması köklü bir firma olduklarını en başından hissettirmişti bana ve en sonunda megayla anlaştım beni havaalanından gelip vip araçla aldılar ilk gün oprasyonum oldu ve hiçbişekilde acı yada kanama olmadı, ertesi günde pansumanım yapıldı ve normal hayatıma devam ettim daha sonrada tekrar kendi araçlarıyla havaalanına bıraktılar gayet profesyonel çalışıyolar yani. bence saç ekimi için gerçekten güzel bir firma. Teşekkürler
Tarih: 15,09,2012 Mehmet Çanca der ki
arkadaşlar ben bır yıl önce saç ekimi yaptırdım kim gördüyse ınanamadı böyle bir ekim yok dediler benim saçlarımı gulten diye bir arkadaş ekti eger ektiriseniz onu isteyin ellerine saglık süper yaptı allah razı olsun herkesten.
Tarih: 10,09,2012 AHMET KARYAĞDI der ki
İNGİLTERE LONDRADA KUAFÖRÜM.BİR MÜŞTERİM İSTANBULDA MEGAHAİRTRANS SAÇ EKİMi MERKEZİNDE 5 AY ÖNCE SAÇ EKTİRMİŞ.BENDE SAÇ KESİMİ YAPACAKTIM.GÖRDÜM Kİ SAÇ EKİMİ YAPTIRMIŞ.SAÇLARI UZAMIŞ VE DOĞAL GÖRÜNÜYORDU.BENDE SAÇ PROBLEMİ YAŞIYORDUM VE ÖRNEK GÖRÜNCE BENDE MEGAHAİRE BAŞVURDUM.LONDRADAN GELDİM.BANA CHOİ İMPLANTER TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ YAPACAKLARINI SÖYLEYİNCE BİR ŞEY ANLAMADIM.NESRİN HANIM BANA MEGAHAİRDE ÇOK ANLATTI İŞİ BANA VE HASTANEDE BENİ GÜLTEN HANIM KARŞILADI.DR.BEY BENİ MUAYENE ETTİ.BEN 2500 GRAFTS EKİMİ YAPTIRDIM.SAÇLARIMI SIKLAŞTIRDIM.BİR GÜN SÜRDÜ.İKİNCİ GÜNÜ BELLİ OLMUYORDU SAÇ EKİMİ YAPTIRDIĞIM.İMPLANTER TEKNİĞİ ÇOK SIK EKİM YAPABİLİYOR.UYGULAYANLAR İÇİNDE TEKNİK ÇOK AVANTAJ VE SAÇLARIM DOĞAL YÖNÜNDE EKİLDİ.BU TEKNİK İLE EKİLDİĞİ İÇİN ŞANSLIYIM.KANAMAM OLMADI.İZ YOK.ŞİŞLİK YOK.İKİNCİ GÜNÜ BİLE ŞİŞ YOK.BU TEKNİK İLE EKTİRMENİZİ TAVSİYE EDERİM.TECRÜBEM İSTERSENİZ BENİ ARAYABİLİR VE SİZE FOTOLARIMI GÖNDERİRİM SİZ KENDİNİZ KARAR VERİN..0044 788 22 27 205
Tarih: 09,09,2012 orhan canoğlu der ki
valla bende ugradim gülten hanımla konuştum ikna oldum :) ))en güzel şekilde yapıcagız dediler .Yerleri temiz güler yüzlüler arkadaş gibi konuşuyorlar fazla cekinmedim arkadaş ortamı gibi yani.Bakalım 10 ayda nasıl bir sonuc cıkacak bıraz heyecanlıyım:)) Saç Ekiminden sonra yine buralarda olucam görüşmek üzere
Tarih: 15,07,2013 mehmet belaç der ki
ben 2003 yılında megahair transa fut yöntemiyle saç ekimi yaptırdım.ozamanki doktorum syn:kemal aytuglu idi.2000tl ye.5ooo şaç ekilmişti.aradan 10 yıl geçmesine rağmen saçlarım hala güzel.fue yöntemiyle tekrar saç ektiricem.ben memnun kald
Karanlıklar Ülkesindeyim Işıklarım Hep Sende Kalmış...

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 25 Mayıs 2018, 20:40:15 »
biri bağrımdan kıl aldırabilirmiyim demiş sonra bağrı yanık gezersin ortalarda :D :D :D :D :D
usta valla bu yoruma gulmekten öldüm yeminle hangi arkadassa cok merak ettim

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 25 Mayıs 2018, 22:08:54 »
Tarih: 25.05.2018 Pagaron der ki: Reklam yapmaya çalışmak vardır reklam yapmak vardır. Bu yorum şunu gösterir "reklam yapmaya çalışma" ya daha çooooook çalışmanız lazım.

www.sacekimisonuclari.com

Saygılar...

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi forum (Mega Hair Trans)
« Yanıtla #43 : 08 Ekim 2019, 19:57:43 »
Arkadaşlar bende Mega Hair Trans ta ektirdim. Hikayem şikayetvar.com da Ali olarak. Sizlerden buranın gerçek adresini bilen varmı bana bunların gerçek adresi lazım. Maalesef şu ana kadar internetten ve bana verdikleri garanti belgesindeki adres dahil beş tane var. Araştırmalarım sonucu bunların ya hepsi yanlış yada resmi evrakları yanlış adres diye geri çeviriyorlar. Bu arada yanlış adresleri gibi her yerde sahte yorumları doldurmuşlar. Google Haritalara bir bakın. Gerçek adreslerini bilen varsa gerçekten herkese yardımcı olursunuz. Selamlar.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #44 : 08 Ekim 2019, 21:45:52 »
türkiye'nin, yıllık bir milyar dolarlık ciroyla dünya lideri olduğu alan. kıldan tüyden işler bizden sorulur.😂

Facebook Twitter Instagram