Gönderen Konu: Saç ekimi forum  (Okunma sayısı 12463 defa)

kafabikarışık

• Full Member
Ynt: Saç ekimi forum
« Yanıtla #16 : 17 Mayıs 2018, 09:26:47 »
Ürün yerleştirmeye gel :D
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 17 Mayıs 2018, 17:24:54 »
2018 reklam ödülünü Hintell reis bu kadına vermişti vuyrunuz :)) https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2981.0

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Mayıs 2018, 22:18:08 »
Evet arkadaslar bende saclarimi mega hair trans da gülten hanima ektirdim. Sizlere oncesi sonrasi fotolari atıyorum.  Sizlere de tavsiye ederim.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Mayıs 2018, 22:21:42 »
O yeahhh  :o

soraro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Mayıs 2018, 23:33:36 »
Gülten ablanın son ekiminin fotosu basına sızdı. Kusursuz ön çizgi vahşi fauller 😂😂😂

avenobiddo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 18 Mayıs 2018, 00:13:26 »
şu konu silinse artık . Bişey varmış gibi girip bakıyorum her seferinde troll yorumlarla karşılaşıyorum :D

Orhan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Mayıs 2018, 14:49:17 »

Saç ekimi operasyonumu ben  Mega Hair Trans  da yaptırdım. Burası  ile 6 ay önce tanıştım saçlarımda çok fazla açıklıklar vardı hoş görünmüyordu bu durum da beni rahatsız ediyordu, sürekli kafama takılıyordu. Sonunda ekim yaptırmaya  karar verdim ekimim DHİ yöntemi ile gerçekleştirildi toplamda sekiz  saatlik bir operasyon geçirdim. 4500 grefts kök ekildi. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ekim sonunda saç ekimi garanti belgesi verildi. Mega Hair Trans ailesine çok teşekkür ederim. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Mayıs 2018, 14:57:10 »

Saç ekimi operasyonumu ben  Mega Hair Trans  da yaptırdım. Burası  ile 6 ay önce tanıştım saçlarımda çok fazla açıklıklar vardı hoş görünmüyordu bu durum da beni rahatsız ediyordu, sürekli kafama takılıyordu. Sonunda ekim yaptırmaya  karar verdim ekimim DHİ yöntemi ile gerçekleştirildi toplamda sekiz  saatlik bir operasyon geçirdim. 4500 grefts kök ekildi. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ekim sonunda saç ekimi garanti belgesi verildi. Mega Hair Trans ailesine çok teşekkür ederim. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Ekilen saçları enseden mi aldılar?

gkhn78

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 24 Mayıs 2018, 15:09:36 »
Sloccer en çok senin akıl dolu yorumlarına gülüyorum kardeşim  ;D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Mayıs 2018, 15:47:03 »
Sloccer en çok senin akıl dolu yorumlarına gülüyorum kardeşim  ;D

Gulebiliyor olman kendini sansli hissetmen icin iyi bir sebep kardesim..

mesaji okuyan fakat mesaji alamayan okadar cok kisi var ki.. Gunluk hayatta bu sebeple cok zorlaniyorum , isler cozulemez bir hal aliyor, tam o noktada Aptala Yatiyorum, izdivac programi kalitesinde kisa ve "ozne+nesne+yuklem" diziliminde cumleler kurmak zorunda kaliyorum.Bir bakmisim hersey yoluna girmis:)

Samanbaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 24 Mayıs 2018, 16:54:16 »
Bu gulten hoca koltuk alti ve bağrımın killarindan alip ekim yapabiliyor mu arkadaşlar

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 24 Mayıs 2018, 17:34:32 »
Vay be enseden alınıyormuş meğerse saçlar biz de salak gibi kolumuzun kıllarını kafamıza ektirdik :) burada enayi yok kardeş sen bi uza bence :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 24 Mayıs 2018, 19:41:50 »

Enseden alınması şuan beni çok şaşırttı biz apış arasından aldırdık çok gelişmiş bir teknoloji sanırım.
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 24 Mayıs 2018, 20:18:37 »
Ahahahah bu konu silinmesin cok iyi yaa  ;D o degilde gercekten enseden mi alinmis 🙈🙈🙈

Facebook Twitter Instagram