Gönderen Konu: ASMED - Dr. Koray Erdoğan / 5057 Graft  (Okunma sayısı 45012 defa)

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ASMED - Dr. Koray Erdoğan / 5057 Graft
« : 15 Mayıs 2018, 23:47:44 »
2015'te kararımı vermiştim; özellikle yabancı forumlardan araştırarak, o zaman bu forumda pek yoktu Koray hocanın ekimleri. Türkiye'de en iyilerden geçen dört-beş isimle yüzyüze görüşmüştüm ama Koray hocanın olaya bilimsel/matematiksel yaklaşması özellikle çok etkiledi beni. Artık başka bir seçenek dahi kalmamıştı kafamda. Özel sebeplerden ötürü 3 sene nasip olmadı, nasip 3-4 Mayıs'a imiş.
Koray hoca ve ekibini herkes o kadar anlattı ki; hepsi doğru ama ben şöyle diyeyim oraya gittiğim her defasında, yıkamalar da dahil, ordan ayrılmak istemedim resmen. Hayatımda gördüğüm en disiplinli kurumlardan, her şey dakik, her şey planlı ve programlı. Randevunuz yoksa asla programını bozup , randevusuz gelenle ilgilenemiyor Dr.Koray. Ordayken şahit oldum, bir gurbetçi gelmişti, yardımcı olamadılar. Asmed ekibi işindeki başarısını biliyoruz hepimiz ama o güleryüzleri, ilgileri öyle muazzam ki; asla ve asla yapmacık da değil bunu çok rahat farkediyorsunuz.
Hintell "yeter artık aç konuyu" demesin de diye bunları hızlı hızlı yazıyorum, eklemeleri daha sonra yaparım konu içerisinde. 😀

Gelelim ekim mevzusuna...
Açıklık fazla, saç telleri ultra ince 40 mikron(Koray hocanın çok ekimini inceleledim, 40 mikron başka hiç görmedim yurtdışı forumlar da dahil.
40 mikron olunca ne değişecek hoca hepsini anlatmıştı 2015'te: Cm2 'ye ekmesi gereken miktarı arttıracaktı, bu da doğal olarak 5000 grafti front ve mid bölgede kullanması demekti. Vertex pas geçtik ve hocanın kararının doğru olduğu aşikar. (Saç analizimde ortalama beklenenden yüksek çıktığı için , ilk düşünülenden biraz daha geriye doğru da ekim planladı hoca)
Aynı graft sayısı için konuşursak ,çoğu insandaki 55-60 mikron saç kalınlığı, 40 mikrona göre 1.5 kat civarı daha yoğun olacaktır malumunuz. Yapacak bir şey yok saçım bu, kedi tüyü denilen cins:)

İçim o kadar rahat ki; benim malzemeyle daha iyi bir ekim yapacak yer olduğunu düşünmediğim için, olacak sonuç=olabilecek en iyi sonuç olacaktır Dr.Koray ve ekibi sayesinde.

Evet bir çok Dr. Koray ekimine nazaran, görüntüde sizlere daha başarısız geleceğinin farkındayım saç kalınlığımdan ötürü( moralimi bozmayın süreçte:) )ama bu benim saçım benim malzemem sonuçta, bunu en iyi doktor ve ekibinin ellerine bıraktım.

İnşallah sorunsuz atlattığım bir süreç olur.

Eklemeyi  unutmuşum: 10 sene önce sözde 1900 graft ekimim olmuştu, kafada kalanların çoğu onlar, hoca bunların da 1000'e yakın şu an kafanda olanlar demişti. Kendi saçlarım ds dökülünce iyice kel olduk:)  İsmi pek geçmeyen bir yerde çok araştırmadan aldığım yanlış bir karardı. Aldıkları graft sayısı az olmasına rağmen dönoru iyi kullanmamışlardı, şidmi 5057 graft aldı Dr. Koray onların aldığından daha az alınmış gibi.

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Dr. Koray Erdoğan / 5057 Graft
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2018, 00:07:41 »
Ekim öncesi

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2018, 00:10:54 »
Ekim öncesi planlama sonrası

Önceki ekimden kaynaklı çok az graft kullanmalarına rağmen kötü yapmışlar homojen almadıkları için mi yoksa mikromotoru doğru kullanamadıkları için midir bilemem.

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2018, 00:13:42 »
Operasyon

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2018, 00:19:17 »
Kabuk döktüğüm 10. gün flaşlı ve flaşsız
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2018, 00:39:37 Gönderen: mazot »

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2018, 00:28:13 »
Torunlar geldikçe geliyor :) Öncelikle hayırlı olsun inşallah güzel bir sonuç ortaya çıkacaktır. 40 micron çok ince saç teli kalınlığı için. Koray Hoca gibi bir doktora kendinizi emanet etmeniz çok yerinde olmuş. Çünkü bu saç yapısıyla iyi sonuç almak her yiğidin harcı değil. Ancak 2.31 gibi iyi bir oran var saç teli ortalamasında. Bugüne kadar gördüğümüz Asmed ekimlerinden farklı bir durum söz konusu saç kalınlığı sebebiyle. Sürecin devamını merakla bekleyeceğim. Tekrar geçmiş olsun operasyon süreci hepimizde olduğu gibi sizin de güzel geçmiş. İnşallah bütün süreç olumlu devam eder.
The World is Yours

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2018, 00:51:13 »
Detaylı özenli bir konu eline sağlık hayırlı olmasını dilıyorum herşey harika planlamış ve çok güzel duruyor operasyon.

Bu konuda hassas olduğunu bildiğim için senin konuna söz verdiğim gibi daha özenli davranacağım..

Ben olabilicek en güzel sonucu alıcağına inanıyorum sende inanmışşsın zaten hayırlı uğurlu olsun.

İlk mesajı benim yazmamı istemissin ama Tony montana bu hızlı adam :) yapcak bişey yok:)
Global Moderator

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2018, 04:26:20 »
Ekimin hayırlıolsun saç yapın benimkine çok benziyor bundan 8 ay kadar önce bende koray hocayla görüşmüştüm ve saç tellerimin inceliğinden dolayı ekimi ertelemek durumunda kalmıştım ama seni görünce bi cesaret geldi sanırım yakın zamanda tekrar bi randevualıp görüşmeye gidicem.Ben finas kullandım son 7 aydır ve netbi hacim ve kalınlık görüyorum  yan etkilerini hissetmiyorum.Sen herhangi bişey kullandın mı yada kullanıyomusun?Sonucunu merakla takipediyorum umarım herşey istediğin gibi olur.Bu arada asmed için yazılıcak okadar çok şey varki gerçekten onlar bi harikalar...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2018, 08:18:43 »
Ekiminiz hayırlı olsun.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2018, 10:21:16 »
Hayırlı olsun.Total greft sayınız kaç biliyor musunuz?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2018, 10:23:48 »
Tmm yazıyormuş şimdi gördüm k.bkmayn

gulfstarmec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2018, 11:47:06 »
Ekimin hayırlı olsun. Alabileceğin en iyi sonucu alacağından eminim.

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2018, 11:55:48 »
Aşağı yukarı benzer dökülmem var. Hayırlı olsun, böyle bir açıklıkla Koray Hoca doğru bir tercih.  Yakından takip ediyorum başlığı.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Mayıs 2018, 11:57:53 »
Sonucun guzel olcak bence tartisilmaz bosuna karamsarliga gerek yok  saclar bomba olcak

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Mayıs 2018, 12:36:10 »
Ekiminiz hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram