Gönderen Konu: Dr.kaan pekiner..1883 greft ..11-12 mayıs 2018  (Okunma sayısı 21841 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.kaan pekiner..1883 greft ..11-12 mayıs 2018
« Yanıtla #106 : 30 Haziran 2019, 23:03:57 »
Bunuda şuan çektim sizin için

En azından ayakbaşparmagındaki kılları görebildiğimiz netlikte bir Ekim alanı fotosu paylaşaydın...

Yada direk “benim Ekim patladı arkadaslar” yaz daha kolay, böylesi sanada zahmet bizede eziyet.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 30 Haziran 2019, 23:46:42 »
anlamakta zorluk çektiğim şey neden ısrarla forum kurallarına uymayan foto koydugunuz hayır yani nasıl foto atılması gerektiğinide çok iyi biliyorsunuz tecrübeli birisiniz bu forumda atın ki bizde kaan hocayı değerlendirelim zaten çok vakası yok hocanın. ve sizde bi doktorsunuz etiğin ne olduğunu iyi bilirsiniz lütfen ekim bölgesinin net bir fotografını atın ki ekimin başarısını değerlendirelim
Etik ve vizyon sahibi olmak zira zor meşakat , sevgili konuyu açan doktor arkadaşımız ilk ekimini yaptırdığı yer için etik,vizyon ve meslek ahlakı açısından radikal bir şekilde eleştirmişti ilk ekimindeki sonucu haklılığı tartışılır ama mesele bu değil. absurd olan bir durum var ki  etik ahlak ve objektiflik konusunu çok irdeleyen bir kişi olarak forum konu paylasma etiğinin dışına cikmasi doktor Ali Bey'in ilk Ekim'de eleştirdiği üstünde durduğu konularda kendisininde çok eksik kaldığını gösteriyor.bilip bilmemezlikten gelen tutumunu ben şahsen gozlemlediklerime bağlıyorum
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2019, 23:53:18 Gönderen: Martineden1903 »

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 30 Haziran 2019, 23:47:46 »
Sanırım arkadaş sadece tepe ekimi yaptırmış ben neden tepki verildiğini anlamadım önlerde ekim olmamışki zaten direk tepeyi çekmiş

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 01 Temmuz 2019, 00:34:11 »
Hocam normal ışıkta bir resim çekmek neden bu kadar zor bu arada ilk ekim fotoların gayet net çekmişsin  Hlc de de ekim yaptırdığın zaman çatır çatır çekip paylaşıyordun tepe ekiminde zaten kimse aşırı sık bir ekim beklemez normal bir resim lütfen artık.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 01 Temmuz 2019, 04:19:54 »

En azından ayakbaşparmagındaki kılları görebildiğimiz netlikte bir Ekim alanı fotosu paylaşaydın...

Yada direk “benim Ekim patladı arkadaslar” yaz daha kolay, böylesi sanada zahmet bizede eziyet.
yok dostum patlamadı..öndeki alan ile arkadaki alan aynı büyüklükte ama 3 te biri oranında greft ekildi..uzun süredir foruma girmedim..resimlerime bakarken arkadan çekilen resimlerimi görünce foruma atayım dedim..ama kıtamet kopmuş..kıyameti koparanlar taraflı bilinçli yapıyor bunu..sonra bende o an evde yeni resim çektirttimki onuda koydum..evet biraz karanlık çıkmış ama zaten akşam çektim onuda..yarına inşallah gün ışığında tepeyi çektirtecem..ön tarafın resmini kendim çekebiliyorum ama tepe için kendim çekemediğimden sorun oldu..

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 01 Temmuz 2019, 04:41:45 »
öncelikle merhaba kötü niyetli yorum yaptığını düşünmüyorum burda herkesin ama sizde biliyorsunuz bu forumda amacımız tarafsız net fotoğraflar paylaşıp insanlara fikir bilgi vermek maalesef sizin fotoğraflarınız ters ışıkta aşırı karanlık söyle örnek vereyim bu tur ışıkta benim 4.ayda saçlarım sanki 18yasındaki saclarım gibi duruyordu ama normal ışıkta bildiğin seyrek kel gibi yani forumda bu tür fotoğraflarda paylasın tabikide ama net fotoğraflarda paylasınki ektircek arkadaşlara yardımımız dokunsun bu fotoğraflardan hiç bir şey anlaşılmaz benim görüşüm yakından bi flashlı bir de güneşin ısığında  yakından cekilen fotoğraf paylaşılması iyi olur

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #112 : 01 Temmuz 2019, 07:29:55 »

.ama kıtamet kopmuş..kıyameti koparanlar taraflı bilinçli yapıyor bunu...evet biraz karanlık çıkmış ama zaten akşam çektim onuda..

Özür dilerim ama gerçekten cok güldüm  :)

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 01 Temmuz 2019, 08:31:46 »
Israrla düzgün foto atmamak birde rastgele çekip atıyorum iması :D bu forumun amacı üyelere süreç hakkında detaylı bir veri sağlamak yani sizin ekiminize bakıp ektirdiğiniz yeri sağlıklı bir biçimde değerlendirmek. Yoksa pohpohlamak değil ama forumun yüzde 90 böyle malesef

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 01 Temmuz 2019, 09:15:50 »

yok dostum patlamadı..öndeki alan ile arkadaki alan aynı büyüklükte ama 3 te biri oranında greft ekildi..uzun süredir foruma girmedim..resimlerime bakarken arkadan çekilen resimlerimi görünce foruma atayım dedim..ama kıtamet kopmuş..kıyameti koparanlar taraflı bilinçli yapıyor bunu..sonra bende o an evde yeni resim çektirttimki onuda koydum..evet biraz karanlık çıkmış ama zaten akşam çektim onuda..yarına inşallah gün ışığında tepeyi çektirtecem..ön tarafın resmini kendim çekebiliyorum ama tepe için kendim çekemediğimden sorun oldu..

Kendi kendine tepe fotoğrafı çekemiyor musun?

Hem el becerisi anlamında sıkıntıların var, hemde yazılanları idrak noktasında.

-senin tabirinle “kıyametin neden koptuğunu” algılayamadı isen idrak etme husunda bir problem var demektir. Son paylaşım yaptığın fotoların ya extra ters ışık yada çiçek böcek fotoğrafları.

-kendi kendine bu fotoğraflardan daha iyisini çekemiyor , bunun İçin gerçekten birine ihtiyaç duyuyorsan (siz daha iyi bilirsiniz) ortopedik bir probleminiz olmalı.. bu saydıklarım en iyi ihtimaller.. daha kötü ihtimaller var onlardan bahsetmiyorum bile.

Çok mu zor ya tepeden net Işıkta bir foto paylaşmak.

Bunu kimsenin desteğine ihtiyaç duymadan , kendiniz de yapabilirsiniz. Ben size güveniyorum başarabilirsiniz Doktor bey.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 01 Temmuz 2019, 10:49:38 »
Ben Ali Hocamızın etik değerlerinin sorgulanmasını yanlış buluyorum zira HLC ekimini asansör ışığında paylaşan Hocamız elbette bu ekimde de net fotoğraflar paylaşmıştır sorun onda değil bizlerde kusura bakmayın.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 01 Temmuz 2019, 11:06:36 »
Ben Ali Hocamızın etik değerlerinin sorgulanmasını yanlış buluyorum zira HLC ekimini asansör ışığında paylaşan Hocamız elbette bu ekimde de net fotoğraflar paylaşmıştır sorun onda değil bizlerde kusura bakmayın.
dostum kendi başına asansörden tepeden çekemezsin..bu çektiğim fotoları forum için çekmemiştim.resimlerde görünce foruma koydum

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 01 Temmuz 2019, 11:07:29 »
Bugünkü son hali

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 01 Temmuz 2019, 11:31:19 »
Yawaş yawaş mutlu Sona dogru ilerliyoruz hocam.. böyle daha heyecanlı oluyor açıkcası..

Ben beğendim gayet güzel olmuş

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 01 Temmuz 2019, 11:33:48 »
Bugünkü son hali
abi öncelikle yorumu lütfen yanlış anlama ben bu fotoğrafları tek elimi kullanarak çektim misal aynı şekil arkadan vertexte cok rahat çekiliyor ve çok basit  bu arada gidişat iyi abi hayırlı olsun şimdiden

Facebook Twitter Instagram