Gönderen Konu: Donör Bölgem/ Açık Alanım/ greft tahmini/ degerli yorumlariniz?  (Okunma sayısı 2747 defa)

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaptıracağın kişilere göre değişir ama bence tek ekimle hallet.2 ayrı ekim yaptırmanında garantisi olmadığı gibi çok fazla bir avantajı olacağınada şahsen inanmıyorum.işi bilen ekimciler tek bir ekimle halledebilir ve bu dertten seni kurtarabilir.iki ekim demek 2 sene demek bu süreçte psikolojinde bozulabilir.gaza gelip iki ekimi basite almayınız.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkür ederim cevabınız için. başka arkadaşların yorumunu da almak isterim.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ayılabileceğim bütçe ile alakalı
1 koray erdoğan
2 hakan doğanay
3 şahin çelik.
1 ile 2 'de tek seferde biter
3 de 2 seans da biter ama sonuç iyi fiyat çok ama çok makul olur...

dr.ferhadyildiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç olur, sağlık olsun...
    • Dr. Ferhad YILDIZ
Merhabalar;

Donör bölgeniz fotoğraflardan görünen kadarı ile yeterli gözüküyor. Ön hattınızın ufak bir dokunuşa ihtiyacı var, asıl ekim yoğunluğu tepe kısma verilecek. 1 seans tüm alana ekim için yeterli olur gibi duruyor.

Şimdiden sağlıklı bir süreç geçirmeniz dileği ile...
Yazmış olduğum yorumlarda / yanıtlarda kişisel görüşlerimi, tecrübelerimi belirtmekteyim. Bilgiler tavsiye niteliği taşımaz. Sağlık ile ilgili her durum branş uzman hekim danışmanlığı gerektirir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence açıklığın hiç az değil... gizli kelsin bence mevcutlarda misafir gibi .. tabi kendi sacını en iyi sen tanırsın.. sence nasıl durum?

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cevaplarınız icin tesekkur ederim.

Gizli kel degilim; baya baya gitmis yani. Onun farkındayim.

Ekim merkezi olarak estemylife dusunuyorum.

Prp de yaptiracagim.

Proscar 1/4 e de basladim.

Az da olsa dokulmem devam ediyor ama beklemek istemiyorum daha fazla. Yas 28.

Benim de onceligim ust kisim. On çizgiyi geride tutturup tepe kisimda daha sık bir ekim plani dusunuyorum. Tabi burada ekim merkezi ne der ona bakmak lazim.

PagaroN

• Hero Member
Merhaba
Durumunuzu nw4 veya nw5 olarak ifade edebiliriz. Dökülmeniz devm ediyor bu durumda nw5 ve ilerleyen zamanda nw6 olacak gibi.
Dökülme evrenizin yavaşlaması gerekiyor. Tabiki ekim için geç kalmadınız ama beklemekte bana göre boşuna.
Bu durumunuzda ekim yaptırmak nw7 olacağınız zaman ekim yaptırmaktan daha mantıklı.
Donör durumunuz gayet iyi.
Ekim için düzgün ve özenli bir plan ile gayet başarılı bir ekim yapılabilir.
Karar size kalmış tabi.
Ekim önvesi Prp tavsiye etmiyorum. Bana göre ekilecek saçların daha iyi tutması için yapılan bu işlemin bir avantajı yok.
Selamlar...

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar merhaba arkadaslar;

Bugun estemylife ile gorustum; prp yaptirdim. 40 gun sonraya tarih aldim.

Sizin de dediginiz gibi; donor bolgemin iyi oldugunu ama on bolgede bulunan saclarin zayif oldugunu ve zamanla kaybedecegimi soylediler. O yuzden de o kismi da guclendirerek ve o on bolgenin zayiflayacagi ongorusuyle on bolgeye 2500 ve ciktigi greft kadar arkaya giderek yapacaklarini; gelecek sene ise; ilk ekimin durumuna gore; 2. Bir ekim gerekebilecegini soylediler.

Ayrica on cizgi hattimin mevcut uc cizgimden 1 cm asagindan başlatacaklarını soylediler.

Samimi ve realistik buldum. Siz ne dersiniz?

PagaroN

• Hero Member
Tekrar merhaba arkadaslar;

Bugun estemylife ile gorustum; prp yaptirdim. 40 gun sonraya tarih aldim.

Sizin de dediginiz gibi; donor bolgemin iyi oldugunu ama on bolgede bulunan saclarin zayif oldugunu ve zamanla kaybedecegimi soylediler. O yuzden de o kismi da guclendirerek ve o on bolgenin zayiflayacagi ongorusuyle on bolgeye 2500 ve ciktigi greft kadar arkaya giderek yapacaklarini; gelecek sene ise; ilk ekimin durumuna gore; 2. Bir ekim gerekebilecegini soylediler.

Ayrica on cizgi hattimin mevcut uc cizgimden 1 cm asagindan başlatacaklarını soylediler.

Samimi ve realistik buldum. Siz ne dersiniz?
Hayırlı olsun. 40 gün sonra paylaşımını bekliyoruz.

Facebook Twitter Instagram