Gönderen Konu: hisar hastanesi / estemylife Hasan akıl / 31.03.2018 4100 greft yaş 28  (Okunma sayısı 7626 defa)

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba geçmiş olsun.
Evet doku küsmesi olayı biraz fazla alana yayılmış gibi ancak Prelude de söylemiş onun konuyu incele onun da benzer durum söz konusuydu 4.5- 5 . aya toparladı. Benim operasyonda da oldu küsme olayı ancak bugün 4. aya girdik yavaş yavaş oda toparladı  senin operasyon daha çok yeni donör de şok geçirebiliyor umarım senin ki de toparlayacaktır. Cildini nemlendirmenin yollarını bulmak gerekli diye düşünüyorum.
Geçmiş olsun size de umarım istediğimiz gibi süreç devam eder ve kapanır. Doktorun dediğinde bu yönde ama o bekleme süresi ve dışarıda aldığım olumsuz yorumlar beni baya etkiledi bu sebeple burada paylaşım yapıyorum ve sağolsun platformdaki arkadaşların hepsi iyi dilekleri  moralimi yerine getirdi.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
  kötü duruyor Allah yardımcınız olsun Dikkatsiz hasarlı bir alım olmuş diye düşünüyorum tamamen düzelmiyor uzatınca kapatıcılık sağlıyor bence bu gibi vakalar ve ikinci bir ekim sansınız artık olmadığını düşünüyorum. Tekrar geçmiş olsun. Donör bölgesinin Operasyon öncesi fotografı varmı?
Ben senin kadar olumsuz bakmıyorum şu anda. Bir çok insanın yaptığı yorumlarda ve doktorun söylemi düzeleceği yönünde , bu platformu kullanma sebebim burada aynı sorunları yaşayan insanların olması ve destek amaçlı. Fotoğraf Yok ne yazık ki !! Yorumunuz için teşekkür ediyorum  :)

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam GaziTurgay. Firsatini bulunca efe20 akadasimizin konusuna gir bir bak. Aynen sende oldugu gibi, hemen hemen tam ayni bölgede, bir sorun yasamis. Baslangica bak, bide sonucuna bak... cok sükür hicbir sorun kalmamis.
Bir çok arkadaşın operasyonlarını takip ettim ve olumlu sonuçları beni de mutlu etti moralimi düzeltti gerçekten. Teşekkür ediyorum verdiğiniz destek için.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar olumsuz konuşup moral bozmaya gerek yok yeni bir ekim Durum hoş degil farkındayım ama Yorum yaparken karşınızdakı insanında bilip bilmeden piskolojisini bozmayın ben düzeleceğini düşünüyorum umarım ekimde güzel sonuçlanır hayırlısı olsun. Zaten benzer vakaların forumda örnekleride görüp morel kazanmıştır arkadaşımız.
Kesinlikle o örneklerden sonra paylaşım yapmaya karar verdim olumlu veya olumsuz bütün yorumlar yaşadığım baskıyı azaltıyor emin olabilirsiniz. Size de teşekkür ediyorum verdiğiniz destek için.

brl41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun aynı yerde senden 15 gün önce bende ekim yaptırdım suan 2 ay oldu toparlamasını bekliyorum bende ama süreç yavaş işliyo banada 100 kişiden 3 ünde görülüyor dendi🙁 bekliyorum düzelmesini. Avesin tablet ve saç serumu haricinde bişey kullanıyormusun

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun aynı yerde senden 15 gün önce bende ekim yaptırdım suan 2 ay oldu toparlamasını bekliyorum bende ama süreç yavaş işliyo banada 100 kişiden 3 ünde görülüyor dendi🙁 bekliyorum düzelmesini. Avesin tablet ve saç serumu haricinde bişey kullanıyormusun

100 kişiden 2 kişi burda 3 cüsü nerde acaba ozaman:)

Çok geçmiş olsun tekrardan.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

brl41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar herkese farklı şampuan tablet ve saç serumu tavsiye edıyor girişe kocaman avesin ürünleri koymuşlar ondan satıyorlar ne iş anladım senin saç greftini alan erkek mi

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Size de geçmiş olsun umarım kısa süresi düzelir resimlerinize baktım !!  Üçünçü arkadaş çekinşyor galiba onu da bekliyoruz ))))
Xpecia tablet
Coraspin
Hair-forte sprey kullanıyorum bende
Evet erkekti ismi Ahmet biraz irice bir arkadaştı

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

100 kişiden 2 kişi burda 3 cüsü nerde acaba ozaman:)

Çok geçmiş olsun tekrardan.

Çok teşekkür ederim geçer umarım yakında !

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
gecmis olsun hocam bende ayni yere ekim yaptirdim alimi bayan yapmisti sanirim adi ayseguldu. insallah cabuk toplar ama dert etmeyin forumda sizin gibi olan ekimlerin toparladigini gorduk. argan yagi kullanacaksaniz saf olmasina dikkat edin soguk sıkım corekotu yagi ile karistirip sadece doku kusmesi olan yere uygulayin.

brl41

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saf argan yağını nerden bulabilirim birde ben avesin şampuan , tablet , ve saç serumu kullanıyorum bunları değiştirsem mi?

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gecmis olsun hocam bende ayni yere ekim yaptirdim alimi bayan yapmisti sanirim adi ayseguldu. insallah cabuk toplar ama dert etmeyin forumda sizin gibi olan ekimlerin toparladigini gorduk. argan yagi kullanacaksaniz saf olmasina dikkat edin soguk sıkım corekotu yagi ile karistirip sadece doku kusmesi olan yere uygulayin.
Size de geçmiş olsun inşallah sonuç istediğiniz gibi olur. Burada arkadaşların resimlerini gördükten sonra içeme su serpildi benimle aynı problemi yaşayan arkadaşların sonuçları gerçekten güzel ve öneriler tavsiyeler oluyor size de çok teşekkür ediyorum hem desteğiniz hem de tavsiyeniz için)). Araştırıyorum şu anda eğer sizin önerdiğiniz bir marka olursa sevinirim tekrar çok teşekkür ederim

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saf argan yağını nerden bulabilirim birde ben avesin şampuan , tablet , ve saç serumu kullanıyorum bunları değiştirsem mi?
Bence doktora danışmanda Gerekiyor ilaç konusunu

Facebook Twitter Instagram