Gönderen Konu: hisar hastanesi / estemylife Hasan akıl / 31.03.2018 4100 greft yaş 28  (Okunma sayısı 7623 defa)

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum. Doktorunuzla bu konuyu konuştunuz mu? Hakkınızı yasal yollardan arayacak mısınız?
Çok teşekkür ederim. Doktora gittim tabii ki prp için verdikleri cevap hep aynı “ 100 KİŞİDEN ÜÇ KİŞİDE BU SONUÇ OLUYOR ZAMANLA DOLACAK” takip ettiğim kadarıyla bazı arkadaşlarda kapanma olmuş eğer istediğim gibi olmazsa hukuksal olarak elimden geleni elbette yapacağım.
Geçmiş olsun.Bende de daha sıkıntılısı oluşmuştu. 4-5 ay gerekiyor toparlaması için, ama toparlıyor.
Paylaştığınız resimleriniz var mı acaba görmek isterim.

konunun linki veriyorum. sanırım çok soruya cevap verecek bir paylaşımdır. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2368.msg100142#msg100142
Gönderdiğiniz link sonuçlarını daha önce de incelemiştim , geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Gerçekten çok iyi toparlamış donör bölge. Ayrıca kullandığınız bir ürün var mı acaba ? Argan yağı kullanmayı düşünüyorum ben.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum. Doktorunuzla bu konuyu konuştunuz mu? Hakkınızı yasal yollardan arayacak mısınız?
Çok teşekkür ederim. Doktora gittim tabii ki prp için verdikleri cevap hep aynı “ 100 KİŞİDEN ÜÇ KİŞİDE BU SONUÇ OLUYOR ZAMANLA DOLACAK” takip ettiğim kadarıyla bazı arkadaşlarda kapanma olmuş eğer istediğim gibi olmazsa hukuksal olarak elimden geleni elbette yapacağım.
Geçmiş olsun.Bende de daha sıkıntılısı oluşmuştu. 4-5 ay gerekiyor toparlaması için, ama toparlıyor.

konunun linki veriyorum. sanırım çok soruya cevap verecek bir paylaşımdır. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2368.msg100142#msg100142
?

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Gönderdiğiniz link sonuçlarını daha önce de incelemiştim , geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Gerçekten çok iyi toparlamış donör bölge. Ayrıca kullandığınız bir ürün var mı acaba ? Argan yağı kullanmayı düşünüyorum ben.

20 günden itibaren argan yağı kullandım,halen devam ediyorum haftada 2 gün. çok faydasını gördüğümü düşünüyorum. arganın çok çakması oluyor, araştırıp bilinen kaliteli bir marka almayı öneririm,

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi marka kullandınız siz acaba ?

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

prof ibrahim saraçoğlu internet satış sitesinden aldım. profsaraçoğlu diye geçiyor sitesi. ayrıca gratis ve watsoon mağazalrında da kaliteli olanlar var.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

prof ibrahim saraçoğlu internet satış sitesinden aldım. profsaraçoğlu diye geçiyor sitesi. ayrıca gratis ve watsoon mağazalrında da kaliteli olanlar var.
Çok teşekkür ediyorum bende kullanmaya başlayacağım.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Rica ederim. Tüm kafaya kullandım ben, donör ve ekim bölgesi. Avuç içerisinde 20 sn ovalayıp ısıtıp, sonrasında 1dk masaj yaparak tüm kafaya 2dk masaj şeklinde uygulanmasını öneririm.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Rica ederim. Tüm kafaya kullandım ben, donör ve ekim bölgesi. Avuç içerisinde 20 sn ovalayıp ısıtıp, sonrasında 1dk masaj yaparak tüm kafaya 2dk masaj şeklinde uygulanmasını öneririm.
Tekrar teşekkür ederim 😊

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun umarım düzelicek bir durumdur merkezin dediği şekilde
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam kötü duruyor inşallah düzelir .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba geçmiş olsun.
Evet doku küsmesi olayı biraz fazla alana yayılmış gibi ancak Prelude de söylemiş onun konuyu incele onun da benzer durum söz konusuydu 4.5- 5 . aya toparladı. Benim operasyonda da oldu küsme olayı ancak bugün 4. aya girdik yavaş yavaş oda toparladı  senin operasyon daha çok yeni donör de şok geçirebiliyor umarım senin ki de toparlayacaktır. Cildini nemlendirmenin yollarını bulmak gerekli diye düşünüyorum.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
  kötü duruyor Allah yardımcınız olsun Dikkatsiz hasarlı bir alım olmuş diye düşünüyorum tamamen düzelmiyor uzatınca kapatıcılık sağlıyor bence bu gibi vakalar ve ikinci bir ekim sansınız artık olmadığını düşünüyorum. Tekrar geçmiş olsun. Donör bölgesinin Operasyon öncesi fotografı varmı?
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2018, 13:30:24 Gönderen: Drarda »

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selam GaziTurgay. Firsatini bulunca efe20 akadasimizin konusuna gir bir bak. Aynen sende oldugu gibi, hemen hemen tam ayni bölgede, bir sorun yasamis. Baslangica bak, bide sonucuna bak... cok sükür hicbir sorun kalmamis.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar olumsuz konuşup moral bozmaya gerek yok yeni bir ekim Durum hoş degil farkındayım ama Yorum yaparken karşınızdakı insanında bilip bilmeden piskolojisini bozmayın ben düzeleceğini düşünüyorum umarım ekimde güzel sonuçlanır hayırlısı olsun. Zaten benzer vakaların forumda örnekleride görüp morel kazanmıştır arkadaşımız.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2018, 14:00:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam kötü duruyor inşallah düzelir .
İnşallah kapanır , iyi dilekletiniz için teşekkür ediyorum  :)

Facebook Twitter Instagram