Gönderen Konu: hisar hastanesi / estemylife Hasan akıl / 31.03.2018 4100 greft yaş 28  (Okunma sayısı 7632 defa)

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar... 38 gün önce saç ektirdim ve bu platformu sonrasında keşfettim biraz geç olsa da bana da yardımcı olduğunuz içim teşekkür ederim herkese. İlaç olarak harı-forte xprcia ve coraspin kullanıyorum şampuan olarak da ducray anaphase + kullanmam önerildi doktor tarafından. Ekimden bir gün önce prp yapıldı ve bir ayı doldurunca tekrar edildi. Söylenen herşeyi kelimesi kelimesine yapmama rağmen doku küsmesi meydana geldi çok geniş bir alanda özellikle bunun için paylaşım yapıyorum diğer ekim yapacak arkadaşlara daha dikkatli doktor ve hastahane seçmelerini istiyorum!!

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden öncesi

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk gün

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gün

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgenin eski resimleri sildim bunlar güncel

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu resimlerde traş olduktan sonra , gördüğünüz gibi doku küsmesi oldu ve çok geniş alanlar. Ekim bölgesinde şok dökülme oldu ama hepsi gitmedi saçların daha sonra yine paylaşım yaparım. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

razzmatazz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum. Doktorunuzla bu konuyu konuştunuz mu? Hakkınızı yasal yollardan arayacak mısınız?

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum. Doktorunuzla bu konuyu konuştunuz mu? Hakkınızı yasal yollardan arayacak mısınız?
Çok teşekkür ederim. Doktora gittim tabii ki prp için verdikleri cevap hep aynı “ 100 KİŞİDEN ÜÇ KİŞİDE BU SONUÇ OLUYOR ZAMANLA DOLACAK” takip ettiğim kadarıyla bazı arkadaşlarda kapanma olmuş eğer istediğim gibi olmazsa hukuksal olarak elimden geleni elbette yapacağım.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2018, 13:00:54 Gönderen: GaziTurgay »

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim. Doktora gittim tabii ki prp için verdikleri cevap hep aynı “ 100 KİŞİDEN ÜÇ KİŞİDE BU SONUÇ OLUYOR ZAMANLA DOLACAK” takip ettiğim kadarıyla bazı arkadaşlarda kapanma olmuş eğer istediğim gibi olmazsa hukuksal olarak elimden geleni elbette yapacağım.
Geçmiş olsun.Bende de daha sıkıntılısı oluşmuştu. 4-5 ay gerekiyor toparlaması için, ama toparlıyor.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok kötü olmuş hocam çok üzüldüm sizin adınıza geçmiş olsun  umarım düzelir hırpalamışlar baya sizi

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun.Bende de daha sıkıntılısı oluşmuştu. 4-5 ay gerekiyor toparlaması için, ama toparlıyor.
Paylaştığınız resimleriniz var mı acaba görmek isterim.

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok kötü olmuş hocam çok üzüldüm sizin adınıza geçmiş olsun  umarım düzelir hırpalamışlar baya sizi
Çok teşekkür ediyorum umarım burada karar vermeye çalışan arkadaşlara örnek olur ve daha dikkatli seçim yaparlar!!!

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Paylaştığınız resimleriniz var mı acaba görmek isterim.

konunun linki veriyorum. sanırım çok soruya cevap verecek bir paylaşımdır. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2368.msg100142#msg100142

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ediyorum umarım burada karar vermeye çalışan arkadaşlara örnek olur ve daha dikkatli seçim yaparlar!!!

Haklısınız yaşadığınız şey zor bir durum bu şekilde dolaşmak alımı yapan ile konuştunuzmu?

GaziTurgay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Haklısınız yaşadığınız şey zor bir durum bu şekilde dolaşmak alımı yapan ile konuştunuzmu?
Yok konuşmadım.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2018, 12:46:44 Gönderen: GaziTurgay »

Facebook Twitter Instagram