Gönderen Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 2200 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 26120 defa)

kafabikarışık

• Full Member
Ynt: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 2200 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #60 : 15 Mayıs 2018, 20:47:41 »
Çok gecmis olsun kanama olmasıo bölgedeki greftler malesef zarar görmüştür. Umarım çok zayiyat yoktur.

Hintell acı gerçeği söylemiş. Ekim sonrası greftler ekildikleri yere kan ile tutunurlar. Bu yüzden kesinlikle yatarken ev içinde hareket ederken kafanıza dikkat edin diye de tembih ederler. Kanama olması greftleri yerinden oynatmış. Çıkan greftlere sanırım bir şey yapılamaz artık. Kalan kısımlar için ekim merkezinin kontrol etmesi gerekecek. Çok büyük geçmiş olsun.

Düzeltme: Ben konuyu geç gördüm :D Sorun olmaması sevindirici. Çünkü genelde kayıp olur. Hocam çok dikkat et başına ;)

Teşekkür ederim, bugün şok dökülme için verilen spreyi sıktım sarımsı bir kana benzer bi sıvı geldi iğne ucu kadar yerden.Bunun hakkında bir yorumunuz var mı? Toplam 8 gün oldu
Emin olmamakla birlikte ekim sırasında kafaya enjekte edilen serum olduğunu düşünüyorum. Çok kafana takılırsa beklemeden sor ekim merkezine.

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 15 Mayıs 2018, 21:30:42 »
İşin ilginç yanı ilhan hoca bu ekimi neden hemen kabul etti? Daha da dökülecek kısımlarınız var çünkü. Ekim için siz mi ısrar ettiniz? Özgür hocanın 4 yıl saçını ekmeyip, döküleceği yere kadar dökülmesini beklediği bir hastasıyla tanıştım.

Hocam ısrarlık bir durum yok. Hemen kabul de etmedi. Zaten bana kendiside söyledi açıklık devam edebilir diye, o sebeble ben zaten donörüde hırpalamamak adına 2300 greft ektirdim. O konuda hocanın hakkını yiyemem. Benim şu an beklentim ekilenlerin çıkması ve mevcutta olanları korumak ve kalınlaştırmak. Ekim sonucunu görmeden bence bu kafa niye ekildi demek önyargıya girmiyor mu?

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 15 Mayıs 2018, 21:34:52 »
Çok gecmis olsun kanama olmasıo bölgedeki greftler malesef zarar görmüştür. Umarım çok zayiyat yoktur.

Hintell acı gerçeği söylemiş. Ekim sonrası greftler ekildikleri yere kan ile tutunurlar. Bu yüzden kesinlikle yatarken ev içinde hareket ederken kafanıza dikkat edin diye de tembih ederler. Kanama olması greftleri yerinden oynatmış. Çıkan greftlere sanırım bir şey yapılamaz artık. Kalan kısımlar için ekim merkezinin kontrol etmesi gerekecek. Çok büyük geçmiş olsun.

Düzeltme: Ben konuyu geç gördüm :D Sorun olmaması sevindirici. Çünkü genelde kayıp olur. Hocam çok dikkat et başına ;)

Teşekkür ederim, bugün şok dökülme için verilen spreyi sıktım sarımsı bir kana benzer bi sıvı geldi iğne ucu kadar yerden.Bunun hakkında bir yorumunuz var mı? Toplam 8 gün oldu
Emin olmamakla birlikte ekim sırasında kafaya enjekte edilen serum olduğunu düşünüyorum. Çok kafana takılırsa beklemeden sor ekim merkezine.

Teşekkür ederim sordum onlarda öyle dediler sanırım ben tribe girdim birazda. Herkes mi böyle oluyor ben mi abartıyorum anlamadım

kafabikarışık

• Full Member
« Yanıtla #63 : 16 Mayıs 2018, 00:04:27 »

Teşekkür ederim sordum onlarda öyle dediler sanırım ben tribe girdim birazda. Herkes mi böyle oluyor ben mi abartıyorum anlamadım
Biraz evham oluyor hocam normal. Ama önemli olan ekim yapılan bölgeye bir süre dikkat etmek. Sonra çok güzel şeyler olacak  ;)
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 16 Mayıs 2018, 12:34:56 »

Biraz evham oluyor hocam normal. Ama önemli olan ekim yapılan bölgeye bir süre dikkat etmek. Sonra çok güzel şeyler olacak  ;)

İnşallah hocam en ufak bişeye bile takıyor insan. Ekim bölgesine dikkat ediyorum elimden geldiğince

NicholaiHel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 16 Mayıs 2018, 13:20:19 »
Fazla düşünmemek lazım inşallah çok güzel olacak sonuçların.Düşündükçe strese giriyor insan :D

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 16 Mayıs 2018, 13:44:08 »
Fazla düşünmemek lazım inşallah çok güzel olacak sonuçların.Düşündükçe strese giriyor insan :D

İnşallah diyelim ,günlerdir kabukların dökülmesini bekliyorum.Bi an önce dökülsede bende normal hayatıma dönsem.

kafabikarışık

• Full Member
« Yanıtla #67 : 16 Mayıs 2018, 16:29:16 »

İnşallah diyelim ,günlerdir kabukların dökülmesini bekliyorum.Bi an önce dökülsede bende normal hayatıma dönsem.

En geç iki hafta içinde dökülecek. Dökülmezse dökmeye çalış.
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 16 Mayıs 2018, 18:20:35 »

En geç iki hafta içinde dökülecek. Dökülmezse dökmeye çalış.

Yarın İlhan hoca kontrole çağırdı.Hem yıkama yapalım hem de bi bakalım gidişata dedi.Yarın ilhan hocayı soru bombardımanı bekliyor :)

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 18 Mayıs 2018, 18:26:12 »
Arkadaşlar bugün 11.günüm. Sırt üstü yatmaktan bir nebze olsun kurtuldum ama hala dikkat ediyorum kökler tutmuş sayılmaz tam anlamıyla :) bugünlerde kabuklu kıllar gelmeye başladı elime tek tük. Bu durum normal mi ? Kurcaladığımdan ya da kazıdığımdan değil kabuk şeklinde duruyor dokunuyorum düşüyor mesela. Bikaç arkadaşta aynı durumla karşılaşmış ama normal bir süreç mi size sormak istedim tekrar. Teşekkir ederim değerli yorumlarınız için.

NicholaiHel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 18 Mayıs 2018, 19:16:05 »
Bu dökülmeler herkes de oluyor gayet normal.Yıkama yaptılar mı orada,çok kabuk var mı saçında durumu nasıl

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 18 Mayıs 2018, 22:01:37 »
Bu dökülmeler herkes de oluyor gayet normal.Yıkama yaptılar mı orada,çok kabuk var mı saçında durumu nasıl

Evet yıkamayı bizzat ilhan hoca yaptı kontrol etti. Kabuklanma var hala , 3 gün sonra kabukları komple dökücez dedi.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 18 Mayıs 2018, 22:12:36 »
Kuruyan derinin sacla dokulmesi gayet normal iyilesme surecinde herkezin basina gelen bir durum sorun yom kardesim

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 18 Mayıs 2018, 22:31:39 »
Kuruyan derinin sacla dokulmesi gayet normal iyilesme surecinde herkezin basina gelen bir durum sorun yom kardesim

Eyvallah kardeş sizler böyle yorumlae yapınca insanın içi daha çok rahatlıyor.

technicz9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 18 Mayıs 2018, 23:22:29 »
hayırlı olsun hocam inşallah istediğin sonucu alırsın.15 gün sonunda bütün kabukları dökmen gerekiyor,kabukla birlikte saç kökleri gelirse endişe etme normaldir ayrıca kabuklar dökülmezse banyo lifiyle yavaş yavaş ovalayarak söküp atabilirsin sıkıntı olmaz...
Dünle beraber gitti düne ait ne varsa,bugün yeni şeyler söylemek gerek.

Facebook Twitter Instagram