Gönderen Konu: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 2200 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 26114 defa)

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: OP.DR.İLHAN SERDAROĞLU 2200 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #45 : 13 Mayıs 2018, 19:55:22 »
Arkadaşlar benim kafada bu uzunlu kısalı kılları nasıl büyütücez :) xpecia tablet kullanıyorum şu an ve trixowell şampuan kullanıyorum. Başka önereceğiniz birşey var mı ? ( fotoyu yakınlaştırırsanız daha ner görürsünüz)

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 14 Mayıs 2018, 21:23:13 »
Koray hocadır hakan hocadır popüler hocaların ekimleri çok fazla yorum alıyor ama bizim ekimler nedense sallanmıyor pek. Yorum alabilmek için koray hocaya mı ektirmemiz gerekiyordu? Ben gene de durumu paylaşmaya devam edeceğim. Benden sonrakiler için yol gösterir diye umuyorum

eneskaraca34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 14 Mayıs 2018, 21:29:07 »
Belki  haftaiçi olduğu için forumda fazla yoğunluk olmuyordur ayrıca paylaşımlarını 2 haftada bir paylaşırsan belki detaylı yorumları herkes yapar diye düşünüyorum.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 14 Mayıs 2018, 21:41:24 »
Erkanovic daha sürecin ilk 10-12 günlük kabuk dökülme kısmındasınız. Diyecek fazla birşey yok. Siz paylaşımlarınıza devam edin ilerleyen süreçte gelişmeler başladığında yorumlar artar. Zaten şu ana kadar yaşadığınız çarpma sıkıntısı dahil gereken görüşler sunuldu 4. Sayfaya gelmiş başlık. İnşallah süreciniz sorunsuz devam eder memnun edici bir sonuç alırsınız.
The World is Yours

NicholaiHel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 14 Mayıs 2018, 22:14:57 »
Sanki biraz fazla kabuklanma olmuş saçında.o kadar tecrübeli değilim ama bana mı öyle geldi yoksa

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 14 Mayıs 2018, 22:41:13 »
Koray hocadır hakan hocadır popüler hocaların ekimleri çok fazla yorum alıyor ama bizim ekimler nedense sallanmıyor pek. Yorum alabilmek için koray hocaya mı ektirmemiz gerekiyordu? Ben gene de durumu paylaşmaya devam edeceğim. Benden sonrakiler için yol gösterir diye umuyorum
4 sayfa olmuş daha ne istiyon, millet 3.sayfada 6.ay sonuçlarını atıyor. bence gayet yorum alıyosun çünkü ilhan hocada popüler hocalar arasında

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 14 Mayıs 2018, 22:50:30 »
Arkadaşlar benim kafada bu uzunlu kısalı kılları nasıl büyütücez :) xpecia tablet kullanıyorum şu an ve trixowell şampuan kullanıyorum. Başka önereceğiniz birşey var mı ? ( fotoyu yakınlaştırırsanız daha ner görürsünüz)
Iyi aksamlar erkanovic. Yorumsuz kalip, üzülmeni engellemek icin, al sana benden bir yorum. Ikinci sac ekimimi 160 gün önce gerceklestirdim. Birgün olsun takviye almadim. ( ilk ekimin baslarinda cok kisa bir süre icin Biotin kullanmistim, kaide alinmayacak kadar kisa bir süre ).  Takviye almamamin nedeni ise... takviye sayesinde saclar güclenirde, biraktiktan sonra tekrar ciliza dönerlerse, büyük hayal kirikligina ugrarim ve moralim bozulur düsüncesindendir. Ekimin hayirli olsun

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 14 Mayıs 2018, 23:24:55 »
Yorum yorum dedin al sana yorum der gibi olmuş arkadaşlar teşekkür ederim. Tabikide süreci aralıklı paylaşmak mantıklı ama hepiniz ilk haftanın stresini yaşamışsınızdır bana da hak verin. Kabuk konusunda bir fikrim yok forumdaki arkadaşlar sanırım söylerlerdi kötü bir durum olsaydı. Hataylı ben şu an xpecia tablet kullanıyorum sadece. Üst bölgem zayıf gördüğün gibi. Umarım senin ekiminde güzel sonuçlanır. Thinkingme yorum sayılarına aldanma çoğunu ben attım.

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 15 Mayıs 2018, 15:15:00 »
Arkadaşlar bugün 8.günüm. Kabuklar iyice gerildi kafamda. Bugün kabuklar için hocanın vermiş olduğu serumu sıktım ve 5 dk sonra irünli bir kan gelmiş hani sivilce patlatırsınızdq ucunda belirir ya öyle bişey. Bu konu hakkında fikri olan var mı

kafabikarışık

• Full Member
« Yanıtla #54 : 15 Mayıs 2018, 16:00:11 »
Çok gecmis olsun kanama olmasıo bölgedeki greftler malesef zarar görmüştür. Umarım çok zayiyat yoktur.

Hintell acı gerçeği söylemiş. Ekim sonrası greftler ekildikleri yere kan ile tutunurlar. Bu yüzden kesinlikle yatarken ev içinde hareket ederken kafanıza dikkat edin diye de tembih ederler. Kanama olması greftleri yerinden oynatmış. Çıkan greftlere sanırım bir şey yapılamaz artık. Kalan kısımlar için ekim merkezinin kontrol etmesi gerekecek. Çok büyük geçmiş olsun.

Düzeltme: Ben konuyu geç gördüm :D Sorun olmaması sevindirici. Çünkü genelde kayıp olur. Hocam çok dikkat et başına ;)
  • Ekim Tarihi: 05.09.2017
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 3340
  • Yaşınız 33

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 15 Mayıs 2018, 18:19:50 »
Çok gecmis olsun kanama olmasıo bölgedeki greftler malesef zarar görmüştür. Umarım çok zayiyat yoktur.

Hintell acı gerçeği söylemiş. Ekim sonrası greftler ekildikleri yere kan ile tutunurlar. Bu yüzden kesinlikle yatarken ev içinde hareket ederken kafanıza dikkat edin diye de tembih ederler. Kanama olması greftleri yerinden oynatmış. Çıkan greftlere sanırım bir şey yapılamaz artık. Kalan kısımlar için ekim merkezinin kontrol etmesi gerekecek. Çok büyük geçmiş olsun.

Düzeltme: Ben konuyu geç gördüm :D Sorun olmaması sevindirici. Çünkü genelde kayıp olur. Hocam çok dikkat et başına ;)

Teşekkür ederim, bugün şok dökülme için verilen spreyi sıktım sarımsı bir kana benzer bi sıvı geldi iğne ucu kadar yerden.Bunun hakkında bir yorumunuz var mı? Toplam 8 gün oldu

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 15 Mayıs 2018, 18:26:13 »
Nasıl yani.. spreyi sıktıktan sonra kanamamı oldu bir yerden.

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 15 Mayıs 2018, 18:28:17 »
Nasıl yani.. spreyi sıktıktan sonra kanamamı oldu bir yerden.

spreyi sıktıktan sonra hani sivilce sıkılırda ucundan sarımsı kan akar ya öyle bir sıvı geldi evet.Kabuklar mı kopuyor anlamadım.darbe veya değme de yok

erkanovic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 15 Mayıs 2018, 18:51:23 »
Ekimin 3.günü bandaj açıldıktan sonra donör ve 8.gün donör

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 15 Mayıs 2018, 20:30:37 »
İşin ilginç yanı ilhan hoca bu ekimi neden hemen kabul etti? Daha da dökülecek kısımlarınız var çünkü. Ekim için siz mi ısrar ettiniz? Özgür hocanın 4 yıl saçını ekmeyip, döküleceği yere kadar dökülmesini beklediği bir hastasıyla tanıştım.

Facebook Twitter Instagram