Gönderen Konu: 27-28 Nisan 6500 greft İzmir Clinichair  (Okunma sayısı 34109 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 27-28 Nisan 6500 greft İzmir Clinichair
« Yanıtla #195 : 19 Aralık 2018, 10:47:10 »
Yok abi vereseler niye koymayayım :) herhalde siz ekim öncesi halinizi çekseydiniz mi demek istediler ne demek istediler

Valla kardeşim bir kaç kişi de bunu yazdı ben anlayamadım bu durumu kafam basmadı yani.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #196 : 19 Aralık 2018, 11:43:28 »
Vermiyorlar gerçekten Hintell , bende alamadım. Düzensiz değil her hastanın resimlerini her kontrolde tutuyor ve arşivliyorlar. Gel gelelim isteyince yok veremeyiz oluyor cevapları. Durumun kendileride farkında o yüzden vermiyorlar başka bir açıklaması yok.

Ben her kontrolümde istedim en son mail adresimi istediler verdim halen gönderiyorlar zaten sonra durumu kabul edip geri ödeme yapmışlardı bana.
Kısacası hiç bir cevapları yok.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 19 Aralık 2018, 11:59:40 »
Valla kardeşim bir kaç kişi de bunu yazdı ben anlayamadım bu durumu kafam basmadı yani.

Allah aşkına resim olsada ne olur Hintell.Kafaya baksana maksimum 2.000-2.500 çıkış var ya yok.
Bunu zaten 3.000 greft kabul edip izmirde herhangi bir yerde 2-3 bin TL ye ektirirdim ben.Genel olarak ekimleri
aynı tip öndeki 1000-2000 greft tutuyor arkası boş.Hatta benim ekimin Burkayın ekiminden bile daha kötü olduğunu düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 19 Aralık 2018, 12:10:07 »
Allah aşkına resim olsada ne olur Hintell.Kafaya baksana maksimum 2.000-2.500 çıkış var ya yok.
Bunu zaten 3.000 greft kabul edip izmirde herhangi bir yerde 2-3 bin TL ye ektirirdim ben.Genel olarak ekimleri
aynı tip öndeki 1000-2000 greft tutuyor arkası boş.Hatta benim ekimin Burkayın ekiminden bile daha kötü olduğunu düşünüyorum.

Dostum sadece gelişi güzel yorum yapmak istemiyorum sonuçta çıkış var sağlıklı değerlendirme yapmamız gerek o yüzden öncesini net görmemiz lazım ha sen mutlu değilsindir ayrı konu.
Global Moderator

Kaçak-25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 19 Aralık 2018, 12:44:08 »
Kardeşim bir ay kadar uzat saçlarını  hem asıl kalınlaşma süreci 9.10.aylarda belli oluyor az daha sabret açıklığın benimkisi ile aynı benim konuma bak moralini bozma sabret

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #200 : 19 Aralık 2018, 13:04:27 »
Bana yapılan açıklamada Cansu bilgili

Süreç tamamlanmadan yani 12 ay
ve revizyon gerekmesse ozaman verebilirlermis.

Senin görüntüde elbette öncesine göre fark var. Ama sonuç bu olmamalı.
Ayni yerden tecrübem çıkacak saçlar çıktı artık yeni çıkış inşallah olur ama sanmıyorum sadece çıkanlar şimdiden sonra kalinlasacak

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 19 Aralık 2018, 15:05:17 »
Bana yapılan açıklamada Cansu bilgili

Süreç tamamlanmadan yani 12 ay
ve revizyon gerekmesse ozaman verebilirlermis.

Senin görüntüde elbette öncesine göre fark var. Ama sonuç bu olmamalı.
Ayni yerden tecrübem çıkacak saçlar çıktı artık yeni çıkış inşallah olur ama sanmıyorum sadece çıkanlar şimdiden sonra kalinlasacak

resimlerin 12 ay sonunda verilmesi çok saçma mantıksız bir açıklama Bu hakkı engelleyemezler bu işi yapıyorsan ve bu insandan parasını aldıysan bunu vermek zorundasın. Bu durum saç ektirip paranızı 12 ayın sonununda vericem demek gibi bir şey kabul edilemez.

Bir konusunda resimler verilmiş sanırım yeni sayılan bir konuydu yanlış hatırlamıyorsam. o konudan şüpemmemiz mi grekiyor bu durumda? kimseye verilmiyorsa ona neden verildi? Bir tutarsızlık olur. İstenilen şey gayet basit forumdaki 100 lerce merkezin verdiği öncesi fotograflar bu tarz aksiyonlar zarar verir diye düşünüyorum hatalı bir politika.
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2018, 15:23:14 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

freier

• Full Member
« Yanıtla #202 : 19 Aralık 2018, 15:37:14 »
Geçmiş olsun öncelikle. Harcanan para bir yana zaman ve psikolojisi insanı daha çok derinden yaralıyor. Bu ekim sayısına göre çok daha iyi olabilirdi. Dışardan gözle söylüyorum biraz yapay gibi duruyor. Belki saçlar uzasa bu görüntü ortadan kalkabilir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #203 : 19 Aralık 2018, 15:42:55 »
resimlerin 12 ay sonunda verilmesi çok saçma mantıksız bir açıklama Bu hakkı engelleyemezler bu işi yapıyorsan ve bu insandan parasını aldıysan bunu vermek zorundasın. Bu durum saç ektirip paranızı 12 ayın sonununda vericem demek gibi bir şey kabul edilemez.

Bir konusunda resimler verilmiş sanırım yeni sayılan bir konuydu yanlış hatırlamıyorsam. o konudan şüpemmemiz mi grekiyor bu durumda? kimseye verilmiyorsa ona neden verildi? Bir tutarsızlık olur. İstenilen şey gayet basit forumdaki 100 lerce merkezin verdiği öncesi fotograflar bu tarz aksiyonlar zarar verir diye düşünüyorum hatalı bir politika.

benim sonuc malum, revizyonuda kabul etmedim . resimleri tabiki vermediler .
birak vermeyi süreci görüsmeye gittigimde göstermediler bile .

yeni acilan konudan ben acikcasi süpeliyim

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #204 : 19 Aralık 2018, 16:07:34 »

O konudan  bende şüpheliyim Hintell , ben direk zaten konuya belirttim.
O Konu direk merkez tarafından açılmış olabilir.

Resimleri vermiyorlar hiçbir şekilde, sadece ben incelemek istediğimde orada bakabilmiştim.Birde zaten resimlerle mutlaka oynuyorlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 19 Aralık 2018, 16:11:37 »
Kimseyi zan altında bırakmak istemeyiz sonucta süreç paylaşımı ama bu fotografların verilmemesini anlayamadım neyse umarım düzeltirler durumu.
Global Moderator

security

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #206 : 19 Aralık 2018, 17:44:20 »
Kardeşim inşallah sürecinde bir atak daha olur ve memnun olursun benimde 1. Ay bitti o bahsettiğiniz kişiyi tanıyorum kendisi akrabam iş yerinden bir arkadaş orda yapmıştı ve memnun kalmıştı bizim akrabada süreçten memnundu bende orda yaptırmaya karar verdim fotoğrafları nasıl aldığını bilmiyorum ama kişi doğru sahtekarlık yok yani belki bunu yazdığım için benim içinde aynı şeyi söyleyebilirsiniz ama bildiğim şeyi de paylaşmak istedim

security

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #207 : 19 Aralık 2018, 17:48:41 »
Fotoğrafların verilmemeside ayrı bir saçmalık ben hiç istemedim ama ilk kontrolümde isteyeceğim

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 19 Aralık 2018, 21:15:23 »
İyi dilekleri için tüm arkadaşlara teşekkürler 9.ayda daha iyi fotolar paylaşabilirim umarım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 20 Aralık 2018, 11:51:15 »
İyi dilekleri için tüm arkadaşlara teşekkürler 9.ayda daha iyi fotolar paylaşabilirim umarım

Bence hiç moralını bozma bu saçın üstüne 2 ci bir sıklaştırma ile herşey düzelir sadece biraz zaman daha katlanıcaksın umarım donör de iyi durumdadır daha önce konuşmuştuk donör bölgesini sanırım.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram