Gönderen Konu: 27-28 Nisan 6500 greft İzmir Clinichair  (Okunma sayısı 34144 defa)

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 27-28 Nisan 6500 greft İzmir Clinichair
« Yanıtla #135 : 20 Kasım 2018, 16:32:41 »
yönleri çok bozuk olanları çıkartıs yenıden ekerler bır kırsmını duzeltıcek kada onaları dert etme sen merkezınle konusursun artık çok gecmıs olsun

Sağol Hintell.Yeniden 1 senelik döngüye giriyoruz.Gerçi sen işin başında söylemiştin sıkıntılı ekim diye.Hayırlısı olsun  inşallah.Tepeden bir fotoğraf atayım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 20 Kasım 2018, 16:35:08 »
Evet malesef en başında üzülerek belirtmiştim umarım bunu söylemem seni üzmemiştir süreç boyu. Eger seni sıkıntıya soktuysam çok afedersin. Bundan sonra da güzel bir ekimle halleder sorunu çözersin hiç canını sıkma 2 ci ekim ilkinden daha basit olur merak etme alıştın çünkü
Global Moderator

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 20 Kasım 2018, 16:37:57 »
Donör ne durumda, güncel foto atar mısın?

tabi ki

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 20 Kasım 2018, 16:40:22 »
Sakaldan takviye olmazsa 2. ekim olmaz, sakaldan da alım yapan yerlerden biriyle görüşmen lazım.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 20 Kasım 2018, 16:40:38 »
Evet malesef en başında üzülerek belirtmiştim umarım bunu söylemem seni üzmemiştir süreç boyu. Eger seni sıkıntıya soktuysam çok afedersin. Bundan sonra da güzel bir ekimle halleder sorunu çözersin hiç canını sıkma 2 ci ekim ilkinden daha basit olur merak etme alıştın çünkü

Açıkçası ilk başta umutluydum o yüzden şaşırmıştım ama haklıymışsın estağfurullah iyi ki bu site var.İnşallah saç sakal karışık bir şekilde çözebiliriz.Ama bunun adresinin farklı olacağı kesin.Ekim merkezinin ekim ekibinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Arka arkaya bu şekilde ekimler olması tesadüf olamaz.İlgi alaka çok iyi fakat sonuç pek parlak değil.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 20 Kasım 2018, 16:41:12 »
Sakaldan takviye olmazsa 2. ekim olmaz, sakaldan da alım yapan yerlerden biriyle görüşmen lazım.

Gitti 6500 greft

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 20 Kasım 2018, 16:45:59 »
Gitti 6500 greft
Enseden yine de 1500 grefte yakın çıkar sakalla 2500'ü bulur en kötü. Toparlanır, kötü görüntü gider bence, canını sıkma.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #142 : 20 Kasım 2018, 17:39:52 »
Geçmiş olsun. Gerçekten çok üzüldüm.
hicmi akillanmiyor bu clinichair hicmi tecrübe edinmiyor anlaşılır bir durum değil.

Bana yasattiklarindan sonra burada paylaşılan tüm ekimleri kötü. Zaten hiçbir ekimleri süper değil.

Bunun üstüne bir de işlerini çok kötü yaptıklarını kabullenmiyorlar.

Mutlaka geri iade talep et bunu böyle bırakma. Örnek olarak ben ve byburkay var.
Seni mutlaka ikinci ekimi orada yapmaya kandirmaya çalışacaklar bunu lütfen kabul etme

Hala Cansu Bilgili hanimin tavırları aklıma geldikce zoruma gidiyor,

Moralini bozma, kaliteli ellerde bir şekilde bu durum düzeltilir

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 20 Kasım 2018, 19:48:45 »
Tesekkürler aksamci.malesef kötü.para iadesini bırakmam tabi ki bugün yarın bir mail yazacağım hakkaniyetle ne ise 9750 karşılığında yüzde 60-70 ne ise  iadesini talep edeceğim Yok bir daha uğramayacağım.öndeki saçların çıkanlarında yön problemi var tutanlarda doğal değil ha gelişti gelişecek derken 7 ay geçti bu saatten sonra bisey değişmez.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #144 : 20 Kasım 2018, 21:05:39 »
Tesekkürler aksamci.malesef kötü.para iadesini bırakmam tabi ki bugün yarın bir mail yazacağım hakkaniyetle ne ise 9750 karşılığında yüzde 60-70 ne ise  iadesini talep edeceğim Yok bir daha uğramayacağım.öndeki saçların çıkanlarında yön problemi var tutanlarda doğal değil ha gelişti gelişecek derken 7 ay geçti bu saatten sonra bisey değişmez.
Abi morelini yüksek tut, bunun tek telefisi yeniden ekim.
Greft sayısı çok fazla ancak sonuç bence yarısı kadar bile olmayabilir.
Bu kaçıncı ekimleri artik kendilerine gelmeleri ve çeki düzen vermeleri gerekli hadi biz geçtik artık telafisi yok hiç bir iade giden greftleri geri getirmez. Bizden sonraki hiçbir şekilde araştırma yapmadan giden kişilere üzülüyorum sadece reklamlarla çok insan bizim durumumuza düşüyor bence.

Bence donörde 1500 civarı birşey çıkar saçı uzun tutman gerekir bence bundan sonra + sakal + göğüs destekli bir ekim düşünebilirsin tabi bunlar için daha erken.

Geçmiş olsun , gerçekten yazık ya ne umutlarla gidiyoruz ve sonuçlarımız hep aynı artık düşünmeleri lazım.
Gerçekten üzülüyorum ya psikolojisini ancak yaşayan bilir.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 21 Kasım 2018, 10:31:28 »
Abi morelini yüksek tut, bunun tek telefisi yeniden ekim.
Greft sayısı çok fazla ancak sonuç bence yarısı kadar bile olmayabilir.
Bu kaçıncı ekimleri artik kendilerine gelmeleri ve çeki düzen vermeleri gerekli hadi biz geçtik artık telafisi yok hiç bir iade giden greftleri geri getirmez. Bizden sonraki hiçbir şekilde araştırma yapmadan giden kişilere üzülüyorum sadece reklamlarla çok insan bizim durumumuza düşüyor bence.

Bence donörde 1500 civarı birşey çıkar saçı uzun tutman gerekir bence bundan sonra + sakal + göğüs destekli bir ekim düşünebilirsin tabi bunlar için daha erken.

Geçmiş olsun , gerçekten yazık ya ne umutlarla gidiyoruz ve sonuçlarımız hep aynı artık düşünmeleri lazım.
Gerçekten üzülüyorum ya psikolojisini ancak yaşayan bilir.

Aynen öyle kardeşim.Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 21 Kasım 2018, 10:53:57 »
mail yazdım ve iade talep ettim daha beklemenin kendini kandırmanın manası yok.
Aksi halde hem mali hem hukuki yönden tüm haklarımı arayacağım.

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 21 Kasım 2018, 17:09:01 »
Arkadaşlar selam,sağolsun Cansu hanım aradı.Sürecin devam ettiğini söyledi öncesi sonrası fotoğraflara bakıyor vaaddettiğinden farklı birşey yok dedi.Muhtemelen cuma günü yanına gideceğim 1 yıl diyecek süre için ben bu ekimin farklı bir sonuc vereceğini düsünmüyorum.Cuma günü yüz yüze konuşacağız.Arkdaşlar ekim iyi seyreklik hiç yok yönler doğal da ben mi hüsnü kuruntu yapıyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 21 Kasım 2018, 17:33:24 »
Arkadaşlar selam,sağolsun Cansu hanım aradı.Sürecin devam ettiğini söyledi öncesi sonrası fotoğraflara bakıyor vaaddettiğinden farklı birşey yok dedi.Muhtemelen cuma günü yanına gideceğim 1 yıl diyecek süre için ben bu ekimin farklı bir sonuc vereceğini düsünmüyorum.Cuma günü yüz yüze konuşacağız.Arkdaşlar ekim iyi seyreklik hiç yok yönler doğal da ben mi hüsnü kuruntu yapıyorum
Öyle bir şey yok. Hintell'in dediği gibi, böyle bir yön yok usta. Dik dik de değil, bir garip duruyor çıkanlar. Ki ekimin başarısı % 50 bile değil. Sakinliğini koru, hakkını ara. Sakaldan takviyeyle gerekli toparlama yapılır saçında, canını sıkma.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #149 : 21 Kasım 2018, 17:51:55 »
cansu hanimi iyi bilirim , nekrozlu bölgede cikis yok buralari eliyle kapatip diger seyrek bölgeleri bana göstermeye calisti .

kesin simdi sanada baska kisilerin ayni sürecteki resimlerini gösterecek ve herseyin normal olduugunu söyleyecek, ama nedense kimsenin 12 ay ve arti resimlerini göstermiyor.
ve okadar hazirliksizdiki baska nekrozlu ekimleri yanlislikla acti ve bunlari gecistirmeye calisti.

9750TL ödedin sanirim. losyon ,sampuan ve yemek = 750tl olsun
yani 9000TL altina inme derim

Facebook Twitter Instagram