Gönderen Konu: Este Cerrahi 4700 greft saç ekimi serüvenim detaylı anlatım.yaş 38  (Okunma sayısı 14873 defa)

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok doğal duruyor hocam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saol hintel,bakalım bekliyoruz senin saclar gibi olmasını,şaka tabi o kadar hayalperest değilim:)

İnşallah daha iyi olur benim saçlardan  :)
Global Moderator

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok doğal duruyor hocam

Sagolasin müslüm baba😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şu müslüm babayı forumda ne zaman görsem dinleyesim geliyor dertleniyorum:) Askerde alıştım bu baba ya her nekadar elektironik ve etkin dinlesemde rahmetliden kurtulamadım:)
Global Moderator

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu müslüm babayı forumda ne zaman görsem dinleyesim geliyor dertleniyorum:) Askerde alıştım bu baba ya her nekadar elektironik ve etkin dinlesemde rahmetliden kurtulamadım:)
Müslüm baba bir evrenseldir Saçları da efsane 😂😂😂 Bende diyorum admin beni neden bu kadar seviyor 😂😂😂

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Aynen,genclik zamanlarinda rockci tayfandandim,oyle rap,pop,arabesk falan hayatta dinlemezdim.simdi hepsini dinliyorum ama en cok da muslum babayi dinliyorum,yakinda filmi giriyor vizyona ,hayati da cok enteresandir rahmetlinin.mekani cennet olsun.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaslar ,sekiz bucuk ay oldu ekim yapilali son fotograflari paylasiyorum.sonuctan memnun olup olmamak arasinda gidip geliyorum😀.ön bölge güzel kapandi seyreklik olsada ama tepem hala acik sanirim bundan sonra bi gelisme olmaz artik,nedir yorumlariniz merak ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Resimler?
Global Moderator

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
256.gun

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
256.gun

Fotolarin boyutunu kucultuyorum buraya yukleyebilmek icin ondan herhalde cozunurluk dusuyor

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam maşallah fotoğraflar pek kaliteli ve net çıkmasa da before-after bakarsak gayet tatminkar bir sonuç olmuş. Tepe ekimi tabi gelişimi zor ve biraz daha uzun bir süreç muhteva ettiğinden o kısımları biraz daha bekleyeceksin. Ama bana bu haliyle bile gayet idare edebilir bir ekim görüntüsü olduğu izlenimi veriyor.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam maşallah fotoğraflar pek kaliteli ve net çıkmasa da before-after bakarsak gayet tatminkar bir sonuç olmuş. Tepe ekimi tabi gelişimi zor ve biraz daha uzun bir süreç muhteva ettiğinden o kısımları biraz daha bekleyeceksin. Ama bana bu haliyle bile gayet idare edebilir bir ekim görüntüsü olduğu izlenimi veriyor.

Eyvalla hocam oncesine gore baya bi gelisim var tabi .aynada kendime baktigimda cok memnun kaliyorum,sonra telefonu elime alip tepeden foto cekince biraz canim sıkılıyor😀

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

nico1907

• Yeni üye
  • *
Merhaba hocam son resimlerde gayet başarılı gözüküyor,  yeni resimleri bekliyoruz 😊

Facebook Twitter Instagram