Gönderen Konu: Este Cerrahi 4700 greft saç ekimi serüvenim detaylı anlatım.yaş 38  (Okunma sayısı 14762 defa)

kozou

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende aynı yere ekim yaptırdım... Sizin ekiminizi takip ediyorum, Benim saçlardan daha iyi görünüyor saçlarınız.. Sizden 20 gün sonra sanırım benim ekim...
Beklemesi gerçekten zor.. :-\ :-\

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuc iyi olur umarim,beklemek gercekten zor.kim yapti ekiminizi?

Boss2609

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.Sende benim gibi tepeye ikinci bi ekim yaptirirsin bence.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saol boss.on taraflar kapansin da tepeyi dusunuruz o zaman,zaten tepenin tam kapanmiyacagini soylemisti doktor.tabi ayni eziyeti bir kere daha cekermiyim bilmem.senin saclar guzel olmus bu arada.

kozou

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İsimlerini bilmiyorum, hatırlamıyorum  daha doğrusu.... Sohbet ettik ama.. ??? ???
Birkaç ay geçsin sonuçları sizin konunuz içersinde  değerlendiririz.... Sabırla bekliyorum , zamanın geçmesini..

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar merhaba,90. ve 120.gin fotolari

90.gun

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
120.gun

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok iyi  :) gidişat süper giidyor saç derdiniz bitecek gibi.o haşin bakışlarınıza çok yakışmış yeni saçlarınız bu güne kadar saç ektirmemiş olmanız büyük hata olmuş bütün samimiyetimle ifade ediyorum  :)

arc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
daha da çıkarı var bu saçın. şu aşamada daha tamamı çıkmamışken bile seyrek de olsa kapatıcı ve tatmin edici. ki 1-2 ay sonra daha da iyi seviyeye gelecektir inşallah.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
çok iyi  :) gidişat süper giidyor saç derdiniz bitecek gibi.o haşin bakışlarınıza çok yakışmış yeni saçlarınız bu güne kadar saç ektirmemiş olmanız büyük hata olmuş bütün samimiyetimle ifade ediyorum  :)

Cok tesekkur ederim,evet baya bir erteledim ekim isini tabi bu arada saclarim daha da cok dokuldu.burdan takip ettigim kadatiyla 5.ve 6. aylarda genelde atak yapar cikislar deniyor umarim oyle olur benimde.hasin bakis olayi da gun isiginda cekiym dedim gunes gozumu agritti ondan biraz kasmisim kendimi😀

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
daha da çıkarı var bu saçın. şu aşamada daha tamamı çıkmamışken bile seyrek de olsa kapatıcı ve tatmin edici. ki 1-2 ay sonra daha da iyi seviyeye gelecektir inşallah.

eyvallah dostum inşallah dediğin gibi olur,ön taraflarda baya bir çıkış var aslında eskiden nerdeyse saç yoktu , henüz dediğn gibi seyrek durumda.bir kaç ay daha çıkış olur umarım.bir ay sonra tekrar paylaşırım foto

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaslar 150. Gun fotolarini paylasiyorum.yorumlariniz nelerdir cikislar davam edermi yada cikan saclar kalinlasip hacim kazanirmi?cunku on taraf hala seyrek tepe bolgesi zaten kapanmiycak 2.bur seans gerekicek.bakimla ilgili de gorusleriniz onemli deneyimli arkadaslar.revita sampuan kullaniyorum onun disinda herhangi bir tavsiyeniz olurmu?prp falan yaptirmalimiyim?

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
150.gun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
gidişat güzel çıkışlarda devam eder daha erken hocam
Global Moderator