Gönderen Konu: Este Cerrahi 4700 greft saç ekimi serüvenim detaylı anlatım.yaş 38  (Okunma sayısı 14763 defa)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun, şuan için bir sorun görünmüyor. Merkez estecerrahimi, estecenter'mi tam anlayamadım.

teşekkür ederim,yanlış yazmışım este cerrahi olarak düzelttim:)

Estecerrahi Dr. Alp Aslan. Kendisi katılmıyormu ekime

alp aslan beyi tanımıyorum dediğim gibi faruk yılmazı arkadaşlarımdan dolayı biliyorum,daha önce sanırım esteworld'deydi.

Dr.Alp Aslan oranın sahibi plastik cerrah. Görüşmüştüm çünkü. anladığım kadarıyla ekimleri ekibine bırakmış.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
merhaba arkadaşlar,ekimin 9.günündeyim.Bugün 7. yıkamayı yaptım ve kabuklar döküldü çok şükür.Ekimin 4. gününde yüzüm baya bir şişti ve hala tam olarak inmiş sayılmaz,gözlerimin altı hala şiş.doktor sırtüstü yatmalısın demişti ama ben dayanamadım 2.günden sonra yan yatmaya başladım onunda etkisi olabilir tabi.Bugün çektiğim fotoları paylaşıyorum,hoca vertex bölgesine de ekim yaptık tam olmasa da büyük ölçüde kapanır  dedi ama bana pek öyle  gelmedi açıkcası sanki pek bir ekim olmamış gibi oraya, sizin de yorumlarınızı bekliyorum.bu arada bundan sonrası için tavsiyelerinizi de bekliyorum ne yapmam gerektiğiyle ilgili,şampuan,krem,ilaç,vitamin vs.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ters fotolar için kurusa bakmayın düzeltemiyorum bir türlü

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
verteksin gözükmüyor bu resimlerden o yüzden soruna cevap vermek zor.ekim sonrası bephanten evivegen bimeks ampülleri kırıp bebek şampuanının içine koyabilirsin .ayrıca içine sarımsak ezipte koyabilirsin bence çok güzel bir formül.her kes biotin falan kullanıyor ama ben biotinin hiç bir faydası olduğuna inanmıyorum..

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
vertex bölgesiyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
vertekse çok az ekim yapılmış.aslında genel olarak 4700 greft ekim olduğunu düşünürsek biraz olması gerekenden seyrekmiş gibi görünüyor.bence bu gibi durumlarda resimlere bakarak yorum yapmaktansa ekim öncesi yada  sonrası ilgili bölgenin cm kare yüzölçümü ve ekimden hemen önce greftlerin fotosunu almış olsaydınız söyledikleri rakamlar doğrumu anlamış olurduk,yani greftleri sayıp cm karede ne kadar ekilmiş anlardık.şu haliyle bakınca insan şüpheye düşüyor.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
verteksin gözükmüyor bu resimlerden o yüzden soruna cevap vermek zor.ekim sonrası bephanten evivegen bimeks ampülleri kırıp bebek şampuanının içine koyabilirsin .ayrıca içine sarımsak ezipte koyabilirsin bence çok güzel bir formül.her kes biotin falan kullanıyor ama ben biotinin hiç bir faydası olduğuna inanmıyorum..

Eyvallah hocam arastiricam dediginizi,tepe bolgemin gorundugu fotograf ekledim

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
vertekse çok az ekim yapılmış.aslında genel olarak 4700 greft ekim olduğunu düşünürsek biraz olması gerekenden seyrekmiş gibi görünüyor.bence bu gibi durumlarda resimlere bakarak yorum yapmaktansa ekim öncesi yada  sonrası ilgili bölgenin cm kare yüzölçümü ve ekimden hemen önce greftlerin fotosunu almış olsaydınız söyledikleri rakamlar doğrumu anlamış olurduk,yani greftleri sayıp cm karede ne kadar ekilmiş anlardık.şu haliyle bakınca insan şüpheye düşüyor.

Iste ben onlari hic yapmadim ya,hoca ne dediyse ok dedim😀keske bu siteyle daha once tanisip daha donanimli gitseydim ekime ama napalim artik bekleyip gorucez

kozou

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınız şu an nasıl oldu?

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınız şu an nasıl oldu?

merhaba,yanıt biraz geç oldu kusura bakmayın.saçlarda bir değişklik yok hala kelim:)fotograf paylaşıyorum şimdi.

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar merhaba.2 ay'ı geride bıraktım,daha çok erken tabi ama 2 aylık süreçle ilgili fotografları paylaşıyorum ve siz deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.herhangi bir ilaç yada losyon vs kullanmıyorum ama bakımla ilgili yada genel olarak tavsiyelerinizide bekliyorum.ekim merkezinin verdiği şampuanı kullanıyorum hala ama bitmek üzere,revita şampuan tavsiye ettiler fakat bulamadım hiçbir yerde,nerden temin edebileceğimi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

şok dökülme öncesi

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
35.gün

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
60.gün

bonham55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar 2 ay erkn bir tarih belki ama ben yinede ilerlme hakkinda deneyimli arkadaslar yorum yapabilirlerse sevinirim.cok sabir gerektiren birseymis bu insan biran once 1 sen gecsinde sonucu goreyim diye gun sayiyor.

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör ün çok kaliteliymiş abi . saçlarının beyaz olması avantaj bence , 120 güne kadar fazla bi beklentiye girme derim , o zamana kadar da söyleyecek pek bişey yok klasik şeyler zaten

Facebook Twitter Instagram