Gönderen Konu: yaş 18 2 ay sonra saç ektireceğim.  (Okunma sayısı 2663 defa)

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yaş 18 2 ay sonra saç ektireceğim.
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2018, 12:26:02 »
Saçlarımın yanları açıldı norwod 2.5 ile 2 arasında ve bu beni rahatsız ediyor.Aslında amacım norwood 1 e getirmek böylelikle saç çizgimi korumuş olurum önler ve arkalar gittikçe topik kullanırım ve saç çizgimin hala iyi olması beni psikolojik olarak düzeltebilir.
Lanet olsun daha 19 olmadım uğraştığım şeye bak bu çok büyük adaletsizlik en iyi zamanlarımda saçlarım dökülüyor.Amacım üni bitene kadar idare etmekti ama sanırım başaramayacağım 2 senede norwood 1den 2.5 a ulaştı.
Asıl soruya geleyim ne kadar graft gerekir ve kime ektirmeliyim ?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4278.0 şuda önceki topic resimler pek net değil ama norwood 2.5 şuan saçlarım

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2018, 14:20:32 »
saç ektirme çok büyük bir pişmanlık duyucaksın trust me.

çünkü olan saçların çok gür bir seyrelme yok. ama ekilecek saçlar önde seyrek durucak veya çok fazla greft israfı yapıcaksın.
çoğu ekimcide sana ekim yapmaz,saç çizginizi takip edin, dökülme varsa finasteride başlayın ve 25 yaşından önce ekim düşünmeyin, 25 yşaında saçlarınız hala böyleyse yine ekim düşünmeyin.

Bakın ben 12 yaşındayken kafa yapım sayesinde saç çizgim norwood 2-3 arasındaydı yani bildğin V şeklindeydi,şuan 23 yaşındayım norwood 3 sayılır.

Ve şuan sınava falanmı hazırlıyosn, bendede büyük bir boşluk olmuştu o vakitler birsürü şeyi kafaya takmıştım, bir kaç cildiyeciyle görüş ve dökülmen varsa finasteride başla, kendi saçının yerini hiçbir ekim saçı tutmaz, ön çizgin olunca arkayada topik koyamazsın çok kötü gözüküyor saç olmayan yerde

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2018, 14:38:54 »
Sarper Hairlosstalk.com a bile başlık açmışsın şaka gibi:)
Kardeşim saçında gerçekten bir sorun yok ya da fotoğraf bizi aldatıyor. Her halükarda bu yaşta ekim çok çok mantıksız ben 27 yaşındayım ve saçlarım seninkinden çok çok daha kötü ben 30 öncesi ekim düşünmüyorum. 18 yaşında ekim yaptırmak mayın tarlası oyunu oynamaktan farksız. Biraz sabırlı olmalısın arkadaşında bahsettiği gibi doktora bir görün ona gore yol haritası çiz.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2018, 17:16:41 »
Sarper Hairlosstalk.com a bile başlık açmışsın şaka gibi:)
Kardeşim saçında gerçekten bir sorun yok ya da fotoğraf bizi aldatıyor. Her halükarda bu yaşta ekim çok çok mantıksız ben 27 yaşındayım ve saçlarım seninkinden çok çok daha kötü ben 30 öncesi ekim düşünmüyorum. 18 yaşında ekim yaptırmak mayın tarlası oyunu oynamaktan farksız. Biraz sabırlı olmalısın arkadaşında bahsettiği gibi doktora bir görün ona gore yol haritası çiz.
Hocam 5 sene idare etsin sonraya gerek yok.Evet o hairloss forumunada attım o forumda rclark adlı müzmin herif canımı sıktı.Şuan norwood 2 gibiler ama sıklar buda beni korkutuyor 2 senedir böyle en azından 1 senedit kesin böyle inşallah değişmez.Değişirsede çözümü buluruz.

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2018, 17:57:34 »
Sana iş etiği olan herhangi bir üst sınıf cerrah bu yaşta, bu saça sahipken ekim yapmaz. Bu sebeple sektördeki iyi ekim yapacak kişileri unutman gerekiyor. O kişileri unuttuktan sonra geriye kalan kişilere saç ekirmek ne kadar mantıklı, o risk alınır mı bu yaşta bilmiyorum.

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2018, 19:35:26 »
Birader senin tek ilacın Arenamed git sana 5000 greft eksinler
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Facebook Twitter Instagram