Gönderen Konu: TECRÜBELİ ARKADAŞLAR SAÇ ANALİZİ GREFT SAYISI TAVSİYE VS. RİCA EDİYORUM.  (Okunma sayısı 7496 defa)

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ben de 22 yaşındayım anlıyorum psikolojinizi ama bu saatten sonra bide ekim olumsuz geçerse saçınızı kazıtma veya kısa kestirme şansınız kalmayacak bunu göz önünde bulundurun. Üstteki saçları tarayarak da seyrek kısımları kapatamayacağınıza göre iyi düşünün. Eğer donör de kaybolursa iyice seyrelirse falan herkes saçınıza ne olduğunu soracak anlatmakla uğraşacaksınız. Ben sizi çok iyi anlaşıyorum ama bence kazıtmayı bi deneyin bakalım nasıl olacak son seçenek ekim olsun bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelikle tekrar burdaki Ailemize hoşgeldiniz diyorum
Yaşınız itibari ile bu durumun sizin için ve aynı sorunu yaşayan insanlar için ne kadar zor olduğunu ben ve forumdaki aynı problemleri yaşayan arkadaşlarım kadar sizi daha iyi kimse anlayamaz öncelikle buna emin olmalısınız yapılan her yorum tamamen iyi niyet ve sizi uyarı niteliği taşır bu forumda çok şanslıyızki gerçekten çok kaliteli zeki bu işe Hakim bilgili insanlar ile burda iç içeyiz arkadaşlarımız kendi düşüncelerini çok doğru ve güzel şekilde paylaşmış burdaki yorumları başka biyerde bulmanız mümkün değil çünkü ticari bir yaklaşım yada kaygı yoktur dosluk üzerine yardım severlık üzerine kuruludur.

Benim sizin hakkımda düşünceme gelince arkadaşlarımızda zaten aynı şeyi belirtmiş; zor bir durum ekim yaprında diyemiyorum yaptırmayında.

Açıklığınız çok geniş ve yanlardaki dökülmede sanıyorumki devam edecek

Açıklığınıza göre donör bölgenizde malesef çok güçlü değil

Bir yazınıda yaptırsam şansımı denesem ne kayberim yazmıssınız çok şey kaybedersiniz

Eger istediğiniz başarıyı yakalayamassanız

1 donör bölgenizi kaybedersiniz buda saçımızı kısa kestırmeminize neden olur bu açıklığa sahip
Kişiler genelde mecburen saçını kısa kestirmek durumunda kalır.

2. Piskolojik olarak zaten durumdan kaynaklı üzüntünüz katlanır ve üstüne pişmanlık yaşarsınız

Son olarak eğer ektiricem derseniz  beklentizi çok düşük tutarak daha iyi bir görüntü mümkün oyüzden ince eleyip sık dokuyarak tek atımlık hakkınızı doğru kullanmanız gerek.

Sakal destekli olarak en azından tepe bölgesine buda değerlendirile bilir sizin için

Umarım vericeğiniz karara her ne olursa olsun sizi mutlu eder
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 03:11:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cevap veren herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Araştırmaya devam edeceğim.

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam yasin baya genc benim 28 yaştan sonra dokulme hizlanmisti. yaklaşık 10 sene kel gezdim. bence hic beklemeyin on bolgeden yavas yavas ektirmeye baslayin eskiden gogus sakal alimi pek olmazdi simdi revasta bu tur ekimlerde. simdi on bölgeye 3000-4000 greft yaptirirsaniz ileriye dogru kenarlara dogru dokulecek ve sıklaştırma ekimi icin 2 veya 3. seans için imkanınız olur. ayrica hic olmamasindan seyrekte olsa on bölgede 3000 greft olmasi daha iyidir

Akon47

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Cevap veren herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Araştırmaya devam edeceğim.

Ne olursa olsun araştır , takip et dostum ve iyi bir yerde yaptır. Evet donör yetersiz. Benim de şuan donörüm yeterli değil. Arkadaşların dediği gibi vücut geliştirme yapıp sakal bırakarak ta karizmanı sağlayabilirsin. Sana kel vs diyenlere de pazularını gösterirsin g.t olurlar. Hiç takma kafana. Ama dediğim gibi 5000 tl param var bu praya nerde ektiririm gibi bi düşünceye sakın kapılma ektireceksen en iyisinde ektir 2 sene sonra ektir. Yaşın da genç olduğundan yan bölgelerde biraz daha kaybın olabilir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel kardesim ...
Amerika’yı tekrar keşfetmeye çalışma.. İnan bana bu kafaya ekim seni mutlu etmez.. yasın 40 olsa dene şansını diyenlere bir şans ver derim ama yaş 22 daha . Hiç dertsiz başına dert alma.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça ekim olur yaşta erken falan değil.22 yaş az bir yaş değil zaten genetik saç dökülmesi varsa  22 de saç maç kalmaz.norwood 6  gelişimi uzun seneler içinde olmaz vakaların en az yüzde 60 ında 22 ,23 yaş civarı hatta daha erken gelişir.burda forumda bir yanılgı var bu konuda ,adam norwood 6 ise zaten henüz bebe iken oluyor bunu bence gözlemleyin yoksa henüz yaşınız genç muhabbetleri çok olur.
Bu saça ekim olurda hakkıyla ekim yapacak olan türkiyede bir elin beş parmağını geçmez .o yüzden sloocera katılıyorum bence siz saç ekimini şimdilik unutun.biraz daha durumu iyice kavradıktan sonra belki ilerde yaptırabilirsiniz.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça ekim olur yaşta erken falan değil.22 yaş az bir yaş değil zaten genetik saç dökülmesi varsa  22 de saç maç kalmaz.norwood 6  gelişimi uzun seneler içinde olmaz vakaların en az yüzde 60 ında 22 ,23 yaş civarı hatta daha erken gelişir.burda forumda bir yanılgı var bu konuda ,adam norwood 6 ise zaten henüz bebe iken oluyor bunu bence gözlemleyin yoksa henüz yaşınız genç muhabbetleri çok olur.
Bu saça ekim olurda hakkıyla ekim yapacak olan türkiyede bir elin beş parmağını geçmez .o yüzden sloocera katılıyorum bence siz saç ekimini şimdilik unutun.biraz daha durumu iyice kavradıktan sonra belki ilerde yaptırabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yanılgıya açıklık getirdiniz sağolun ancak saç ekimi olur diyorsunuz ama ilerde yaptırın diyorsunuz. Neden şuan yaptırmamalıyım ? Durumu kavramaktan bahsediyorsunuz gerçekten de "ileride ektirmelisin" önerilerini ben kavrayamadım. 2 sene daha bekleyip iyice kel kalıp öyle ektirmenin mantığını anlamıyorum.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel kardesim ...
Amerika’yı tekrar keşfetmeye çalışma.. İnan bana bu kafaya ekim seni mutlu etmez.. yasın 40 olsa dene şansını diyenlere bir şans ver derim ama yaş 22 daha . Hiç dertsiz başına dert alma.
Çözüm öneriniz nedir hocam ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel kardesim ...

Dostum maalesef hayatta her olayın bir çözümü yok. Protez kullanabilirsin tavsiye etmem . Denildiği gibi kelliği kendine yakıştırmayı düşün bir süre bakarsın klonlama vs çıkar .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel kardesim ...

Kelliği bir problem olarak görmekten vazgeçmelisiniz.. kellik problem olmaktan çıkar ise çözümede ihtiyaç duymazsınız. Herkez saçlı olmak zorunda degil.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

böyle bir şeye denk geldim buda çözüm önerisi :)

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar fikirlerini söyleyen herkese teşekkür ederim, saç ekimine karar verdim. Şansımı deneyeceğim.1 yılın sonunda eski halime göre daha iyi bir sonuç elde edemezsem diğer yolları deneyeceğim. İleride keşke saç ekimini deneseydim demek istemiyorum. 3000-4000 arası greft alınacak. Tepe bölgesi haricinde ekilecek. Sakaldan alım konusu iz kalma durumundan dolayı yapılmayacak. Beklentimi üst düzey tutmayıp şuandan daha iyi bir görüntü hedefim. Ekim sonrası paylaşım yapacağım.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostlar tekrardan merhaba, en son genel olarak olumsuz fikirler almış olsam da sansımı denemek istediğimi söylemiştim. 1 ay sonra ekim yaptıracağım. Ancak ara ara ya kötü bir sonuç alırsam kafama taktığım oluyor açıkcası. Ben de donör bölgemin ve üst bölümün uzamış halini tekrardan atıp fikirlerinizi almak istedim. Diyebilirsiniz ki kardeşim fikrimizi söyledik daha konuyu uzatmaya gerek yok hak verebilirim ancak dürüstçe olumlu yorum görürsem de içim rahatlar biraz. Ayrıca forumda nw6 nw 7 olup beklentiye oranla güzel sonuçlar gördükçe de mutlu oluyorum açıkcası.
Edit :sonraki fotoğraflar diğer sayfada
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2018, 23:43:15 Gönderen: komsermesutgüneri »

Facebook Twitter Instagram