Gönderen Konu: DR.Hakan Doğanay ın Ekibi 17-18 Nisan Sac+Sakal 3500 Kök  (Okunma sayısı 13868 defa)

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR.Hakan Doğanay ın Ekibi 17-18 Nisan Sac+Sakal 3500 Kök
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2018, 00:53:55 »
Hakkaten az greftle seyrek görünür.  Tartışmasız işin piri koray erdoğan, senin  saç  ekimin  için   5000 greft olmassa olmaz diyor. fakat, gelin görünki telefondaki asistan hanım artık ismini bile bilmediğim, 3000-3500 mgoreverecem aartık.um belki oda 4000 e çıkılabilir, ama oda kesin değil. Bak ona göre gel, yada iptal edelim randevuyu diyor.  Tehdit eder gibi.  Ben ise, Bu aradaki (3000-5000) farkta nedir diye sorduğumda ise, bayan, usulünce  sizi kandırmışlar Diyor 😁😁

içimden bir ses,  boşuna taa  antalyalara gideceğimi söylüyor. Valla kardeş  eğer  senin verteks e greft yetmedi diyerek   ekim yapmadılarsa  benim daha orayla işim olmaz.  senden haftasonuna kadar yanıt gelirse kararımı ona  göre vereceğim.

Birde, bana göre hoca ekibine güvenemediği için veya onları fazla yormamak için, az greftle  çok operasyon yapmalarını istiyor.böylece  kendilerine güvenleri artsın diye.

Yok kardeş   Prp yok. Mezoterapi yok. Kafayı deldir ektir git. Bide ukalalık yapsınlar. Oh negüzel ya, yok öyle yağma hasanın böreği,  9000 tl az para değil. biz burda 5 aydır bilgi birikimi olarak saç ekecek  kıvama geldik.aklımızla alay ettirmeyiz.😞

Akon47

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2018, 06:58:13 »
Hakkaten az greftle seyrek görünür.  Tartışmasız işin piri koray erdoğan, senin  saç  ekimin  için   5000 greft olmassa olmaz diyor. fakat, gelin görünki telefondaki asistan hanım artık ismini bile bilmediğim, 3000-3500 mgoreverecem aartık.um belki oda 4000 e çıkılabilir, ama oda kesin değil. Bak ona göre gel, yada iptal edelim randevuyu diyor.  Tehdit eder gibi.  Ben ise, Bu aradaki (3000-5000) farkta nedir diye sorduğumda ise, bayan, usulünce  sizi kandırmışlar Diyor 😁😁

içimden bir ses,  boşuna taa  antalyalara gideceğimi söylüyor. Valla kardeş  eğer  senin verteks e greft yetmedi diyerek   ekim yapmadılarsa  benim daha orayla işim olmaz.  senden haftasonuna kadar yanıt gelirse kararımı ona  göre vereceğim.

Birde, bana göre hoca ekibine güvenemediği için veya onları fazla yormamak için, az greftle  çok operasyon yapmalarını istiyor.böylece  kendilerine güvenleri artsın diye.

Yok kardeş   Prp yok. Mezoterapi yok. Kafayı deldir ektir git. Bide ukalalık yapsınlar. Oh negüzel ya, yok öyle yağma hasanın böreği,  9000 tl az para değil. biz burda 5 aydır bilgi birikimi olarak saç ekecek  kıvama geldik.aklımızla alay ettirmeyiz.😞

Valla bence bu işte önemli olan para değil. Ben de koray hocanın kliniğiyle görüştüm sana yapılamaz dedi donörüm yıprandığı için. Ama burası yapılabileceğini söyledi. Sakalla birlikte 3000 greftlere çılabileceklerini söylediler.

Bunlar da yapacakları grefti söylemiş sana ve seninkiyle hemen hemen aynı sanırım durumumuz. Koray hoca kusursuz olmayacak ekimleri yapmak istemiyor sanırım ve buranın ticari kaygısı biraz var gibi. Lakin bence baştan bunları söylemeleri güzel. Garanti konusuna gelince de garanti veren o kadar çok li ama dyapabildiğimiz hiçbrşey yok başarısız operasyondan sonra olan bizim kafamıza oluyor.

Forumun tecrübeli arkadaşları yorum yaptıkça ve buralardaki ilerlemelere göre ben de hakan bey in ekibine yaptırabilirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2018, 12:47:51 »
son görüntüyü paylasırmısın kabuklar döküldüyse sıklığı görelim gayet sık durucagını düşünüyorum
Global Moderator

vlk07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Mayıs 2018, 09:39:28 »
Kusura bakmayin arkadaslar.  Dediğim gibi çok sık giremiyorum.  Fotoğraflar yaklaşık 15. Gün.  Kabuklarim 10 günde döküldü. Şimdi bir diğer stresli kısmın gelmesini bekliyorum.
Felix arkadaşım, seni inanılmaz stresli görüyorum.  Normalde ekime gidip aradığını bulamayan ya da sonucu beklerken stres olan kişilerde gördüğümüz negativlik sende daha gitmeden, doktorla tanışmadan, işlemi yaptırmadan başlamış. Hatta bu negatifligin kelimelerine de yansıyarak beni bile etkiliyor.  Evet tepeye ekimi donörüm yetersiz diye yapmadilar. Gittiğim her klinik bana donoumun yetersiz olduğunu söylerken nasıl olurda siz tüm kafamin kapanabilecegini düşünürsünüz inanın anlamakta zorluk çekiyorum.  Senin sorularının cevabi malesef ki ben de yok.  Sana nacizane tavsiyem kendini hazır hissettiğinde bu işlere girmen.  Ekim öncesi donorumun de bi diğer fotoğrafını yolluyorum ki zayıflığını daha net görebilesiniz diye.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 05 Mayıs 2018, 09:57:00 »
15. gün görüntüsü muhteşem gözüküyor saçlar çıkarsa şayet tatmin eder sizi .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Mayıs 2018, 10:01:16 »
Hocam ekim planlamanız gayet doğru, dönör yeterli olsa dâhi ekimi 2 operasyona bölmek daha mantıklı eğer ASMED de ekim yapılmayacaksa. Inşallah süreç sonunda tatmin edici sonuç alırsınız.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 05 Mayıs 2018, 10:04:20 »
Hocam ekim planlamanız gayet doğru, dönör yeterli olsa dâhi ekimi 2 operasyona bölmek daha mantıklı eğer ASMED de ekim yapılmayacaksa. Inşallah süreç sonunda tatmin edici sonuç alırsınız.

aynı tip bir hasta asmed firmasında yeni daha 2 seans karar verildi hocam :) Asmedde olunca fark ne oluyor anlayamadım ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 05 Mayıs 2018, 10:11:12 »

aynı tip bir hasta asmed firmasında yeni daha 2 seans karar verildi hocam :) Asmedde olunca fark ne oluyor anlayamadım ?
Hocam "Felix" arkadaş için ASMED de yapılan konsültasyonda 5000 greft ve tepe ekimi önerilmiş ona istinaden söyledim. Kaldı ki 2 seans önerilen hasta da 5000 küsür ekildi. Ben ASMED dışında bu kadar yüksek greftlere çalışıp başarılı sonuç alan çok az firma gördüm. Donöre bir anda bu kadar yüklenilmesi taraftarı değilim.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 05 Mayıs 2018, 18:38:11 »
Sen benim sözlerime  takılma kardeşim. Gidişatın gayet güzel.seneye fırçayla tararsın inşallah.

stresli yim, çünkü çok yer gezdim ve her hallederiz diyenle sürece dahil olduğumda,hep bir kazık  yeme durumu oluştu.

Hep şu klasik metodu uyguluyorlar.En başta tamam ekeriz  bi seferde hepsini  2-3 günde diyolar. Ciddi olduğunuzu anlayınca verteksi şimdi ekmeyelim çok hırpalanır saçınız uygun değil falan... :P

Dün hakan hoca ile telde konuştum.pazartesi yüzyüze görüşcem. Beklentim oldukça net. Bulanık cevaplar beni geriyor. Yüksek greft donörün homojenliğini etkileyebilir dedi.yoksa  neden olmasın mümkün olursa 5000 de ekilir dedi. Gerekirse 4 gün ekime ayrılır dedi,  bende tamam dedim.😊 hayırlısı.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 06 Mayıs 2018, 18:26:37 »
merhaba,
alım micromotor mu oldu yoksa manuel mi alındı?
hayırlısı olsun şimdiden

Aahmett

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 10 Mayıs 2018, 19:14:07 »
vlk07 saç ekimin hayırlı olsun.
ekimle ilgili birkaç sorum var cevaplarsan çok sevinirim.
Ön çizginizi dr. Hakan bey mi yoksa ekimi gerçekleştirenler mi belirledi?
kök alımını ve kanalları aynı kişi mi yapıyor?
ekimden sonra herhangi bir ilaç verildi mi?
alım micromotor mu oldu yoksa manuel mi alındı?
Hakan bey ile ekibinin greft ücreti ne kadar?

vlk07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 11 Mayıs 2018, 14:42:20 »
Merhaba arkadaşlar alım motorla oldu. Simdiden 2. Ekimi düşünmeye başladım donoru böyle iyi toparlamış görünce :) Şaka bir yana çok uzun süredir saçsız olup şok dökülmeden önce birkaç gün saçlı olmak bile insanı çok mutlu ediyor. Ön çizgimi görüşmeye gittiğimde Hakan Bey çizmişti. Operasyon günü alımdan sonra teknisyen arkadaşlar çizdiler. Kanal açımı olmuyor hocam kalem ekiminde. Alımı ve ekimi aynı kişiler yapmadı. Aygül Hanım ve Ahmet Bey dönüşümlü oturdular diye hatırlıyorum. Ekim sonrası ağrı kesici, ödem sökücü ve Antibiyotik verdiler. Ağrı kesicinin sadece bir tanesini kullanmıştım çok ağrım olmamıştı akşam. Ucret daha önceden belirtmiştim. Ben 7000 TL ödedim ama sabit midir değişken midir bilemem . Ekimi Hakan Bey yaparsa da ücreti 1 Euro denmişti.  Malesef ona gücümüz yetmedi.

ttcelik10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 11 Mayıs 2018, 23:08:30 »
hocam maşallah nazar degmesin ekim cok guzel gorunuyor. 

Aahmett

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 12 Mayıs 2018, 18:56:05 »
Merhaba vlk07, ekim sonrası süreç nasıl gidiyor,
sakal ve donör bölgede herhangi bir iz var mı ?
donör bölgedeki kızarklılar ortalama ne kadar sürede geçiyor?
sizin ekim kaçta başlayıp kaçta bitti? 
ekimi gerçekleştiren ekip, günde kaç ekime giriyor?
Saç ekimi yapan ekip, Hakan hocanın devamlı birlikte çalıştığı kişiler mi, deneyimli kişiler miydi?
bende ekimde sakaldan alım yaptırmayı düşünüyorum ancak iz kalır mı diye tereddüt ediyorum.
sakaldan alım manuel mi yoksa da micromotor mu kullanıyorlar? 
ense bölgesinden alım yapanla sakaldan alım yapan aynı kişi miydi?
hakan hocayla ön görüşmede  ekimden önce ekimin daha iyi geçmesi, donör bölgedeki saçların daha güçlü olması için herhangi bir tavsiyede, öneride bulundu mu?

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 13 Mayıs 2018, 14:53:55 »
ekiminiz hayırlı olsun. çok güzel. bende uzun zamandır araştırıyorum hakan hocada karar verdim gittim görüştüm izin planımı ayarlayıp en kısa zamanda ekim işlemini yaptırıcam paylaşıma devam edersen sevinirim takipteyım.

Facebook Twitter Instagram