Gönderen Konu: Gerçek mi?  (Okunma sayısı 5466 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Gerçek mi?
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2018, 12:01:54 »
Asmed gerçek olmayan bişey paylaşmaz :)
Global Moderator

Komutan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2018, 09:59:18 »
Bu abimizin alameti fahikası nedir acaba, bu tekniğin diğerlerinden farkı nedir acaba. Sonuçlar böyle oluyorsa tepe bölgesi dahil verilebilir bu paralar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2018, 16:11:40 »
Bu abimizin alameti fahikası nedir acaba, bu tekniğin diğerlerinden farkı nedir acaba. Sonuçlar böyle oluyorsa tepe bölgesi dahil verilebilir bu paralar

dr koray Erdoğan bu ismi araştırırsanız alemeti fahikasını çok daha net sekilde anlarsınız aynı zamanda benimde doktorumdur kendisi.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2018, 16:54:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

alp_5555

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2018, 17:02:13 »
benim saç açıklığım az çok fotodakiyle aynı bana 4200 greft dedi burda 1650 greft yazıyor. Başka bi yer olsa para için derim de asmed olunca şaşırdım açıkçası 1650 greftle bu sonuç mucize gibi umarım asmed de işi tamamen ticariye dökmemiştir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2018, 10:26:32 »
benim saç açıklığım az çok fotodakiyle aynı bana 4200 greft dedi burda 1650 greft yazıyor. Başka bi yer olsa para için derim de asmed olunca şaşırdım açıkçası 1650 greftle bu sonuç mucize gibi umarım asmed de işi tamamen ticariye dökmemiştir.

Bakım senin resimlerine .. tepeye ekim yapılacakmı? Ortalarda seyreklik yokmu? Alan kaç cm2
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2018, 17:23:23 »
Benim konumu inceleyebilirsin bende 2600 greftle büyük bi açıklık kapatıldı hem önler düzenledi hemde ortalar tamamen doldu.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

alp_5555

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2018, 08:25:08 »
Bakım senin resimlerine .. tepeye ekim yapılacakmı? Ortalarda seyreklik yokmu? Alan kaç cm2

hintel kardeşim benim çok açıklığım yok fotolarda gördüğün gibi tepeye ekim yapılmayacak sadece alın şakak bölgesi 4200 greft demesinden dolayı fiyat beni  aştı 2000 greft denmiş olsaydı ektircektim ben asmedin kalitesini tartışmıyorum türkiye nin en iyi saç eken yeri sadece son zamanlarda fazla greft söylediğini düşünüyorum

alp_5555

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2018, 09:27:28 »
Benim konumu inceleyebilirsin bende 2600 greftle büyük bi açıklık kapatıldı hem önler düzenledi hemde ortalar tamamen doldu.

fotolarına baktım kardeşim 2600 greft ideal senin için bana 4200 demesi çok geldi sadece onu belirmek istedim yoksa asmedin ekimlerini tartışılmaz harika doğallık sıklık her anlamda bir numara

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2018, 11:08:56 »

hintel kardeşim benim çok açıklığım yok fotolarda gördüğün gibi tepeye ekim yapılmayacak sadece alın şakak bölgesi 4200 greft demesinden dolayı fiyat beni  aştı 2000 greft denmiş olsaydı ektircektim ben asmedin kalitesini tartışmıyorum türkiye nin en iyi saç eken yeri sadece son zamanlarda fazla greft söylediğini düşünüyorum

konu asmed in kalitesi degil zaten dostum öyle bişey yapıyorsun demedim açıklığını görmek istedim sadece
Global Moderator

alp_5555

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2018, 11:52:37 »
konu asmed in kalitesi degil zaten dostum öyle bişey yapıyorsun demedim açıklığını görmek istedim sadece

hintell kardeşim senin koray hocayla az çok muhabbetin var söylesende fiyatları düşürse biraz forumda arakadaşlarla gidip toplu ekim yaptırsak hem hoca sürümden kazanır  ;D :D ;D 8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2018, 15:16:05 »

hintell kardeşim senin koray hocayla az çok muhabbetin var söylesende fiyatları düşürse biraz forumda arakadaşlarla gidip toplu ekim yaptırsak hem hoca sürümden kazanır  ;D :D ;D 8)

:)) koray hoca ıle muhabetım var evet ama hasta doktor ilişkisi okadar..
bu ücreti bende ödedim ve benim hadim degil busekılde bır konuşma yapmak hak verirsinki:)
ve şunuda eklıyım asmed zaten 6/7 ayı ful dolu olan bir merkez sürüme filan ihtiyacı olucagını sanmıyorum ve bu işe kazanç olarak bakmıyor amacı kalitesini korumak.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram